Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 11:22:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Грешната сервитьорка с големите бомби  (Прочетена 6619 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #20 -: Януари 16, 2013, 10:28:27 »

...банкови сметки, моля...  Завърти очи

Оня ден като теглих пари от банкомата ми се мотае някъде бележката... чакай да я щракна с ай-фона (5-ца е, да не мислиш че съм с 4):

Телефона си го написах на гърба на бележката, ако ти трябва.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #21 -: Януари 16, 2013, 14:27:23 »

Представяш ли си всеки път, като се налага да ти я принтират, колко мастило отива...това не е еко, малки бели меченца скимтят жално и гледат безпомощно, докато ледът се топи под лапичките им...нямаш ли сърце?!?!?!...като спешна мярка, предлагам незабавно да изхарчим половината, за да не заемат цифрите толкова място върху хартията...м?  Завърти очи
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

frvalonelol
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 163

Профил
« Отговор #22 -: Януари 17, 2013, 18:23:06 »

Представяш ли си всеки път, като се налага да ти я принтират, колко мастило отива...това не е еко, малки бели меченца скимтят жално и гледат безпомощно, докато ледът се топи под лапичките им...нямаш ли сърце?!?!?!...като спешна мярка, предлагам незабавно да изхарчим половината, за да не заемат цифрите толкова място върху хартията...м?  Завърти очи

хаха, така и така сме мега оф топик, ако имаш само 12 часа на разположение, за какво би ги изхарчила тея 50 милиона? Интересно ми е женски отговор  Усмивчица
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #23 -: Януари 17, 2013, 22:28:58 »

Кой Здрач ли питаш?
С 49 милиона ще купи калашници за палестинците, а с останалите ще организира мирни протести за прекратяването на войната  Ухилен
Активен
frvalonelol
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 163

Профил
« Отговор #24 -: Януари 18, 2013, 03:19:24 »

Кой Здрач ли питаш?
С 49 милиона ще купи калашници за палестинците, а с останалите ще организира мирни протести за прекратяването на войната  Ухилен

hahahahahahahahahaha, cool story bro  Ухилен
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #25 -: Януари 18, 2013, 09:06:42 »

Здрач, скъпа - и да изхарчиш половината, цифрите ще си останат пак толкова.
Трябва да изхарчиш 90%, за да намалеят цифрите с една!
Това е магията на математиката. Фасинейтинг, нали?
А сега ме извини за момент докато отида да прочета онзи математически рутин на УУ, че да мога да ти направя и него.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #26 -: Януари 18, 2013, 12:15:50 »

Не прекалявай с атракшъна. Мисля, че е време за рапорт билдинг, за да няма LMR.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Януари 18, 2013, 19:30:47 »

Трябва да изхарчиш 90%, за да намалеят цифрите с една!

Е, щом настояваш, ще се прежаля, какво да правя...все пак е за доброто на планетата, коя съм аз, че да ти противореча...

хаха, така и така сме мега оф топик, ако имаш само 12 часа на разположение, за какво би ги изхарчила тея 50 милиона? Интересно ми е женски отговор  Усмивчица

Това е добър pick up line Усмивчица както се пее в една песен "за пари, за пари на жените говори"...

Бих си буукнала едно околосветско пътешествие, а с останалото ще направя референдум "Трябва ли да се върне казармата в България?" плюс една public awareness campaign, с която ще лобирам за положителния отговор. Така ще направя добро не само на тюленчетата по света, какъвто ми беше първоначалният план, но и на мъжете и жените в България...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« Отговор #28 -: Януари 18, 2013, 19:43:27 »

Купи и ЦСКА за 14 милиона само:)
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Януари 18, 2013, 19:46:27 »

...и едно ЦСКА за моя приятел тигъра, моля!
Активен

Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: