Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 20, 2020, 14:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Странно поведение на момиче..  (Прочетена 4871 пъти)
fears0me
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« -: Януари 26, 2013, 01:06 »

Момчета здравейте!Преди няколко дни си направих рег и да ме извинявате ,но докато свикна кое къде трябва да е ще е така Ухилен.Така става въпрос за едно момиче с което се запознах преди 2 седмици.В един университет сме и така веднъж случайно я заговорих след което и взех номера и станаха нещата.Обаче сега забелязвам ,че втори път ми отказва да се видим,като си измисля някаква причина.Не знам какво и става ,но почва да ме дразни малко и не знам какво да правя?... Ухилен
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Януари 26, 2013, 01:16 »

Препоръчвам като за начало да се научиш да четеш и мислиш. Това са полезни умения в свалките. След като имаш въпрос/проблем, а има раздел "ПРОБЛЕМИ", за какъв чеп след няколко дена мислене пусна темата в този раздел? Смисъл...каква ти е логиката? Препоръчвам ти да порабодиш над логичната си мисъл.

Също така чети всичко във форума, а недей директно да си блъскаш всякакви въпроси, дето можеш да им намериш отговорът ако се поразровиш малко...ама то защо да си даваш зор, като е по-лесно така.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
hackeros
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #2 -: Януари 26, 2013, 07:44 »

Пич виж важните теми те стоят за да ПОМАГАТ НА НОВАЦИТЕ да прочетат важните неща в които сигурно се съдържа разрешение за проблема им .
Другия път вместо да бързаш с нова тема изчети тези важни теми и ако не си намерил разрешение тогавя а пусни В ПРАВИЛНИЯ РАЗДЕЛ
Активен

Когато вече не говорят зад гърба ти всичко е свършило..
Извинявайте ако съм направил грешка в поста си,но пиша от телефон и лаги.
fears0me
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Януари 26, 2013, 13:06 »

Ok момчета .
Активен
House_mania_SD
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #4 -: Януари 26, 2013, 15:08 »

Опитай се сам да си зададеш въпроса, защо една мацка може да не иска да излиза повече с теб след първата среща. Отговорите ги знаеш, твърде много значение даваш на това "странно поведение" Усмивчица.
Активен
fears0me
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Януари 26, 2013, 23:15 »

Странното е защото не сме излизали само веднъж.Ходихме на кино,кафе,разхождахме се по улиците ...Това стана изведнъж.
Активен
AuDacious
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #6 -: Януари 26, 2013, 23:28 »

Странното е защото не сме излизали само веднъж.Ходихме на кино,кафе,разхождахме се по улиците ...Това стана изведнъж.

Еми ще стане, тя няма да те чака да предприемеш нещо цял живот , изпуснал си момента най - вероятно
Активен
fears0me
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Януари 27, 2013, 01:00 »

За кое съм изпуснал момента бе ,пич ? Ухилен
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #8 -: Януари 27, 2013, 01:33 »

За кое съм изпуснал момента бе ,пич ? Ухилен
Явно не си работил над съвета ми да се учиш как да мислиш. Айде да помислим заедно сега - "за кое ли може да си изпуснал момента, предвид че сте се разхождали и говорили и общували"?....наистина ли не се сещаш за НИЩО?! Може би някакъв знак, че я харесваш, не думи, а знак...ех да имаше знак който показва привличане и желание...ама хората не са го измисли още. Ей сега аз ще се опитам да измисля нещо за твоя случай, знам че е много иновативно и ексцентрично, но пробвай да си допреш устните до нейните и да докосваш със своя език нейния...
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Alfa_impact
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 191

Профил
« Отговор #9 -: Януари 27, 2013, 14:33 »

Много е просто пич.
Излизате на първа среща : НАЛАЗВАШ ! Ако не ти даде , отивате на втора и познай какво ?! НАЛАЗВАШ.
Ако не ти даде , следващата.Ако седнеш увас и започнеш да мислиш : "защо год дем ит тази не ми даде да я целуна , и защо Бойко не си пусне дълга брада като на поп от светия синот ... " , по-вероятно е да намериш решение на вторият въпрос.

Нещата са много прости.Неможе да излизаш 5-6-38 пъти с едно момиче , да не предприемеш нищо и накрая да попиташ " защо се държи така странно" ... еми незнам как да ти го кажа по-меко и нежно , но - ти си виновен.Щом си поставил нещата пред нея в тип : "искам жена приятел , с която да пия бира и да си говорим за гадните хора около нас" - това получаваш.

Търсиш друга мацка и гледаш да не се повтаря тази случка.
Жените харесват нахакани и целеустремени МЪЖЕ ( не деца , а мъже ! ). На прост български език: не бъди нахален , а постоянен.Не бъди пасивен , а активен.
И това ти го казва човека с може би ( бе направо без можебито ) най-скромният опит в контактуването с жените от този форум.Това не са епик пик-уп техники , а съвсем обикновени неща.Ако вече си я налазил , тя се дърпа , удря шитки и т.н. , вече е нормално да търсиш помощ тук.Но при условие , че си тооооолкова пасивен няма как да има краен резултат различен от този вмомента.
Сега тичкай да изведеш на комшията сестра му на кафе , налази я и ти давам 99% гаранция , че ако си оставил добро впечетление , ще ни се похвалиш  как си я опедашил в парка на някоя пейка!
Активен
fears0me
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Януари 28, 2013, 16:24 »

Moмчета, явно не сте ме разбрали правилно Ухилен.Всичко си стана както трябва още на 2-рата среща целунах я,хванахме се за ръце, гушнах си я и следващите срещи всичко си беше както трябва,заедно сме поне така се води  Ухилен!Но ви казвам изведнъж както всичко си беше добре,веднъж в фб си пишем и я питам утре към колко ще се видим след което тя почва да ми казва ,че имала много за учене и такива неща ,след което на мен ми стана ясно ,че става нещо не както трябва за това се обърнах за съвет към вас...
Активен
shmate
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

Профил
« Отговор #11 -: Януари 28, 2013, 20:22 »

ми ако наистина е заета с нещо важно?
Активен
sinner
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #12 -: Януари 28, 2013, 22:06 »

ми ако наистина е заета с нещо важно?
Колкото и да е заета една жена, винаги ще намери време ако трябва за половин час да се види с някой, който я кефи! Няма такива филми, че е толкова заета - това е мекият и удобен вариант, по който те реже, пуска те по пързалката. И мен наскоро така ме отрязаха.
 Помисли си къде си сгрешил според теб, за да се държи така. Ние тук не сме медиуми да знаем - може би си бил твърде предвидим и нийди. И не я питаш "утре към колко ще се видим" - ами и казваш - "утре в 7 ще те взема от вас/Славейков/мола/Ндк/Плиска/баба ти и т.н" Намигване
Активен

Не бъди статист в собствения си филм! Напротив - изиграй главната роля.
fears0me
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Януари 28, 2013, 22:16 »

Toчно преди 10 мин говорих с нея и се разбрах утре да се видим.sinner само за едно нещо предполагам .. преди 2-3 месеца имах взимане-даване с една друга където е от нашия поток Ухилен.След като тръгнах със сегашното момиче,тази бившата веднага и е искала приятелство в фейсбук.Просто не знам с друго какво да съм сгрешил,освен тая да и е наговорила некви глупости ...
Активен
fears0me
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Януари 28, 2013, 22:17 »

Сега си пиша в скайп . Давам и  Усмивчица тя мълчии,след което я питам вече и усмивка ли няма и тя "еми май вече не".
Активен
fears0me
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Януари 28, 2013, 22:18 »

Усмивчица
Активен
fears0me
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Януари 28, 2013, 22:20 »

...
Активен
Rocko
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

Профил
« Отговор #17 -: Януари 28, 2013, 22:47 »

Заеби тея чатове, само прецакват работата, казвам ти го от личен опит. Комуникацията трябва да е само наживо(поне в началото), без никви чатове. Телефонни разговори, само когато си уреждате среща. Казваш, че "уж" сте заедно. Ако не сте правили секс, наистина е "уж". Нали си уговорихте среща, защо продължаваш да пишеш с нея? Пожелай й лека нощ, на следващата среща я води у вас, или още по-хубаво-у тях, за да няма после "уж сме заедно" и "не ми праща усмивчици". То може и за тва да не праща усмивки момичето. Накарай я да свърши няколко пъти и няма да можеш да й изтриеш усмивката от лицето.
Активен

Страданието съществува, само защото съществува слабостта
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #18 -: Януари 28, 2013, 23:18 »

fears0me, нещо не ме кефи цялата история.
Една жена може наистина да е толкова заета, че да не може да се види с теб. Казвам го от позицията на човек, на който често се налага да отказва виждания, въпреки цялото си желание. Но това съм аз, доста далеч от студентските години, за които разбирам, че става въпрос в твоя случай. За студентките обаче съм категорична, че винаги може да се намери време и такива извинения са ми съшити като с бял конец.
Не ми харесва и отговора й към теб. Какво е това "вече не". Обърни внимание на думичката "вече".
Наистина ако е приела г-ца Велика да се видите, вижте се, пробвай се там да ескалираш доколкото можеш и сам ще си прецениш на място има ли смисъл да й пращаш следващия път усмивки или не.
Може пък и самата тя да не е била на кеф и нещо да не й е било до теб. Което също е кофти знак.

Като не стане на срещата, ако не се разбира от дума, ако ти си й тъп, чао бейби и действаш нататък. Попрочети това-онова из форума, има интересни неща и тогава вече може да анализираш минали грешки ако нямаш друго по-интересно за правене. Илиянчо също прави аудиенции, може да го послушаш, според мен си струва.

Като цяло даваш доста малко детайли, за да ти се каже нещо по-конкретно, но на мен този отговор с "вече не" ми е повече от достатъчен...

Айде успех и дай един ъпдейт после! Усмивчица
Активен

Leaders grow leaders.
Alfa_impact
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 191

Профил
« Отговор #19 -: Януари 29, 2013, 00:43 »

Момко изпуснал си момента.Не си трови нервите ами натискай next бутона.И другият път на първите срещи демонстрираш повече сексуалност , докосвания да има.
А на тази като и удариш игнора без да и се обесняваш защо , може и да те потърся по-нататък тя.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: