Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 09:57:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамка му! Как се казваше?  (Прочетена 2972 пъти)
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« -: Април 17, 2013, 20:07:41 »

От доста време не съм пускал репортчета, това е защото бях малко спрял "играта". Но пък с хубавото време на което се наслаждавам дойде и желанието за пък-ъп и започнах. Репортчето е от тази сутрин на път за даскало. 3 момчета 4-5 мацки пушим пред даскалото.

Току що се завърнали от 2 седмична ваканция и си говорим някакви глупости, дори не слушах разговорите на хората, гледах наляво надясно да видя какво има. И забелязвам, че малко по-нагоре от нас една мацка, с която се бях запознал точно последния ден преди ваканцията. Отивам при нея със усмивка и широко протегнати ръце. Имаше слушалки, маха си едната. Целувам я по бузата и почвам да говоря каквото ми дойде на акъла:

-Липсвах ли ти 2 седмици, какво прави без мен.

-Тук не помня какво каза.

-Еей ти си боядисала косата си.

-Да хареса ли ти? - и ми я показва и си я докосва.

-Честно казано червеното беше по-добър избор. (Наистина беше така!  Шокиран)

-Голям си гадняр. - ми вика.

Аз й се хиля и я подигравам, че е пинко-розовата пантера, защото беше се облякла в розово и бяло. Обеснява ми, че следи модата ала бала, какво е било на мода, какво не... а аз си мисля, че ако качи 2-3 кила ще има по-готин задник.

-Ти имаш ли фейсбук?- пита ме супер заинтересовано

Викам й фейсбуци нямам (наистина нямам  Готин), но си давай номера и си изваждам телефона. Почва да ми диктува, цъкам и за проверка първоначално, окей не е фалш. Влезнах да я пиша и се чудя, мамка му, как се казваше? Мацката ме гледа и ме пита какво правиш, а аз нищо записвам те. Не усети, че съм й забравил името, супер!

Както и да е, разделихме се, а след това питах един приятел как се казва, хили ми се като идиот, като разбра за ситуацията. Мисля да й звъна съботата, да видим какво ще стане.
Активен

Reese
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #1 -: Април 17, 2013, 21:04:30 »

Това с името може да го извъртиш в твоя полза. Аз като забравя на някоя мацка обикновено казам нещо такова:

Ейй тази бе... как беше (щракам с пръсти или ръка на челото и замислена физиономия като на Вучков хах). Може после  да "налучкваш" името като пробваш някакви странни и селски имена - Димитричка, Сийка, Пенка.... Това винаги ги дразни и изгражда атракшън.

Всичко трябва да е изиграно театрално и с подходящ глас.

Слеара също имаше едно такова за същата ситуация, но не ми се отдават чуждите.

Едит: Ето го
Цитат
"Знаеш ли кво мойто момиче... сега ще ти се изповядам... стана голям гаф...
така като ме гледаш съм умно момче нали... Да ... ама не... да взема аз представяш ли си
да ти забравя името и точно 17 мин. и 23 секунди да стоя като пън в къщи и да не мога
и не мога да се сетя как се казваш... И така след тези откровения от моя страна
не бих се учудил ако откажеш предложението ми за брак... но аз въпреки това трябва да попитам
как се казваш..."

/естествено трябва да е изиграно театрално - с вкарана драма - на нужните места...
и комично разбира се/.

Едит 2:
Токущо ми хрумна още един вариант.  Явно ми е креативен ден.
Тука трябва да го изиграеш всякаш имаш да и казваш нещо супер важно от което и зависи живота направо.
-Трябва да ти кажа нещо важно............. Никога не е лесно в такива моменти.................... Много ми е трудно.
И така нататък да овърташ с паузи докато стигне връхната точка на драматизъм и напрежение. След това просто и изтърсваш, че си й забравил името.
Активен
roller
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« Отговор #2 -: Април 17, 2013, 21:08:05 »

Аз пък имена въобще не помня, с толкова хора контактувам ежедневно и често се случва да забравя или объркам име. Даже като ходя по улицата бъркам разни момичета и момчета с други познати и приятели. Става и комично по някой път, ама нищо...  Ухилен

Активен
Riddle
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #3 -: Април 19, 2013, 00:59:40 »

Евалата!
Само не разбирам - кой набор си?

Веднъж ги чакаш на път към даскало, а друг път си слизаш в бара под вас и ги зарибяваш там:D
Активен

?It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.?
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 19, 2013, 16:04:24 »

На 18 съм, ще ставам 19 тая година. Пък и в мойто училище има големи мацки на по 20-21.
Активен

Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Април 20, 2013, 20:26:04 »

Звъня днес към 1... не вдига. След 2-3 минути получавам  смс "Не мога да говоря сега, заедно със семеството ми съм. Какво има?" отговарям "Пиши, когато си сама" и се запътвам към един приятел. Става към 3 и половина и се сещам за нея. Звъня... не вдига. Както и да е, още веднъж няма да звъна, другата седмица ако я видя, ще я офертирам директно за среща, ако се навие окей, ако не отивам на улицата.
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #6 -: Април 22, 2013, 01:59:27 »

Като те пита, кво има, що не й вкара стария лаф "видях една котка дето много мязаше на теб, бързо отиди до тоалетната и ми се обади, за да съм сигурен, че някой магьосник не те е превърнал в котка"?

Смисъл, прави квото те кефи, ама аз лично съм забелязал че на смс игра, най-добре е да почнеш с някакъв такъв бъзик или нещо друго интересно, за да вдигнеш температурата малко, понеже повечето пъти ще й е ниска и дори и да има малко привличане, ще го играе по-резервирано.

А за това "като не си спомняме името й кво да правим" - аз си измислих едно много просто и ефективно лафче, още като бях 5-6 клас, докато записваш номера в телефона викаш "как да те пиша, как ти викат на галено?". Освен ако не го направиш супер изкуствено и да разбере, че не й знаеш името, ще подейства.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Georgiev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #7 -: Април 22, 2013, 23:47:13 »

Кирияна
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #8 -: Април 23, 2013, 21:11:45 »

Загубих се в какаото на очите ти и тотално ти забравих името. В случай, че не искаш да влезеш, като Капучинка или Три в едночка, припомни ми имешто си. - ако тие  слаб фрейма или изглеждаш нийди, това ще те зарови. Ако изглеждаш, като закачлив пич, би трябвало да помогне.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Април 24, 2013, 17:51:06 »

Както и да е, нямах възможност тая седмица да си говоря с нея, може да я видя в останалите дни. Не ми дреме толкова, свалките са доста, тъмън съм се надъхал да пусна още едно рапортче.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #10 -: Април 25, 2013, 09:55:13 »

Не ми дреме толкова, свалките са доста

Свалките са доста, ама клоузовете как са?
Между другото, хубаво е ако наистина сте доволни от самия процес на сваляне... кой мъдрец беше казал, че целта е самото пътешествие, не крайната му цел.
Аз обаче ако свалям без да клоузвам се чувствам все едно не съм успял. Абе пак е хубаво, дори само така за практика на сухо, но друго си е като затвориш сделката.
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Април 25, 2013, 17:55:51 »

Не ми дреме толкова, свалките са доста

Свалките са доста, ама клоузовете как са?
Между другото, хубаво е ако наистина сте доволни от самия процес на сваляне... кой мъдрец беше казал, че целта е самото пътешествие, не крайната му цел.
Аз обаче ако свалям без да клоузвам се чувствам все едно не съм успял. Абе пак е хубаво, дори само така за практика на сухо, но друго си е като затвориш сделката.

Клоузовете са по-малко. Разбира се, че целта е секс, това не го отричам, но когато някоя ме отреже, няма как да се вманиачавам в това защо ме е отразля. Просто си казвам, че имам още доста мацки, с които може да си играя.
Активен

Reese
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #12 -: Април 25, 2013, 18:52:27 »

Цитат
Клоузовете са по-малко. Разбира се, че целта е секс, това не го отричам, но когато някоя ме отреже, няма как да се вманиачавам в това защо ме е отразля. Просто си казвам, че имам още доста мацки, с които може да си играя.
Това значи ли, че циклиш на едно ниво. Особено, ако грешката е в теб, а не в момичето. Не си вадиш поуки, не вдигаш нивото и правиш същите грешки отново?
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Април 25, 2013, 19:37:05 »

Цитат
Това значи ли, че циклиш на едно ниво. Особено, ако грешката е в теб, а не в момичето. Не си вадиш поуки, не вдигаш нивото и правиш същите грешки отново?

Какво толкова да анализирам? Не играя по някакви схемички или нещо подобно. Все пак много ясно, разглеждам ситуацията, в която се намираме.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: