Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 04:08:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: История на чужда територия  (Прочетена 1550 пъти)
vladoss
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« -: Януари 19, 2013, 00:03:13 »

Това е една история която се случи преди няколко години в Германия. Това е все още яко АФЦ периода ми. Бях студент, погледът ми беше яко забит в земята и въпреки изобилието от жени около мен аз не се възползвах от тях. Тогава успях да се уредя на един курс за някакви мениджъри по бла, бла, нещо си, бегло си спомням за какво беше. Курса щеше да се провежда за три седмици. Щяха да участват шест души от различни градове, включително моя милост.
 И така отивам на предварителен курс по немски в София с двадесетина души, които щяха да бъдат разпределени в четири групи за различен момент в годината. Аху - ихи, не много сериозно учене на език, горе долу ставаше забавно, смесена компания, ама аз нали съм си АФЦ ...
 Идва денят в който заминаваме за курса, събираме се групата и виждам че сме две момчета и четири момичета. Две от жените бяха на средна възраст а другите две бяха в моя възрастова група. Не им бях объщал много внимание по време на езиковия курс, бях ги забелязал де, ама там имаше една друга история извън романтичния аспект, която ми взе голяма част от енергията, не е за разправяне. Другото момче беше още по свито от мен и така аз се оказах алфата на групата. Бре, викам си, какво се получава тука.
 Още от началото беше забавно, всички бяха готини. На мен ми дойдоха настроението, вдъхновението и хумора и взех да се изявявам повече.
Един ден, в началото на престоя ни, едната от по-младите мацки дойде в общата кухня и изтърси че другата (да я наречем Искра) ме харесвала. Ама аз, новоизлюпен пич, пишман дон Жуан, бях решил че ще се пробвам с германки и не обърнах внимание на интереса на Искра.
 То една проба, да ти падне шапката. Ходихме до една тяхна иначе много хубава дискотека с няколко зали, каквато не бях виждал дотогава, две мацки ме загледаха как се кълча на някаква RnB песен и едната ми поиска огънче. Това ми беше най близкия контакт с германка и то несполучлив заради пустото им нежелание да говорят друг език освен немския. Две седмици правех интернационалните си опити за свалка, а през това време Искра ми даваше стабилни IoI.
Един ден вече реших да прекратя глупостите и вече да насоча усилията си към Искра. До този момент си разменяхме някои бъзици, но наравно както с нея така и с останалите жени от групата, нямаше даже и някакво целенасочено кино. Бяхме в един малък семеен хотел, ние с другото момче в едната стая, а четирите жени в един апартамент. Същия ден в който реших да се съсредоточа върху Искра играехме на някаква игра, не помня каква точно, но двамата се озовахме в мазето на хотела (общо хотелско помещение с пералня, сушилня и т. н.) и се криехме. Тогава ми дойде вдъхновението и и казах:
- Сега си моя пленница.
Тя взе да се подхилква нещо, а аз допълних:
- Ако искаш да те пусна, цената е една целувка.
Тя леко се вдърви, започна да ми вика: "Не, не.", ама аз я заградих като се подпрях на стената пред нея и я натиснах. Така без някаква особена игра стигнах до първата целувка.
Същата вечер до късно прекарахме с Искра на стълбите в целувки и натискане. Малко по малко, ден след ден, пусках ръцете си все по надолу и по надолу. Искра, да не повярваш, (предвид това че беше доста симпатична) се оказа девствена. Затова се дърпаше на киното, оказваше максимална съпротива на всеки сантиметър, с който напредвах. Единия ден само си държах ръцете на раменете и, на другия ден ръцете ми бяха на кръста и, на другия бяха на задника и. Всичко това ставаше бавно, с много целувки и лееекичко разширяване на територията на "проучването" ми Усмивчица.
Играта ми беше основана и на факта, че Искра нямаше къде да ми бяга. Бяхме в чужда държава, в един хотел. Затова целенасочено напредвах към тежката физическа ескалация. Натисках я на стълбите и в мъжката стая, когато съквартиранта ми беше в апартамента на момичетата. Така след няколко дена вече правех стабилен петинг на голо. Проблемът беше само че не можехме да останем за достатъчно дълго насаме, а и Искра още ми се дърпаше много.
През това време флиртувах и с второто момиче, даже един път като се майтапехме нещо я бях вдигнал на ръце и тя се кискаше доволно. Искра ми отмъщаваше като се сближаваше с другото момче, единия ден прекара повече време с него говорейки си. Аз се направих на ревнивец и ги обвиних и двамата че правят нещо. Тогава момчето не издържа, напрежението му дойде в повече и той избухна в присъствието на другите (мен ме нямаше тогава). Малко по-късно слязох в апартамента и момичетата ме посрещнаха разтевожени от избухването на другия и ми казаха че смятат за разумно тази вечер да не спя там.
Аз веднага казах че ще спя при Искра и останалите (милите ми те) се съгласиха. Така най-накрая успях да остана насаме с Искра за цяла нощ. Естествено джентълменски спестявам подробностите.
Беше един интересен по продължителен епизод под знака на много наглата игра.
Активен
Lacoste
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #1 -: Януари 19, 2013, 04:34:41 »

Извинявай, ама аз игра не видях  Ъ? Първо били сте 2 момчета и двамата притеснителни, просто оня е бил по срамежлив ( да не използвам думата задръстен ). Приятелката на мацката е дошла и ти е казала, че Искра те харесва, даже се чудя как за 2 седмици не си е намерила някой АЛФА, щом тогава ти си бил АФЦ... Имал си късмет, че сега и е паднало да се изчука с някой и от 2ма ви е избрала теб..
Активен
vladoss
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #2 -: Януари 20, 2013, 00:12:54 »

Извинявай, ама аз игра не видях  Ъ? Първо били сте 2 момчета и двамата притеснителни, просто оня е бил по срамежлив ( да не използвам думата задръстен ). Приятелката на мацката е дошла и ти е казала, че Искра те харесва, даже се чудя как за 2 седмици не си е намерила някой АЛФА, щом тогава ти си бил АФЦ... Имал си късмет, че сега и е паднало да се изчука с някой и от 2ма ви е избрала теб..

Да, прав си, огледах по подробно форума и видях че другите основно описват играта си по време на свалка. Аз не помня големи подробности за това. Наистина имах късмет, че нямаше къде да намери алфа, при положение че бяхме в чужда страна, тя беше по притеснителна и не и се замесваше с никой местен. И факторът "чувства" де, вземам го това и другите неща предвид.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: