Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 08, 2020, 14:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Джелъси итс ин май блууд, отегчението също  (Прочетена 3216 пъти)
xj49xng9xru5jzrr
PuP Masterpiece
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« -: Март 27, 2013, 02:07 »

Темата не е упрек към никого, но искам чистосърдечно да изразя отегчението си. Даже съм сърдит и ако не бях толкова възпитан и не на последно място красив щях да псувам, но уви на нас красивите не ни отива да псуваме Усмивчица

Абе упрек е всъщност към всички онези приклекнали за свирка мъжки душици, които човъркат плахо с лъжица в тухлената стена, с която са се сблъскали и ги е страх дали няма да им се счупи лъжицата, дали стената няма да падне върху тях, какво ли има зад стената и не е ли страшно там.

До скоро си мислех, че е прекалено пресилено това да си хванеш пениса и да го размяткваш в ръката си пред момичетата. Обаче сега четейки толкова неща, като:
"тя ми каза, че не е готова"
"баба й ни видя как без малко да се целунем"
"аз съм наранен душевно и ме е страх да не нараня и нея, а тя е толкова прекрасна"
"три месеца по-късно от как я свалям, тя лека полека взе да се отдръпва, май не иска да се ебем"
"пише ми първа есемеси, но не иска да ме запознае с приятелките си"
и още много по-тъжнички дори...
започвам да си мисля, че е по-добре това с мяткането на пениса, вместо да се притесняваме дали, когато дадено момиче ни погледне за 2 точка 4 секунди, но през останалите 60 стотни гледа на 45 градуса от нас, дали да прихванем погледа й или да изчакаме да изпие още сто и седемдесет милилитра бира с алкохолно съдържание 5%, за да се случи така, че да е по-благоприятно обстоятелство хиск съпоставено спрямо обстоятелство игрек във времето.

НИЩО ОТ ТОВА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ! Нито дали ти си й казал първи, че искаш да й бръкнеш в катеричката, нито дали тя се е досетила сама. Няма значение и дали осем есемеса са в твоя аутбокс и три в нейния. Един пенис ако е в едната й катеричка мача е равен.

Аз да си продължа разбърканите излеяния. А не, преди да ги продължа искам да кажа, че сега корделката е станала много модернистична и се е боядисала по косата с някакви боички и сега прилича малко на ар ту ди ту от стар ларс, а даже е и малко по-хубава. В този ред на мисли искам да кажа, че смяната на аватари не работи!!!

И да си кажа аз важното (е не че това по-горе не беше важно) - всичко това малко прилича на хейт, но не е, защото аз ви обичам. Аз като натискам хикса ми е през красивия хуй какво са ми казали тук, предполагам, че при вас е същото. Запомням само това, което ми е харесало и съм прокълнал до девето коляно всичко, което не ми е харесало.

Така, че мухльовците си ги хейтваме, ама то ги хейтват всички така, че са си свикнали хаха Усмивчица
Майтапя се много ясно, ако беше така нямаше да напиша това нещо във ваша помощ бе ех че сте ми Усмивчица

Да се върнем по същество. Не това с аватара въпреки, че е важно, но да поговорим за страховете отново.
Колко време ще го дъвчем това за зоната на комфорта? И на мен не ми е било комфортно да влача някаква брюнетчица и да я пъхам в тоалетните, за да я чукам, едно защото тя е жена, а аз я пъхам в мъжките, второ, защото аз съм мъж, а тя ме пъха в женските и трето, че няма шампанско и свещи, а тоалетна хартия и казанче. Еми не е комфортно, но понякога се налага да излезеш от зоната на комфорта си, за да изпиташ някакви готини неща. Еякулация например. Това няма ли го в някоя тема написано, за да се чете там и да се възприема?

Не може ти да чокаш/човъркаш, като някоя мишка, която ти яде найлона от зимните гуми в мазето и да очакваш някоя красива мишочка да дойде и да ти каже: "о мишка такава , какво правиш тука човъркаш плахо найлона ли? ела да се изчукаме". НЯМААА брат не.

А чакай сега да кажа на хората, които под всяка тема питат, какво искаш да кажеш с това? - искам да им кажа, че трябва да си мият зъбите по два пъти дневно. Темата е пусната с тази цел и да популяризира сериала Телетъбис по ай ек сен от осем часа. Казах го малко рано, защото имам да говоря още глупости. Е то аз винаги имам да говоря глупости такава е тенденцията до края на живота ми то се е видяло, но се надявам на някоя буря или да спре тока и да ми падне батерията на лаптопа.

Да продължим с глупостите.
Докато вие се чудите дали, когато сядате на осем метра от колежката си в работа това я кара да си мисли, че вие сте съобразили архитектурата на сградата така, че тя да се почувства по начин, по който... де да знам, някой й рови в гащите и грам не знае, защо офиса ви е подреден така и грам не знае, че ако не си прави кафе на кафе машината, на която си го прави колежката той я игнорира и това му покачвало било шансовете да я търбуши.
Не бе хора, докато си ги мислите тези неща на дребно, то често вече на нея охлювчетата са й плъзнали из крачолите и й правят лигави пътечки.

Защо тя била започнала да си говори повече с оня на другия чин, а вече по-малко с теб. Ами ти като не й кажеш пет месеца, че искаш да я натегнеш с голямата гега, тя какво да си мисли момичето?
Ама не ние сме толкова парализирани, че си казваме: абеее тя тая нещо ме играе защото толкова много ме харесва, че сега приема танц от другия колега, защото иска да ме дразни. Абе иска да, ама иска и някой да й бръкне в сливата да няма цял живот теб да те чака или сама да си бърка. И ако онзи другия, който според теб тя го ползва, за да те сваля, защото е влюбена в теб и флирта ви, й е казал абе ела тука малко да ти побъркам в сливката тя ще е много по-радостна от този факт от колкото, че ти си решил да си правиш кафе на другата кафе машина, за да започне да чувства липсата ти в прериметъра си.

С други думи флирта трябва да ескалира, флирта трябва да ескалира бързо и по време на него няма място за притеснения, замисляния и крачки назад!!!!! Има място за грешни ходове, има място за откази, има място за всичко, но не и за стъписване, паразлизиране и плахо човъркане.
Абе като цяло в живота няма място за притеснения!
Аз когато вземах приятелката си тази зима за ски в авствия майка й ми вика там нещо да гледам да не умре милата й дъщеричка - викам споко бе аз я чукам, мислиш ли, че ще го допусна? Не се разсмя жената, то и кифленцето не се разсмя, но на мен ми беше смешно така, че аз положителни емоции така или иначе си изпитах. Техните емоции не ги знам, какви са били ама гледам, че това сладкото още си отваря крачетата, а онази още ми праща баници и хавлии, така че всичко е ОК мисля? Значи думата чукам пред майка й не съм сгрешил, че съм я казал? Или съм сгрешил? Ама дали друг път да го правя или не? Дали е страшно и дали не? Абе на кой му пука ти си яж баницата и се бърши с хавлията там подарък и си чукай пък те ако не те харесват такъв ще си намерят друг нали? Да ама той няма да има такава хубава пишка или няма да е толкова забавен или и двете? Така, че трябва да си знаем цената!

Така, че трябва да си знаем цената и да я покачваме бих добавил. Ето да си дойдем на думата и за личностното израстване. Ако някое квазимодо дойте и ми каже в дискотеката може ли да се отместиш от бара, за да си поръчам аз на ум ще си кажа "ти си квазимодо разкавай се от тук унижаваш ме, като си в близост до мен", а на глас ще й кажа: не скъпа, моля те отиди от другата страна.
Обаче ако някоя корделка с фустички и нагримирана глава дойде и ми каже същото аз дори без да ми казва ще разбера по погледа й, и ще й кажа: ела си поръчай, не се притеснявай няма да те пипам по дупето. И понеже е реална ситуация ще сменя времето, та: тя ме погледна скептично и не прие добре това, че й говоря за дупенцето, а на този й поглед аз отговорих през смях и показвайки ръцете си: НЯМА БЕ! Обещавам ти. Тя се засмя. Разбра, че погледи могледи не са страшни, аз си правя забавното и с или без нейно участие аз си доставям емоционални удоволствия. После когато се наведе да вика барманката й казах: сега вече съжелявам за обещанието, което съм ти дал! А на барманката й посочих дупето на момичето и й казах - може ли да се позабавиш с поръчката. Еми и двете се смееха после и ми вика барманката после върни я да изпием шотове, викам Ок дай да пием шотове.

Защо го казвам това? Първо, за да популяризирам телетъбис по Ай ек сен и да кажа, че смяната на аватарите е счупена, и второ, за да отговоря на всички въпроси, които гласят: абе тя май като танцува леко ме бутна с гръб, а когато се обърнах към нея те не отказа да се подруса пред мен, дали ме е харесала и сега да я черпя ли или да изчакам някой друг път да се засечем в няко друга дискотека, когато приятелите ми са по-обучени за уингове бла бла бла.

Аз мога да давам още примери, но уви природното бедствие не дойде и още си имаме ток.
Ако имате въпроси ме питайте. Надали ще ви отговоря. Ако искате да се заяждаме с удоволствие, но пак трябва да ми се падне някоя нощ, в която на следващия ден ангажиментите ми започват по-късно и можем да се джавкаме и да си правим забавното.

Друго, което трябва да бъде споменато е, че притеснението е за льохманите. Не бъди льохман! Разгърни се.

Духовитите хора са силно ценени. Харизматичните хора още повече. Когато някой от посочените каже шега хората, които не са я разбрали се чувстват виновни и тъпи, че не им е станало смешно. Те чувстват духа и харизмата на деденият човек и не подлагат по съмнение, нищо от казаното. Те го чувстват така, както го чувства човека и не знаят, защо е така. Той им предава чувството си. Той им предава това, че да си говориш за чукане от първото изречение е забавно и на тях им става забавно.

Друго няма да ви споделям, защото съм тъп и не знам какво Усмивчица
Активен

Не ми пука, какво си мислиш за мен. Аз не мисля за теб изобщо.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Март 27, 2013, 02:52 »

Е тва е целия пикъп събран в 1 страница и изказан по малко по-заобиколен начин. Всеки нов дето прочете тази тема....да се засмили какво е разбрал от нея и да го практикува! Браво! Много готино.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #2 -: Март 27, 2013, 04:22 »

Така е - пик-ъпа е действие. Това с теориите, които понякога са разбити на толкова много тъпи части е напълно ненужно. Химия, усещане, емоция... стремете се към тея неща, които са ни дадени природно. Не знам какво е това с разсъжденията и анализите, преди го знаех, сега вече не ми пука. Напълно ненужно е за мен - действаш и то, или ще стане, или не, ако не стане продължаваш натам.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #3 -: Март 27, 2013, 15:29 »

Темата е пусната с тази цел и да популяризира сериала Телетъбис по ай ек сен от осем часа.
Господ да те поживи за споделянето на тази ценна информация. Имай късмет да е грешна, I will find you and I will kill you, барабар с красивата корделка. Намигване
Активен

Leaders grow leaders.
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #4 -: Март 27, 2013, 15:56 »

Статията е добра за начинаещи, но тонът е доста провокативен.

Да живеят корделките брюнетки. Ухилен
Активен

Бъди Слънце!
sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #5 -: Март 27, 2013, 19:13 »

Хубава статия. Наистина, колко по-добре щеше да е ако мъжете виждаха в жените само едната "катерица". Чукаш я и после се пускаш по течението, пък каквото стане.
Активен

обикновен спамер
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #6 -: Март 27, 2013, 20:56 »

Хубава статия. Наистина, колко по-добре щеше да е ако мъжете виждаха в жените само едната "катерица". Чукаш я и после се пускаш по течението, пък каквото стане.

Не всички жени заслужават да бъдат виждани като "катерици".
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: