Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 10, 2020, 18:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайърд гън гейм-Нова фризьорка  (Прочетена 2920 пъти)
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Профил
« -: Март 21, 2013, 20:37 »

Фризьорката ми е почивка, а и отдавна се кана да я сменям, така че отивам при нова.Виждам една 8-чка да седи самотно в един салон и влизам да си запазя час:

ПУА:Здравей, трябва ми час за мъжко подстригване.
ХБ8:18.00 ок ли е?
ПУА:18.00 е ок.(докато записва) Фризьорката ми е в почивка, а и отдавна се каня да я сменям, така че се приготви да се справиш добре (с усмивка).

Идвам за уговорения час, сядам на стола:

ХБ8:Като нов клиент получаваш отстъпка за ....(някви други там процедури)
ПУА:Ооо, харесва ми как се грижиш за мен, отстъпки, промоции.
ХБ8:Как ще те постригвам?
ПУА:Постригваш ме така, все едно утре ще се жениш за мен Усмивчица (след това й обяснявам наистина)
След това й поисках мнение как да се отърва от момиче, което ми досажда.Стана интересен разговор, различни мнения, коментари, накрая:
ПУА:Освен да те взема и за консултант по връзките.
ХБ8:Аз давам съвети на много приятелки.Добър психолог съм.
ПУА:Интересно...интересуваш се от психология? Това учиш или от работата с хора ти идва отвътре?
След това ми каза какво учи, почна да ме разпитва какво уча, какво работя.Навлязохме в малко банални теми за около 4-5 мин, но споделихме доста инфо един за друг.
ПУА:Като за първи път сме добър екип.Подобряваме сихрона бързо.
ХБ8:Да, другия път няма нужда да си говорим даже(за постригването и дължината, форма и т.н.).Ще си говорим кой какво прави по дискотеките.
ПУА:Обаче другия път ти ще ми разкажеш някоя история.
............................
ПУА:Подсети ме преди да ме измиеш да ти кажа нещо.
....................
ХБ8:Какво щеше да ми казваш.Любопитна съм.
ПУА:Любопитко!....Имаш карикатурен образ.Не мога да рисувам иначе щях да направя комикс с твое участие.Разбира се аз щях да прибирам всички пари.
ХБ8: (докато ми мие главата) : Много си стиснат, на мене само някакви 10-20% ще ми дадеш сигурно.Гледай тука какви масажи ти права.Какъв точно ще е комикса.
ПУА:Не знам...ще си помисля до другия път.
ПУА: (след като свърши с миенето) : Докара го до....5% Усмивчица

Отбелязах по-важните моменти от разговора.Почти нямаше момент в който да не си лафим нещо.Мисля че  коментара при запазването на часа и уговорката да ми разкаже тя история другия път са нещо като тайм-бриджове.Определено й направих впечатление и ще ме запомни.

Мисля, че 1вия път няма смисъл да се гонят клоузове дори и валидейшън не й направих, при положение че имаме сигурна втора среща след 3 седмици Смотан Не че не можех да я клоузна, а просто след още 1-2 пъти ще е много по-солиден клоуз и не виждам смисъл да се рискува сега и да се получи евентуален флейк.

За теоретичната страна на свалката чак сега се замислям, понеже докато бях там, въобще не се напрягах или мислех как да я сваля или в коя фаза съм,а просто стрелях разни неща които използвам по принцип в пикапа или каквото ми дойде на ум. Докато пиша пост-а се замислям, че същите неща(може и рутини да ги наречем донякъде) когато ги използвам при колд-апроуч, delivery-то ми се получава доста по трай-хард и търсещо одобрение. Малко ми е трудно да си го обясня защо така се получава.Дали е заради това, че знам че дори да премина границата леко с хайърд-гъновете, няма да ме отхвърлят и отговорят грубо.Докато при колд апроуча да се крие страх от отхвърляне?
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Март 21, 2013, 20:50 »

Аз съм голям критик на репорти, ама този ми харесва. Уловил си важните моменти, а не си изписал 10000 страници за това какво си обядвал или някакви други странични работи. И заключенията ти са точни. Само не ме накефи че си се отказал от клоуза. Аз лично с всеки изминал ден се убеждавам все повече и повече в това, че няма смисъл да отлагаш такива неща, едно че си спестяваш времето, второ, че следващата пострижка може да ти я направи безплатно, трето че показваш смелост и хъс, като й демострираш, че знаеш какво искаш и кога го искаш, а не че те е страх да рискуваш и чакаш до 14542325-тото подстригване, пък нали знаеш, тези високите (като ранг) са свикнали на пичове да спичат пред тях и се кефят на подобни работи. Ама така мисля аз, може и да греша.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 21, 2013, 21:13 »

Пикап-теоретично си прав.

В конкретната ситуация, кога да клоузнем, е според мен, въпрос на управление на риска.Ако сега имам вероятност за клоуз без флейк 60%, а след 2рия път ще е 95%, предпочитам да изчакам 3 седмици.

Ако крайната цел обаче е "безплатна-втора-подстрижка"-клоуз, вече нямам претенции.  Смотан Смотан
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #3 -: Март 21, 2013, 22:36 »

В конкретната ситуация, кога да клоузнем, е според мен, въпрос на управление на риска.Ако сега имам вероятност за клоуз без флейк 60%, а след 2рия път ще е 95%, предпочитам да изчакам 3 седмици.
Не пикъп теоритично, ами личен опит-тично. Първо тези проценти дето ги извади, как ги сметна? Откъде си толкова сигурен, че сега е бил шанса 60%, а после ще е 95%? Ами ако сега е бил 90%, а следващия път вече да е на друга вълна и да си каже "абе той вече 1000 пъти идва да събира смелост...нещо не ме кефи така страхливо да го играе"? Ами ако като й поискаш, ти изръси че си има приятел и няма как да стане (каквито и лафове да й вкараш, тя не иска ли, няма да стане), пак си си загубил времето. Просто има твърде много "ако-та", за да можеш да прецениш дали наистина си струва или не, а повечето пъти не си струва.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Март 21, 2013, 23:34 »

Е, стига де, ясно е че отговора ми е полу-сериозен.Цифрите ги сложих ей така за пример.Нищо общо с пикапа.
Активен
sinner
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 224

Профил
« Отговор #5 -: Март 22, 2013, 09:10 »

Добре си се справил като цяло, но и аз като Kejtarn мисля, че е трябвало да я клоузиш на момента. Просто съм имал такива случаи и от опит ти го казвам. Всичко е на момента - емоцията, разговора, настроението, а нали знаеш, че жените си менят настроението както се сменя валутния курс за няколко часа, а камоли след няколко седмици. Просто тази емоция, която си създал ще е отминала и следващия път няма гаранция че ще те помни, колкото и добро впечатление да си оставил. Не искам да те обезнадеждавам, но така стоят нещата горе долу - разбира се винаги има изключения. Усмивчица
Активен

Не бъди статист в собствения си филм! Напротив - изиграй главната роля.
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #6 -: Март 22, 2013, 13:44 »

Трябвало е да действаш на момента.И според мен , гледайки няколко твой теми , задълбаваш прекалено много в пик-ъпа.ПУА = пик-ъп артист ?Чак преиграваш в някои моменти , опитвайки се да се покажеш алфа , че чак се отдалечаващ от понятието и момичетата усещат , когато си изкуствен.Опитай се да калибрираш правилно и да изкараш истинската си същност навън
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
paradox
PuP Team
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #7 -: Март 22, 2013, 14:13 »

AlphaStar,
браво, хареса ми Усмивчица. Получил се е приятен флирт. Вербално си се справил добре. Виждам, че ползваш доста push-pull, и playing hard to get, явно това е стила ти. Хем се е получил разчупен разговор, хем не си прекалил, не си се правил на много интересен. Получил се е забавен fluff-talk и teasing. Супер!

Обаче, нали знаеш, че на даден етап ще трябва да си го извадиш? Усмивчица Метафорично казано...
Кога тя ще разбере че се интересуваш от нея сексуално? След 3 седмици?

Колкото повече чакаш, толкова повече ще я шокираш, когато й дадеш да разбере това. Ще имаш проблем с очакванията. Установяваш приятелски фрейм в началото, и колкото повече чакаш, толкова по-силен ще бъде и няма да можеш да се измъкнеш от него.

Препоръчвам ти да показваш интерес рано. Знам, че не го правиш, за да си държиш висок ранга. Защото ако го направиш, ще ти падне ранга пред нея и т.н... чист Mystery Method.

Обаче нещата са малко по-други. Ранга не ти пада ако покажеш интерес, а от това което се случва после. Бъди готов мацката да те тества неумолимо след това. Минаваш тестовете, и си имаш хем чудесен attraction, хем очакванията са ясни.

Освен това ескалирай нещата. Поддържаш разговора много добре. Но може би те е страх, че ако ескалираш вербално/физически или направиш phone close, нещата могат да се прецакат и тя да каже "не", и затова изчакваш, изчакваш, изчакваш...

Не чакай сигнали за attraction (IOI), за да ескалираш. Самата ескалация генерира attraction. Жените харесват мъже които предприемат стъпки, не ги разочаровай. Усмивчица Поеми риска.
Дори да ти каже "не" за нещо, това не е страшно. Напротив, видяла е че имаш кураж и инициатива, това ти е в плюс.
Когато стигнеш до "не", не го приемай лично, направи стъпка назад, продължавай да водиш разговора и след известно време ескалирай отново. Не се страхувай от нейното "не".

Браво за репорта! Успех!
Активен

Natural style.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: