Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 11, 2020, 10:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Репорт от преди около 2 седмици  (Прочетена 2070 пъти)
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Профил
« -: Април 27, 2013, 14:37 »

,Здравейте,съфорумници.Имам рапорт за полу-успешна свалка отпреди 10-ина денаOтивам аз до мола на стамболийски,по работа,влизам и гледам една усмихната мацка (моя преценка около 7-8-ица)раздава някакви листчета.Слагам 18 карата усмивка,(тя естествено също,нали това й е работата),гледам реклама на някакво кафене в същия този мол. :laugh:
гледам листчето-отзад бяло.отивам там за където всъщност бях дошъл,през това време си повтарям "сега или никога,сега или никога?Еми........Сега!!!"Ха,супер.пиша име,телефон,скайп (ако не се лъжа и ФБ),пез това време,докато се возя на ескалаторите си мисля:
-Сега с какво да завържа разговора?(сетих се за номера с "баница или туршия")и така.
Връщам се на първия етаж,(сърцето ще ми изкочи ама нали съм мъжки екземпляр...Ня се плашиш бе тя не хапе Ухилен) и със същата усмивка казвам :
-Ето,заповядай.(сгънатото листче с нещата вътре).
следва "няма нужда,аз си имам още много,не ми го връщай".
казвам Вземи го.-със спокоен равномерен тон без никакво притеснение и лека усмивка.
Тя,явно загря за какво става дума,и аз казвам следното:
Ам,имам един Въпрос:
какво мислиш,кое е по-българско ядене?-баницата или туршията?
тя,сериозна,все едно е на изпит,нещо от рода на:
-Ами,баницата.
аз:Аха.тя ме гледа с насмешка през това време,щото леко зацепих за секунда и тя го усети веднага.
Обаче се окопитих за още една секунда и продължавам,този път изразявам лична гледна точка:
Аха.Според мен е туршията,защото баницата си прилича с баклавата,а тя е турско ядене.Тя каза:
А аз мисля че е баницата,защото...(тук ако си спомням добре спомена нещо от рода,че баницата била от много време тук или нещо от сорта беше...
Казвам аха.Аз съм Данчо,приятно ми е.Тя:да,видях от листчето.Аз съм ХХХХ,и на мен.подава ръка за здравей,ама така някак нежно,не като за бизнес среща.Аз усетих,че това трябва да се извърти някак,за да не се приеме като "приятелско" здрависване.през цялото време я гледам в очите,без изобщо да ми е притеснено,като че гледам...да речем майка ми,е може би имаше малко стрес-няколко процента,все пак от 4-5 години не бях правил това нещо.Даже точно по този начин не го бях правил от 2-ри клас някъде.Та след тези неща не се сетих за друго и казвам :
Окей,хайде аз ще тръгвам,че ме гонят задачите(или нещо подобно).
Обаче в този момент се сещам:
"искай някакъв контакт,нещо с което да можеш да се свържеш с нея".Не се усмелих да искам телефон,но я питах,дали има скайп.Тя ми го каза.взех от някакви момичета химикал,казах й:-Дай още едно листче,че аз нямам.
Даде ми.Тръгвам да пиша но се сещам,че може да е на български,може и на английски да е,и казах :
я по-добре ти го напиши.Пише го.Взимам листчето казвам приятен ден и си тръгвам.После цял ден мислих за това,естествено,когато много мислиш за нещо,то се прецаква.И прецакването се състоеше в това,че имаше 30-40 скайпа с едно и също име.не знаех кое е нейното.Потърсих в фб.Намерих няколко резултата,единият,от които приличаше на нея много.Викам :"тази ще да е"Добавям я.Прие поканата.Тук обаче може би избързах с писането защото й писах още на следващия ден.
Аз:здравей(пауза)тук трябваше да кажа нещо,което да и грабне вниманието,
а аз не казах нищо,и тя сигурно си е помислила,че съм поредния глупчо,който се опитва да я свали.На следващия ден ме беше махнала от приятели...
Тя излезна от линия...
Казвам си:"Нищо,поне направих едно заговаряне",малко се отпуснах:),ще правя още,докато се отпусна,но някак не се получава в голям % от случаите.Просто 80% от момичетата ми изглеждат като направени от калъп.Малко са тези,които отключват натуралното в мен.
Приемам критики.Усмивчица
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 27, 2013, 19:28 »

Ти всъщност и подаваш листчето, на което пише твоето име, телефон, скайп и фейсбук. И след това я заговаряш индиректно с баницата и туршията?  Намигване
Малко глупаво ми се вижда. След като си почнал директно, трябва да продължиш така. Индиректния подход се прави единствено, когато преди това не си показал намеренията си, с цел да влезеш малко по-постепенно и да не я караш толкова бързо да решава. Но директен подход и след това индиректен опънър е нискорангово. На мацката и е станало забавно до известна степен, но от мъж с топки, който и дава телефона си, ти се превръщаш в поредния, който се прави на интересен. Това е за подхода.
   Иначе поздравления, че си се пробвал, макар и с промотерка.  Намигване
   Много мъже предпочитат да се пробват със сервитьорки или промотерки, именно защото те няма да ги отсвирят грубо. Пробвай следващият път да заговориш жена, която има шанс да те отсвири. Това калява характера, престава да ти пука толкова и се отпускаш по-лесно. Оттам играта ти става и по-натурална.  Усмивчица
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #2 -: Април 28, 2013, 05:54 »

Пич, браво че си пробвал, но какви са тия глупости с баниците и туршиите! То в твоя случай хич не върви, ама и индиректна свалка да беше пак е тъпо!

Пичове не задавайте зазубрени въпроси ни в клин ни в ръкав, това яко ви сваля шансовете. Просто говорете нещо в контекста. А пък ако чак толкоз не можете да кажете нещо според ситуацията, то поне вмъкнете зазубрените си фрази да звучат естествено. Примерно ако промотерката даваше листче за хранително заведение, тогава става нещо от сорта : ''ти хубаво ми го рекламираш тоя ресторант, но знаеш ли кое е по-българско ястие баницата или туршията" ... така поне има някаква връзка и на момичето му изглежда че си естествен, а не роботизиран палячо плямпаш едно и също на всяка срещната.

Лесно е, говорете според ситуацията, човека от среща и разбира се за неща които и на вас са интересни.
Активен
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 28, 2013, 12:24 »

Ами,от 5 години не съм заговарял момиче с "цел" свалка.Най-много"колко е часа",което знам,че не води до никъде,само по себе си,освен ако не си Брад  Пит Смотан
Пък и всичко се случи доста бързо...Нямах много време да го мисля.Сетих се за рутина "баница или туршия" и реших да го използвам за да задържа разговора поне за минута-две,защото нищо друго не успях да се сетя намомента.То тогава си стреснат малко или много от внезапната "възможност" и не можах да реагирам достатъчно адекватно на ситуацията.Но ще се постарая да използвам наученото от този път.
Активен

даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юни 22, 2013, 02:01 »

реших да споделя една случка отпреди доста време,но не искам да отварям нова тема само за това Усмивчица
пътувам с майка ми с един трамвай.по едно време гледам две момичета,"стандартен комплект"-едно по-хубаво и едно не чак толкова.По едно време се оказа че трамваят се прибирал за гараж.Те двете първи споделиха това(!)което ми направи силно впечатление.Реших,че няма така да оставя нещата,станаха ми интересни.Обаче през това време нещо се скарахме с майка ми и ми падна леко енергията.Казахме си после с двете момичета 2-3 думи и се разделихме в двете части на трамвая- ние отпред а те най-отзад.Започнах да се чудя дали да ги заговоря.....Ще ида при тях...не не няма нужда,има и други момичета...В крайна сметка реших,че няма да се отказвам. Най-много да ме отрежат.Усмивчица.през това време,докато се чудя обаче,ми се качи топката притеснение в гърдите и пулсът ми стана 100 в минута.Притеснявах се все повече с всяко едно "ще отида-няма да отида"
По-зле ставаше.За да не отидат съвсем  нещата, си казах:Отивай веднага!!!
Доста притеснен от заговарянето,вече отивам при тях и им казвам:
Здрасти,искам да се запознаем.Усмивчица.те ме гледат като гръмнати,аз леко се спекох,обаче се окопитих бързо.
едната(по-хубавата),в която се "целех",каза най естественото нещо:Ама аз си имам гадже  с тази физиономия->Нерешителен
демек,съжалявам че те отрязвам.  Аз отговарям с леко пресипнал глас:
Знам,че си имаш.
Ама как така бла бла...Викам:-личи ти. 8)С това направо я застрелях  Ухилен,защото очакваше че ще се направя на малко детенце,което не си е получило близалката,а аз започнах да й разправям,че събирам отрязвания от момичета,и тя малко смъкна гарда.Още една две приказки стана ми тъпо,и си тръгнах.продължаваме обаче да се возим в един и същи трамвай-този в който се прекачихме.Аз ги гледам от време на време и им се смея,ама така,като че ли са ми направили услуга,като ме отрязаха.Еуфория направо Ухилен Като че ли,след това нещо,ми олекна.:)А те не могат да повярват,че аз не се сдухах от тяхната реакция,и едно такова срамежливо ме поглеждат отвреме на време,и ми се усмихват много лъчезарно.Усмивчица по едно време идва моментът да слизаме,аз се връщам към задната част,където са те,за да ги видя за последно,и малко да ги притесня отново Плезещ се,пък и аз да си "сипя" още малко адреналин(не ми се занимаваше повече с тях) и слизаме от трамвая.Те двете се оглеждат къде отиваме ние с майка ми,и с 20 карата усмивка ми махат.Аз със същата усмивка, им махам и т'ва е историйката.Беше ми супер забавно.Усмивчица
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: