Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 30, 2020, 04:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Края на сезона  (Прочетена 21620 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3874

Профил
« Отговор #20 -: Септември 18, 2014, 08:16 »

@hitman - не мога да кажа какъв хотел наемам по принцип, защото на слънчака не бях ходил от години. В смисъл с преспиване, иначе така за по една вечер да вилнея бях отскачал.
Хотела ми го показах къде е. Относно гостите, имаше табела с правилата на хотела и там пишеше "желателно е гости да се посрещат във фоайето" - ама желателно, нали, не задължително! Какво могат да ги кажат ако ти дойде гостенка - хайде в моя случай бях платил за единична стая, а ако дойде да спи още един човек можеше да речем да ми искат да доплатя за двойна, ама тя мацката първо не може да се каже, че преспа там, второ то в 4 часа не се мяркаше никой по рецепцията. Ако видиш от първия ден, че нощем на входа на твоя хотел се върти строга охрана - па спри се, поговори с тях, запознай се, черпи ги по една цигара, дай им по един хай-файв и им намекни, че на следващия ден може да се прибереш с пички и питай дали ще е проблем.
При рускините пък кога влизах, имаше две мацета на рецепцията ама аз въобще не се спирах там. В какви ли не хотели съм влизал, и в БГ и в чужбина, в скъпи и в евтини - номера е да влезеш с походка и маниер все едно не само че спиш там ами и че едва ли не хотела е твой, и да се отправиш направо към асансьорите, без да се моташ и да се озърташ като мишка в трици. Водил съм в мои хотели и мацки, които не са спали там - проблем досега никога. Иначе мога да си представя ако я спрат как би се сговнила работата. Единствено в една държава, където имаха проблем с атентатите, не бих се и опитал водя мацка, защото там в хотела на всички входове си имаше не само охрана, която проверяваше личните карти, ами и металодетектори като на летище! Там въобще не съм се опитал да дърпам мацки за хотела, ами просто обикалях местните вертепи.
Поздрави!
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #21 -: Март 01, 2017, 15:32 »

Добре де кои заведения в София са най-добри за соло игра? И въобще има ли такива?!?
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: