Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 21:30:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите успехи в свалянето на жени за последните пет месеца. Как се промених  (Прочетена 4315 пъти)
Dante
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

K.A.P.U.T Member

Профил
« -: Септември 11, 2009, 10:50:24 »

Първо да се представя Казвам се Кристиян и съм на 21 год от софия занимавам се с Pick up от близо Хмм колко бяха не съм сигорен около 4 месеца 2 дена 21 часа иии чакай да видя 24 мин и 16 сек Плезещ се В крагът на шегата Усмивчица Значи преди 6 месеца Един колега почна да ми разправя за пикъпа как прочел една книга играта и много се вдъхновил почна да ми разправя за некви "свалячи" както си го обяснявах тогава и не бях много сигорен че това действа. Каза ми че като той се убеди че нещата действат ще ми даде материяли да се запозная и така след 2 месеца чакане ми прати Тhe game да прочета изядох я така да се каже на 1 дъх много се запалих. Попитах го какво трябва да променя в себе си за да мога да започна ( винаги е хубаво да попиташ приятели или по-близки хора) и тои ми каза ми от теб започваме от 0 бате, първо прическа, начин на изразяване, начин на обличане , държание Явно имах сериозна нужда от това Ухилен Трябваха ми парички за да започна отделих пари от 2 заплати и си купих хубави дрешки  едни 1 чифт найки,хубав парфюм и такива неща Усмивчица от 0 до 2 Смотан Да обаче нататък не беше лестно трябваше да оправя толкова много неща и сега имам обаче вече са малко в сравнение с преди Усмивчица след като изчетох разни книжки от типа на ВЕРБАЛНО И НЕВЕРБАЛНО КОМУНИКИРАНЕ и разни други се чувствах готов или поне така си мислех да започна. Първо почнах да използвам рутини на приятели на всичките приложих куба може да се каже че го владея много добре разчитам момичетата като книга.Като прилагам куба умея да калибрирам следейки емоциите изписани на лицето и след казаното от мен Усмивчица Владея доста фокусчета игри с цифри на който съм бог и още много трикчета с карти и други такива. Така и не толкова взрачен вече правех впечатление на някой момичета като се запознавахме по купончета. Почнах да говоря по-добре повиших си гласът стана по-ясен държанието и така всеки месец дигах по малко в себе си естествено крайната цел е 10 ама има време и аз съм търпелив. казаха ми да се подстрижа 1ви номер и това беше много сполучливо буквално ми дигна 1,5 в мен Усмивчица Кой да предположи че най-големия АМОГър в фирмата ще ми даде такъв добър съвет Усмивчица и така излизах през лятната си почивка по НДК и насам натам и гледах да ескалирам все по-нагоре да видя до кой close мога да стигна Усмивчица докато бях на банско дори правих 3ка с 2 момичета. Много благодаря на Eдин човек че ми каза да започна от МАДЪРХЕНДА, започнах да и смуча ухото и всичко се нареждаше. Имам 4 fuck close засега по-добре от 1 път в годината и не се знае дали и ще ми върже Смотан Живота е пред мен PICK UP не е за да вкараш нещо в леглото(е не винаги де) той е за да ти помогне да ескалираш нагоре в енархията от най-долното стъпало на пирамидата да стигнеш до върха. Това трябва да ви е просто хоби промените ли мисленето си отностно това загърбите ли работа училище нищо няма да излезне. Надявам се да се запозная някой ден с всички вас ДА дойда на един от семинарите ви, стига да имам време Усмивчица Е това е от мен засега Ще почна да редовно да пиша в форума щото има доста неща който да се научи от вас момчета Усмивчица DUM SPIRO SPERO - ДОКАТО ДИШАМ СЕ НАДЯВАМ.
Активен

ТРУДНИТЕ НЕЩА ГИ ПРАВЯ С ЛЕКОТА, А НЕВЪЗМОЖНИТЕ МАЛКО МЕ ЗАБАВЯТ!

Слабите се стремят към реда, а силните...владеем хаоса! =)
Antixrist
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 144

Dum spiro, spero

Профил
« Отговор #1 -: Септември 11, 2009, 11:28:05 »

Браво , такива истории няма как да не те надъхат.С такива постове даваш мотивация и надежда на много момчета , които се чудят дали има нещо вярно в пик-ъп.Продължаваи все така и постваи , повече истории , за да може и ние които сме все още на 5 от 10 да се научиме.С огромно удоволствие ти давам репутация.

П.С.Радвам се , че и някой друг от форума харесва Цицерон(философа , а не ......  Ухилен Ухилен) , а и голата глава.Успех и

Поздрави
Активен
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« Отговор #2 -: Септември 11, 2009, 14:38:16 »

Браво пич !

Много е ентусиазиращо да се чуе такова нещо  Усмивчица Това трябваше да го направиш още с първия си пост Усмивчица
Това за мадърхенда не го зацепих?

Няма да крия обаче разочарованието си, че не можеш да пишеш правилно на родния си език  Нерешителен Толкова е тъжно да гледаш младите хора как пишат Млъкнал (то не че аз не съм млад  Смотан )

П.П. Споко, това за правописа беше АМОГ - да не се помислиш за мн велик, иначе аз съм по-назад в пикъп-а от теб  Ухилен
Активен

Devotion!
Dante
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #3 -: Септември 11, 2009, 14:46:34 »

Цитат
Това за мадърхенда не го зацепих?

МАДЪРХАНД- е момичето което води компанията или си личи че е ГЛАВАТА, спечелиш ли нейното одобрение можеш да спечелиш всяко друго момиче в кръгът и Усмивчица

П.П.: добре че каза че си млад защото те взех за 30 годишен на снимката Смотан Намигване Готин Готин Готин
Активен

Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #4 -: Септември 11, 2009, 20:14:11 »

ШШ младите там!  Намигване

Браво! Само така! Продължавай да се развиваш!

Сега може да се появат 10 пича, които да ти обяснят как магическите трикчета, кубът и прочието нещица са старата школа, манипулации, куци Пикъп схемички понеже не били естествени и т.н.

Номера е че те не са естесвени за тях, за теб са супер нормални (и най-вероятно ги правиш доста по-добре от другите).

Мисълта ми е - имаш си стил, пази го, развивай го понеже вече е станал част от теб!

И ползвай НОВ РЕД, ТОЧКА, ЗАПЕТАЯ и други подобни приоми на родния език.  Намигване
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #5 -: Септември 19, 2009, 12:16:31 »

Добро, добро...

Само така T.J.
Кефи ме как си успял да развиеш флирта с рутини и забавни игри до такова ниво, че да ти носи максимален успех.

Аз като фен на леко по-натуралната и по-директна игра, но и като човек, който владее добре индиректните елементи в "свалките с жени" много се кефя на пичовете, които усвояват рутините, забавните игри, фокусите и др. до съвършенство и ебат с тях. Всичко в крайна сметка е до начина по-който правиш нещата ? а ти явно ги правиш добре.
Активен

I'm a very special kind of monster
Dante
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #6 -: Септември 19, 2009, 16:12:55 »

Усмивчица Знаете ли радвам се че ми показаха пик-ъпа. Тотално променя живота ми, надявам се и на вас да го променя момчета, и както е написал Slayer- Наслаждавайте се на всяка стъпка от развитието си защото тя е уникална и сигорно няма да се повтори Усмивчица Аз се Наслаждавам, Наслаждавайте се и вие Усмивчица
Активен

airone
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #7 -: Септември 19, 2009, 19:06:18 »

Тотално променя живота ми,
Това го изпитвам го върху себе си и е страхотно усещане.
Активен
Stormwind
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #8 -: Септември 28, 2009, 08:34:30 »

Браво пич! Ето как и с рутини може да стане добра свалка. Най-важното е да действаш. Сега си мисля за всички тези, които си мислят, че всичко знаят и, че момичетата в живота им ще им дойдат като гръм от ясно небе без да правят нищо Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: