Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 13, 2020, 09:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Мис самочувствие  (Прочетена 1961 пъти)
z3rg
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« -: Март 21, 2013, 23:43 »

Здравейте, играчи!
Малко предистория ще ви дам да сте информирани, не за друго  Ухилен. На 19 съм, от малко градче, даже сравнително малко 5 хиляди има няма. Тука да си с някоя 8-9 си е постижение, а на таргета му давам 8.5, на 17 е и й пишат сигурно по 20 коча на вечер от 'сяк'ви възрасти и й правят 'сяк'ви оферти, та викам си аз дали ще я преборя? Та последният ми 15 септември наближава. Ровичкам си се из фейсбука, края на лятото е и гледам как са се развили ученичките през лятото. Грабва ми окото тая дето никога не съм си мислил, че може да съм с момиче кат' нея - демек, че все още не съм натрупал нужното самочувствие спрямо свалките ми с момичета и ги мисля за кой знае к'ви. Като типична кифла, качила няк'ва снимка в фейсбука дето уж косата трябвало да гледаме ама нали разбираш и дупарата й се вижда. Пиша й аз;

Аз -Уж косата да гледаме пък пози вкарваш а/у?
Тя -Някъв надут отгоров дето не го и помня.

Идва въпросния 15 и се промъквам в училището докато ръмжат даскалите на двора пред 500 човека. И к'во да видя, виждам я същата седи на входа и държи няк'ва питка там за кмета, гостите и другата сган.

Аз- Яяя, дай с'я да си чупя малко питка.
Тя- Ама нее тя тука е за кмета, иначе ако беше моя щях да ти дам.

След 1-2 дена я мяркам из училището докато въртя километри из коридора:
Аз: Братле, е го е най-стиснатото момиче в цялото даскало
Тя: Даа бе... и що така мислиш?
Аз; Стисло, едно парче питка нещеш да даваш, ще ме заболи(гледам си четала) Ухилен?
Тя; нали ти казах ако беше моя, блаблабла.
Гледам я на другия ден върти се с няк'ва нейна приятелка из училището и..
Аз: (Към нейната приятелка) С'я ще ти я открадна за малко, спокойно, не хапя, няма да я изям.
Приятелката; Добре, добре (ясна и беше работата)
Аз; 'Айде тая вечер идвам и те забирам вечерта в 8
Тя; Ами окей, ама къде ще ходим, к'во ще правим?
Аз; Ще видиш!
Тя; Ама к'во ще правим де кажи ми да знам как да се глася.
Аз; Палачинки с шоколад, а ако си по кекса и един кекс може да спретнем
Тя;  Ухилен
Аз; Кекс като кекс, за ядене. Не искам и да знам с твойто мръсно подсъзнание к'во си си помислила.
Тя; Аз? Мръсно подсъзнание?
Аз; 'айде, 'айде, бягай в час пък довечера, знаеш къде.

Идва вечерта, закъснявам с 5 минути и отивам да я взимам;
Тя; Виж 8 и 10 е почти, как може така да ми закъсняваш
Аз; Добре, 'айде, изпроси си една черпавка за дето се забавих.
Аз; И искам да ми обещаеш, че като те водя в къщи няма да ми оставяш косми по дивана, че още котка си имам вече.  Ухилен

Седнахме в едно кафе и я почнах, вкарах рутина с "Ябълките в дания" и половин час му се чуди ама си е простовата и не можа да се сети, че се получава всеки път едно и също. Викам й:
- Ела с'я щи гледам на ръка;
Тя; ааа, обичам да ми правят такива работи.
Аз; Само такива ли? Ухилен
Аз; Дай си лявата ръка. Тя ми дава дясната.
Аз; Мойто момиче, знаеш ли коя ти е лявата и коя дясната ръка? Ти май си пияна? Тая кока-кола не ти влияе добре. После к'во ще кажеш на ваще? Тоя ме води да ме напива там? (5 минути я бъзиках, че е объркала ръката)
Аз; Виж с'я, е тая най-дългата линия, е линията на живота. Колкото по-дълга е тя, толкова повече ще живееш. (През цялата рутина с едната ръка съм я хванал, а с другата я докосвам от горе по дланта.
Тя; Ама виж тя ми е къса?
Аз; Ааа ми значи няма да живееш много, за т'ва, че да се възползваме от ситуацията докато не е късно.
Тя;  Ухилен, Аз не съм такова момиче.
Аз; Слушай с'я, другите голями линий са ти най-добрите приятелки. Я да видим колко са? 4?
Тя; Да, как позна?
Аз; Късмета на начинаещия  Ухилен

После й направих рутина с 5-те въпроса като се хванахме на бас на сметката и естествено тя я плаща.  Ухилен Разпитвах я разни работи за нея. Базиках я още, показваше ми IOI и всичко си вървеше на 6. След малко идват няк'ви двама нейни познати в кафе/рестуранта. Здрасти а/у от далеч си казват. И седнаха точно срещу нас, а единия след малко се премести с цел предполагам да ни гледат и нещо да я базикат. Викам й; 'Айде ще ставаме. Тя не възрази и станахме. Върнахме се в града, защото я водих на друго място на кафе, че в нашия умрял град няма и свестно кафене. Викам й, ела да се разкараме из паркчето. Тръгнахме, а беше вече тъмно и бях по къс ръкав. Вървим мнооого бавно на горе, а има още доста.
Аз; Ти попринцип ли си толкова лоша или само с мен се държиш така?
Тя; Как, бе?
Аз; Ми, виж к'во е студено, а нещеш да ме прегърнеш да ме стоплиш малко.
Засмя се и ме прегърна.
Стигнахме до един паметник и седнахме. Още малко общи приказки и й викам:
- Коя ти е най-чувствителната част от тялото.
Тя; Емиии, не знам.
Аз; Мисля, че е устата?
Тя; блабла.
Аз; Нека опитаме. (Погледнах я в очите за 2-3 секунди и я целунах)
След това ми се губи малко от паметта, ама се озовахме при едно затворено кафене дето са с дървени масички от вънка. Викам й;
- Виж к'ви са ми студени ръцете.
Тя; Да, наистина са много студени.
Аз; Твойто дупе е топло, знам аз  Ухилен И бръкнах из под дънките.
След това имаше още две излизания и на третото се случи прекрасното. Усмивчица

П.С До сега не съм излизал с кой знае к'ви момичета, 'щото то си и няма кой знае колко тука и изведнъж хоп, мис самочувствие на цялото даскало и околоността.

Активен
WhatAFart
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 189

Профил
« Отговор #1 -: Март 22, 2013, 09:03 »

Цитат
Тя; Да, наистина са много студени.
Аз; Твойто дупе е топло, знам аз   И бръкнах из под дънките.
ХАХАХАХах, това ми хареса, стилът ти също. Поздравления!

Само това кога се е случило? В началото на даскало или?
Активен
z3rg
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #2 -: Март 22, 2013, 17:50 »

В началото на тая учебна година, просто сега пускам рапорта.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: