Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 01, 2020, 01:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник - Да излезна от зоната на комфорта  (Прочетена 1479 пъти)
WhoDaresWins
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« -: Юли 09, 2013, 10:37 »

Здравейте колеги,

Последно време съм станал изключително пасивен. Всичко го отделям на факта, че инвестирам изключително много време, старание и нерви в бизнеса си, който съм стартирал и искам да разрастна. А може би това е оправдание за неактивното ми поведение... Факт е, че ако се случва нещо, то не е поради моята активност. Това не ми харесва, никога не съм бил така. Стартирам този дневник преди всичко да се мотивирам допълнително, както и да давате съвети, и да ми показвате евентуалните грешки.

Реално няма да имам много време да отделям на това изкуство, но колкото толкова. Важното е, че поставям старта. Надявам се тези дни да пусна първите отчети.
Активен
Heat
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Go hard or go home

Профил
« Отговор #1 -: Юли 09, 2013, 14:53 »

Пич, развиваш бизнес, за Бога! И се оплакваш! Ами, когато намериш време, говори на мадамите. Да кажеш, че си млад и перспективен мъж в България ВЕДНАГА те прави ФАВОРИТ в техните очи. Заеби алфа историите и подобните работи. Просто намери нещо интересно в работата и им го обяснявай. Те няма да разбират нищо, няма и да им трябва. Самият факт, че си ентусиазиран, постоянен и прочие - ами, това ще ги грабне Намигване
Активен

Да сбъркаш не е грешка. Това е опит.
Да не опиташ - това е загубен живот.
WhoDaresWins
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #2 -: Юли 09, 2013, 15:34 »

Благодаря за мнението, Heat! Прав си. Винаги говоря с изключителна страст за това, с което се занимава, за плановете и идеите си. И определено това помага (Нямам предвид само за девойките, а като цяло. Било то да мотивирам някой за някоя идея или инициятива и тн.)... Та, така. Очаквайте репорти Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: