Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 21:07:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Вързаха ми тенекия - момиче на кафе  (Прочетена 4932 пъти)
goikoo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 165

Напред и нагоре

Профил
« -: Октомври 06, 2009, 18:44:17 »

Хора да се похваля с нещо ново при мен  Ухилен днес за първи път ми вързаха тенекия Смотан
Та да ви разкажа:

Разбархме се с момичето да се видим в 19:00 в едно кафе но тя каза ,че може да закъснее с 5 мин. Викам Ок супер и аз ще закъснея ,че тръбва да се видя с един приятел но най-късно и 19:10 да си там!!! Тя каза ок и приключихме разговора  Шокиран Отивам аз като първия пич с настроение на макс , усмивка до ушите докато сядах забелязах едно, две момичета да ме погледнат но като тръгнах да правя очен контакт мн. бързо си преместиха погледа ,но както и да е таа сядам аз поръчвам си беше 19:10 и си тананикам няква мелодиика сервитиорката ми се усмихва сичко на 6 ама стана 19:20 момичето го няма  Плачещ Засрамен Засрамен Засрамен Казах си чакам още 2 мин. и ако не доиде си тръгвам и така минаха тези 2 мин. и  си тръгнах...  :laugh:
Та това е моята история най-много ми хареса обаче ,че въобще не ми пука  Готин тя губи  Плезещ се

Но имам един въпрос как да постъпя завбъдеще :? и разкажете и на вас ако ви се е случило нещо подобно

Поздрави  Намигване Намигване Усмивчица Усмивчица

Моля без коментари за Правопис и Пунктуация
Активен
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2009, 20:04:03 »

Случва се. Сигурно няма човек, който да не са му вързвали текене (освен турбо асоциалните). Не е приятно, факт е.

Какво се прави?

Звъниш на приятел и му споделяш с шеговит тон. Става майтапа, ситуцията става забавна. Споделяш му случката с весел тон (тип Слеър?), "Батка тука ми вързаха ебати тенекията, направо не мога се прибера от шок!". Това с веселия тон става бомба. Ако можеш дори се виждаш с някой приятел и идеално! Голям праз!

След това ако решиш че си струва, може да се занивамаш още като я базикаш и т.н. Чесно казано ако се скатае от среща е отекла работата (тук да подчертая опит почти нямам - лично не се занимавам, остава  евентуално като опция за някой ден). Може да е в защитна реакция от тебе, понеже знае че е виновна, ще изпраска 20 оправдания в секудна (които по скоро имат за цел да накарат нея да се чувства спокойна, отколкото каквото и да е друго), може да се орепчи нещо (част от защитната реакция), а също често и изобщо не го приемат като виновност - просто така се е случило - като нещо напълно нормално. Тук както подобно на шит тестовете, демострираш че не се вързваш на тия неща - т.е. не те афектират по никакъв начин.

Значи наскоро разбрах защо се нарича "мъжка дума".

Мъжа като се уговори нещо и го спазва.

В една статия се обясняваше следното:

Жената е на моментното настроение. Може вчера супер да ти се е кефила и да ти е обяснявала как примерно ще идете на кино. Днес обаче тази идея може да е последната в списъка и по "якост". Ще те заебе, като най-нормалното нещо на земята, понеже сега не и се струва толкова добро, как беше - без капка свян.

Има истина тука.

Особено, готините мацки с много оферти са така. Както Слеъра беше написал - те всеки ден избират едно от няколко събития, на което да отидат. Боли ги фара че имат с Киро уговорка, Петкан днес ще ги води в новото заведение Х на брат му. Айде Киро у ряката, Петкан е днеска шефа. Утре Мишо го писали във вестника с някаква турбо сделка, парти правел...

Как го бяха написали - моментното "фън-о-състояние" е водещо.

Е на онзи ден на мен и един приятел ни вързаха тенекии?
Лошо ли ни беше?
Никак, изкарахме си доста добре, видяхме познати, други мацки. Вчера дори една дойде и ни каза че нашата компания била най-готината, а дори не я бяхме видяли че е там (важното е да получаваш ъпрувал безплатно  Готин )

Мисълта ми е - позволиш ли да те афектира си в губещата страна. Покажеш ли че никой не дърпа конците - печелиш.
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 488

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2009, 22:52:22 »

Мисълта ми е - позволиш ли да те афектира си в губещата страна. Покажеш ли че никой не дърпа конците - печелиш.

Много точно казано.
Виж приятел-ако досега са ти връзвали само една тенекия-значи си голям мързел ха ха.
Изградиш ли си поведение да не ти пука  и да си на тонус винаги-успеха ти във всяко едно направление ще е невероятен

Знаеш ли когато започнеш да тренираш бойни изкуства ,кое е първото нещо,което те учат?.............да с е биеш.....не.....................да изградиш правилна позиция...............не................да държиш винаги гарда вдигнат.............не
Първото нещо,на което те учат  е да умееш да падаш,без да с е контузиш.
Чатна ли ми слисъла-не ти ли пука като те отсирват,като ти вържат тенекия и си готов във всяка ситуация с нов вариант на момента-голям пич ще бъдеш
Активен
blacky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 07, 2009, 21:29:29 »

Много точно казано.
Виж приятел-ако досега са ти връзвали само една тенекия-значи си голям мързел ха ха.
Изградиш ли си поведение да не ти пука  и да си на тонус винаги-успеха ти във всяко едно направление ще е невероятен

Знаеш ли когато започнеш да тренираш бойни изкуства ,кое е първото нещо,което те учат?.............да с е биеш.....не.....................да изградиш правилна позиция...............не................да държиш винаги гарда вдигнат.............не
Първото нещо,на което те учат  е да умееш да падаш,без да с е контузиш.
Чатна ли ми слисъла-не ти ли пука като те отсирват,като ти вържат тенекия и си готов във всяка ситуация с нов вариант на момента-голям пич ще бъдеш

Цитат в цитат... и двата много силни и правилни! Важното е да си свеж! (т'ва си е мойто мото, има запазени права Плезещ се ). Много важно, някаква овца не дошла...аз бих останал още 10 минути и бих отишъл при девойките от съседната маса... ама веднага минаваш на друга вълна, така или иначе си бил в много добро настроение, енергичен... що пък да не заговориш още някоя днес?! Усмивчица
Активен
DzWqR
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 15, 2009, 18:00:05 »

пък даже не и споменавай нищо за срещата , все едно не си бил там да видим как ще реагира на непокизма
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: