Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 29, 2020, 04:10:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотна вечер, завършваща със страхотен.....ЛМР  (Прочетена 5110 пъти)
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #15 -: Март 13, 2013, 09:19:24 »

Може да е била в цикъл де. Ама да се е притеснявала да ти каже.
Активен
KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Профил
« Отговор #16 -: Март 13, 2013, 12:09:51 »

На мен ми е трудно да пиша по подобни теми, щото без да е пред мене някак не чувствам ситуацията и действията, оттам може само да се предполага или да се пишат общи неща. Отделно, че някак все се чувствам минат, като пиша по подобни теми...  Ухилен

Това, което искам да напиша е - поемайте отговорността и ги натискайте повече !
Навсякъде чета работи от рода на - Каза "Не" и аз продължих да я възбуждам (без да ескалирам)/се отдъпхах. Отдръпването и възбуждането си имат своето място, но дори по-важно е поемането на отговорността и твърдата настоятелност. И под настоятелност нямам предвид, да не спираш да я целуваш и да чакаш тя да ескалира или да ти даде някъв супер ясен сигнал ! Това никва настоятеленост и отговорност не е. Имам предвид поемане на отговорността, игнориране на глупостите и твърда ескалация. "Какво правиш", "Не", "Стига", "Не искам" - това са редовните приказки и сами по себе си нито значат да спреш с ескалацията, нито нищо. Като се е стигнало дотам и е възбудена, просто (привидно) не ѝ оставяй избор - свали отговорността от нея и това е. Колкото по-малко отговорност има върху нея, толкова по-добре. Аз не прочетох някой от вас да го е направил това. От къв зор ще я караш тя да ескалира, да си сваля гащите и не знам кво ? "Духай ми !". "Събличай се !" и тн за да "проработят" (в подобни случаи) трябва дори по-голяма увереност (която очведно ви липсва), тя пак трябва да чувства, че ти си поел цялата отговорност и да усеща, че "няма къде да мърда".
Поемаш отговорността, казваш ѝ нещо твърдо, което не очаква от нея да прави нищо... "Мъквай и да не си мръднала !" Хващаш я здраво и ѝ събуваш гащите. Жената това иска. И изобщо в определена степен - хората това искаме. Като знаем, че някой е поел отговорността и е за наще добро/ще ни е хубаво, то си ни е вродено да се отпускаме и оставяме...
Цялата концепция за ЛМР аз не я приемам. Просто ви липсва увереност, усещане за нещата и познания за човешката псхика. Трябва да разберете, че 90% се крие в поемането на отговорност. И не трябва да се притеснявате. Да поемеш отговорност означава точно това, да приемеш, че може да сгрешиш, и че приемаш и можеш да се справиш с последствията. Дори да сгрешите, което може и никога да не ви се случи, щото все пак никой не казва да не ви пука за жената и да станете изнасливачи - нищо особено няма да стане. Няма да я загувите, дори няма "да се върнете назад" - просто трябва веднага и истински да я утешите и да се извините. Тези неща идват отвътре, но и в някаква степен също са си и умение, което е добре да научите. Усмивчица
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #17 -: Март 13, 2013, 13:44:45 »

Е нали каза, че й е бъркал?
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
frvalonelol
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 163

Профил
« Отговор #18 -: Март 13, 2013, 15:35:48 »

Съгласен с KrungThep, разсъждения на един непромит мозък  Готин
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #19 -: Март 13, 2013, 16:02:17 »

Е нали каза, че й е бъркал?

Това беше към sarrion, не към автора
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 374

Профил
« Отговор #20 -: Март 13, 2013, 16:27:28 »

Намигване Да и аз и бръкнах няколко пъти в гащичките и определено нямаше цикъл Намигване Тя много се ужаси от евентуалното лизане сякаш щях да я карам да ми готви,после разбрах,че била девствена.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: