Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 04, 2020, 06:19:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: FR: No name  (Прочетена 3722 пъти)
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« -: Септември 02, 2009, 17:55:50 »

;] Първия ми репорт, за жалост неуспешен.
Чакам една приятелка на спирката, бях закъснял с няколко минутки, тя закъснява с още 5. Виждам я от далече, нарочно не се засилвам към нея, не отделям поглед. Чакам я докато стигне до мен. Засилвам се да я прегръщам, тя леко се дръпва и си подава ръката... Здрависваме се, бла бла ела до един магазин. ( нещо я амогнах ) После тръгнахме към нас, попътя и приказвах някакви работи, смееше се. ( c&f ) Влизаме в нас, питам я дали иска да пие нещо, тя не може да вземе решение. Взех студен чай и и казах, че ще пие това, тя "не ми се пие нищо". Отиваме към стаята ми, чакам я да седне,  а аз уж търся филм за гледане ( Тя ми вика, че ще заминавам след 40-50 мин някъде, аз и викам "никъде няма да ходиш" ) През цялото време eye contact, усмивки, не и отговарях на някои въпроси, които не исках. Сядам до нея, тя се е облегнала така, че се е обърнала към мен с цялото си тяло. Пускаме телевизора, прещтраквам каналите и си слагам ръката малко над коляното и, бута ми ръката! ( "не се облягай на мен") Напомня ми за един стар бас, където и бях казал, че мога да лакирвам нокти с картинки ( даже не знам защо съм го говорил това) Викам и добре, вади лаковете и почвам. Сложих различни цветове, на няколко от пръстите и (сама си слага ръката в/у коляното ми, за стабилност),( през цялото време "ох нищо не правиш, много е грозно бла бла", аз и отговарям, че щом аз съм го правил значи е супер красиво и правя сравнения с другия пръст, които беше лакиран от нея. Бла бла, нег, c&f, Оплакваме се от тъпотиите, които дават по телевизията, отново се слагам ръката в/у бедрото и, отново нещо ми казва и пак ми бута ръката, игнор и пак си я слагам, пак ми я бута... Звъни и телефона, аз съм буквално легнал и тя се изправя седнала с гръб към мен, аз почвам да я дера нежно, тя ми бута ръката, пак опитвам пак ми я бута. Аз трябва да заминавам, след 10 минути трябва да сме на спирката... Аз супер много се изнервих! Няколко пъти и хващах ръката и уж и гледах лака (с цел уж да свикне да я пипам)  Тръгваме, тя ми мънка нещо, аз я амогвам. Спорим дали печеля баса, хващам и раката и викам едно пишлеме и го питам дали лака на тази кака е хубав. Лапето е в шах, не знае какво да каже, аз го убеждавам, че е хубав и то се съгласява. Тя ми вика, трябва да питаме жени. Малко по нагоре 50 годишна жена се прибира от работя явно, аз хващам ръката на момичето и от далеч викам и попречвам пътя на минаващата жена, Тя е в шах, не можеше да вземе решение, каза нещо. Продължаваме напред, виждам друга жена, хващам ръката на мацката тя се дърпа и нещо се нерви... Малко след това и казах "Не очаквах да си толкова срамежлива" а тя ми отговори " Бързам бла бла" Ядосана е, аз я питам заради мен ли, тя "ми не ... ама наще ще ми се карат, че се бавя бла бла". Тръгвам да и масажирвам раменете, тя пак ми бута ръката. Аз вече супер бесен, и казвам, че ще я изпратя до спирката, тя даже не искаше да се спрем за чао. Викам и "така ли ве" и тя пак ми вика, че бързала... Супер много бесен и някакво движение с ръката направих към нея и се обърнах и си заминах...

Много съжелявам, че е написано така лошо, но го напрасках за няколко минутки, защото бързам да излизам. Като цяло, ми се усмихваше постоянно + eye contact. Когато съм бил на милиметри разтояние от нея имаше положителни реакции, но всеки път, когато опитвах кино, ме побутваше и ми казваше да не я пипам. Тук там амог/нег, смееше се и казваше, че и било забавно. Някакви мнения, съвети, къде съм сгрешил и т.н.? Ако има нещо неясно, ще отговоря ;] Само не ме яжте.
Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #1 -: Септември 02, 2009, 19:03:24 »

Ами причините може да са много. Може би си избързал с киното или не ти е била плавна ескалацията. Твърде е вероятно дори да си се държал като АЛФА,но вътрешно да си бил притеснен и тя да е усетила разликата между поведението ти и вътрешното ти състояние. Ако това е проблема, съветвам те да работиш върхо вътрешното си самочувствие, а не толкова върху поведението си. И ако вътрешно не си много уверен и си притеснен, старай се да не ти личи много, но не се опитвай да го прикриваш с прекалено мачовско поведение, щото фалша става твърде очевиден, а жените имат радар за тия неща. Третото което ми хрумва е, че може би амозите са ти били малко груби. В темата за шитките забелязвам, че много хора бъркат неговете, амозите и отреагиранията на шитки с откровено заяждане. Да си мериш пишката с момиче няма никакъв смисъл и никой от двамата не печели от това. Не е трябвало да се оставяш да те изнервя. Забавляваш се до дупка и тва е. Като и се впрягаш просто и показваш, че си имал очаквания от нея и доброто ти настроение зависи от развръзката между вас. Може причините да са други или да са И други, но от това, което прочетох си правя тези изводи. Опитай се сам да анализираш държането си и да откриеш слабите си места и пропуските, които си направил, за да извлечеш полза от неуспеха си и да подобриш играта си за напред. Успех!  Намигване
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« Отговор #2 -: Септември 02, 2009, 21:03:56 »

Дай инфо откога се познавате и какво е състоянието на нещата, за да можем да ти кажем какво точно си сбъркал с нея.

Оттук и без това инфо ми се набиват няколко неща:
- както Shin каза, прекалено бърза КИНО ескалация, след 2 опита за слагане ръка на коляното бих спрял, и започнал от 0, а не продължил да настоявам.
- прекалено много АМОГ. Не мога да разбера защо на всички АМОГ и шитки са им в главата. Значи първо трябва да се изгради малко комфорт, тя да се чувства добре и необезпокоявана с теб, преди да прави секс, а не да я скастряш през 5 мин.
- каза, че е ядосана, според мен ти си я ядосал. Мисля, че тя изобщо не е имала секс предвид, и ти се е издразнила на подхода - среща, къщи, ръка на коляното, търкаляне ? Е, ако ставаше винаги така.. Не е било хубаво и ти да се ядосваш, ти си прецакал нещата.

За мен тя очевидно е видяла, че ти е момиче за секс, без да получава кой знае колко в замяна, а и явно не й е било комфортно сексуалното докосване. При такива обстоятелства изхода е предрешен.

П.П. АЗ сигурно бих се справил и по-зле, но на теория мога лесно да критикувам.. пфу Усмивчица
Активен

Devotion!
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Elektro is fine

Профил
« Отговор #3 -: Септември 02, 2009, 21:57:02 »

Познаваме се от доста време,3 години, знам че е отпусната пред мен ;] Смятам, че атракшана липсваше, но какво подяволите си мисля тя като ми говори колко е хубаво да спиш с някой, да ме попита какво ще правя утре и аз я поканя у нас... Прихванах нейното раздразнение, просто от нищото изведнъж се раздразни... Сигурен съм, че не е проблем в киното или това, че я бях амогнал 1-2 пъти. Бях сигурен в себе си, даже си мислех за историята със слона преди да я видя. Обаче когато бях с нея, грам несигурност не усещах, без никакъв проблем я хващах за ръката, променях посоката й и говорех на хората. Даже в момента си мисля, че не бих спрял някога жена и да я питам за лака на друга О_O
Активен
capuera
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #4 -: Септември 03, 2009, 11:23:08 »

Нов съм тук, поправете ме ако не съм прав, но ...

Тия неща дето си ги гледал тук като по план, които се опитваш да й ги прилагаш не са писани за жена, на която ти си "една от приятелките", която познаваш от 3 години и си се държал с нея като мега АФЦ. Не става ти 3 години да си градил едно мнение пред нея за себе си и сега понеже сте седяли половин час у вас и си я хванал 2 пъти за коляното да се наебе с теб. Според мен с тази жена шансовете ти клонят към нула. Моя съвет е да оставиш тая жена за определено време да почетеш тука теория и да вървиш на практика с нови и непознати жени (такива на които можеш да изградиш мнение за себе си, а нямат изградено вече такова). Пък ако през това време ти все пак си искаш онази този опит само ще ти помогне.
Нека и някой от по-компетентните да се изкаже
Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #5 -: Септември 03, 2009, 12:34:20 »

Аз поне няма да те поправям, capuera, защото смятам, че си много прав. Да прилагаш техниките на бързата свалка при момиче, което те знае от години що за стока си ми се струва... нелепо! Трябва ти доста сериозна игра там, без никакви гаранции за успех при това.
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 06, 2009, 19:24:10 »

BackAttack,

Жените се изчукват с Алфа поведение, КИНО и ... Рапорт - тоест дружелюбно поведение - с което показваш, че може да се разчита на теб, че може да си и приятел освен сексуален партньор.

Ти си се заковал да се амогваш с нея... и си се олял. Това се прави само в началото за кратко. А тя е дошла във Вас сама - значи сте минали тоя момент с привличането. Седнете си и си лафете готино - разказвай некви неща не се заяждайте и лекичко и постепено я налазвай.
КИНО-то само по себе си е нож с 2 остриета. Мисля отдавна да напиша статия по въпроса, но не остава време. На кратко - ако се прави като хората - ескалира бързо отношението - ако се прави грубо и е неприятно за мацката и не се усетиш и продължиш да упорстваш с КИНО - ставаш мега неприятен натегач - и разваляш всичко до момента.

Поздрав!
- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Elektro is fine

Профил
« Отговор #7 -: Септември 07, 2009, 17:28:43 »

BackAttack,

Жените се изкучват с Алфа поведение, КИНО и ... Рапорт - тоест дружелюбно поведение - с което показваш, че може да се разчита на теб, че може да си и приятел освен сексуален партньор.

Това ми трябваше Усмивчица Благодаря на всички, които писаха по темата.
Активен
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 03, 2009, 21:46:36 »

Slayer е прав - прекалено бързо си ескалирал с киното и прекалено сте се амогвали.
Още нещо, което забелязвам - на няколко пъти пишеш, че се си изнервил/ядосал заради неща, които не би трябвало да те ядосват. Вече е говорено в една от темите по този въпрос, май Илиан го беше казал за разликата между искащия и даващия и разликата между поведението между двамата. Ми ти в тази ситуация си бил искащ и като не си го получил се си издразнил и твоето издразване е повлияло и на момичето (ест. и че няма да ти каже, че е заради теб).
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: