Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 23:36:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: LMR , как да продължа?  (Прочетена 4073 пъти)
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #15 -: Април 18, 2013, 00:48:35 »

Ееее, ти няма да уточняваш как точно ще се подобрят Намигване но браво, адмирирам това, че не искаш да я лъжеш, че ще ставате гаджета, само за да получиш секс...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

sensei_jo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 71

Профил
« Отговор #16 -: Април 18, 2013, 00:52:12 »

Че то това останал ли е някой дето да го прави?
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #17 -: Април 18, 2013, 00:56:38 »

Е, не знам...вие ще кажете дали го правите...аз не съм видяла тук искреността и директността особено да се поощряват...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

woman
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #18 -: Април 18, 2013, 01:10:32 »

Съкровище, наистина вече почнах да се чувствам много неудобно от тази твоя загриженост за моето личностно израстване и физиологичните ми необходимости. И честно да ти кажа ? закъсала съм го, при това яко (добър психолог си, признавам ти го)! Ама ми кажи как да се обърна за помощ към теб, като пишеш таквизи лоши неща за себе си? Какво да те правя аз един такъв унижен? Пък и да вземеш после по форумите да мрънкаш "Кажете ми, сега да я пляскам ли по дупето или да не я пляскам" и уйде коня у реката. (ако съфорумците кажат, че не може - чакай си булка шамарите)  Засрамен

И с теб започнахме много добре да се разбираме ? така ги усещам нещата (гледах на кафе, хърлих боб, леща, та чак и макарони ? абе всички изделия от хранително вкусова промишленост ги замятах)Ъ?..ама ще те оставя на девойката с бирата, че явно момичето го е закъсала повече от мен!

Чао, муцунке!  Целувчица

Моля, без спам, ако нямаш какво да кажеш по темата.

priZdrachna
Активен
sensei_jo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 71

Профил
« Отговор #19 -: Април 18, 2013, 08:31:34 »

Като си закъсала казах ти решението. Оценям, че си проследила общата ни съдба, но си забравила да гледаш на кус-кус а за мен това е едно от най-важните неща. Направи го и виж какво ще излезе. И те приветствам да продължим на лични съобщения така приятния ни разговор, защото бягаме от темата.

До после, съкровище  Целувчица
Активен
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #20 -: Април 20, 2013, 13:51:02 »

При такива дето много се дърпат на думи, а езикът на тялото е противоположен помага и алкохол/трева. Алкохолът повече. Даже, ако можеш да правиш коктейли - прави, че сладкото по-лесно влиза. Научаваш няква рецепта за коктейл с бая алкохол и силен подсладител - от ония концентрати дето се месят с вода 50-100 милилитра за 2 литра сок, ти ще сложиш 100тина милилитра в чаша за 400-500, останалото 2-3 вида алкохол и натурален сок. Ако обичат чисто да пият взимай от подсладените водки - абсолют ванилия, или ако не ти се дават пари вземи зелен Немирофф, по евтин е, ама е добър. Ром с кола също е вариант, ама ако сложиш съотношение, което е в твой интерес ще усети, че е силно и по-бавно ще го изпие. И все пак трябва да се внимава, щото ако е овца щи оповръща апартамента, а мъртвопияно момиче не е готино да се ебе, по принцип, а да не говорим ако ще правиш секс за първи път с нея.

Ако решиш за коктейла първо го пробвай на теб, щото веднъж издрънках 3 големи уискита и след тва ми направиха такъв коктейл с 200мл - 100 водка 100 джин, останалото концентрат и портокалов сок. Изцоцах го за 10-тина минути и след тва час и нещо повръщах. Така че го пробвай на теб и тогава предлагай скоросмъртника ;д
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: