Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 04, 2020, 08:00:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Две срещи,труден kiss close и затворен път  (Прочетена 3621 пъти)
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 375

Профил
« -: Януари 28, 2013, 09:22:18 »

Среща номер 1

Наближава края на работното време през един студен петъчен следобед. Малкото оставящи минути използвам да загубя време във фейсбук. Забелязвам една девойка, която от няколко дни зарибявам. Тя ми пише почти веднага.След известно време и взимам телефона и се разбираме да се видим да се видим на пързалката за кънки.Тя си има приятел но мен не ме грее,аз съм готиният пич,която се стреми към това, което си е негово по право.
  По време на чатовете разбирам,че е доста устата и не си мери приказките-?Вероятно ме очакват доста шитки на живо?-не сбърках изобщо.Освен,че се оказва хубава на визия е доста начетена и обича да шитва мъжете. Мнението и за мен вероятно е,че съм като повечето мъже и ще го сдухам бързо или ще го провокирам и пак няма да стане нищо.Закъснява с около 3-4 минутки, което е повод веднага да я негна още с притигането. Целувам я по бузите,което с което моментално се опитвам да започна кино.Тя започна да се оправдава,аз се усмихвам,тя от своя страна пък започва ураган от шитки,кото не спряха през двете срещи (никога досега не съм попадал на такава жена,която почти всяка дума да е опит за затапване или шитка).Хем ме шитва хем ме разпитва красиво и елегантно.По време на карането продължих с киното,прегръдки, държане за ръка,докосваняи по лицето.Създадох доста емоции,които само щяха да ми помогнат нататък.По време на кънките си говорех с други мацки даже с една,която беше с гаджето си (типичен AFC).Това не остана незабелязано таргета и тя се включи в разговора.Тя беше в ролята на треньор на кънки.
  След кънките отидохме в едно готино заведение, доста уютно за налазване. Тук започнаха изненадите.Още с настаняването тя не седна до мен,а срещу мен (доста кофти).Изчаках малко и я подканих да седне до мен.Тя се изсмя като каза,че искала да ме вижда по-хубаво.Заради което я избъзиках,че няма смелост да седне до готин мъж.след серия мои бъзици тя се настани до мен,като каза?Сядам до теб,но едва ли ще смееш да направиш нещо? До този момент шитките не спираха,валяха повече от тропична буря.Имам чувството,че това момиче е измислило шитките.Бях решен да действам веднага след като се настани до мен.Галене по шията,косата,разсейване с обиците и в един момент хоп опитах да я целуна,но тя се отдръпна и каза? Много си позволяваш. Не те познавам достатъчно и няма навика да налитам?Само се усмихвах и си продължих с киното.След малко втори опит пак същото. Продължих с киното до до целувка така и не се стигна.
  Личеше си,че беше изненадана от моята реакция.Накрая когато я изпратих каза ?Пак ще се видим?.

Среща номер 2

Втората среща се състоя седмица по-късно като имах няколко опции, но пак се спрях на кънките,защото взеха да ми харесват,а и напредвах. Преди срещата беше споменала, че ще се видим само за два часа, защото имала да учи. Проследете какво се случва после
  Там засилих киното още повече,като имаше докосвания и по дупето Плезещ се Започнах да се шегувам с няко непознати хора и тя ми каза в един момент ?Ужасен си, много си груб?Игнорирах и глупостите и си продължих с готиния стейт. След кънките нищо не споменавах за ходене на друго място и тя сама каза ?Сега къде ще ходим?? Тогава мислех,да я избъзикам точно за двата часа,че бързо си променя мнението,но рещих да си пазя енергията за бъдещите шитки,които ме очакваха със сигурност. Отиваме в друго кафе този път почти заповедно и казвам да се настани на сепаренце до мен и нямаше възражения.Пак почнах с киното,но този път бях решен да ума целувка. Тя не се дърпаше толкова до един момент когато опитах да я целуна.След няколко опита се отказах и бях решил,вече нямам шанс поне на тази среща.Тя отново се оправдаваше с обичайните глупости но не я слушах вече. Сексуалните теми този път бяха още по застъпени,което ме обърква,защото хем си говорехме доста освободено хем когато се опитах да я целуна получавах отказ.Отвън отново опитах и този път успях. Бях успял да премина firewall-a и Смотан Малко след това имаше отново шитка ?Видя ли розовото дупе на тази мацка?? Действително не го бях видял,но тя не ми повярва Смотан Изпратих я до автобусната спирка и точно когато се качваше на автобуса я хванах за ръка придърпах я и отново получих целувка.
  Бях сигурен,че е много объркана вече след случилото се. Не сгреших-тя започна да ми обяснява как е объркана и вижда,че искам връзка,но не може да ми даде това,което искам тъй като не знае какво самата тя може да ми даде,имала дългогодишна връзка и не искала да се натоварна емоционално още. Единственото,което я устройва и може да ми даде е дам бъдем приятели с привилегии без да се бъркаме в отношенията на другите,без да се ?ревнуваме? След дълги колебания от моя страна приех, макар, че се досетих, че това е една огромна шитка. Още преди да ми направи това предложение, тя започна да се прави на заета, че има сесия, имала не знам си какви проблеми.
  И ето до къде стигнах. Вероятно всичко се е изчерпало с нея и да я вкарам в леглото ще стане трудно, защото и правех такива намеци,но въпреки нейното предложение, тя се дърпаше (странно,а?) Всичките тези непрестанни шитки от нейна страна по време на двете срещи страшно много ме изтощаваха и енергията ми спадаше накрая. Това беше най-трудния kiss close,който съм преживял. Въобще най-трудните две срещи в доста отношения. Калибрирането в този случай трябва е много преценено без излишни глупости и занимавки и само в една посока,а именно секс,но проблема е,че отказа среща на този етап с мен,а само търси онлайн занимавка, което при никакво положение не е добре за мен. За пръв път от много време усетих несигурност в действията си,сякаш почти нищо не и действаше. Разбрах доста неща за мен,че съм егоцентрик, нарцис с огромно самочувствие и в същото време готин, мил и забавен.Не знам дали има смисъл да се занимавам с нея,защото има голяма възможност да се окажа в един момент на мястото на пича.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #1 -: Януари 28, 2013, 12:49:41 »

Здравей братле!
Много се кефя, когато видя твой пост в любимия форум - винаги има върху какво да размисля. Дори отговори на един въпрос, който ме мъчи от съботната вечер...
Намигване

Успял си да предизвикаш интерес със задявките във фейса, организирал си екшън среща (вече ги предпочитам, за мен се оказаха много ефективни) и то на нейн терен. Преценил си я добре по време на разговорите в чата, само не съм съгласен, че очакванията й за теб са били, че си като останалите, с които излиза. Напротив, от думите ти оставам с впечатлението, че за нея ти си предизвикателство. Оттам са тръгнали и шитките... Искала е да прецени дали наистина си човека, за който се представяш.

Среща номер 1
Началото на срещата е ОК - шитваш я за закъснението, целуваш я по бузите. В хода на вечерта, говориш с други мацки и това също е било в твоя полза - таргета идва и се включва в разговора ти с другите. Естествено, че ще опита да си върне част от ранга и в известна степен е успяла - сам я описваш като треньора по кънки...

Казваш, че в заведението е седнала срещу теб и това те е изненадало. Е какво очакваше - мацките предпочитат този вариант, така се чувстват по-комфортно. Много правилно си я накарал да седне до теб, но от този момент си се поувлякъл и в стремежа си да стигнеш до целувка си направил грешка. Трябвало е да намалиш малко темпото след първото отрязване - просто правиш крачка назад с рапорт и при повторна ескалация отново налазваш. Правиш втори опит - отново те реже, а ти пак не си се усетил да спреш и в удобен момент пак да продължиш. Все пак не всичко е било на вятъра, видяла е че, умееш да отстояваш себе си и не е загубила интерес.

Среща номер 2
Седмица по-късно правиш следващия ход - ЗАЩО?
Дал си време на логиката да надделее над емоцията. Оттук насетне тя просто очаква да продължиш с опитите да довършиш започнатото - целувки, секс...
Отново кънки, отново шеги и закачки, добре е, че пак си въвлякъл в екшъна и други хора - показал си, че умееш да се забавляваш и само това те е спасило - сама е подела инициативата да продължите някъде другаде. В този момент нещата за теб са 50 на 50... Сядате в кафето и ти успяваш! Стигаш до заветната целувка. Шитката с розовото дупе показва, че за нея нещата минават на друг етап. Почва да брани своето! Когато я изпращаш на спирката обаче и тя отваря темата за сериозната връзка явно те сварва неподготвен. Знаеш, че жените трудно бягат от сигурното освен ако няма изгледи да го получат от теб! Тя е очаквала да й кажеш, че я желаеш и че искаш да си с нея. Затова те е провокирала по този начин.
Цитат
Единственото,което я устройва и може да ми даде е дам бъдем приятели с привилегии без да се бъркаме в отношенията на другите,без да се ?ревнуваме?
Колебанието и факта, че си се съгласил с нея са прецакали нещата и ти много добре го знаеш това!

И все пак ти си добър играч - опитът, който си натрупал на няколко пъти те е върнал обратно в играта. Според мен голямото ти желание да бъдеш с нея те е препънало този път. Гледай напред! Желая ти много нови успехи!
Усмивчица
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Януари 28, 2013, 13:10:51 »

Мерси за разбора fancooler,  Усмивчица действително се поувлякох в стремежа си да я целуна и да отвръщам подобаващо на шитките,че изпуснах важният момент на спирката в който е трябвало да действам по начина,който описа.Накрая всичко ми се размиваше и не правех разлика между шитка и реалност.

Цитат
Седмица по-късно правиш следващия ход - ЗАЩО?

През седмицата съм много зает заради работа и тренировки,прекрасно знаех,че може да ми изиграе лоша шега забавянето на втора среща,но реших да не се отказвам.Момичето е много объркано и вероятно скоро ще бие шута на нейния,но докато не се видим за най-екшън среща няма нищо сигурно  Ухилен Определено най-големият и шит-тест беше предложението за неангажираща връзка,и сам си вкарах авто-гол.Но има едно голямо НО-това,че съм се съгласил не значи,че ще го направя.Дразни ме факта да бъда само за секс,един вид жиголо.Ще съм първи или НИКОЙ!

П.С Между другото за какво съм ти помогнал индиректно?
Активен

sinner
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #3 -: Януари 28, 2013, 15:36:06 »

Евала, добра игра, fancooler ти е показал грешките, само с едно не съм съгласен - не е хубаво първо ти да говориш за връзки и т.н. Ти си правиш кефа - и твоя и нейния и не я обременяваш със сериозни неща като връзка.

Дразни ме факта да бъда само за секс,един вид жиголо.Ще съм първи или НИКОЙ!
Братле, ти я наеби един път пък ще видим дали си и само за секс. Жените много повече се привързват с някого, с който правят секс - така че ако я вкараш веднъж в леглото се съмнявам да те ползва само за това после. Усмивчица

Успех!
Активен

Не бъди статист в собствения си филм! Напротив - изиграй главната роля.
ABF
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #4 -: Януари 28, 2013, 16:09:55 »

Браво за репорта пич, харесаха ми някои моменти!

Това което разказваш за шитките и кис клоуза ме провокира да задам няколко въпроса, обхващащи всички. Ясно е, че мъжете сме си логични същества, но свалката не е алгоритъм по който да се движим ИОИ=>Среща=>Кино=>КисКлоуз=>ФакКлоуз(примерно). Наречи ме старомоден, но нещата трябва да се правят не само защото това е следващата променлива в алгоритъма, а защото ги чувстваш. В противен случай езика на тялото ти става неконгруентен с думите ти и нещата изглеждат изкуствено. Ти като реши да целуваш мацката, усещаше ли тръпката или го направи, щото така трябва ?

Сега да видим шит тестовете. С такъв респект говорите за тях и гледате да не се издъните, все едно ви зависи живота. И к'во ще рече да се издъниш на шит тест...да не отговориш правилно ? - Не, не мисля така. Проблема не е в самия отговор така, че наизустените реплики не работят. Истината е, че целта на шит теста всъщност е да разкрие вашия фрейм. Така, че отговора, който давате всъщност е следствие на това, което сте, т.е. ако има проблем, то той е във вас, а не в самия отговор. Оправданията "сгафих" на шит тестовете са само за пред егото.

Към автора:
Ако не си разбрал накъде бия, ще го кажа така - чувство, фрейм, бъди естествен. Ти самия казваш, че са те заляли с шитки. Мацката е изместила фокуса ти, защото имаш слаб фрейм и не си знаел точно какво искаш. Разбира се, всичко това го е усетила, както и несигурността в намеренията ти. От там е последвала и нейната реакция - а сега за какво точно мога да те използвам. И колкото повече време минава, емоцията утихва и шансовете намаляват.
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Януари 28, 2013, 16:19:13 »

Цитат
Ти като реши да целуваш мацката, усещаше ли тръпката или го направи, щото така трябва ?

Естествено,че го усетих ABF,аз си действам по мой си начин и не се опирам на никакви заучени техники.Действам както го чувствам.

Цитат
Мацката е изместила фокуса ти, защото имаш слаб фрейм и не си знаел точно какво искаш. Разбира се, всичко това го е усетила, както и несигурността в намеренията ти. От там е последвала и нейната реакция - а сега за какво точно мога да те използвам. И колкото повече време минава, емоцията утихва и шансовете намаляват.

Много добре знам какво искам от нея,и да прав си,че тя го усети и затова играе тези игрички.Тя не очакваше да съм толкова директен,това я е изплашило,защото съм заявил твърдо какво искам с действията си.Тя ми го сподели наскоро.
Активен

ABF
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #6 -: Януари 28, 2013, 16:25:19 »

В такъв случай не чакай много, а действай възможно най скоро, работата е ясна  Усмивчица
Активен
shmate
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

Профил
« Отговор #7 -: Януари 28, 2013, 23:36:11 »

тегли и една патка и не я търси после  Завърти очи
Активен
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #8 -: Януари 29, 2013, 23:30:11 »

Добра игра.Няма момиче , което да не може да бъде целунато на първа среща , има кофти подход , без да се засягаш , брат. Лично аз не харесвам подобни момичета ,защото има доста по-хубави от тях , а и какъв е смисълът да си губя времето с момиче , на което не можеш да и счупиш бич шиълда.

Въпросът " искаш ли да сме приятели с привилегии " ми е бил задаван май 2 пъти от момиче.Първия път викам " да , ве , как , и аз тва искам , нямаш проблеми " и повече май не видях момичето  Ухилен. Втория път беше прелюдия към разни нещица , така че много зависи от цялата ситуация.Сам трябва да прецениш кое е било
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Mupo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #9 -: Януари 30, 2013, 00:14:34 »

Никога не казваш на момиче, че искаш да сте "приятели с привилегии", дори и тя да ти казва, че иска тва. Тва е най-големия шит евър измислян от жена.
Активен
BigBadWolf
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #10 -: Януари 30, 2013, 16:46:27 »

Никога не казваш на момиче, че искаш да сте "приятели с привилегии", дори и тя да ти казва, че иска тва. Тва е най-големия шит евър измислян от жена.

Аз съм на мнение, че никога не трябва да се слага етикет на отношенията в началото. Нито пък да се обсъждат въобще.

По-голям страстоубиец няма. И тръпката си отива след този разговор. Тя знае какво искаш, няма какво да я изненада. В кърпа си й вързан вече, ясен си й като бял ден.

Аз ги оставям да се чудят.
Понякога даже целенасочено ги обърквам - в един момент гордо я представям на Пенчо като "гаджето ми/жена ми", в следващият й казвам "ама ние не сме във връзка, че да еди-к'во си". Небрежно загатвам, че съм с нея заради секса, а после, че компанията й ме прави щастлив/е страхотна жена. Подхвърлям, че не съм по дългите връзки и няма да изкараме дълго, а после я каня на събитие, което ще е след няколко месеца. И т.н.
Push and pull. Тоооолкова е ефективно и спестява доста нездравословни за отношенията разговори.

Винаги, когато жена повдигне темата за отношенията ви/намеренията ти в началото е шит тест. Винаги.

Какви приятели с привилегии, какви пет кинта, авторе? Та, ти не си я чукал, че тя да знае дали иска нещо такова!

Никога не си споделяйте намеренията и какво искате. Никога. Особено, ако е сериозна връзка манете всичко, което изброих в началото, но е и нийди, и АФЦ.

Пък и като знае, че я искаш за сериозна връзка още от началото си казва "А, той така или иначе ми е сигурен и уреден, няма защо да се старя, пък мога да се погавря малко с него - няма да избяга, я; ще си поначеша егото, а ако е послушен може и да му дам да ме целуне и хване за ръката."
Активен
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 15, 2013, 19:33:11 »

Съгласен съм с всяко изречение на BigBadWolf Усмивчица
Изгубил съм десетки момичета, изричайки думите "Търся си неангажираща връзка..." и т.н. Ако броим онлине запознанствата, по тоя начин там съм си убил атракшъна с стотици.

Никога не разкривайте намеренията си поне в началото.Тези разговори убиват всичко.

Ако все пак трябва задължително да отговоря на въпроса дали съм съгласен за "приятели с бонуси" бих отговорил нещо подобно:
ПУА:Никога не можеш да знаеш предварително какво ще излезе от ново познанство.Не тръгвам с някаква цел с всяко момиче.Нещата се развиват от самосебе си.Може да станем най-добри приятели, може да правим страхотен секс, но да си пасваме като двойка; може пък толкова много да се привържем един към друг, че да не можем да се отделим за повече от ден... (пак казвам, бих избегнал този разговор на всяка цена!)

Ideal Relationship Values Routine от Magic Bullets е страхотен заместител на тоя тип разговори според мен.Прочетете я.Заслужава си.Винаги когато се налага да говорим нещо по темата може да вкараме тая рутийн.Позволява отново да поемем контрол над фрейма без да даваме конкретен отговор.

Усмивчица
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 28, 2013, 09:04:30 »

Здравейте,малко се позагубих, напоследък,но сесията не търпи отлагане.За да не остане недовършена историята ще разкажа какво се случи наскоро или с една дума Tango down!!!
  С мацката имахме още една среща на която бях поканил една обща позната,която от известно време сваляше,но както се казваше в една друга тема бийч шилда ми беше много висок и не я огряваше.Тя беше много щастлива,че я поканих и дори не закъсня на срещата ( по принцип много често закъснява заради което съм я критикувал много пъти) Исках да видя как ще реагира таргета когато другата почне да ме сваля.За по-добра ориентация таргета ще го нарека изкачването,а другата опитно зайче  Усмивчица В началото и двете бяха предпазливи,никоя не искаше да инициира с флиртуването.Затова влязох в играта като катализатор на похотливите мисли и желания.Не след дълго след серия предизвикателни коментари зайчето почна да ме сваля,а другата която на пръв поглед го раздаваше непукист почна да се притеснява да не ме изгуби (бях седнал между двете)  Намигване По едно време зайчето изчезна до тоалетната и използва момента да натисна таргета. Този път тя въобще не се дърпаше.След прекарани няколко часа в заведението се поразходих с двете и ги оставих като си тръгнах с зайчето.На другия ден беше с променено държане и споменаваше много пъти,че зайчето много ме сваляла.Не обърнах внимание на шегите и.
 Така известно време не се бяхме виждали защото бях отдаден на изпитите и когато се поосвободих и предложим да се видим вече за прекрасното Намигване Този път тя се нави,само,че имаше един малък проблем.Всъщност това винаги ми е бил най-проклетия проблем-терена.Липсата на терен често ми е скапвала много добра игра,пропилявала ми е шансовете за успех и тн.Затова при първия удобен случай,а това се случи преди няколко дни се видяхме и стана най-накрая прекрасното  Плезещ се Ще вметна само,че толкова я бях дразнил сексуално,че тя първа ми скочи  Намигване Някой би казал също "Твърде много време си отделил за нея,можеше да пробваш с други" Отговора ще бъде и "да и "не" ,защото една игра трябва да се довежда до естествения си и приятен завършек след толкова хвърлен труд,  успоредно с нея не съм спирал да играя други мадами!!! Какво ще стане по нататък с мадамата....времето ще покаже!!!
Активен

shmate
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

Профил
« Отговор #13 -: Март 11, 2013, 17:04:49 »

Евала за завършека и че не си се хванал в капана й а си изиграл добре нещата.Няма какво да мислиш че си отделил повече време , те хубавите работи не стават бързо , а и мацките точно така харесват
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: