Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 13, 2022, 03:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Животът е това, което се случва, докато вие си правите други планове“ - Джон Ленън

Предстоящо практическо обучение в София в началото на август 2022г. Овладей силата на истинския пикап, научи се как да заговаряш жените, които искаш!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Изпечатай  
Автор Тема: Изневяра и лъжливо бащинство  (Прочетена 35011 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3994

Профил
« -: Февруари 20, 2013, 10:52 »

Вече в 2-3 теми спорим кое е по-гадно: мъжката или женската изневяра. Съгласихме се, че и двете са гадни по причини, които до голяма степен се припокриват:

1. Обида и срам пред обществото (важи само ако се разчуе)
2. Риск от полово-предавани болести
3. Риск от саморазправа: за жените да те шамароса мъжът ти ако те хване да кръшкаш, а за мъжете - да нахраниш патките.

Съществува обаче още едно възможно негативно последствие, което важи само за мъжете. Едно, но огромно. А именно: жената да забременее от друг, а мъжът да бъде подведен с чуждо дете, което ще трябва да отглежда.

Точно това е причината мъжете да пазят половинките си и да измислят обичаи като фереджета, девствени пояси, и хареми (които между другото не са само при мюсюлманите, а ги е имало още в древен Вавилон и Египет). Функцията на всички тези неща не е била да унижат жените или да ги подтискат и да им пречат да се развиват, а да дадат сигурност на съпруга, че именно той ще е истински баща на децата си. Не казвам хубаво или лошо е било това (даже мисля, че е било лошо) - просто го давам като пример на какви крайности е готов мъжа, за да си гарантира вярност от съпругата.

От много жени ще чуете - какво толкова, ако гледаш дете, което не е твое? То е едно малко невинно създание и има нужда от грижи - като ти се е родило, ще го гледаш, дори да е от друг! Чудно защо самите те не са толкова готови да родят нежелано дете. Когато си предлагат услугите като сурогатни майки, искат по 15-20 хил. лв. само за да износят едно дете 9 месеца - без да го гледат после! А мъжът, на когото са натрапили нежелано бащинство, наистина не износва и не ражда, но пък 18 години след това е длъжен да го гледа, да го храни и облича, и да го изучи. Ако синковецът реши и да дивее още 5 години по чалготеките в Студентски Град учи висше - и да праща пари още 5 години след това.

Може би мислите "това на мен не може да се случи" - сигурни ли сте? Какво ще кажете за този съфорумец:
За мен не е проблем ако момичето ми изневери,дали аз съм имал някаква вина за да ми причини това,дали тя си е такава по природа (тук грешката пак е в мен,защото не съм успял да я преценя когато е трябвало)
Познавам и други хора, които мислят така. Ако и вие мислите така, представете си момента когато жена, която ви е изневерила и сте й простили, ви роди дете и го гушнете за пръв път и се вгледате в него. Няма ли да ви загризе червейчето на съмнението, че нещо май не прилича много на вас? Може би си мислите - няма страшно, ще направим ДНК тест и ще разберем.
Зависи в коя държава живеете. Вижте това:
http://www.ibdna.com/regions/UK/EN/?page=paternity-testing-ban-upheld-in-france
Да, точно така. Либералната Франция, където наскоро разрешиха гей-браковете, не разрешава на френските бащи да правят т.нар. "тест за успокояване" в собствената си държава. А ако пратят генетичен материал до лаборатория в чужда държава, където е разрешено - ги грози до 1 година затвор и глоба 15 хил. евро.

Как седи въпроса в България?
Ето няколко извадки от Семейния кодекс:
Чл. 61. (1) Съпругът на майката се смята за баща на детето, родено по време на брака или преди изтичането на триста дни от неговото прекратяване.
Все пак нашите мъдри законотворци са предвидили възможност за оспорване, а именно:
Чл. 62. (1) Съпругът на майката може да оспори, че е баща на детето, като докаже, че то не е могло да бъде заченато от него. Този иск може да бъде предявен до изтичането на една година от узнаване на раждането.
Да докажеш, че не е могло да бъде заченато от теб ми звучи малко като да доказваш, че не си камила - защото ако си живял с жена си и си спал с нея, то би могло да бъде заченато от теб. Но би могло и да е от комшията, ако жена ти е кумодерна сексуално освободена жена. За ДНК тест не казват нищо. Също така, срокът е една година - ако узнаеш 1 година и 1 ден след като жена ти е родила дете, че от години спи с комшията - сори, да си узнал по-рано. Честито ти бащинство.

Представете си сега, че някоя модерна, образована, умна и с огромно желание за работа жена стане фактор в някой законотворен орган и каже следното:
А ти ако не знаеш, че лапето не е твое, на тебе къв ти е проблемът? Ще го гледаш и хоро ще играеш.
Разбира се, няма да го каже така, а ще го облече в политически коректни думи и юридическо многословие, а резултатът може да бъде като във Франция. Няма да се разрешава да узнаеш, за да е решен проблема с "ако не знаеш".
Говорим теоретично, разбира се.

Все пак, надявам се успях да ви накарам да се замислите как да се предпазите от подобни рискове. В наши дни е немислимо да забраните на половинката си да се среща в други мъже освен съпруга си, баща си и брат си (освен ако не живеете в Саудитска Арабия). Също така не можете да я наблюдавате постоянно, тъй като тя вероятно ходи на работа, на срещи с приятелки, учи, или излиза по друг повод от къщи. А и кой би искал да се занимава 24/7 със следене? Това е досадно, енергоемко, и унижаващо достойнството й.
Затова единственият начин да намалите риска да попаднете в такава ситуация е да си изберете жена, която е по-малко вероятно да изневерява. Разбира се, сигурни формули няма, но моят съвет е да избягвате жени, които:
- си казват, че са изживели бурна авантюристична младост
- ви карат постоянно да ги забавлявате или се оплакват, че им е скучно
- си признават, че са зарязвали гадже само защото не им е доставял достатъчно силни оргазми или са съветвали свои приятелки да го направят. Мислите ли, че ако някой ден се приберете твърде уморени от работа (с която издържате семейството ви!) за да им доставите силен оргазъм, няма да се замислят от кого другиго да го получат?
- изглеждат твърде опитни в леглото (ако ви изпразват за 5 минути и то без ръце, се замислете колко свирки са направили, докато се научат на този майсторлък)
- сами си признават за твърде обширна сексуална история, или пък я крият и не казват нищо за нея (значи явно има какво да крият)
- не спират с шит-тестовете (нормално е да тества от време на време, всяка жена го прави - но ако непрестанно го прави, значи просто чака да се издъниш, за да те смени с друг)
- повечето им приятелките са курви (покажи ми приятелите си, за да ти кажа какъв си ти). Понякога тя сама ще ти разказва за тях, а понякога просто трябва да си по-наблюдателен и да ги гледаш как сменят гаджетата си като носни кърпички.

Ами това е, момчета. Успех.
А, сетих се още нещо. Жените ще изтъкнат, че има и един друг асиметричен аспект между мъжката и женската изневяра. А именно, че ако мъжът направи деца на друга, те могат след време да изискват ресурси, издръжка, или наследство, като по този начин намалят дела на законната съпруга и на нейните деца. Може и така да е. Но няма ли право мъжът сам да раздели своите ресурси между всичките си деца? Тук просто прозира егоизма на всяка жена. Всъщност, на всяко човешко същество.
Това може да видите например при жените и децата на Мел Гибсън - той имаше мисля 5-6 деца от 2 различни жени, а наскоро някаква млада рускиня забременя от него и той искаше да се ожени за нея. Веднага предишните му съпруги се обединиха срещу нея, а също и децата му, и казаха: "Срамота, мъж с бели коси, ще ми се жени за някаква руска златотърсачка!". Много прозрачно. Зад тази ярост си личеше как не желаят да им се намали дела от парите му от 1/6 на 1/7, примерно. А няма ли Мел Гибсън право да си разпределя парите както иска и между когото иска? Имал е... ама преди да се ожени. Подпишеш ли се веднъж, след това семейния кодекс казва какво имаш и какво нямаш право. Затова - опичайте си акъла.
Активен
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2013, 10:58 »

"Когато мъж изневерява ебе, когато му изневеряват го ебат."
Това каза един познат, когато стана дума за разликата м/у мъжката и женската изневяра. Като приключа с кафето, ще включа и женската гледна точка. Моята.

Бащинство и майчинство - много дълбоко влезе в темата - интересно и любопитно, но аз така повърхностно искам да подчертая, че който има мозък, не замо к*р или п*тка да кръшка, отдавна трябва да се е запознал с контрацептивите и тяхното предназначение.
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2013, 12:08 »

Не виждам какво толкова има да се коментира и мрънка.
Като тръгнеш сериозно и заговорите за деца просто ѝ казваш, нищо лично, но много отдавна съм взел решение роди ли ми се дете - тест за бащинство. Ако си мъж на място, обясниш ѝ, че това е нещо жизнено важно за тебе и го поставиш както трябва, жената ще го приеме без да се засегне.
Не виждам как закона във Франция ще те спре. Отивате в съседна държава и готово. Врата в полето... И изобщо, преди законите, на която и да било юрисдикция са си мойте закони. Тва, че болшинството мъже са станали слабохарактерни мекотели, неспособни да проведат един решителен разговор, камо ли на решителни действия, си е техен проблем..

С харемите е по-сложно. Освен това ги е имало не просто в мюсюлманските страни, Вавиолон и Египет, а почти всички нехристиянски цивилизации. Във всички по-развити африкански цивилизации, Китай, Япония, Корея, Тайланд, Камбоджа, Монголия, Индия и тн. Всички тези е имало хареми до преди 100-150-200 години. В някой дори по-малко.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2013, 12:09 »

@stone,

бих добавил още един тънък момент редом до останалите ти съвети:

#Да не си хващаме работа или да не се занимаваме в сфера, където
често ще ни се налага да пътуваме извън града или зад граница за
по-дълъг период от време. Навремето-още преди аз да се пръкна-бащата
е можел да се качи на кораб и със сигурност щеше да събере повече пари, отколкото
понастоящем има (т.е нищо), но мисълта, че не го е направил някак си ме изпълва с радост. Ухилен
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1541

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2013, 12:59 »

stone - да проблемът с бащинството наистина е сериозен, особено в днешно време, когато момичетата масово станаха курви, или както е модерно да се каза - "сексуално освободени". Според статистиката - най-малко 10 % от мъжете гледат чужди деца, вследствие на изневяра.

KrungThep - прав си за сериозния разговор. В последно време много от мъжете просто ги е страх да изразят позицията си, сакън да не "наранят чувствата" на "нежната" си половинка.

Тестът за бащинство и предбрачния договор са абсолютно задължителни, ако ще сключвате брак. Супер лицемерно е жената и обществото да ви баламосват с приказки за "любовта", а после след 2-3 години като "изведнъж" се разведете - жената да ти вземе всичко. Така че изборът е или предбрачен договор + тест за бащинство, или съвместно съжителство (по възможност недекларирано) - вече даже и живеенето на семейни начала е опорочено след приемането на новия семеен кодекс.

Cancun - колкото и странно да звучи - жените на корабоплаващите са изненадващо верни, сериозно говоря. Всичките моряци, капитани и т.н. имат стабилни семейства и това го казвам от лични наблюдения.
Активен

Бъди Слънце!
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2013, 13:57 »

Значи, за да не се натресете на жена, която ще даде живот на чужди гени под вашия покрив, драги мъже, препоръчвам асистирана репродукция и никакъв конвенционален секс с благоверната.

В ония курви там, които се ебат за кеф, които правят яките свирки и се чукат с огромно желание, и удоволствие - с тях се ебете. Те и да забременеят - някой друг ще го гледа копелето - вашето копеле.

Вашата жена пък - никога не я чукате, ако може й забранете и да се пипа, та никога да не познае оргазъм. Тя не че няма шанс да се чука с друг, но поне ако домъкне нещо чуждо след 9месеца, лесно ще установите, че не е от вас. Има и един почти сигурен начин да не й се прави секс - смажете я психически, може и физически. Но все пак внимавайте - докато е бременна и имате намерения да се размножавате чрез нея - по-кротко.

Ако в някакъв момент се сдобиете с някаква разклатена психика, облечена в домашен пеньоар и завила бретонче с ролки - разведете се. Имате предбрачен договор. За децата е по-здравословно да се грижи бавачка, която междувременно може и да ебете.

Активен

?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2013, 14:42 »

Емералд, ако проблема ти е теста за бащинство, просто се опитай да подходиш рационално, като голям човек, а не емоционално.  Опитай се да разграничиш нещата - това не е за тебе, а за него. Ако обичаш един човек и искаш да живееш с него е вероятно да се сблъскаш с много по-страшни неща от тоя тест. Колкото до другото - аз се дистанцирам от колегите.
Процентите са 15-20%, не 10%, между другото. На места дори 25%.
stone - да проблемът с бащинството наистина е сериозен, особено в днешно време, когато момичетата масово станаха курви, или както е модерно да се каза - "сексуално освободени". Според статистиката - най-малко 10 % от мъжете гледат чужди деца, вследствие на изневяра.

KrungThep - прав си за сериозния разговор. В последно време много от мъжете просто ги е страх да изразят позицията си, сакън да не "наранят чувствата" на "нежната" си половинка.

Тестът за бащинство и предбрачния договор са абсолютно задължителни, ако ще сключвате брак. Супер лицемерно е жената и обществото да ви баламосват с приказки за "любовта", а после след 2-3 години като "изведнъж" се разведете - жената да ти вземе всичко. Така че изборът е или предбрачен договор + тест за бащинство, или съвместно съжителство (по възможност недекларирано) - вече даже и живеенето на семейни начала е опорочено след приемането на новия семеен кодекс.
Такова нещо като нов СК няма. Има СК от 2009г и в него не е внесено нищо за "фактическо съжителство". В СК от 2009 узакониха брачните договори, което е добре. Не виждам какво се оплакваш от това. Фактическото съжителство фигурира в няколко други закона, основно такива касаещи децата и малко в ГПК и ЗЗ. Всичко си е точно (доколкото може да е точно в Българската правна система - "навсякъде само бастони бе бате-чиче-съдия"... Засрамен Засрамен). Промените за децата, Закона за здравето и тн. са необходими, защото иначе пред съвместно съжителстващите изникват милиони административни проблеми. Трябва да си ги има тези закони и всичко да е опционално при сключването. Примерно, кой взима решенията за тебе, ако да речем катастрофираш, в кома си и тн, и тн. И да има опции - партньора или родителите или... В брака е съпруга, но в съжителството да е опционално. Аз примерно бих искал партньора, но други биха предпочели родителите... Трябва хората да се научат да обсъждат рационално помежду си, на отговорност и така, а не държавата да решава. Това е основния проблем - хората не обуват, не си споделят страховете и желанията, действат емоционално и тн, и накрая се стига до това, някой си да им урежда личните отношения.
Но като цяло - не са ни зле законите. Нищо не е опорочено. Подобрено е, макар да има още какво да се желае.

Твърде много сте им се наплашили на тия жени. Повечето са добрички чудовища. Намигване Точно като нас. Усмивчица
Няма смисъл да търсите навсякъде феминистична връзка и манипулация. Да не мислите, че повечето жени са съгласни с разните върли феминистки и тн. Колкото до манипулацията - общуването (почти) винаги е манипулация - има и положителна, и градивна, и приятна манипулация. Ако жена умее да те манипулира приятно, градивно и без да ти причинява вреда в това няма нищо лошо. Както и ти нея. Това си е част от любовта. Например за един мъж трябва да приятно да дава. Съвсем друго е изнудване.
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 20, 2013, 15:15 »

KrungThep - аз казах "най-малко 10% от мъжете гледат чуждо дете", възможно е и наистина да клонят към 20%.

Никой не се е наплашил от нищо, просто представям обективно реалността. Даже се старая да съм оптимистично настроен и да подобря своя свят.

Манипулацията представлява умишлено злонамерено действие, извършено върху отсрещната страна без знанието й, с цел да се постигне лична изгода в ущърб на другия/те.

Градивното, приятно и грижовно състояние и отношение се нарича любов и то няма нищо общо с манипулацията.

Даването е нещо взаимно. И мъжът, и жената трябва да допринасят за връзката. Не трябва да има използвачество.
Активен

Бъди Слънце!
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 20, 2013, 15:33 »

Емералд, ако проблема ти е теста за бащинство, просто се опитай да подходиш рационално, като голям човек, а не емоционално.  Опитай се да разграничиш нещата - това не е за тебе, а за него. Ако обичаш един човек и искаш да живееш с него е вероятно да се сблъскаш с много по-страшни неща от тоя тест. Колкото до другото - аз се дистанцирам от колегите.

KrungThep, тест за бащинство, хипотетично, не би бил проблем за мен. Рационално е, а и си има някои неизменни плюсове - не само за мъжа. Вероятно в пресоленото ми от сарказъм изказване не става ясно, че емоция/от онези женските/ в изложението ми липсва.

Но ако някой изисква тест за бащинство на моето дете /отново хипотетично/, стъпвайки на изброените от stone и допълненite от Cancun и Monolith след него, "аргументи", значи генерално съм сбъркала бащата на детето ми и последствията ще бъдат понесени индивидуално от мен.

Не съм привърженик на безкрайното оплюване на мъжете от жени, просто защото са мъже и някои жени просто имат кофти критерии за подбор на партньори, от които все не са доволни. Но и няма да се съглася, че само защото жената е жена и потенциален носител на гореизброени характеристики, заслужава отношение като демонстрираното нерядко тук.

Чак се чудя с толкова страхове, от нас жените, как има мъже, които допускат да правят секс с нас. Добре че п*тката няма зъби, иначе не ми се мисли. Усмивчица

Признавам, че съм по-способна да се изкажа крайно, цветно и негативно за собствения си пол. Просто познавам собствения си пол по-добре, не просто и само себе си. Колкото до мъжете -  доволна съм от изборите, които съм правила и правя. Не харесвам обобщенията, затова и тук във форума се обръщам към тези, с които съм или не съм съгласна, а не пропагандирам на общо основание, само защото имам познания и личен опит. Както съм най-темпераментната жена в радиус от 5 км, така и съм хладна, прагматична, рационална и уверена, когато знам, че последиците от  предстоящите ми решения ще бъдат по-голяма дълготрайност от вчерашното ми храносмилане.
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 20, 2013, 16:10 »

ХА. ХА. ХА. ХА. Четири пъти ХА

Това може да видите например при жените и децата на Мел Гибсън - той имаше мисля 5-6 деца от 2 различни жени, а наскоро някаква млада рускиня забременя от него и той искаше да се ожени за нея. Веднага предишните му съпруги се обединиха срещу нея, а също и децата му, и казаха: "Срамота, мъж с бели коси, ще ми се жени за някаква руска златотърсачка!". Много прозрачно. Зад тази ярост си личеше как не желаят да им се намали дела от парите му от 1/6 на 1/7, примерно. А няма ли Мел Гибсън право да си разпределя парите както иска и между когото иска? Имал е... ама преди да се ожени. Подпишеш ли се веднъж, след това семейния кодекс казва какво имаш и какво нямаш право. Затова - опичайте си акъла.

Кого заблуждавате? Вие, скъпи мъже, не сте Мел Гибсън или Брус Уилис, колкото и да си го въобразявате, и на вас няма какво толкова да ви се вземе - напротив, след брака имуществото е общо, така че е много вероятно аз да се трепя с теб да погасяваме кредити, да строим жилища и накрая да дойде някоя и да се окаже, че ТВОЕТО дете ще има право на НАШИТЕ ОБЩИ пари и имоти.

Но дори да беше, както казваш, то тогава по тази логика и вагината на жената си е нейна и тя може да си вкарва вътре колкото вида сперма си пожелае и да се надява най-добрата да победи и да плува по-бързо от другите. Тя няма ли право да си роди дете, от когото пожелае? Сега ще изревете - "ама нас никой не ни пита искаме ли да гледаме чуждо дете". А вие питате ли жените си, преди да направите други деца?

Но би могло и да е от комшията, ако жена ти е кумодерна сексуално освободена жена.

Разбира се, дами и господа, че вината, както винаги, е в жените. Те са тъпи курви. Отговорност никога не носят мъжете и тяхното желание да чукат наред, която им падне. Това, че те не могат да си го държат в гащите (който мъж ви каже, че не чука, която му падне, значи просто никоя не му пада), удобно се пренебрегва - жените са тези, които неясно как са забременели, мъжете нямат нищо общо с тази работа.
Жените трябва да са морални. Мъжете трябва да не са и трябва да бъдат поощрявани всячески да не са. Колкото повече вагини осеменят, толкова по-големи пичове са.
Добре, но тези големи пичове, които вие всячески поощрявате да ебат наред, могат да го начукат и на жена ви и да ви направят бебче, което вече си става проблем, така че вместо ние да видим своя дял от отговорността, най-добре да сложим железни гащи на жените и да търсим такива без железни гащи, на които да го начукаме.
И да им сложите железни гащи, нали знаете, че винаги ще се намери вълк с електрожен, като в приказката.. Усмивчица

Ок, разбирам, че вие нямате желание да гледате чуждо дете...друго обаче е притеснително. Вие не просто нямате против да направите деца на чужди жени, par contre, вие съзнателно или не, се стремите да направите деца на възможно най-голям брой случайни жени...а най-често чужди, вероятно защото подсъзнателно си давате сметка, че ако има майка и баща, това дете има по-голям шанс да оцелее...е, при това положение няма как да очаквате, че голям брой мъже ще се стремят към същото...но в този форум мисленето "Не прави на другите това, което не искаш да ти правят на теб" не просто тотално отсъства, а е заменено от стоун и компания от "Направи на другите именно онова, което за нищо на света не би искал да ти се случи на теб"

Понеже в Тайланд (Япония и Китай също) презервативите не са много на мода (не, че се оплаквам  Намигване), а момчетата масово си свършват вътре...

Минава ми и мисълта да направя някое друго дете преди това. От една страна много искам, мога да го издържам, майка ще си намеря за нула време и не съм против идеята, но още не съм сигурен, че съм ОК с мисълта някъде там да имам дете и да не съм до него....  

KrungThep, нищо лично, просто постовете ти отразяват мъжкото мислене par excellence...

Тук, както винаги, царува на стоун двойният стандарт...мъжката и женската изневяра нямали нищо общо...когато обаче жените приложат двоен стандарт, предвид спецификите на тяхната физиология и психология, ето го отговорът в стил "щом ние можем, и вие трябва да можете, не се правете на по-интересни и сложни от нас":

Ей, ама много сте специални жените бе - на мъжа било работа да ви удоволетворява в леглото. И трябва да притежава някакви специални умения, за да може да задоволи една специална жена като вас.

Как пък един мъж досега не съм чул да каже "Жената трябва да притежава такива и такива умения, за да мога да свършвам с нея. Сегашното ми гадже, уж всичко точно, ама нещо не получавам оргазъм като правим секс. Затова мисля да я зарязвам"

Ей, много сте специални мъжете бе...както гледаш своето, така ще гледаш и чуждото...

Ето още малко цитати:

Напротив брат - много си си морален даже.
Основното правило в морала е категорическия императив, Кант го е формулирал малко по-сложно, но същността му е това, дето е още от Библията - не прави на другите това, което не искаш да направят на теб.

Ти не харесваш негрите - но не очакваш от тях и те да те харесват.
Чукаш чужди жени - но няма да се изненадаш, ако откриеш че пък някой чука твоята.
Това ако не е морал, кое е? Във всеки случай не това, което ни демонстрират лидерите в обществото ни.

Щом ще правиш деца на чужди жени, трябва и ти да си готов да гледаш чуждо дете. Такива са природните закони - каквото правиш, ти се връща.

Наистина започвам все повече и повече да осъзнавам как се е родил феминизмът...ето заради такива псевдомъжки разсъждения като в тази тема...обявявате се против всичко анти-женствено у жените, а не разбирате, че вие го провокирате и е ответна реакция на вашето мислене и действия, от които жените търсят да се предпазят..явно е, че вие не защитавате правата им или тези на децата им, е, тогава е повече от нормално те сами да се погрижат за себе си, като всеки пол пренебрегва другия и мисли само за себе си...

Вие, които се обявявате против феминизма и гръмките му лозунги "Да се спасим и противопоставим на големите лоши мъже!", сте едни мъжки феминистки и умувате тук как, вместо да си помагате и сътрудничите с жените, да неутрализирате злите им сили...с какво сте по-различни? Феминистките искат да мачкат мъжете, вие искате да мачкате жените и да наложите своя двоен стандарт...докато има такива мъже, ще има и феминизъм..
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2013, 16:31 »

Манипулацията представлява умишлено злонамерено действие, извършено върху отсрещната страна без знанието й, с цел да се постигне лична изгода в ущърб на другия/те.
Както казваше една приятелка - "То любов, любов, ама си има и стратегия". И съм напълно съгласен. Манипулация е всяко действие, което цели промяна на преспективата или поведението на другия, чрез "заобиколни" похвати и внушения. Има позитивна манипулация. Например чрез манипуативни техники можеш да направиш другия по-уверен. Да го накараш да спре цигарите (правил съм го с 2-3 момичета, щото мразя цигари, особено в устите на жени). Или примерно, може жената съвсем съзнателно да ти чеша егото за да се сетиш, че можеш повече и да те накара да печелиш повече... Къде има ущърб? Дори децата манипулират с цел да им купиш нещо и тн - това лошо ли е ? Стига да има поставени граници - не. Или, ако приятелката ти си е харесала някой чифт обувки и ѝ се иска да ѝ ги купиш ? Ако ти направи кефа и ти начеша егото, а после "случайно" се озовете в магазина. Реално манипулация ли е - Да. Отговаря ли на твоята дефиниция - Не. Мислиш ли, че ако допускаш (и даже поощряваш) женско поведение като горното, значи си глупак, който ще допусне да фалира заради жена или ще гледа чуждо ? Наместо страхове, човек трябва да има ясни граници. С ясни граници можеш да си позволиш лукса да им пускаш, без всяка секунда да се страхуваш, че ще ти се качат на главата, че ще се възползват злонамерено и прочие.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 20, 2013, 16:57 »

както казваш, то тогава по тази логика и вагината на жената си е нейна и тя може да си вкарва вътре колкото вида сперма си пожелае

Не е баш така. Ето ще ти цитирам пак Семейния Кодекс:
Чл. 60. (2) Майка на детето е жената, която го е родила
Чл. 61. (1) Съпругът на майката се смята за баща на детето, родено по време на брака

Забележи езика: майката е, докато бащата се смята. Ето поради тази несигурност като се женим, си обещаваме децата дето ще правим да са и на двамата. А за децата евентуално някъде навън нищо не пише в брачния договор. Както сама казваш, не сме Мел Гибсън, та да има какво толкова да дирят от нас тези деца. "Бащата", на когото сме ги натрапили, ще се грижи за тях точно толкова добре, колкото и ние (стига да не разбере).

е, при това положение няма как да очаквате, че голям брой мъже ще се стремят към същото...но в този форум мисленето "Не прави на другите това, което не искаш да ти правят на теб" не просто тотално отсъства, а е заменено от стоун и компания от "Направи на другите именно онова, което за нищо на света не би искал да ти се случи на теб"

Ми да ти кажа, аз не се чувствам длъжен на хората, които не познавам и не са ми близки - да, съгласен съм да прецакам някой непознат за мен мъж. Те също се опитват да ме прецакат - в бизнеса, и в личния живот. Моята отговорност е да пазя жена си от такива - не мога да им забраня да се опитват. Това си е в мъжката им природа. Кой ще спечели - това е борба за оцеляване.

И ти, дето си иначе толкова благородна, също прецакваш всеки ден хора, за които не ти дреме. Ти яде ли днес - яде. А в Африка има деца, които днес нямаше какво да ядат. На Земята има ограничено количество храна. Ти си се преборила за своя къшей хляб, а който не се е преборил - да мре от глад. Дреме ли ти за тях? Ако ти дреме, не яж утре, а си прати храната в Африка.

Такива са отношенията между всички непознати хора, за които не ти дреме. Ако можеш да ги прецакаш го правиш, ако не - те ще те прецакат. Когато обаче те прецака собственият ти съпруг/съпруга - човека, с който се предполага да сте в един отбор и да се кооперирате - тогава нещата са други. Тогава - ако е жена, изкарваш багажа й отпред и сменяш ключалката. А ако е мъж - нахранваш патките.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 20, 2013, 17:02 »

Отношенията между хората, стоун, са повече от Семейния кодекс и Наказателния кодекс...жалко, че не си го разбрал...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 20, 2013, 17:08 »

KrungThep - 'кви страхове бе пич? Дадох дефиниция, това че ти я тълкуваш по изкривен начин си е твой проблем.

Да правиш подаръци на жена си от време на време (които тя си ги е заслужила, а не от куртоазия), да изненадваш децата си с играчки и да правиш веселби си е нещо напълно нормално. Това да сте игриви (а не скучни) с приятелката си, да си доставяте удоволствие и да се мотивирате взаимно си е в реда на нещата. Това не е манипулация, а изразяване на чувствата и щастието, което изпитвате.

Манипулация е да прилагаш скрита хипноза и НЛП на момичето, да я унижаваш и наскърбяваш с цел да остане с теб, да я заплашваш и потискаш. Или тя да прави това с теб. Все негативни неща. Ето това разбирам аз под манипулация.

Вероятно в пресоленото ми от сарказъм изказване не става ясно, че емоция /от онези женските/ в изложението ми липсва.

Emerald - о, нее, в твоя пост изобщо нямаше емоция... Засрамен

Никъде не съм казвал, че трябва да забремениш колкото се може повече жени, а после те да гледат децата.
Напротив - именно заради мъжката отговорност ще гледам моето дете, но това не значи че ще гледам и чуждото такова.
Активен

Бъди Слънце!
KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 20, 2013, 17:15 »

priZdrachna, нищо лично, но постовете ти отразяват женското мислене par excellence...  Усмивчица
Ами, може би, защото съм мъж... Би било странно да е иначе... Не съм съгласен с много неща, които пише stone, но има и такива, които и за мен са верни. Аз не съм много ревнив, но от друга страна, да, имам известно собственическо чувство върху жените, с които излизам. Дори още на първото излизане - щом една жена е с мен, имам някакво собственическо чувство - факт. Леле, ужас. Нямам проблем и жената да има собственическо чувство над мен (в граници). И да, осъзнавам, че имам двоен стандарт, но той е породен точно от спецификите на женската психология и естествено от егото ми (никога не съм го отричал). И е оправдано - малцина жени имат моята устойчивост на влюбване, рационалност и тн.
А "равни" не значи "еднакви". Всякакви изводи достигнати от позицията, че мъжа и жената са еднакви са грешни.

Цитатите... Аз изобщо го правя предимно без презерватив, но деца още нямам. Просто мразя презервативите. Не съм казал, че свършвам вътре, или че не ми пука дали момичето ще забременее. Колкото до втория - казах, че не съм сигурен Усмивчица

Колкото до другото - айде да не се правим на велики моралисти. Не е необходимо (и реалистично) да ти пука за всички за да си "добър човек" - просто за тези около тебе. Аз желая най-доброто и ми пука за роднините ми, за приятелите ми и за жените, с които съм (често - бил), представи си. В по-малка степен за служителите ми, по-далечни познати и тн. Обаче за някой си Бай Хуй, който може да е всякъв...

А феминизма не знам как се е зародил, но правителствата бързо са се усетили и са го впрегнали за свои цели.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 20, 2013, 17:17 »

Отношенията между хората, стоун, са повече от Семейния кодекс и Наказателния кодекс...жалко, че не си го разбрал...

Радвам се, че мислиш така. Явно си от тези 80% от жените, които раждат деца само от съпруга си.
Моят пост беше как да се предпазим от другите 20%, дето раждат децата от статистиката на КрунгТеп и Монолит. Ти ако не си от тях, супер - но не отричай, че ги има.

Всъщност, те не са 20%, а потенциално всички - зависи от разликата в статуса между техния мъж и този, който биха намерили за алтернативен баща.
Представи си, че слезе Исус Христос на земята и каже на някоя добродетелна женица: аз съм слязъл от небето и ти ще забременееш от мен и ще родиш бог - само няма да казваш на мъжа си! Колко жени мислиш ще се вържат (то и самият Исус Христос вероятно така се е родил).
Същото с повечето "отчаяни съпруги" в Америка, ако Брад Пит или Джордж Клуни ги пожелае за една нощ и без презерватив. Сигурен съм, че биха насадили мъжа си. За България кой е еквивалента? Коко Динев Асен Блатечки може би? Не съм навътре в поп-културата, но всяка жена би се изкушила от някого. Просто при някои прагът е по-нисък, а наша работа като мъже е да намерим тези с висок праг - не да променяме женската природа.
Активен
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 20, 2013, 17:31 »

Цитат
Да правиш подаръци на жена си от време на време (които тя си ги е заслужила, а не от куртоазия)

Оооооо, Монолит, не! Това изобщо не е манипулацията от дефиницията, която сам предостави. Просто KrungThep извърта нещата...

Убедена съм - способен си на повече. А дребните опити за заяждане ги прилагай на жените, които не умеят да се изразяват по друг начин.
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 20, 2013, 17:38 »

стоун, аз, както вече казах, деца засега нямам намерение да раждам..ако родя, ще избера някой с хубави гени, дори да не ми е съпруг, но няма да го натрисам на никого, лъжейки го, че му е баща..никой не заслужава това...нито аз, нито детето, нито псевдобащата...

Затова ще подмина и ще продължа напред, където е обяснено как да се пазим от мъже като вас...

На стоун и Крунг не им пукало за някой си бай хуй, който може да е всякакъв...сладури Усмивчица а че тоя бай хуй, дето може да е всякакъв, ще гледа вашето дете...или и за вашето дете не ви пука, щом е незаконно...хвърлете го там, все едно е някакво животно, и се надявайте да оцелее някакси на милостта на тоя бай хуй, който може и да не е като вас и да не покаже вратата на жена си, та да могат и великите ви суперспециални гени да се множат...

Говорите за морала на жените, а не осъзнавате, че проблемът с незаконното бащинство е именно морален...Обвинявате жените, че нямат морал, а се хвалите, че вие самите нямате...Има нещо мегаизвратено в начина ви на мислене...

Когато обаче те прецака собственият ти съпруг/съпруга - човека, с който се предполага да сте в един отбор и да се кооперирате - тогава нещата са други. Тогава - ако е жена, изкарваш багажа й отпред и сменяш ключалката. А ако е мъж - нахранваш патките.

Ау, колко сърцераздирателно...ще се разплача...а къде остава твоят любим съотборник и малките съотборничета, които ти е родил, докато ти ходиш да забременяваш чужди жени...значи последно ти смяташ ли, че жената има право на нахрани патките с някоя твоя част или не, че не стана ясно от последното ти изказване...

А Крунг чужди жени не забременявал, той се празнел навън Усмивчица ...ами, значи няма проблем и жената, всеки път преди да се изчука с друг, да ви уверява, че си е изпила контрацепцията и си е взела презервативите...о, извинете, забравих, че вие по силата на някакъв вселенски закон имате право да изневерявате, а жените не...

Така ли, стоун? Това ли е вашата работа? Ами, хубаво, наша работа пък е да намерим най-добрите гени (Брад Пит) и да ги отглеждаме с най-добрия съпруг (някой, който бачка нон стоп и си дава цялата заплата вкъщи). Щом така интересчийски ще разсъждаваме, значи всеки да си гони интереса и това е.
Активен

Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 20, 2013, 17:50 »

Какъв е смисълът да се дискутира мъжка/женска изневяра и да вадим кантара,
за да се заяждаме кое е по-тежко/леко и дали някой може да гледа чужди деца,
като имагинерната ситуация, за която говорите е нещо пост-фактум. Damage is done демек.
Не е ли по-удачно да се дискутира за причините и поводите, които водят до този
толкова неморален акт наречен изневяра? Аджеба, ние не правим нещо-грешно или вярно-
просто ей така. Хипотетично, нали зад всяко действие стои някаква причина, някакъв drive,
който да ни подтикне да го извършим?

И пак с традиционните генерализации. Всеки защитава собствения си пол и до никъде не се стига.
Аз мога да кажа от мойта камбанария, че жена ми ако ми изневери, то е много вероятно да има
чувства или някакво влечение към този, с когото ще се изпраска зад гърба ми, докато аз примерно,
ако бодна нещо чуждо ще се върна пак у нас, защото съм мъж, а на по-голямата част от мъжете
ерекцията не ни пречи на чувствата. Сиреч, мъжката изневяра е леееко по-окей от женската.
А да видим колко от жените тук ще се съгласят с този сценарий, който току-що скалъпих?!

Така че, аз съм на мнението, че вместо да се вайкам дали детето е от моята семка или не,
дали жена ми ще се забие с някой случаен мачо на РД на колежка или приятелка, на който мен ме няма,
по-добре ще е да се опитам поне да ѝ доставям всичко онова, от което има нужда.
И да, много ясно, че това важи в не по-малка степен и за жените, та да не се чудят после що мъжът им,
все още във форма и добре изглеждащ, се бави в службата толкова често, вместо да е вкъщи в 6:20 p.m

Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 20, 2013, 18:11 »

Ако на един мъж толкова му пука за великите му гени, би трябвало да се погрижи за тях възможно най-добре. Това да направите дете на някоя и да я оставите на произвола на съдбата не е най-доброто за супер гените ви.
Аз лично от всичко това разбрах, че ако жената е бременна, може да спи с други. Няма как да забременее от него, така че всичко е наред.
Моля само хората, които вярват в приказките на Стоун, да вземат горното изречение на сериозно.
Призовавам всички, които искат да разпространят великите си гени и също така много сериозно ги вълнува темата за демографията, да дарят сперма. Така ще сте сигурни, че генетичният ви материал ще е в добри ръце - хора, за които да имат дете, е изстрадано. (също да не забравяме и темата, която вие удобно подминавате - за мъжкия стерилитет - така ще помогнете на един стерилен мъж да има дете, пък макар и да не му носи гените). Не разбирам защо още не сте го направили.
Естествено, един донор може да стане баща на най-много 2 или 3 деца, за да не се получават кръвосмешения по неволя. А и е много по-лесно да кажете на собствените си деца: "Дъще/сине, дарявал съм сперма, така че преди да се чифтосаш с някой, провери дали не ти е брат/сестра" отколкото да си признаеш, че си спал с комшийката, колежката, чистачката, някаква в дискотеката и е твърде вероятно децата ти да имат полубратя/сестри в района, та да внимават с кого се залюбват.
И не че нещо, но е добре да избирате човек, на когото може да имате доверие. Ако непрестанно се съмнявате и сте мнителни, ами не знам това каква връзка ще е. Но вие си знаете.
Много мъже имат собственическо чувство над момичетата, с които са. Всъщност даже може и да не са с тях, може още само да ги свалят и да се познават от 30 минути, но собственическото чувство е там. Добре е човек да е наясно с него, разбира се. Но то до нищо градивно не води.
И хайде да ви припомня третия принцип на механиката:
Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие.
Който както иска да го разбира.
Cancun, добре казано. Няма смисъл да се репчим коя изневяра е по-малко изневяра. Изневярата е симптом, признак, следствие, а не причина. Причините за нея са другаде (в отношенията, в самия индивид) и там е добре да се насочи вниманието. Изневярата е просто един от признаците, че нещо между двамата не е съвсем наред. Но освен нея има и други по-страшни неща. Гледайте "Войната на семейство Роуз". Там доколкото си спомням нямаше изневяра.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Изпечатай  

Отиди на: