Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2020, 04:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Show me the money  (Прочетена 2275 пъти)
Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Crash

Профил
« -: Март 26, 2013, 04:58 »

Аз днес бях особено куул и си платих за два часа секс. Всъщност два и половина - аз съм твърде готин за да не ми направят дискаунт. Няма да ви казвам колко платих за да не се спихнете съвсем. Беше страхотно. Не, беше фантастично, невероятно дори. Огледалата в спалнята ми се запотиха от срам по едно време. Господ първо е измислил плащането, след това секса, съмнение няма. Та... докато рисувах разни фигурки с пръст върху голия й гръб след като отмина последната вълна екстаз и кротко лежахме един до друг се замислих колко ли бих взимал за час секс. Много сложен въпрос се оказа. Но в крайна сметка, след дълги качествени анализи стигнах до извода, че не бих продал един час оргазми за по-малко от 348 лева. Цената включва:

-божествено, гладко епилирано тяло
-7 инча ергономичност
-богат опит
-безотказна ерекция
-издръжливост
-кафе и цигара след последния оргазъм (по желание)

Вие на колко се оценявате? Ясно е, че не е много, но все пак....
Хайде вие сте. Искам издържани мнения. Ако някой назове 4 цифрена сума трябва да се обоснове. И да помни, че говорим в български левове а не в тогоански франкове.
Активен

if you bite my lip or neck... you better start taking your fuckin' clothes off, just sayin'
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #1 -: Март 26, 2013, 05:29 »

Това тема за обяви ли е?
Активен
Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Crash

Профил
« Отговор #2 -: Март 26, 2013, 05:57 »

Това тема за обяви ли е?
Добро утро, кестенче ненанагледно. Как си, как е половият живот тия дни?

Не, не е тема за обяви, социоикономическо проучване е. Но ако си решила да предлагаш ескорт услуги, то аз лично адмирирам подобна инициатива. Бих могъл да ти дам съвети. Например - цената на свирката е паднала 3 пъти за последните 60 години. Мъжете показват тенденция да поръчват по-скъпи услуги в събота. Понеделник е най-мъртвият ден и има най-малко работа. Добра идея е да прилагаш ценова дискриминация по социален статус, тоест ако при теб дойде тираджия отрежи мераците му за пазарлък и назови твърда цена. Ако се появи добре облечен адвокат то най-удачно е да му дадеш шанс той да ти направи оферта, има вероятност да ти предложи повече отколкото ти би взела. Какво друго.. а, да. Шансът да се появи серопозитивен е едва 3 процента. Около 20 процента от клиентите ти ще настояват да получават свирка без презерватив. Вероятността да попаднеш под ударите на закона е минимална, статистически шансът да си имаш разправии назрява след 230 клиента. Но вероятността да обслужиш полицай е около 5 процента, тоест по-вероятно е полицай да те чука отколкото да те арестува. Какво друго... добра идея е да работиш от вкъщи. Ще бъдеш в позиция да искаш повече пари за услугите. Добра идея е да установяваш предварителен контакт с клиентите. Взимай им служебен телефон, така ако някой ти направи проблем можеш да отидеш в офиса му облечена в латексови ботуши и да вдигнеш скандал, който тарикатът не би желал.Колкото повече вдигаш цената толкова по-малко секс ще правиш. Тоест, ще вечеряте за 250 кинта на час и нкрая той ще те чука 20 минути. Търсенето е огромно, наплив от клиенти винаги ще има.

Ако имаш други въпроси - питай.

П.С За теб ще направя дискаунт - два часа на цената на един. Хем ти да трупаш промискуиетен опит, хем аз някакво портфолио да започна да сглобявам.
Активен

if you bite my lip or neck... you better start taking your fuckin' clothes off, just sayin'
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #3 -: Март 26, 2013, 13:38 »

Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Shtir
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« Отговор #4 -: Март 26, 2013, 14:43 »

Ама ти сериозно ли уе братчед Засрамен Засрамен Засрамен Май ми се стува че си попрекалил със Керигън и компания.
Активен
DominatioN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 90

Профил
« Отговор #5 -: Март 26, 2013, 23:20 »

Активен
TheMan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #6 -: Март 26, 2013, 23:52 »

Ти го мислиш за егоцентричен тузар, той се оказва загорял сводник(жиголо) Засрамен. Краш, трудно ще се продадеш в сайт за pick-up, но поне ни забавляваш.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: