Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 10:52:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пресни новини  (Прочетена 2646 пъти)
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« -: Януари 08, 2013, 01:42:27 »

Поздрави форум , за много години , макар и на патерици.
  Връщам се току-що горещ,горещ от свалка в Студентски и реших да драсна репортче , за да научим новаците и евентуално да обсъдим грешките ми.Днес ми беше мега якият ден и реших да изляза да видя как е положението.Нямах подходяща компания и затова реших да пообиколя баровете от тип "Ъмбрела" и "Миленка" . Което им харесвам е, че има музика , обаче все пак може да се чуеш.Трудно ми е да повярвам , обаче за една вечер взех 4 номера на момичета от 6 нагоре, обаче без фък или дори кис клоуз.
  Искам да обсъдя последния сет.Тамън щях да се прибирам с колата , че ми се доспа и видях уникално нагласената тупалка.Давам и 9/10 , без толкова грим може би 8 , но в никакъв случай по-малко.Бях в подходящия стейт и стриктно приготвен и реших да я клоузна преди да се прибера , по възможност с нея.Дори не помня как я заговорих , беше нещо от сорта "Здравей , всеки път ли гледаш толкова лошо или само когато искаш някой да те забележи.Гледам искаше да се запознаем одеве , ама се притесняваше.Аз съм Георги* и ръкостискане.След като се запознахме направих обичайното кино да я придърпам леко към мен , уж да се чуваме по лесно като я погалих по косата.Забелязах, че има татус на ръката ,  който казваше "Амфетка" .Прихнах да се смея и да питам дали това и е моминското име или прякора.Тя ме удари лекичко и усетих , че ще става леко игра след като ми удаир лек игнор.Каза ми , че не харесва момчета с прическа кято моята, като я бъзнах , че щом ме харесва сега, как ли ще ми се нахвърли , ако ме види с прическа на иглички.Лафът вървеше , пиенето също , бяхме си само 2мата.Помня много неща , ИОИ-та , шит тестова как ме искала тих , но историята ще стане много дълга , а ми се спи.Разговорът беше много забавен флирт кой за кого се старае повече и кой с кого флиртува като по едно време си говорехме направо колко тиха ще бъде , ако я чукам у тях и дали ще събудим майка й Смотан Ухилен Много ми се кефеше на тоя лаф и се опитах да и кажа нещо , за да приближи устни до мен и да я целуна , ама бях леко спрял.Почна да ми казва скъпи , а у , обаче същевременно с това тоя бич шиълд как не го строших , не знам.Шитове , затапки и негове летяха като бутилки по време на футболен мач на село Ухилен Казах и да мръднем до нас да и покажа какъв коктейл правя , който дори и барманите и не могат ( стана дума , че е хостеса в дискотека ) , а тя вика " Мърдам само погледа си за сега"Тук не си спомням какво отговорих тя как мърда  , обаче все пак я изкарах навън да пушим и уж да ескалим и телефонът и звънна.Мрънкаше , че сестра и била много болна и я викала да гледат някви сериали заедно , което на 99 % беше истина по езика на тялото и.Казах и , че ще отиде при нея , но не веднага , а тя просто ми взе номера да си го разменим и след това , преди да мога да реагирам се качи на такси.Хем ми е тъпо , че не я наебах , хем знам , че в близките дни ще я клоузна , а такъв успех съм нямал от много време.Дано цялата година да е така.

Да сумираме нещата - момчета , когато излизате трябва да имате много добър, подготвен външен вид и естествено правилен стейт.Също е важно да опитвате да въздействате на емоционално ниво и това , което още не ми се отдава , евентуално заради липсата на достатъчно опит , правилно да калибрирате.Кога да негвате, кога не и точен момент за ескалация.

Надявам се някой от приятелите с повечко практис да сподели неговите виждания.Лека вечер
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #1 -: Януари 08, 2013, 11:13:11 »

Да сумираме нещата - момчета , когато излизате трябва да имате много добър, подготвен външен вид и естествено правилен стейт.

Така си е.
И логистиката да е желязна. Не по-малко важно.

Хайде успех с мацката, и да се похвалиш като направите прекрасното.
А тая татуировка ми е толкова смешна... с какъв акъл момиче ще си татуира на ръката "Амфетка"? ВТФ? А какво ще каже на майка си? А какво ще каже на децата си някой ден? А какво ще каже като отиде да работи на място, различно от дискотека?

Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #2 -: Януари 08, 2013, 11:36:56 »

От мен +реп за опита. Продължавай в същия дух - опитвай високорангови мацки и трудни сетове. Обмисли кое е могло да стане по-добре и коригирай следващия път. Важното е, че си опитал и си играл яка мацка. Като направиш няколко такива сета поред качваш левели.
 Стоун има и много по-смотани татуси Усмивчица Виждал съм даже надписи на английски с правописна грешка. А една дето бях забил в чалготека имаше някакви китайски йероглифи, които си мислеше, че значат нещо, а всъщност се оказа, че са просто произволно взети и пляснати символи. Да не говорим за грозните рисунки, които си правят. Напоследък пък е много модерно да си пляскат текстове на странни езици по гърба или отстрани на корема. В съчетание с пиърсинг и разголено деколте придава доста курвенска визия Усмивчица
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 08, 2013, 12:44:56 »

А една дето бях забил в чалготека имаше някакви китайски йероглифи, които си мислеше, че значат нещо, а всъщност се оказа, че са просто произволно взети и пляснати символи.

Не, не са произволно взети символи, а обикновено наистина значат нещо.
Например "пиле в сладко-кисел сос" ако тату-артиста е взел меню от китайски ресторант. Нали все отнякъде трябва да гледа, не може да си ги измисли тези йероглифи.
Активен
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Януари 08, 2013, 19:04:43 »

А според вас как е трябвало да постъпя , за да имаше по-голямо развитие.Момичето беше от типа , които пускат на първа среща , а аз самият мисля , че се справих превъзходно , какво ми куцаше ? Може би физическата ескалация ?
Активен

ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #5 -: Януари 08, 2013, 19:33:04 »

Може и да пусне, но не зависи само от теб. Намигване

Според мен си постъпил добре щом си се забавлявал и си оптимистично настроен. Каквито и грешки да си направил, се компенсират от доброто настроение. Ти самият си вътрешно зареден, а това е най-важното. По-важно е и от това, дали ще правиш секс или не.

Това, което ти куца е може би опита и рутината, но ти ги трупаш точно в такива ситуации. Така, че това може да ти е само от полза. От липсата на опит може да дойде грешната ти преценка за ситуациите. Примерно, в твоя случай, за неувереността да я целунеш:
Цитат
опитах да и кажа нещо , за да приближи устни до мен и да я целуна , ама бях леко спрял.

Не се залъгвай, че като ти вика нежно и е задължително привлечена от теб. За някои жени, това е стил на говорене. Освен това, някои жени харесват повече самата пред-игра, особено много, но не е лесно да достигнеш до финала, с тях. Обикновено те флиртуват едновременно с много мъже, често и само за една вечер. Изключително трудно е да ги вкараш в леглото си, при положение, че те са постоянно в действие. Пърхат от цвят на цвят, без умора и изчезват много бързо. Сам разбираш, че при такава ситуация трудно ще я вкараш в леглото, още същата нощ.  Намигване

Ти може да си мислиш, че мадамата отива при сестра си, но няма как да знаеш. Може да е получила някоя оферта за друго място. Естествено, няма да ти каже къде точно, но ще успее да те заблуди. Естествено, че няма да си легне с първия, загорял младеж (нищо лично към автора), нито ще гледа сериали. За нея, това би било скука. Тя търси нещо, което да и създава интрига. Ти си и бил прекалено лесна хапка.

Но, въпреки всичко, браво за добрата енергия и ентусиазма! Усмивчица
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Януари 09, 2013, 09:51:10 »

А според вас как е трябвало да постъпя , за да имаше по-голямо развитие.Момичето беше от типа , които пускат на първа среща , а аз самият мисля , че се справих превъзходно , какво ми куцаше ?

Е как, и още питаш?
Нали е имала тату "Амфетка" на ръката?
Трябваше на тръгване да кажеш: "Искаш ли минем през нас да пробваме по един бонбон - един приятел ми ги намира, страшна стока. Качват те на луната направо!"
Също така логистиката ти трябваше да е желязна - живееш наблизо до там, у вас няма никой, чисто е, имаш за пиене, плейлистата със секси музика е заредена на компютъра, и т.н.
Не се притеснявай, че нямаш амфети - ще кажеш "бахти, съквартиранта ми ги е излапал всичките - нищо, ще взема другата седмица нови. Дай вместо това да изпушим по един коз".
Това поне надявам се имаш.
Ако нямаш - снабди се, защото има една немалка суб-група мацки, които се кефят като ги поканиш у вас с "искаш ли да ходим да пушим трева"
Активен
sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #7 -: Януари 09, 2013, 14:31:11 »

А според вас как е трябвало да постъпя , за да имаше по-голямо развитие.Момичето беше от типа , които пускат на първа среща , а аз самият мисля , че се справих превъзходно , какво ми куцаше ?

Е как, и още питаш?
Нали е имала тату "Амфетка" на ръката?
Трябваше на тръгване да кажеш: "Искаш ли минем през нас да пробваме по един бонбон - един приятел ми ги намира, страшна стока. Качват те на луната направо!"
Също така логистиката ти трябваше да е желязна - живееш наблизо до там, у вас няма никой, чисто е, имаш за пиене, плейлистата със секси музика е заредена на компютъра, и т.н.
Не се притеснявай, че нямаш амфети - ще кажеш "бахти, съквартиранта ми ги е излапал всичките - нищо, ще взема другата седмица нови. Дай вместо това да изпушим по един коз".
Това поне надявам се имаш.
Ако нямаш - снабди се, защото има една немалка суб-група мацки, които се кефят като ги поканиш у вас с "искаш ли да ходим да пушим трева"

Трябва да му има голямо доверие или да е тотална наркоманка за да се върже. Ако е сбъркал смисъла на татуировката, може да го изгледа странно и сам си сваля цената. Ако не е сбъркал и попадне на ситуация тя да го черпи бонбонки, тогава какво прави? Да се надруса или да и каже, че е влязъл в нейния фрейм, за да я изчука?

В тази връзка: как се казва нещо, така че момичето да не взима думите насериозно, а да знае, че я каниш за друго. 
Активен

обикновен спамер
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 10, 2013, 18:26:37 »

Мерси за отвизвите.С момичето се виждахме за добро или лошо ( по-скоро за лошо ) още няколко поредни дена , като всички срещи бяха на кафета.Винаги получавах категоричен отказ да я заведа у нас или на дискотека , независимо по начина , по който подходжах.Играта ми с нея беше на много високи ниво , като разбира се , отчитам , че имах и своите пропуски. Все пак колегата от форума беше прав за нея - тя е от типа момиче , което е курва и обича да си помпа самочувствието да реже пичове и да флиртува с максимално много едновременно.На кафе ми дава да я пипам навсякъде , естествено доколкото обстановката позволява , но дотам.Винаги си бяхме само 2мата , никакво доверие , само рапорт за привличане.В момента , в който разбрах , че тея номера ги върти сигурно и на 1-2 нацепени бастуни и на някой и друг готин като мен ( Ухилен ) и теглих майната.След игнора от моя страна тя се свърза с мен , но пак същите филми и я отрязах.Да пусна освен нейна снимка , да знаете да не си губите времето с нея ; Д?
  Винаги ми е било леко странно какво значение има поводът , по който я викате у вас.Или ще дойде ,знаейки , че ще ви пусне или няма да дойде изобщо.Миналата седмица имах игра с позната от университета и кво ми дигаше акциите " Мн по голям пич си от останалите , които познавам, др не могат да ти стъпят на .."Прекъсвам я и викам , че на никого не дава да стъпва там.Смях , исках да кажа пръста.Да , защото знаеш с него какво мога да направя..ей такива.После я извиках да и показвам фокуси с карти , които наистина мога да правя, ама не се стигна да и ги показвам :Д

п.с. Никакви " бонбонки " не съм опитвал и няма да опитвам заради " Амфетка" хахах
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Януари 11, 2013, 09:54:55 »

Никакви " бонбонки " не съм опитвал и няма да опитвам заради " Амфетка" хахах

Е кой те кара да опитваш? И аз не съм, ама мислиш ли, че няма да отворя торбата с лъжите какво чудно вълшебно хапче имам скрито у нас, прясна доставка от Холандия, ако ситуацията го налага?
Нали се чудеше има ли значение повода, по който я каниш у вас - ами има. Трябва да е нещо, което ще й е интересно да прави.

Иначе за кафетата сам си се прецакал. Всъщност, не знам дали само не му викаш "кафе" а то да си е заведение. Например на Марсилията в Студ. Град някои му викат кафе, ама то си се пие и алкохол там. Горе има едни сепаренца, на някакво такова място трябва да я каниш, и да пийне 1-2 за да потръгне по-лесно работата.

Правилно си решил да дадеш игнор след тези номера. Ако тя ти се обади, кажи "не ми се излиза сега в този студ, седя си у нас на топло и съм си направил едно ирландско кафе с два пръста сметана отгоре, ако искаш скачай в едно такси и идвай, ще ти направя и на теб едно". Ако не ще - майната й.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 563

Профил WWW
« Отговор #10 -: Януари 12, 2013, 13:02:18 »

Един + реп и от мен това за бодличките ме зарадва ххаха .... Пожелавам ти цялата година да джоба да ти е препълнен с номера от 10сятки и много здравее Усмивчица)
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: