Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 03, 2020, 21:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Яко набутан във френд зоната  (Прочетена 2302 пъти)
Darkside
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« -: Юли 06, 2013, 14:32 »

Здравейте свалячи,

Първо да ви честитя настъпилия сезон "лято". Как да не го обича човек този сезон. Времето е топло, бирата студена, а каките се събличат. Всички знаем какво следва от това - PUAs от форума нападат. Още веднъж честито.

И така към темата. Като малак живеех в малко градче. Харесвах 1 момиче от съседния клас (това е 2 клас Смотан ) не бяхме много близки. В последствие тя замина да живее с техните в по-голям град на 50-тина километра от моя град. Няколко години по- късно аз също се преместих в друг град. Лятото си ходя в стария град на гости на баба ми и дядо ми. Да макар да съм на 18 хората се радват да ме видят, а и аз не ги намирам само като хора които ти дават някой лев по празниците, но това е друга тема. Преди доста време бях намерил "първата ми любов" в фейсбук, тя ме прие но не сме си писали много. В последната 1 година започнахме редовни чатове. Не я намирах за обект за сваляне защото ни деляха 120 км пък имам приятелка. И споделяхме доста. Като това ме наби във френдзоната яко. Тя знае повече работи за мен от приятелката ми аз също знам много работи за нея. И така мина около година. Ето ни лятото започва време е да си ходя в старото градче със старите приятели. Тя ми каза, че ще си идва за няколко дни. И после ме покани на гости в нейния град. Казах нещо от сорта на" няма къде да спя" на което тя отвърна " ще спиш в нас, ако ще спим". Имаше в предвид че ще се ходи на дискотека. Както и да е.
Приятелката ми е в чужбина на гости на баща си за лятото. Аз съм млад красив и хормона ме е ударил. Не мога да стоя цяло лято за да й бъда верен. Сега въпроса ми е да играя ли с това момиче или да отида на гости и да играя с нейни приятелки.
По скоро вие имате ли приятелки които са ви само приятелки или всеки контакт с жена трябва да е на сексуална основа. Момичето я оценявам около 7. Аз лично мисля за игра с нейна приятелка. Вие какво ще кажете?

П.П Ако темата не е за тук моля тя да бъде преместена.
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #1 -: Юли 06, 2013, 14:58 »

Все по често зачестиха въпросите : Имам приятелка ама друга ми харесва/се натиска да спя ли с нея? Сякаш търсите разрешение или удобрение за вашето действие или бездействие.

Цитат
Аз съм млад красив и хормона ме е ударил. Не мога да стоя цяло лято за да й бъда верен

Това ти е отговора! Сам си питаш , сам си отговаряш.Кво ни занимаваш само с глупости ?
Активен

Никога не се отказвай .
Darkside
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юли 06, 2013, 15:08 »

Не ме разбра или не си дочел цялата статия. Че ще играя ще играя. Но с коя. С момичето с което съм се набутал в френд зоната или с нейна приятелка ?
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юли 06, 2013, 15:12 »

Не ме разбра или не си дочел цялата статия. Че ще играя ще играя. Но с коя. С момичето с което съм се набутал в френд зоната или с нейна приятелка ?

Добре де , кажи как си я представяш работата.Отиваш на гости в друг град , ще нощуваш в твоята позната/приятелка ; ще сваляш нейните приятелки ; евентуално ще спиш с някоя нейна приятелка. Ъ? Ъ?
Активен

Никога не се отказвай .
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 483

Профил WWW
« Отговор #4 -: Юли 06, 2013, 15:51 »

Darkside,
Въпроса ти е чисто теоритичен, този раздел е за практически съвети върху вече направена игра, следователно каквото и да ти се отговори няма да подейства за теб. Трябва ти да си автор на собствените си действия, не да чакаш какво ще каже Dankata от форума и да го правиш...

И все пак
Не мисли- забрави всичко, по отношение на това в какви взаимоотношения сте с момичето от друг град, и се дръж като мъж.(т.е. игнорирай илюзията, че си във френд зоната, щото не сте се виждали наживо за да го твърдиш това, и нямаш нито едно доказателство за да потвърдиш, че си в зоната)

С момичето от друг град със сигурност играеш на 100% на макс, но не за да спиш с нея, а да демонстрираш, че си мъж. Мъжът няма нищо против да спи с момичето от друг град и особено с приятелките, които цяла вечер му хвърлят похотливи погледи, в смисъл че забелязват нещо мъжествено в него.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 06, 2013, 16:00 »

С момичето от друг град със сигурност играеш на 100% на макс, но не за да спиш с нея, а да демонстрираш, че си мъж. Мъжът няма нищо против да спи с момичето от друг град и особено с приятелките, които цяла вечер му хвърлят похотливи погледи, в смисъл че забелязват нещо мъжествено в него.

Незнам дали ме разбираш.

Ей този абзац я го преведи !
Активен

Никога не се отказвай .
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 483

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юли 06, 2013, 16:11 »

Кое не разбра? Става дума да не си мисли, че може да е приятел или не, щото докато мисли и остана рибата на сухо...

Много теоритизиране се насъбра, току що развих една теория в друг форум, и съм набрал скорост, ама не искам да се насочвам в тази посока на теоритизиране в момента.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
Darkside
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юли 08, 2013, 22:02 »

Значи казвате да не го мисля много да се покажа като страхотен пич и да видим какво ще излезе ?
Активен
You are the Suspect
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Профил WWW
« Отговор #8 -: Юли 08, 2013, 22:49 »

Да, дръпни си филма :

Friends with Benefits
Активен

Нам хорошо, прижмись ко мне поближе
Ты, ты мое сердце - лишь ты
Ты мое горе и ты, ты мое зеркало, отражение!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: