Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 20, 2020, 13:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Мацка  (Прочетена 1842 пъти)
LR
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Февруари 24, 2013, 23:01 »

Здравейте ,
Ще се опитам да бъда максимално кртатък.
Запознах се с една мацка по нета,чиста 9-ка успях да и привлека вниманието след 2 седмичен чат  провокирах я така ,че сам  предложи да си даде тел. номер беше много забавно Усмивчица съчетано с демонстрация на самочувствие ,загадачност от моя страна и никакво нийди !
Дойде ред на първа среща :Продължи някаде около 2 часа общи приказки повечето време говори тя Мацкатяа си имаше самочувствие което се базирташе в по голямата си част на външен вид подкрепен с паричките на мама и тате като мисъл чиста 3- ка Първоначлното опознаване приключи ,накрая и казах, че имам ангажимент и трябва да тръгвам споменах и ,че мога да и се обадя пак евентуално, целувки по бузата и кой от каде е.
След 3 дни и звънах тъкмо беше отишла на фризьор малко се изненада като ме чу, попитах има ли планове след фризьора ако не да се видим, каза ,че до час е готова ,Отидохме в една пицария до нейният блок.Разговор отново около 2 часа разговорите се въртяха около нейният живот ,работата ,моят живот бла...бла.. липса на всякакво кино! На тръгване я изпращам и се разделяме (тук идва малко кунфузна цитуация ) викам си ще бъда по директен и тръгвам да я целувам ,а тя седи никаква реакция стиснала устни ,отново пробва пак същото нещо, на края си тръгнах а тя промълви -ще се чуем пак.
На 14.02.2013 г ми звъни ( 4 дни след последната среща) и ме кани да излезем някаде да пием по вино ,речено сторено  след един час обикаляне на заведенията си намерихме място в един ресторант бяхме само ние 2-та , но за съжаление раязаговорът бе бла... бла ... 2 часа без никакво кино отново накрая я изпратих до тях отнов само с целувка по бузата .
След няколко дни  и звъннах и я поканих да излезем отсвири ме като каза ,че е изморена   и ще  почива . Продължихме с някакви SMS  - си през следващата седмица и един тел разговор .В края на същата седмица и пиша sms - как е вечерта ,има ли планове ,тя ми отговори ,че няма но мисли да си почива защото била ходила команировка миналият ден в провинцията  а и в  неделя отива на гости при една нейна приателка в Англия ,но ще ми звънне по късно .Факт, звънна ми към 19.00 h. ,но какво от това един приятел си правеше рожденият ден в едно заведение и бях поканен, съответно аз и предложих да дойде с мен но отново ме отряза искал да си почива .Каза ,че ще се обади след като се върне от Англия .И сега не ми остава нищо освен да чакам.
Каде е грешката 2 пъти ме реже след последната ни среща
Разчитам на всякакви коментари и мнения   !
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2013, 16:48 »

Ужас!
Оплескал си нещата, LR и според мен вървиш бавно, но сигурно към френд зоната.
Единственият ми съвет е да прочетеш всички материали във форума, касаещи кино, ескалация и да ги приложиш.
Невинаги, когато мацката се дърпа и "уж" не иска, всъщност е така. Понякога очаква просто да си по-настъпателен и да й покажеш, че си мъж, а не приятелче за запълване на свободното време.

Пробвай и ако не стане, давай некст, щом като разсъждения е 3, надали ще ти липсва особено. Пък и повече да е, според хората тук няма незаменими и единствени жени, така че попивай и вършей.
Активен

Leaders grow leaders.
AuDacious
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2013, 19:56 »

Изпуснал си момента за действие, нито си ескалирал от към целувки , нито от кино.

Постоянно и предлагаш да се виждате, пък на срещите нищо не  правиш, в мислите си тя, най - вероятно си казва, пак ще си говорим 2-3 часа общи приказки и нищо няма да стане, защо да излизам с него. Дори на 14ти сте били заедно, дори тогава тя ти е звъннала Усмивчица ...

Може да опиташ още 1-2 пъти да я поканиш, ако се навие да излезе, трябва на 100% да предприемеш нещо различно от целувка по бузата за лека нощ
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2013, 20:22 »

AuDacious е напълно прав от теоретична гледна точка и едва ли някой тук ще оспори написаното.
Но....на практика невинаги е толкова лесно, колкото да го изложиш схематично в две изречения.
Не е като да си направиш омлет все пак.

LR със сигурност е проспал твърде много възможности според това, което е изложил и това също е вярно.

На мен обаче ми се случи три пъти за последните няколко месеца да излизам с момичета, с които сефте се
запознавам, без да съм виждал преди и накрая все гредица удрям. Защо? Защото така гледах да се получат
нещата, че на макс второ излизане да съм намляскал(поне), тъй като имам един доста голям минус, че
твърде много бавя нещата в доста от случаите-както и авторът тук.

Е, успях и с трите да стигна до целуване и кино,
като след това и трите ме отсвириха, сякаш се познават и се бяха наговорили, мамицата им Ухилен
Не мисля, че съм правил някакви кой знае какви кардинални грешки, та смея да вярвам, че може би
са се стреснали леко от бързото темпо, което съм  наложил. Не, че са ми пращали обяснения в писмен вид,
но, ако навържа нещата чисто логически (доколкото това е удачно, щом говориме за жени), то не виждам какво
друго може да е, при условие, че и с трите стигнах втора-трета база и действах повече от смело. Усмивчица

Може би при авторът тук не е чак такъв проблем, че е оставил на рапорта да вземе съществен превес пред
атракшън/кино, а по-скоро, че е бил слаб и неуверен като държание, което една жена просто няма как да не
надуши, ако ще и от гората да я доведеш. Не знам за вас, но съм имал успех с момичета, с които съм излизал
5-6-8 пъти (месец направо) преди да стигнем до целуване и обарване, а после нещата са си продължавали
по доста естествен път до заветния край, така че за мен не е 100% гаранция, че ако вървиш с много бързо темпо,
успехът е винаги гарантиран. Също така, тук адски много се употребяват термини като "фрейм", "вътрешна увереност",
но реално точно прекалено силният/алфа/ фрейм може да подплаши дадено момиче, което ме кара да си мисля, че
възможността за по-точно и правилно преценяне на момичето отсреща е с една идея по-важно от фрейма ти, който
така или иначе се предполага, че е константа величина.

А и в крайна сметка, малка стъпка встрани, не е като стъпка назад, нито те прави мекушав или ти сваля фрейма и ранга.

Според мен LR е бил доста слаб откъм изразяване/показване на намерения си към нея, а не толкова, че не ѝ е бръкнал в гащите, но може и да греша.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1002

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2013, 20:28 »

Гледай сега, изпикал си се на криво, бро.

Кой набор е мацката?

Добре, по принцип може и без ескалация. Но се прави рязко и неочаквано. Разцъквате си в кафенето, тя ти говоти мовори, след малко казваш, млъкни. Обръщаш се и я целуваш, ксерис... Сега някой, може да каже, по тоя начим може да я отблъснеш, може би не иска да бързате. Тва е ала бала, с целувка жена не се губи, само се печели.

Целувките по бузата са в началото на срещата а не в края, в края на срещата......... дявол да ме вземе, съвсем друго трябва да е...

Действай бе бро, действай. Покажи и, че имаш топки, много големи венести топки а не две изсъхнали шикалки.
Ти къв си и аверка ли? Жените се целуват по бузите една друга. Ти си мъж, заяви го.

Некст тайм като се скивате, ако се скивате. Влизаш като теле в гиол, само ти си. Целувай стискай, прегръщай скуби. Ти си, ти си! Няма кво да чакаш, и не трябва да го правиш.
Активен

Fortuna incepto signatur!
AuDacious
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2013, 21:12 »

AuDacious е напълно прав от теоретична гледна точка и едва ли някой тук ще оспори написаното.
Но....на практика невинаги е толкова лесно, колкото да го изложиш схематично в две изречения.
Не е като да си направиш омлет все пак.

Така е, съгласен съм. Не малко пъти ми се е случвало напълно същото, но с времето съм виждал и поправял грешките си, както ще стане и с автора на темата, надявам се Усмивчица .

Това е част от цялото , дори е по - добре да се мине по този път, за да се научим какво не трябва да правим . Най - вероятно се получава така, поне при мен , а вярвам и при повечето е от липса на опит и чести излизания с други. ... но с времето и срещите и излизанията  започваш да се усещаш кое как става и как се действа.
Активен
insane_boy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Everything is possible... If you just believe!

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2013, 01:36 »

...И сега не ми остава нищо освен да чакам.
Каде е грешката 2 пъти ме реже след последната ни среща
Разчитам на всякакви коментари и мнения   !

Всъщност грешките са две. Усмивчица
За първата - липсата на ескалация, вече са ти обяснили и дали съвети.

Втората грешка - как така ще седиш и ще я чакаш? Ами ако не се получи с тая мацка? Цял живот ли ще я чакаш? Да не е последната жена на света? Щом имаш желание да се занимаваш с нея нищо не ти пречи да пробваш изброените по-горе съвети. Ако ли не - излизаш навън и заговаряш непознати девойки. Запознавате се, уреждате си срещи и т.н. Да, някои ще те отрежат брутално, други по-учтиво, но има и такива, които ще се вържат. Най-важното е да не ти пука. Мен като ме отрежат си повтарям "Дреме ми! И без друго не се познаваме", пробвай го и ти тоя номер. Усмивчица След 'n' на брой запознанства и срещи ще видиш как дори няма да се сещаш за тая мадама, заради която и тема си пуснал.

Поздрави и успех! Усмивчица
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 26, 2013, 10:11 »

За мен причината, че не си я наебал е липса на всякакъв план как да я наебеш:
Отидохме в една пицария до нейният блок... липса на всякакво кино! На тръгване я изпращам и се разделяме

На 14.02.2013 г ...  след един час обикаляне на заведенията си намерихме място в един ресторант ... 2 часа без никакво кино отново накрая я изпратих до тях отнов само с целувка по бузата .

Е така как искаш да се получат нещата? Ти се носиш по течението и ги чакаш да се случат от само себе си, като в приказките.
Вярно, понякога и така се случва - но рядко, и затова за такива случаи се казва "излезе ми късмета". Но ти на късмет ли искаш да чакаш или да си опечеш сам работата?
Като искаш да ебеш, ще се подготвиш с време, място, план, и средства да изпълниш този план. Логистика, тоест!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: