Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2020, 03:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Перфектната връзка  (Прочетена 1368 пъти)
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« -: Юни 23, 2013, 22:45 »

Сега се връщам от планина с приятели и се замислих за една от двойките които ми направиха много добро впечатление - като перфектна двойка. Момчето ми е съученик и един от най-балансираните хора които познавам - не можеш да му откриеш недостатък от този тип хора. Образован, умен, уверен, спокоен, харизматичен и с перфектна връзка. Ходят с годеницата му от около 9 години и въпреки това непрекъснато й обръща внимание, търси близостта с нея, целува я, докосва я, държи изключително много на нея. Наистина много мила двойка от която много може да се научи. Момичето също е много жизнерадостно, умно, усмихнато, лъчезарно. Гледа да прави всичко перфектно и да изпипва всеки детайл - евала на такива хора.

Имат много общи интереси и много си подхождат наистина. Това което ми направи голямо впечатление е хранителният режим на момчето и спортният режим. Изключително балансирано хранене, изключително много спорт. Участва във всички катерения и походи които бяха организирани, след това в басейна в хотела не се спря да плува. Представям си го сега как са вечеряли с годеницата му и след толкова много спорт и толкова вълнуваща връзка как си е легнал до нея и как се чувства( във вълнуващ годеж, с толкова много движение чист въздух и здрава храна). Завиждам му благородно.

Аз се скатавах от походите ( не съм планинар), тъпках се с бири и какви ли не лакомства и сега не се чувствам като 1 милион долара.

Та мисълта ми е дали здравословният начин на живот би действал супер на връзките. Сега се сещам за една случка от миналото лято, която съм разправял и във форума. Как имах невероятен секс с едно момиче, само като я погледнеш отдалеч, кожата й излъчва искри и възбужда и наелектризира човек само като я погледне. След това я разпитах за интересите й и както се досещате интерес номер 1 беше спортът - много, много спорт. Интерес номер две филми - маниачка на филми. Това за протокола.

Някой може да кажат от толкова много работа как да спортувам - момчето е с перфектна работа, завършил престижен американски университет и работата му със сигурност не е лесна и е отговорна. След работа интересно как намира сили да ходи да изкачва сам Черни връх примерно.

Спортът със сигурност кара човек да се чувства добре. И то не говоря за обикновено количество спорт - говоря за много, много спортуване. Надъхах се и аз... В една от книгите на Доналд Тръмп неотдавна четох, че милионерите в америка сутрин 1 час спортуват и 1 час медитират преди работа. Затова преценете сами колко в важен спортът за качеството на мислене и живот. Бих посъветвал всички да спортуват много, наистина много за да имат перфектни тела, уникално излъчване, спокойна психика привличаща и възбуждаща жените.... Колкото по-добре се чувства един човек, толкова повече е спокоен и успокоява половинката си по този начин - това е и идеята на темата ми - колкото повече спортуваме и се чувстваме добре и се храним и живеем здравословно - толкова по удовлетворяващи връзки ще имаме. Колкото сме по качествени като личности - с толкова по качествени личности ще се събираме - следователно и половинки. Как да имам самочувствието да пикапя преял, препил с телефонче за 10 лв, с гадни дрехи прически и т.н. ( и аз доскоро бях с телефонче за 10 лв , поне малко да се опитваме да приличаме на звездите - пример Кристиано Роналдо - и по пари (с упорита работа и високи цели) и в тяло - с много спорт и лишения. Онзи ден гледах Роналдо на снимки на една яхта с перфектното му тяло, на красива яхта - защо всички да не се стремим колкото се може повече да се доближаваме до такъв живот. Ако знаеш че си Роналдо, толкова по малко ще ти пука какво им говориш на мацките и ще си самоуверен. Не значи ли това, че колкото повече достигаме живот, тяло и психика и мислене като на Роналдо, толкова по уверени ще сме в свалките и по малко ще ни пука какво говорим и ще имаме все по голям успех (т.е. ще имаме самочувствие с покритие).  Затова в предишния ми пост говорех за пари - някой може да ме е разбрал погрешно, но защо да не се стремим да сме богати, с перфектни тела, перфектен живот. Тогава като отиваме да пикапваме по улицата (примерно) знаем че ние сме наградата...

п.с. това не значи че колкото сме по далеч от начинът на живот като на Роналдо, трябва да си поставяме ниски цели. Човек трябва да е роден победител и да си поставя високи цели независимо дали е слаб или силен, беден или богат, трезвен или пиян, спортуващ или не спортува. Поне това е моята философия
Активен
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #1 -: Юни 23, 2013, 23:12 »

Спортът помага не само за оформяне на тялото , учи ни на много неща. За перфектната връзка не желая да говоря , имам кофти опит с подобни изродщини и вече помня само повръщането накрая.... Смотан
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Heat
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Go hard or go home

Профил
« Отговор #2 -: Юни 23, 2013, 23:48 »

Има един много важен детайл - пичът е в сериозна връзка и се развива. На теб защо ти е това? Отваряш мацка, лафиш, забиваш и цъкаш следващата. Това ти е. Фокусът ти е изместен от основата цел да се развиваш. На съученика ти не му трябва време, за да забива някоя мацка или да си мисли какво би станало, ако... той е целеустремен, оценява това, което има, но го и надгражда. Това е идеята за изграждане на личността.

И да, спортът е важен, но не за да впечатляваш околните, а за да ти доставя удоволствие.
Активен

Да сбъркаш не е грешка. Това е опит.
Да не опиташ - това е загубен живот.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: