Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 23:48:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Алкохол, амфети ... и мрачни погледи от жени  (Прочетена 4238 пъти)
airone
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« -: Октомври 03, 2009, 16:47:05 »

тази случка може да се нарече пълен провал,под влиянието на алкохола.
събрахме се на парти в апартамента на приятел.там пихме доста и отидохме на дискотека.и там разни амфети,водки работи и стана пълно мазало.та имам съвсем слаби спомени как отивам при момичета и се опитвам да ги целувам и прегръщам.....аве просто голям ужас.и естесвено тъй като не живея в голям град с тях ще се видим отново и незнам какво ще им обеснявам.а са все момичета от който съм получавал IOI ,a сега още виждам мрачните погледи  с който ме гледаха вчера.от там нататък не помня нищо  Смотан
разказвам ви това за да ми дадете съвет какво бих могъл да направя като ги видя отново,и за да кажете попадали ли сте и вия в подоби ситуации,че да ми стане по-леко че не съм сам.
Активен
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2009, 17:22:32 »

... и незнам какво ще им обеснявам

нищо няма да им обясняваш. квото си правил - правил. никви обясняваници.

а са все момичета от който съм получавал IOI

Ако IOI са били преди време и ти, след пауза си им налетял... грешка. трябва малко билд ъп да има преди да клоузваш. все пак супата не седи топла цял ден... за да почнеш от там където си приключил предния път, момичето тряа да ти влезне с няколко IOIа още от "здрасти" - иначе е добре да си държиш ниво и да си играеш едва ли не отначало. Това работи по няколко начина за тебе. Ти си изглеждал доста нийди бидейки пиян и налитайки на всички все едно са ти харем. Малко е простащина това което си направил а всъщност в диското идеята е да се забавлявате не да им се натрапваш и да им разваляш фъна. Трябва да допринасяш към него. Това, че са ти давали IOI в някакъв определен момент не означава, че са готови да ти го лапнат във всяка една секунда от ежедневието.

какво бих могъл да направя като ги видя отново

дръж се така, както си се държал когато си получавал IOI - ти си знаеш как е било. И без да се обясняваш относно произшествието.

Колкото и голям "играч" да си, алкохолът в големи количества само ще ти пречи - когато пиеш много, по-добре не закачай момичета, въпреки, че тогава най-много ти се иска.

И заеби амфетите Усмивчица
Активен

have fun
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2009, 19:00:48 »

Съгласен съм с мнението на miracle. Аз си имам правило: Ако ше пия или пуша, без жени! Ако ше зарибявам жени, без алкохол и други опиати!
Наистина няма какво да се обясняваш или да се извиняваш на никого. В краен случай може само да подметнеш: Леле кви съм ги вършил оня път не ща и да знам! И край.
Както каза и miracle тва че си получил IOI не значи че са готови да ти го засмучат. Това ти подсказва, че имаш зелена светлина да ескалираш една стъпка напред.
Относно амфетките и аз не съм фен. Фармацефтика + стрита мазилка не ми харесва като комбинация.  Завърти очи Смъркай си като искаш, но не очаквай да ти помогне в свалките!
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
airone
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2009, 22:22:04 »

Смъркал съм два пъти през живота си,и аз не съм фен на наркотиците,а и ми пречат на спортовете който тренирам.
Най-лошите последствия от онази вечер са ударите по самочувствието ми  Нерешителен .ама нищо и това ще мине.
Активен
airone
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2009, 22:22:56 »

Смъркал съм два пъти през живота си,и аз не съм фен на наркотиците,а и ми пречат на спортовете който тренирам.
Най-лошите последствия от онази вечер са ударите по самочувствието ми  Нерешителен .ама нищо и това ще мине.
Shin аз не ги нападах така защото съм си милел че след IOI са готови а защото....хич не съм мислел.
Активен
capuera
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2009, 00:28:21 »

Дааа тъпо става като много се накажеш и правиш тъпанарщини. Няма кво толко да ти пука случва се на всички ни. Дръж се се едно не се е случвало това, а ако стане въпрос кажи верно че не искаш да знаеш или да си спомняш и сменяй темата. То като се замислиш не е и станало кой знае какво а сигурно и каките са били на градус.
Активен
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2009, 00:41:49 »

Човек, аз веднъж пуших няква брутална марихуана, обезводних се и припаднах в супермаркет (купувах си минерална вода) , на центъра на Варна и не ме ебе. Сега като мина от там и се смея. Просто го погледни от страни и ще разбереш, че всеки човек има лоши случки и както виждаш продължават напред ;] Все едно нищо не е станало!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: