Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 23:58:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Приказки  (Прочетена 2522 пъти)
roller
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« -: Април 17, 2013, 21:25:56 »

Винаги съм си изразявал мнението, ама преди въобще не обичах да пиша. Е да, ама четох разни неща: НЛП, зоната на комфорт, Ницше и прочие и реших да си надскоча мисленето за писането. От известно време си пиша разни неща и даже ме кефи - сега пиша някакви кратки текстчета почти всеки ден.

Заради това реших да си отваря една тема, да си описвам контактите с разни момичета, какво ми е правило впечатление, какво съм казал. Надявам се, че ще ми е полезно, пък ако някой реши - нека метне по един съвет.

Ето нещо от последните дни:
 Седя с едно приятелче, той си цъка facebook-а и ми показва снимка на момиченце, което ми хвана окото. Викам му:
 - Познаваш ли я? Вижда ми се готина, да не се занимаваш с нея?
 - Еми да, яка е, ама не се, щото е приятелка на сестра ми и не искам блябялябялябя.
 - Е, екстра, дай да й пиша, ако е на линия.
 Дава ми телефона и тя се оказа на линия... супер шанс, отварям чата:
 "Аз съм приятел на Х и имам един бърз въпрос: би ли си сложила силикон?"
 Тя ми каза нещо, пита "откъде ти дойде тоя въпрос?". Супер, значи има интерес, казах й, че съм спорил с Х и ми е трябвало женско мнение. Писахме си още някакви неща 10-20 минути, не помня точно, но забелязах, че много й се искаше "да й влезна във фрейма", ама не й се получи.  Ухилен
 По едно време на моя реплика (и нея я забравих, хахаха) ми отговаря с "Е ставам ли?", а аз и казах "Е пишем си за първи път, знам ли, ако се постараеш може да проверим" и след малко й казах чао.
 Та тя после заръчала на моя приятел да я добавя и че много се надявала да съм някой сладур  Ухилен
 Добавих я, писа ми още същия ден, дали няма пак да я питам нещо, тея дни, ако съм на кеф може да излезнем...

Т`ва е... Малко слабо, ама до ся не бях писал "рапорти". Губят ми се доста реплики, ама и на мен ми идват на момента, не ползвам някакви предварително подготвени неща. Та това е, засега, скоро още.  Усмивчица
Активен
roller
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Април 19, 2013, 19:05:02 »

Днеска много слабо представяне...

Вървя си сутринта към метрото с едно приятелче, спи ми се. Към нас вървят две момичета и друг път съм ги засичал, явно учат някъде в района и идват с метро.

Тия две момичета ни спират и казват "Здравейте, момчета, искаме да се запознаем" и едната ми подава ръка. Гледам я в очите, усмихвам се, подавам ръка: "Здрасти! Аз съм ....". Нещо аналогично става и с моя приятел и другата.

Е да, ама греда... Усещам, че трябва да й кажа нещо, минава един дълъг момен, в който мълча и държа очен контакт, ама главата ми е празна и толкова ми се спи.

Аз доста се стъписах, понеже беше неочаквано сутрин в 6-7, а мацките си бяха хубави. Тая ми каза "приятно ми беше" и нещо от сорта на: "ще се засечем пак".

Активен
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #2 -: Април 20, 2013, 11:22:24 »

Тия две момичета ни спират и казват "Здравейте, момчета, искаме да се запознаем" и едната ми подава ръка.

1)Аз:Сериозно ли?Това ли ви е репликата с която сваляте момчета?Измислете нещо по-оригинално....
(като стандартен отговор ми е, с каквото и да ме заговори някое момиче и не мога да измисля нещо на момента).

2)Бонд....Джеймс Бонд

3)Не мога да ти кажа името си...+няква история(издирват ме от полицията за.... ; женен съм за 15 жени и ще ме съдят за многоженство ; и т.н.)

Това са няколко вариант, които ми хрумват, които ти дават възможност да продължиш след запознанството като ти поемаш водачеството в разговора и го насочваш в посока, която ти е удобна.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #3 -: Април 22, 2013, 02:15:48 »

Аз доста се стъписах, понеже беше неочаквано сутрин в 6-7, а мацките си бяха хубави. Тая ми каза "приятно ми беше" и нещо от сорта на: "ще се засечем пак".
Еми брат, кво очакваш? За мотивация за следващия път ще ти кажа следното - когато реагираш тъпо, като те заговори някое момиче, й оставяш кофти преживяване в следствие от нейната инициатива, тоест за напред като й дойде да заговори някого, ще си спомни за това и ще се отказва, тоест ако не реагираш яко, правиш мръсно на всички мъже. Представи си, ти си момиче, изисква се още повече смелост отколкото за коч, да заговориш момче, най-сетне го правиш, и той не прави нищо за да поддържа разговора, да създаде тръпка, или пък тръгва да ти се прави на оборотен, е....кво би си помислил?

1)Аз:Сериозно ли?Това ли ви е репликата с която сваляте момчета?Измислете нещо по-оригинално....
2)Бонд....Джеймс Бонд
3)Не мога да ти кажа името си...+няква история(издирват ме от полицията за.... ; женен съм за 15 жени и ще ме съдят за многоженство ; и т.н.)
Оле....
1/ Тва не НЕГ, ами направо....тотално закопаване на момичето е. Ебаси резачката, както казах горе, представи си момичето е събирало смелост да те заговори, а ти я закопаваш...Защо ти е да се правиш на оборотен, след като тя те е заговорила? Дори в теорията ти на Мистъри го пише. Мацката идвайки да те заговори, независимо с колко тъпа реплика, тя ти дава супер много валидейшън от самото начало, защо ще й се блъскаш(в гърдите) така?
2/ Супер тъпо и изтъркано. Дори и да имат някакъв атракшън момичетата ще им омекнат клиторите от подобна реплика.
3/ Ам......може би....ако заместиш това "женен съм за 15 жени" с нещо некомплексарско.

И на мен чат пат ми се случва да ме заговоря някое друго момиче, и съм изпускал доста възможности точно или с мълчене или с подобно изръсване на неподходящ лаф. Ето какво съм забелязал че действа най-добре, когато някое момиче те заговори (първа!)(за конкретната ситуация, какво аз бих казал) - Ок, аз съм ******. Кво става, накъде отивате? Аха, това място/там, бла бла бла (зависи дали знаеш нещо интересно за мястото), ние пък отиваме към/ще ходим след даскало в *******, да правим ********** (нещо интересно), че последния път там се случи еди-какво-си (интересна историйка). А, и вие искате да ходите там? Да, доста готино място е. Ок, айде ние трябва да тръгваме, обаче дайте да си разменим номерата, че да се уговорим следващия път за еди-къде-си.

Да, нормален разговор, няма нищо суперско, обаче истината е, че когато момичето те харесва достатъчно, че да те заговори, не е нужно да се правиш на оборотен, а просто да си нормален.[/b][/color]
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
roller
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 22, 2013, 19:35:54 »

Мерси за съветите!

Тези дни не мога да се похваля с някакви сетове... Онзи ден отворих една студентка, беше забавно, ама се оказа, че е омъжена  Ухилен
Активен
roller
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Май 03, 2013, 23:42:58 »

Напоследък един приятел реши да ме запознае с хората, които излиза. Супер, викам си, пък и всички се оказаха готини пичове - има за кво да си лафим и правим, ала - бала, кефим се.

Звънят ми, викат ме. Оказва се, че в компанията има готини пичета - супер.

Те се запознават с мен, добавят ме във facebook, окей. Примерно говори си едната с някой, но през цялото време ме гледа в очите и аз я гледам също, усмихвам се, тя си прекъсва разговора "Здравей, аз съм ....".

Е да, ама като съм с тия нови хора нещо много се спичам, да играя с мацките. Не знам защо.

От друга страна пък, когато съм с някой стар приятел нямам такива тревоги, даже пред тях съм спирал непознати на улицата да ги заговарям.

Ъ?
Активен
roller
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Май 12, 2013, 17:46:41 »

Още една греда...

Излизах с 3 момчета и 2 момичета от компанията от горния пост. Ходихме на нещо като (рождено) парти в клуб/дискотека. Аз знаех, че партито си има повод и там ще има доста хора, които познавам. Влизаме, почти с всички се зная поне по физиономия, поздравяват ме и т.н.

Седнах на едно сепаре, говоря си с някакво момиче и един приятел, пия уйски, ама по едно време решавам, че ми се танцува.
Ставам тръгвам към дансинга и едното момиче, с което бях дошъл поначало ме пресича и казва:
- Повече няма да ходим на места, където познаваш толкова хора, не ти остава никакво време за мене.
Аз съм на градус и казах нещо от сорта
- Мила, още не си заслужила времето ми, постарай се  Намигване

После отидох и докато си танцувам тази минава зад мен и ме закача - боцка ме по гърба и т.н. Аз обаче съм твърде пиян, за да се усетя, но както и да е...

На следващия ден си отварям фейс-а и гледам, че ме е добавила. Приемам и получих приятна изненада - ходи с момче, което ми е приятел. Пише ми, аз й отговарям само с "да" и "не"...

Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #7 -: Май 12, 2013, 17:54:25 »

Е ква греда бе брато? Напил си се и си се правил на оборотен вместо да я удостоиш с "внимание".
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1288

Профил
« Отговор #8 -: Май 13, 2013, 05:19:07 »

Мерси за съветите!

Тези дни не мога да се похваля с някакви сетове... Онзи ден отворих една студентка, беше забавно, ама се оказа, че е омъжена  Ухилен

Как така я отвори, а е омъжена
Активен
an7raks
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #9 -: Май 13, 2013, 08:02:15 »

Мерси за съветите!

Как така я отвори, а е омъжена
Ухилен Ухилен Ухилен Е, той не я е отворил буквално... Засрамен Просто я е заговорил.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: