Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 04:45:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как успявате да си спомните всичко, което сте казали, за да го напишете тук?  (Прочетена 2579 пъти)
frvalonelol
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 163

Профил
« -: Януари 17, 2013, 00:41:12 »

Сега може би , някой ще се смее доста, и като цяло звучи супер тъпа темата, но въпросът ми е, като си споделяте историите, как успявате да пресъздадете всяка една реплика от ваша и от другата страна.

-Аз казах това
- Тя каза това
- Аз казах това
- Тя каза това
- И след това стана еди какво си( някакъв ебаси детайла, примерно - тя си задържа очите с 2 секунди повече върху мен, и си пипна косата след това)

И така, 2 страници писано. Мене ме притеснява, че аз не мога така, и се чудя нещо на мен ли не ми е наред?  Мислъта ми е, че аз като флиртувам или говоря, в нормалното си състояние, помня главните работи, нещо по значимо и тн и съвсем други работи ми правят впечтление. И по съвсем друг начин бих пресъздал преживяното от мен, като акцетирам само на какво съм казал във важните моменти (най-много това да се сетя), като важен момент е преди целувка, преди секс,преди някаква близост примено и тн. А примерно такива дребни работи , като се споделят, аз ги виждат и тях  на момента, но всичко става бързо и въобще не го запомням като факт, реагирам си инстинктивно и въобще и не  не се замислям за тях. Пък камо ли след това, да си въртя в главата какво съм говорил в детайли, как смяната на темите в била повлияна от еди какъв си фактор, който съм забелязал, как ми се е усмихнала след  като съм казал еди какво си и точно това ме е провокирало да скъся дистанцията с 20см и тн. На мен това ми прилича, все едно да караш по магистралата и да помниш за 2 часа път, всяко едно завъртане на волана в коя посока е било...  И не, че не мога да запомня и всичко от срещата, но трябва предварително да съм с настройка и фокусиран върху това, да запомям всичко което става , всичко което говориме и тн. И това си е по-изтощаващо и някак си напряга.

Ето примерно една моя история от преди 12 часа със фейсбук и фоун клоуз:

Днеска се запознах със страхотно момиче. Усетих, че някак бихме си паснали, по излъчването й, беше точно това излъчване, което ме е привличало и в други жени, натурално, женствено и много сексуално, не знам , кой точно детайл по отделно, но съвкупността от всичко просто те удря и имаш това чувство. Не бързах да плямам много и да показвам интерес, имаше предостатъчно време докато се разделим. Още като я видях, усетих, че ме харесва (Сега ако трябва да отделям два реда как съм го усетил и защо може и да изпусна нещо, съвкупност от поглед, малко език на тялото и тн.) Следващите ми спомени реално са вече как си говориме, за разни работи. Аз действам супер диркетно, рязки реплики, бързо говорене,  много висока енергия, всичко това е примесено с подходящ поглед право в очите й (когато е уместно в малките паузите на говоренето), усещам , че й е приятно и , че какво точно казвам е супер маловажно в ситуацията, някак си става на заден план, просто като музика, даже и не знам какво говоря, просто е на автопилот и от време на време само се замислям за нещо. По-скоро се фокусирам върху увереността си като изричам думите и върху езика на тялото и усещам удоволствието от цялата комуникация. Усещам, че бихме си паснали сексуално много добре(не знам как). Накaрах я да се смее доста, главно импровизиран саркастичен хумор. Също така правех и уж на шега намеци за нас двамата по време на разговора, примесени с комлименти и леки докосвания, които й допаднаха и беше ок с всичко. Накрая на деня ми даде телефона и фейсбука си и тъй като казах нещо за готвене, тя се пошегува, че не може да готви и би се радвала да й направя едни спагети някой път.

Общо взето с много усилия, това е всичко което си спомням. Но тази история, даже и не доближава по детайли, повечето истории във форума и някак си е скучна. За това даже и не знам какво толкова да разправям. Някак си не мога да запомням и да обръщам внимание на това как съм я отделил от компанията й, как съм демонстирал ,висока стойност, как съм я негнал и тн. За мен всичко това си е крайно естествено и би ми било безкрайно странно да запомням такива работи и да ги разказвам в история. Виждам се, говориме, харесваме се , виждаме се пак , правиме секс и т'ва е, к'во толкова, или си пасваме или не Усмивчица Как помните всичко?!
Активен
GreenHooliganXL
PuP Contributor
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Профил
« Отговор #1 -: Януари 17, 2013, 04:08:31 »

Разказваш много "емоционално"...

Просто с времето виждаш все повече детайли можеш да различиш почти всичко, не е нужно да запомниш всяка дума, даже в повечето случай го правиш не умишлено. Приеми всеки абзац като "Checkpoint" Примерно: Идва време за целувка тя досега ти е показала  достатъчно "йой" имаш изграден рапорт и атракшън, и чувстваш че трябва да го направиш...Това е, ти го помниш не умишлено.

Някой си украсяват, други направо си измислят, това не е чиста монета но е орентир горе-долу да разбреш за какво става въпрос.. Не се притеснявай че не можеш да разказваш в детайли, най-важното е да правиш изводи за себе си. Успех.

Активен

?Never apologize for having high standards. People who really want to be in your life will rise up to meet them.?
?    Unknown
Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #2 -: Януари 17, 2013, 10:52:25 »

Сега може би , някой ще се смее доста, и като цяло звучи супер тъпа темата, но въпросът ми е, като си споделяте историите, как успявате да пресъздадете всяка една реплика от ваша и от другата страна.

-Аз казах това
- Тя каза това
- Аз казах това
- Тя каза това
- И след това стана еди какво си( някакъв ебаси детайла, примерно - тя си задържа очите с 2 секунди повече върху мен, и си пипна косата след това)

И така, 2 страници писано. Мене ме притеснява, че аз не мога така, и се чудя нещо на мен ли не ми е наред?
Ама не се притеснявай, че ти не можеш така - и другите не могат; просто голяма част от двете страници писано идват от въображението на автора, не от паметта му. Усмивчица
Активен

Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #3 -: Януари 17, 2013, 17:36:46 »

frvalonelol, ще излезе, че ти се получава играта, защото на няколко места тук във форума съм чела, че не е важно какво казваш, важното е да предизвикваш емоция. Като забележИ, дори негативната емоция се брои!
Т.е. не е важен точният опънър, според някои елементи на НЛП не е важно дори какво ти е отговорила жената...
Иначе и аз много пъти съм се чудила откъде такава памет. Все пак евала на тези, които могат да си припомнят и напишат всичко. Аз съм се пробвала няколко пъти наум и не успях. 
Активен

Leaders grow leaders.
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #4 -: Януари 17, 2013, 17:40:56 »

Аз пък помня много детайли, особено добре помня думите, просто така ми е устроен мозъкът, че най-лесно помня речта. Помня някои неща с детайли, а те не са особено важни и са се случили преди години. Само дето репорт нямам намерение да пиша Усмивчица
Активен
frvalonelol
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Януари 17, 2013, 17:46:31 »

Цитат
Иначе и аз много пъти съм се чудила откъде такава памет. Все пак евала на тези, които могат да си припомнят и напишат всичко. Аз съм се пробвала няколко пъти наум и не успях.  

Хаха, поне не съм сам! Вече се чувствам по-добре, въпреки , че си от женски пол. А моята игра като цяло доста си върви, но ако ти кажа моето лично мнение защо върви, няма много общо с писаното PUA обществото, има много работи които са така както ги казват, и трябва да ги има, но те са абсолютно вторичен ефект от други по-важни работи, за които никой не говори. И този вторичен ефект не може да се постигне с имитация, ако не ти идва отвътре. Така аз го виждам поне...

Хаха, а това за негативната емоция, може да се поспори доста сериозно Усмивчица Зависи , какъв тип е, какъв е интезитетът, в каква насока е, какво кажеш веднага след това, колко си сериозен и тн, така генерално да се говори, не е правилно според мене, негативното, ако се говори генерално, си е отблъскващо и не е от голяма полза на никой.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 782

Профил
« Отговор #6 -: Януари 17, 2013, 18:02:32 »

Споко не си само ти. Аз много малко неща помня - само грубо кое е станало добре и кое се е уплескало. А пък заучени реплики не ползвам, така че изобщо не помня думите които сме си говорили. Дори опънара не си спомням, тъй като отварям с първото което ми дойде на езика докато приближавам мацката.
 И една забавна история от вчера.  В Събота в една дискотека отварям някаква мацка, сета тече добре, натискане, целувки и тн. Вчера и звъня и си уговаряме среща пред фантсатикото в ст град. Проблема е, че забравих как изглежда мацката (не ми се смеите, слаб физиономист съм). Спомнях си само, че беше нисичка с големи "очи". Вися си аз и гледам минава една дето отговаря на описанието, ама с грозен фейс. Викам си оф, дано не е тая, обаче тя отминава и въздъхвам облекчено Усмивчица  След 10-на минути забелязах някакво готино маце седи и чака на 5 метра от мен. Почнах да се чудя сега тази ли е не е ли. И изведнъж ми хрумна гениална идея как да проверя без да се изожа. Звъня на тази, с която сме си уговорили среща и наблюдавам заподозряната. Мацката  си вдига телефона -  ура тя е . Приближавам я уверено, усмихвам и се и тя ми се мята на врата ... Изкарахме добре вечерта.
 А пък друго, което ми се е случвало е да отварям една и съща мацка няколко пъти. Наистина съм слаб физиономист и често се получават доста забавни моменти тзаради това ми качество Намигване
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #7 -: Януари 17, 2013, 22:32:09 »

А пък друго, което ми се е случвало е да отварям една и съща мацка няколко пъти.
Като ти се случи да изчукаш някоя два пъти тогава вече ще е за хвалене  Плезещ се
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #8 -: Януари 21, 2013, 06:12:37 »

Аз помня повечето неща, защото ги изживявам много емоционално, а и ползвам доста заучени фрази, реплики, въпроси и дори мога да предвидя техните отговори. Също така и не отварям много сетове. Често и търся и подходящ таргет за отваряне. Откакто четох Art of Seduction, наблягам много на това и наистина избора на таргета се оказва печеливша стратегия до сега.

Снощи например сме на едно напиване, че едно аверче имаше рожден ден. Заклахме се като мастии, ама забелязох в цялото място точно 3 девойки, които ставаха за отваряне. 2 от тях бяха заговорени от други пичове в клубчето и си дадоха номерата.
Активен
frvalonelol
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Януари 21, 2013, 20:36:21 »

Също така и не отварям много сетове. Често и търся и подходящ таргет за отваряне. Откакто четох Art of Seduction, наблягам много на това и наистина избора на таргета се оказва печеливша стратегия до сега.

Еми попринцип е логично да има процес на селекция и да се насочваш към жени, които най-много биха ти паснали точно на тебе и на твоята личност, и като си говориш с такива, то наистина ще изпитваш удоволстиве от всичко и ще става неусетно и автоматично, аз за това се чуда защо трябва всеки да заговаря сулъо и пулъо за едното заговаряне, малко ми е странно, ама да приемеме ,че се придобива опит така...
Активен
the7one
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 65

Профил
« Отговор #10 -: Януари 28, 2013, 23:40:40 »

Аз затова и непиша рапорти. Помня важните неща, но не помня точно казаните думи- само по-интересните отиват в паметта ми. Тук няма смисъл да разтягам локуми, да си измислям реплики само за да ми стане по-интересна историята. Някои хора може наистина да помнят всеки един детайл, но аз не съм от тях и не пиша, защото няма да са ви интересни историите. В компания, ако седнем, тогава си е друго- език на тялото, емоция, глас и т.н.
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #11 -: Януари 29, 2013, 00:21:24 »

Тази тема прецака целия раздел с репортите. Сега вече никой няма да пише подробни репорти, за да не решим, че си измисля диалога, който не помни  Ухилен
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: