Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2020, 20:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ф-клоуз; Калибрация ; Настройка  (Прочетена 3814 пъти)
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« -: Юни 14, 2013, 17:43 »

Реших да драсна 1 репорт, макар че действието се разви преди около 2 месеца.Запознах се с мацка в сайт за запознанства.Страхотно тяло, слабичка, цици, татус, обица на пъпа-10ка за тяло, в лицето средна работа, даже малко под средното.Разменихме тел и се разбрахме да се видим.

Преди да тръгна за срещата, честно казано, не ми пукаше изобщо за тая среща.Мацката в нета ми изглеждаше attention whore и очакванията ми бяха, че си търси само внимание.Бях почти сигурен.Плюс това, бях спал 2 часа предишната вечер и си спомянм как имам 1 свободен час преди срещата и лежах и гледах снукър и просто се наслаждавах, че имам 1 час да полегна.Въобще не мислех, как ще протече срещата, какво ще правим, говорим и т.н., което друг път малко или много правя.

Да обобщя понеже ще е важно оттук надолу:НЕ МИ ПУКАШЕ ОСОБЕНО ЗА СРЕЩАТА И ОЧАКВАХ, ЧЕ В НАЙ-ДОБРИЯ СЛУЧАЙ ЩЕ ПОЛУЧА САМО ЦЕЛУВКА.

Уредихме си среща пред Софийския.Отивам с закъснения разбира се, но се оказва че все пак трябва да я чакам.Нерво се оглеждам, и се надявам да не видя Илиан или група от пичове на уъркшоп, че в такъв случай мацката може и да не стигне до мен  Смотан Успохоих се, че ги няма  :laugh:
Идва мацката и ми подава ръка да се запознаем.Аз вместо да и подам ръка направо я хващам за гушата, все едно ще я убивам, че е закъсняла толкова.Облечена е с къса поличка и потниче, така че циците са й почти отвън.Това беше първия сигнал, че може би е готова да стигне далеч.Отиваме в близкото кафе.

След 15тина мин започвам леко кино-разгледах й маникюра, докосвам я като говоря и т.н.След още толкова си говорехме нещо за драскане с нокти....обяснява ми че могла да го прави приятно.Сложих й ноктите от вътрешната страна на ръката ми между лакътя и рамото(където кожата е много нежна) за да ми покаже.Не само ми показа, ами продължи да го прави и не си маха ръката.Това беше втория знак.Разбира се бяхме седнали плътно един до друг на диванче.Отпуснах си същата ръка върху крака й и започнах да правя същото.Никаква съпротива.

Дойде време за целувка.Целувам я, нито 1 път не прекъсна тя първа целувката....на 3-4 път даже нарочно задържах повече, за да видя дали ще го направи, но не.Това беше 3тия знак, че е готова да стигне далеч.

След час и половина в кафето, решихме да ставаме и обмисляхме какво да правим.Предлагам 1-2 неща, всичко което тя казва е ?Не ми се прибира още?.Обича разходките.Викам й да отидем до нас, за да вземем колата и да ходим на Панчарево.Моята идея е ясна разбира се, никакво Панчарево не ми беше в главата.Знаех, че като отидем у нас ще имам малък шанс за ф-клоуз.Отиваме у нас, тя отива до тоалетната.Аз пускам ТВ, пускам музика от компютъра и сядам на дивана, сякаш нямам намерение никъде да ходя.Идва при мен и започнахме да се натискаме.Бъркам й под полата-няма съпротива.Хващам я и я водя в спалнята.Очаквам чудовищен ЛМР, заради бързото развитие на нещата, а и последните 3 мацки с които бях, винаги трябваше да бора ЛМР, като 1ния път не успях.Бъркам й в прашките, мокро та мокро, свалям й горнището....никаква съпротива....останалото е история.

Вече сигурно си мислите, че пиша историята само за да се хваля и няма нищо поучително.Ето го:

Преди да се запозная с пикап, настройката ми за срещите беше продиктувана от социалните норми.Отивах с нагласата, че на 1ва среща трябва да направа К-клоуз ако може, да излезнем още 1 път, и на 3-4 среща да я гона за ф-клоуз.Това беше продиктувано от страха да не я изгубя, като ескалирам прекалено рано.Не следях сигналите и провеждах срещите наизуст като сценарии, вместо на момента да калибрирам(е ф-клоузвал съм мацки от нета на 1ва среща, но едва ли не още от нета се бяхме разбрали кво ще правим).Общо взето и този път отидох пак с нагласата че е първа среща и най-много до целувка да стигна.НО.... ВЕЧЕ ГЛЕДАХ СИГНАЛИТЕ и взех максимума от ситуацията.Знаете ли кое е интересното?Ако не го бях направил никога нямаше да я ф-клоузна.След няколко дена видях в фасебоок, че се е събрала с дългосрочното си гадже, с което бяха разделени, когато се видяхме.

Така че, очите на 4 и има ли нещо на масата, го взимайте.Не го жертвайте в името на по-голяма сигурност и предпазливост.При мен се случи така, че нямаше къде да сбъркам, но оттук натам, винаги ще съм нащрек да взема всичко което ситуацията предлага на момента.
Активен
ZoRo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 111

Профил
« Отговор #1 -: Юни 14, 2013, 18:03 »

+
Евала пич, допадна ми историята, ще ми послужи Усмивчица
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #2 -: Юни 14, 2013, 18:05 »

Може би има поука в историята ти, но си спал с нея не защото си бил някакъв мега привлекателен пич, а защото е искала да отмъсти на гаджето си или просто да пробва с друг мъж и ти си бил насреща. Та сексът няма много общо с теб и колко си готин или колко те харесва, а по-скоро има общо с нея и това, че просто си е била наумила, че ще спи с някой и ти не си изглеждал твърде зле за целта.
Мисля, че това ти е ясно, но за всеки случай.
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #3 -: Юни 14, 2013, 18:55 »

Може би има поука в историята ти, но си спал с нея не защото си бил някакъв мега привлекателен пич, а защото е искала да отмъсти на гаджето си или просто да пробва с друг мъж и ти си бил насреща. Та сексът няма много общо с теб и колко си готин или колко те харесва, а по-скоро има общо с нея и това, че просто си е била наумила, че ще спи с някой и ти не си изглеждал твърде зле за целта.

Ядосан Ядосан Ядосан
След подобна история , такива приказки са като шамар по силен и от най силният шамар!
Активен

Никога не се отказвай .
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юни 14, 2013, 19:00 »

Слабо ме вълнуват приничите.Аз съм доволен от деня.
Това, което искам да кажа е, че ако действието се развиваше преди 1 година....щях да я закарам на разходка в Борисовата и след това тя да си отиде вкъщи, аз у нас и никога нямаше да я ф-клоузна.
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #5 -: Юни 14, 2013, 21:54 »

Не си сванала смисъла на рапорта. Смисъла не е, че той е спал с нея, защото е бил най-готиния пич евър! Спал е с нея, защото ясно е разчитал сигналите и е взел максимума, ако беше друг можеше да ги пропилее и да се стигне само до целувка.
Активен

Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #6 -: Юни 16, 2013, 02:03 »

На мен ми хареса репорта. Имало е игра момчето, разчело е знаците, направило си е логистиката. Мацката е имала други подбуди да си легне с него? Да, Кестен, може би си права. Но той това не може да го знае, а и не трябва да се тормози за това - който е гледал HIMYM знае, че може да има 50 причини за секс, не виждам защо когато мацка си легне с мен да си мисля заради коя точно причина се е случило Усмивчица

Сега по репорта:

Цитат
Аз вместо да и подам ръка направо я хващам за гушата, все едно ще я убивам

Това си го представям толкова брутално, че според мен има само два изхода - мацката успява да избяга в ужас и паника; или издъхва в ръцете ти. Как точно направи този жест, така че да не изглежда толкова жестоко колкото звучи?

Иначе малко ми е сухо описанието, то верно първо сме мъже и емоционалността не ни е присъща, второ, искаш да се похвалиш че си ебнал, а не просто че си флиртувал... Но все пак, дай другия (или пък и за този) път някакви по-интересни детайли, някакъв готин момент дето се е получил... Примерно това с ноктите от вътрешната страна така написано ми изглежда толкова изкуствено и заучено, че не знам как ще го прокарам на живо Нерешителен

Иначе брат, успех и +1 реп от мен!

Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #7 -: Юни 17, 2013, 09:31 »

Викам й да отидем до нас, за да вземем колата и да ходим на Панчарево.Моята идея е ясна разбира се, никакво Панчарево не ми беше в главата.Знаех, че като отидем у нас ще имам малък шанс за ф-клоуз.

Smooth! Браво - респект!

Ако пък вече си с колата, тогава трябва да кажеш да идем до нас да оставим колата, за да можем после да излезем да пийнем.

Преди пък имах и кола и мотор, тогава ако бях с едното казвах на мацките да отидем до нас за да оставя него и да взема другото да се возим.
Активен
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 402

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #8 -: Юни 21, 2013, 22:45 »

супер история +
Активен
Zane
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #9 -: Юни 23, 2013, 19:46 »

Интересно ми е как, по нета, си навил такава мацка да излезе на среща.
Активен
Zane
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юни 24, 2013, 21:05 »

Би ли споделил някаква ориентировъчна хронология ?
Активен
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Юни 25, 2013, 00:14 »

Интересно ми е как, по нета, си навил такава мацка да излезе на среща.

Какво точно имаш предвид под "такава мацка"?Имаш конкретен въпрос или като цяло те интересува онлайн играта?

Имам 2часа и 30мин хронология в фб веднага след като се намерихме в сайта за запознанства, още 2-3 кратки чата от по 10 мин следващите дни и няколко тел. обаждания между тях понеже бяхме заети и отне време докато се разберем да се видим.

Хронологията мисля, че е дълга и отегчителна за четене, но ако искаш мога да ти я пратя на лично.
Активен
Zane
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Юни 25, 2013, 16:28 »

Като цяло онлайн играта.Доста ще ме ориентираш ако ми пратиш хроно.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: