Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 09:43:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кис клоуз с десетка  (Прочетена 1867 пъти)
Samurai_17
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 156

Профил
« -: Април 20, 2013, 02:53:05 »

Е, време е да разкажа тази история  Смотан През седмицата излизаме на дискотека аз, един приятел и три момичета. Имах намерения уж да свалям едната. Забелязах че ми хвърляше погледи като сме излизали преди с компания и ми харесваше статуси във фейсбук. Засекохме се навън през деня веднъж и говорехме, също и по фейса писахме веднъж. Това за три дена, да не кажете че съм някакъв тюфлек, който ги размотава много  Засрамен Изглеждаше още по-зарибена след като и бях писал /въпреки че не обичам писането като цяло, но при нея се налагаше тъй като е по-срамежлива и една бърза ескалация би я уплашила по-скоро/. Досега само с нахакани и отворени мацки съм играл и ми беше някак странно със срамежлива. На външност да кажем шестица, но пък много свестна като характер иначе. Дотук нищо не предвещаваше приятната изненада която предстоеше  Ухилен На влизане в дискотеката питам момичетата на кого е резервацията. Едната казва че е нейна, друга ме пита дали знам как се казва. Аз и казвам че съм запомнил как се казва, защото името и е елементарно  Смотан Тя ми казва "Ще ти докажа че не е елементарно  Намигване. Това е въпросната десетка, която ще споменем по-късно.
В самата дискотека говоря аз с таргета, докосвам, но сякаш нещо не ми е интересно, няма я тръпката, пък и не знам защо се сетих за всички момичета с които не съм успявал до момента... Всичко останало добре - музика, пиене, танци. По-едно време вече се осъзнаваме че доста сме пили. Задръжките падат. Изведнъж десетката с която танцуваме взе един лимон от текилата си и си го сложи в устата. Поиска от мен да и взема лимона от устата и докато се усетя като ми измляска една стабилна целувка. Сега ще кажете че не е десетка щом целува първа, действително не е чалга кифла с изкуствена коса и всичко изкуствено както са преставите на повечето мъже за 10ки, външния и вид е по-скоро като на актриса от латиносериал, което по моя критерии е 10ка. След като изяснихме това мога да продължа разказа. Малко по-късно ме попита дали си имам приятелка. Казах и че предния път ме е питала същото, което си беше така. Тя ми каза нещо което не чух след което направи миловидна физиономия и аз я целунах. После продължихме танците и почнах да я обарвам яко навсякъде. Тя прехапа устни и ме захапа за врата леко. Продължихме стабилно мляскане. Бяхме доста пили обаче. По едно време само помня че си тръгнахме всички. Не стигнах до fuck-close, но пък ми хареса това. Защо ли? Външния и вид е доста добър, бих казал от 100 мъже 99 ще искат да я чукат, а 1 ще е хомосексуалист  Ухилен Това го казвам без някакви четки и поставяне на пиедестал и глупости, съвсем обективно мое мнение за външността на друг човек. Също ми хареса това че всички ми казваха че била груба и агресивна, пък с мен държеше все едно я контролирам емиционално, все едно съм я опитомил. Разтапяше се докато я гледах и целувах, пък всъщност изглежда студена. Харесва ми когато влияя на някого  Плезещ се
Ще кажете алкохолът разбира се, но няма алкохол който да накара една жена да се целува с теб и да иска да прави секс с теб ако не е е привлечена по принцип. Алкохолът само отваря сетивата, кара те да правиш това което искаш да правиш когато си трезвен.
Има си приятел между другото, но това не ме вълнува изобщо. Продължение няма, важна е емоцията от конкретния момент, а емоцията е положителна. Това е най-важното. Нямам намерения да я търся, добре че не съм такъв който хлътва какъвто бях преди. Ако стане нещо друг път стане, ако не голяма работа. Next и важното е да се забавляваме!
Активен

Живей така не ти да се адаптираш към света, а света да се адаптира към теб!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #1 -: Април 24, 2013, 12:15:35 »

Абе целувките хубаво, ама защо не я наеба?
Ще има да я дебнеш друг път в такава ситуация, пияни, късно вечерта се прибирате... защо не я изпрати и да се качиш у тях?
Ебе който е най-нахален, да знаеш, ще те изпревари някой друг.
Активен
KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Профил
« Отговор #2 -: Април 24, 2013, 13:57:29 »

Да бе вярно, сигурен ли си, че не си от тоя 1% ? Какво ти трябва повече, че да я наебеш ? Аз дори не си представям в подобни ситуации какво си мислите ?!
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #3 -: Април 24, 2013, 17:20:45 »

не знам защо се сетих за всички момичета с които не съм успявал до момента...
DAFUQ?!

Иначе хубаво, браво, готин късмет си изкарал. Ама за да не кажат пак аеон и там кой друг, че само с тях се заяждам, да питам и теб - къде е играта в тая история? Къде е поуката или знанието което може да е полезно за четящите?
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: