Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 22:46:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: BlowJob клоуз  (Прочетена 2439 пъти)
HardWorkBeatsTalent
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Профил
« -: Май 01, 2013, 20:11:10 »

В къщата ми се нанесе нова съквартирантка, германка, 4 години по-голяма, викам си: ''бих спал с тая'', Със съквартиранта си направихме вечеря и викаме айде да я поканим. Идва тя, съквартиранта е много приказлив попринцип и те си бърборят някви глупости. Аз се включвам също, усеща се присъствието ми Смотан. Обаче моя човек много и влиза във фрейма, само там за някви различни езици и култури говореха. Аз направих един фейспалм на ум, легнах си на леглото и им бих игнор. Отегчих се много по едно време и ги оставих да си говорят за техните простотии. Сутринта се събуждам към 4 да пикая, гледам тя е още в неговата стая. Леко се ядосах, викам ебал съм го и пикъп простотиите, тоя не и излезна от фрейма цяла вечер, държеше се мило, а аз я бъзиках и игнорирах.. и сега той ще спи с нея..куул..ок.
     През следващите дни си говорех чат пат с нея, като ме шитваше чат пат. Питам я може ли да използвам мивката, докато тя миеше нещо, тя вика: ''Не'' Аз: ''лошо момиче, разкарай се'' и я избутвам леко. Нещо ми вдигаха шум веднъж със съквартиранта,  казвам да пазят тишина докато минавам покрай тях.. тя пак: ''не може''.. само я подминах. Вчера ми вика: ''Ще ми обясниш ли що не чистиш'' (тва не беше вярно) , аз(шеговито): ''Не съм длъжен да ти обяснявам нищо''  Тя: ''защото си мързелив'' Аз: ''Ок, както кажеш'' и си заминавам в стаята.
Снощи вечерта мия чинии и се заприказвахме. Направихме много дълбок разговор, по едно време темите взеха да се въртят около секс и любов (тя го калибрира тва някак, не аз) Вика ми, че не можела да бъде дълго време сама . Тръгвам към нея и и казвам искаш ли прегръдка.. тя: ''Не'', и аз я прегръщам и я държа известно време.. тя само стои като стълб.. и ми вика: ''Миришеш'' (знам, че не е вярно), аз се смея: ''Да, разбира се''. След малко казва нещо от рода, че обичала физическата близост, моите топки им трябваха няколко минути да пораснат.. приближавам се до нея и и казвам на ухо: ''Искаш ли да правим секс'' (все още не мога да се оттърся от навика да питам супер учтиво някой дали иска нещо)
Тя вика: ''Какво?'' ''Защо?''
След това пак почна да ме шитва с някви въпроси:
'' Защо искаш да го направим'' Аз: '' Привличаш ме сексуално''
'' Правил ли си същото с предишните момичета в къщата'' Аз: ''Не, те не ми харесваха, но ти да''
Някъде и там или преди тва я целунах и натиснах към стената. Тя вика:''Не мога, в цикъл съм''
Викам ок, няма проблем, ела ще се погушкаме в моята стая.
Свирка клоуз.
Оказа се, че със съквартиранта оная вечер са били гледали някъв филм.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 993

Профил
« Отговор #1 -: Май 01, 2013, 22:16:34 »

Еми, ти си животно! Браво, бачка!

Насвирил си я. Сега би следвало, да я пердашиш.

Дръж ни в течение!
Активен

Fortuna incepto signatur!
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #2 -: Май 01, 2013, 22:48:03 »

Измишльотини.
Активен

Fake it 'til you make it!
HardWorkBeatsTalent
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Профил
« Отговор #3 -: Май 01, 2013, 23:51:44 »

Баси кефа, чак тоя щом не може да повярва  Ухилен
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 943

Профил WWW
« Отговор #4 -: Май 02, 2013, 07:24:19 »

Възможно е, разбира се  Намигване
   HardWorkBeatsTalent беше преминал уоркшоп при мен и беше машина. Мисля, че в историята има всички елементи на играта, въпреки че я е разказал толкова накратко. Може би това ви заблуждава.
   Като се замислиш, направил е лек игнор на мацката в началото, оставил е съквартиранта си да си изиграе картите /които са били слаби поради липсата на фрейм и ескалация/ , направил е по-късно някакъв рапорт с нея, преминал е директно, направил е физическа ескалация и е стигнал до свирка. Е, логистиката е била доста в негова полза, но ако нямаше игра щеше и той само да гледа със съквартирантката си някой филм.  Усмивчица
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #5 -: Май 03, 2013, 19:27:17 »

Оказа се, че със съквартиранта оная вечер са били гледали някъв филм.
Айде аз нали си падам критик на репорти....в тоя поне ме кефи, че е кратък, ясен и to the point.
Някаква игра от страна на HWBT, е имало, все пак дето вика Илиян - ескалирал е, не й се е вързвал на шитовете, направил е все нещо. Обаче от друга страна не мога да не отнема точки заради това последното изречение + цитатът от нея че "не можела дълго време да бъде сама" (защо ли? ;] ). Малко или много тая си го е търсела, и съквартирантът му както й е влизал във фрейма, щом цяла нощ (даже май повече от 1) са били заедно, значи и той е можел да я прасне, само дето не я е натиснал. Иначе да, може да служи за урок на хора дето не им стиска да натиснат малко, като мацката им се пуска.

Все пак има разлика между това дали ще видиш падналата монета на земята и ще я вземеш, или ще я изловиш от нечий джоб Намигване .
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: