Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 04:11:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма случайни неща  (Прочетена 2526 пъти)
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« -: Януари 24, 2013, 17:39:42 »

Здравейте. Добре дошли в моята тема. Ще ви разкажа какво се случи в събота срещу неделя, понеже мисля, че историята си я бива.

Ставам сутринта с мисълта, че деня ще е страхотен. Бях се уговорил с колегите ми от дискотеката, където работих през лятото, да се видим и да обсъдим това-онова, понеже искам да започвам собствен бизнес. След това плана беше да ходя на рожден ден на една приятелка, която между другото аз и уинга я бяхме заговорили на улицата, през миналата пролетта. Беше ебаси якия сет ? 4 часа.

И така.. вече съм на уговореното място в точния час. След малко дойдоха и останалите и тръгнахме към 365. Това е едно много яко заведение близо до СУ, има сепарета, тъмничко е и пускат страхотна музика. Може би е едно от любимите ми и е перфектно да водиш мацки. Уинга ми звъни през 30 минути, понеже трябваше да се виждам и с него по-късно, та да ходим на рождения ден. Беше организирано партито в Шугър, лейдис найт. Така де, щеше да има доста мат?риал и щяхме да си изкараме забавно. Обаче единия от колегите ми вика, абе защо да не отидем в Токан на караоке(Ст. Град ) Викам му, човек, обещал съм просто и не мога. Честно хич не ми се ходеше на тоя рожден ден и останахме с уговорката, че ако навия уинга да дойде с мен, отиваме да учим хората как не се пее.

Излязох леко облечен и само за няколко часа беше станал адски студ. Добре, че уинга живее наблизо, та не ми се налагаше да ходя кой-знае-колко. Пристигам в тях, и представяте ли си.. беше изял всичката манджа. Ходихме до един мол за да си купя вафли с кисело мляко и по пътя го надъхвам, че така или иначе тая мацка си има гадже и няма нищо да се получи. Той я харесваше преди и сега крояхме планове как да я отмъкнем от гаджето и, но знаете, че нещо такова си изисква доста нерви и лично според мен при наличието на толкова много момичета просто е глупаво да се занимаваш с една, която вече е заета. Така де, това си е негова работа, но в крайна сметка отидохме на караоке. Принципно след дискотеките аз отивам в тях да спя, понеже живея много далеч и сменям два транспорта, а и си имаме традиция като станем, да ядем и след това да ходим да се бъзикаме с кифлите в мола.

Един наш друг приятел реши, че му се идва с нас. В неговия апартамент пък съквартирантите му решили да си канят гости и няма никакво място дори и за него. Луда работа... Тъпото беше, че и той искаше да остане в уинга, та аз им казах, че ще остана до сутринта в студентски град, за да не се притесняват. Така... here we go.

Тръгнахме с последния автобус, обаче аз и идея си нямам къде се намира това чудо. Бях ходил няколко пъти в студентски град, но съм зле с ориентацията, та видяхме някакви момчета и ги питам.
Абе, пичове, къде е Токат.
-О, няма такова нещо. Да не искаш да кажеш Токан.
Разбрахме се криво-ляво, добре че уинга ми е живял наблизо и се сети къде може да е.

Платихме си входа, дадоха ни някакви билети, влязохме вътре да поразгледаме обаче беше почти празно и използвахме времето да отидем да хапнем нещо преди да започне истинския купон. По едно време звъни рожденичката и се ядоса супер много. Вика на уинга, ако не дойдете ще ви се обидя и няма да ви говоря. На мен не ми пукаше много, ама уинга нещо се спече и й каза, че ще дойде по-късно при нея. Ок, whatever. Явно тая вечер ще си разцъквам сам. Влязохме в караокето и тия двамата веднага се метнаха на джагите да цъкат, като невидяли.. егати. Аз се поразходих да видя какво женско се предлага тая вечер на пазара. Прилично, прилично.. мислех си аз. Сервитьорката хващаше окото, както и още няколко момичета.

Взех си аз биричка и с бавна походка отидох да видя какво толкова интересно намират в тия джаги. Никога не съм можел да я играя тая игра и не ми е предизвиквала интерес. Бяха се запознали с още две момчета и си бяха направили 2ма срещу 2ма. Ок... гледам аз, въртя се, поразходих се пак и се върнах. На няколко пъти щях да се блъсна в сервитьорката, при което и казах:
Егати, вече за десети път искаш да се блъснеш в мен.
Тя: Нали знаеш, няма нищо случайно в тоя живот.
Чак пък толкова да съм готин, че да ми прави такива намеци. Между временно видях едно момиче, което доста ми привлече вниманието. Висока към един и седемдесет с дълга, права, тъмно черна коса, красиво лице и стегнато тяло. Привидно по-голяма от мен с една-две години. Ох, на батко..

Отново отидох да ги видя моите и нещеш ли.. точно тая мацка дойде при нас. ХА-ХА, егати късмета, но се сетих какво ми каза сервитьорката.. няма случайни неща. Е, оказа се, че мацката е дошла с другите две момчета и за това дойде да ни гледа. Ок, време е за действие. Уинга нещо не се справяше и му викам... дай на мен. Оле и идея си нямам какво да правя, вкараха ми три гола за по-малко от минута, но успявах винаги да го обърна на смях. Междувременно гледах за микроекреспии и знаци дали някое от момчетата е гадже на тая мацка. И познайте.. нищо. Мислех си, явно са приятели и то тя е излязла с тях защото и е било скучно тая вечер. До тук добре. Гледах, че се кикоти, като кажа някоя смешка.. ИОИ.. После дойдоха и колегите ми, та стана голяма дандания. Напълни се и заведението и докато се сетя да отида да я играя тая, тя си замина. Много тъпо, много... Исках да я заговоря, обаче си изпуснах момента и сега съдбата ме наказваше за моята нерешителност. Е, какво пък.. имаше достатъчно момичета.

Малко след това пък тя се върна. YES. Пичовете, с които бях дошъл тръгнаха към рождения ден и аз останах само с колегите ми. И двамата са натурали и то много добри, но и двамата с приятелки, като на единия приятелката му си беше вкъщи. Викам му, виж ей тая, кефи ме, ела с мен.
-Здрасти, познаваш ли Стан, казвам и на ухото и я поглеждам директно в очите след това.
Той бързо зацепи какво трябва да прави. Запознахме се всичките, обаче нещо разговора зацепи на шестото-седмото изречение. В същото време пък една от нейните приятелки отиде на пее, нали е караоке. Ок, идеална възможност.
-Ей, това е любимата ми песен, ела да танцуваме.
Нямаше никакво съпротивление, а аз съм цар на dancefloor game, падна ми в капана...
Хванах я за ръката и я дръпнах да танцуваме. Видях, че искаше да си кръстоса пръстите с моите докато си проправяхме път. ИОИ.. Вече работата беше ясна накъде отива. Разказвал съм ви в предни рапорти как играя на дансинга. Имаше и сцена с около 20 сантиметров подиум. Качих я там и танцувахме доста яко. Исках да се почувства по такъв начин, че когато е с мен да не се притеснява от нищо, защото все пак всички ни гледаха. Мисля, че се получи. Танцувахме около 15 минути, след което дойде време на моята песен. Goo Goo Dolls ? Iris, обожавам я...
Излизам на сцената:
- Поздрав за всички ценители на хубава музика. Вдигам си ръцете нагоре и всички ръкопляскат.
Малко прибързано, понеже грам не мога да пея, но както и да е. Изиграх си го, попях си и се върнах при момичето. Отново лафчета, като аз стоя на единия висок стол, а тя до мен на другия. Време беше да действам. Леко и хванах ръката и я погалих, станах от стола и стоя пред нея и я гледам. Галя я по косата и тя ме прегърна през кръста. Пусна ме и аз седнах на стола, като нищо не си говорим. Тя стана и я придърпах, така че да застане успоредно. Гледам я, при което тя посяга към напитката си и секунда преди да я отпие и блокирам ръката с моята и я целувам..

Пф, направо си завря езика в гърлото ми. Сега въпроса беше как да я изчукам. Неприятното беше, че бях пил много бира, бях преял с junk food иииии даа сещате се. Щеше определено да стане фал, хахахахаха. По едно време се появи някакъв, който привидно я харесваше, обаче тя го решеже брутално. Беше тотално АФЦ и не представляваше абсолютно никаква конкуренция. Опитваше се да се прави на готин, обаче никой не го отразяваше. Малко ми стана гадно за него и отидох да си поговорим. Не знам защо, но съм много състрадателен, когато момиче реже момче. Както и да е, вярно се оказа дебилен човек и с право си го режеха.

Питам моя приятел:
-Брат, виждаш накъде вървят нещата, има ли къде да я заведа?
-Той: Човек имам едно легло в моето общежитие, обаче имам още два коча вътре и е доста трудно.
Забравих да спомена, че се оказа, че той познава нейната приятелка, с която тя е в една квартира. Опита се нещо да говори с нея, но явно тя не се е навила. Както и да е. Явно нямаше да чукам тая вечер. Просто логистиката ми куца.. живея на 15 километра от студентски град и с нашите. Просто е абсурдно да я водя по Тилилейските гори с такси. За това не ескалирах много тежко с киното, въпреки че ми се искаше. Вече съмваше навън и ги изпратихме до тях, обаче в последния момент моята реши, че е гладна и ходихме да ядем някакви джобове. То ебаси джоба, един тон картофи ти слагат вътре и тя ми взе една малка виличка и ме хранеше и мен. В крайна сметка аз изядох джоба понеже тя преяде с два картофа. Интересен момент също беше, като ме питаше на колко години съм, понеже тя вече ми беше казала, че учи магистратура. Три години е по-голяма от мен.
- На 20 съм. Знам че жените не си падате по по-малки, но предпочитам да ти кажа отколкото да те лъжа.
Тя се засмя и ми вика, ама ти не приличаш на толкова, бла-бла. Посмяхме се, защото моя приятел пък е една година по-голям, а му дадоха 18.. :Д Както и да е. Разменихме си телефоните и фейсбук, тия дни си писахме малко, но и казах, че не обичам да общувам онлайн, понеже се губи чара. Разбрахме се да се видим тая събота, като тя ме покани в тях преди да ходим да купонясваме... и така. Ясно е какво ще се случи нататък, но се надявам, че ви е било интересно докато четете, а ако някой излиза тая събота в Ст. Град да пише.

-have fun Усмивчица
Активен

Всичко е относително.
Lacoste
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #1 -: Януари 25, 2013, 04:43:47 »

Браво, много добре ! Принципно в понеделник ще мигрирам към студентски, може да се разберем нещо за някакъв тъндемен "лов на вещици" ,че моя уинг е в Благоевград Тъжен(
Активен
Mupo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #2 -: Януари 25, 2013, 11:22:10 »

Добре ти се е получило, евала.
Аз съм в Студентски по принцип и доста често излизам и тази седмица съм на един рожден ден, отделно ме викат и на друга дискотека пак в Студентски и неделя имам изпит и незнам как ще ги съчетая, но ако сме на едно и също място може да се видим и запознаем. От доста време търся някой за студентски, който да е по-навътре в играта, а не натурал или афц, както някои от колегите ми.
Активен
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 25, 2013, 11:28:58 »

Ок, супер. Изпрати ми фейсбука си или скайп и там ще се разбираме : ))
Активен

Всичко е относително.
Romantic
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

С голямата сила идва и голямата гавра.

Профил
« Отговор #4 -: Януари 25, 2013, 12:41:15 »

Много ми хареса историята! Чакаме още!
Активен

Искам, когато мачкам и лижа един як хуй, да знам, че мачкам хуй, а не достойнството си.
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #5 -: Януари 26, 2013, 20:14:00 »

Реп за играта.Да си призная честно на мен най-много ми куца киното в дискотека , че се притеснявам да танцувам , ако не съм на градус.Може ли да дадеш линк , където обесняваш как се прави , че гледам имаш доста мнения.
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #6 -: Януари 26, 2013, 21:12:23 »

Пак ще излезе, че се заяждам, ама....

Първата половина - въведение включващо супер ирелевантна информация от рода на "купих си банички и кисело мляко", стига се до заведението, ок, разгледал си, ок, видял си това онова, севитьорката ти е казала нещо, викам си "о, сигурно после си й пуснал ебаси лафа и си я забил в тоалетната докато е на работа, супер, ще е интересно", обаче не. После тази мома повече не е отразена, действието приминава на джагите, където се появява нов таргет. Супер, сега сигурно ще я спечели с ебати лафа - не, пускал си някакви бъзици, ок, може да са били забавни, може и да не са, знаем ли? Никаква яснота върху това какво се е случвало реално. Отсъствие на """Опенър"""" (откъдето вече да започне реалната игра), такъв не се случва, мацката си тръгва...след малко естествено се случва, че не знам си кой бил познат на не знам си кого, и се събирате компаниите (шанс). Дръпнал си я да танцувате....можеше и да не се навие, но да кажем че понеже си супер уверен и ти се е кефила на лафчетата (дето не знаем какви са всъшност). И после изведнъж някакъв огромен смислов скок в историята, където нямаме никаква представа как сте стигнали от танца до това да седите еди къде си и да се прегръщате и защо аджеба се прегръщате, особено тя, ще кажеш че те е харесвала от години (никаква информация защо и как). Нямало къде да я опънеш..ок. И на края още ирелевантна информация за дюнери и това на колко години изглеждаш и на колко изглежда приятеля ти - което не е игра, а просто констатиране на факт, не е като да имаш голям контрол над това, просто така изглеждаш.

Общо взето като го прочетох цялато ми изглежда така в резюме - говорих с този, говорих с онзи, мислех да ходя еди къде си, ама реших еди къде си, ядох това и онова. Казах на тази 2 думи и тя ми се предлага, мислех да заговоря онази, ама спекох, но пък тя се върна и общо взето ми върза веднага като я дръпнах за танц. После се прегръщахме и целувахме. Похвали ме че изглеждам по-голям от приятеля ми, а него го спече че изглежда като лапе. Да не забравяме че е и анорексичка, което според мен е яко.

И сега за да не кажеш за пореден път "ау ти се заяждаш", помисли - виждал ли си ме да казвам такива неща за репорт на Меноар или Разпутин (например)? Техните истории, особено тези на Разпутин са конкретни, показват последователността в действията и диалога, еволюцията кога какво е направено и какво впечатление е създадено, каква нагласа трябва да имаш и т.н., също така имат и конкретно заключение като съвет. Айде на Меноар са му малко по-завоалирани, там има малко повече художествен текст, но поне е забавен за четене.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Януари 27, 2013, 23:44:11 »

Снощи излизах пак с тая мацка, яко се получи, ама явно беше решила да не изглежда лесна и не ми пусна.  Засрамен

@Fur1ous Ако ми остане време тия дни ще напиша тема за игра на дансинга.

@Kejtarn Само като прочетох как започна и ми става ясно. Виж, ако пишеш "съветите си" без да употребяваш негативна емоция, а тя повярвай ми струй от огромна част от коментарите ти, може би никой няма да ти казва, че се заяждаш. Иначе ще те послушам. Ще се опитам да пиша вече с реплики какво и как съм го казал. Проблема е, че огромна част от разговора не го помня. Помня примерно какво съм направил, за това така и го описвам, но не и какво съм говорил. Така де.. поне мога да пробвам.

Другото, което е... не ме сравнявай с никой. Тоя писал така, онзи еди-си-как, бла-бла... боли ме к*ра. Като сте големи разбирачи, драснете една тема как се пише репорт, защото мен никой не ме е учил и го правя така, както мога. Допускам, че може и да имам пропуски в начина ми на писане, ама никъде няма модел, който да следвам... сещаш се Усмивчица

Активен

Всичко е относително.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 28, 2013, 00:31:43 »

@Kejtarn Само като прочетох как започна и ми става ясно.
Не знам и аз наистина...мисля че ти го предизвикваш в мен Усмивчица Съвсем сериозно, нямам представа. Обаче странно как заяждането ми винаги се насочено към едни и същи хора. Може би не е проблемът в моята енергия, а в тяхната липса на промяна на правенето на неща, които ми се струват глупави/плоски/повърхностни. Аз не си замълчавам, и от там става конфликтът. Не казвам, че са длъжни да се променят по какъвто и да е начин заради мен, просто да няма учудвания после "ама как аз пак направих това, а ти реагира така". Еми много ясно!
    Напротив, казваш "ще те послушам" ей така, колкото да отразиш. Няма да го направиш. Знам защото не казвам тези неща конкретно на теб за първи път, а за N-ти и ти всеки път казваш "ааа, ок, ще го запомням, ще го променя".
    Хубаво не помниш всичко, разбирам те напълно. Но именно защото ти липсва ключова и релевантна информация ти изпълваш целия "репорт" с излишни факти и темата замязва на някое тийн списание за Justin Bieber/Nikki Menaj "Джъстин днес си купи сандвич с пилешко. Той обича да танцува и да пее." Точно това ме дразни, че вместо репорт с цел, от който хората могат да научат нещо полезно изпитано в действие, или да си направят някакъв извод, твоите репорти редовно мязат на просто едно хвалене/разказване за коя как ти се е метнала без да направиш нищо кой знае какво.
    Това за "не ме сравнявай с никой, боле ме к*ра" трябва ли да го коментирам?.....просто разни констатации без аргументация. K.
    Сега да те питам, сериозно ли искаш специална тема "как се пише репорт", дето да пише точка по точка като за бавноразвиващи или първокласници, вместо просто да погледнеш ВСЕКИ репорт на Разпутин (ебати рекламата дето му направих Ухилен) и да си извадиш сам изводите? Нали учиш в университет вече? Не ви ли учат как да правите research и как се пишат доклади? Айде, ако не можеш аз ще ти посочна сега главните точки - 1. дължината на текста, както казах вече СУПЕР много излишна информация дето по никакъв начин не е релевантна, нито забавна, нито интересна от рода на "купих си банички", можеше да скъсиш историята на 1/4 от сегашния й размер, ако оставиш само значимите неща. 2. Казах вече - реплики/действия - реших да напредна с киното, като минах от докосвания еди къде си, на докосвания еди къде си (това на някой новобранец ще е супер полезно), казах еди какво си в началото и демонстрирах еди какво си поведение, защото смятам, че това действа, понеже бла бла бла (лични примери кога ти се е получавало и кога не), вмятане на някой личен рутин/нещо си, дето действа редовно. После казах еди какво си, но тя реагира еди как си, така че калибрирах по такъв начин. 3. Опитай се да бъдеш сигурен, че в историята която споделяш има наистина игра. Не казвам, че в този няма, казвам, че не се вижда ясно, а само споменаваш, че е имало. Например като си "цар на dance game" вземи кажи какво точно правиш, ние дето яко съкваме в това, да се научим. Ето аз честно си признавам, добър съм ако танцувам на лично с момичето, обаче генерално на дансинга съм зле и би ми било полезно нещо конкретно, а не просто да се изхвалиш, че си супер и айде нататък с разказа. Верно, наистина ще взема да напиша една тема за това как се пише репорт, че да няма повече оправдания "няма образец".
    Кажи честно, ако аз/някой си напиша/е "репорт" с размерите на твоя, в който само описвам какво е ял/пил/срал него ден, или как е бездействал в дискотеката и в крайна сметка се стигне до "и тръгнах да танцувам, някаква случайна ми се метна на врата и се замляскахме, после я вкарах в тоалетната да я работя", няма ли малко да си кажеш "е аджеба за кво четох всичките тези празни приказки, за да разбера на края че няква му се е пуснала сама?!" Именно това е нещото което ме дразни и предизвиква реакцията ми.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Януари 28, 2013, 01:16:18 »

Ок, ще се постарая следващия път да пиша предимно за играта. Прав си..

Peace out
Активен

Всичко е относително.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Януари 28, 2013, 02:45:03 »

А аз ти вярвам.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: