Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 03, 2020, 22:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Не е толкова трудно  (Прочетена 1118 пъти)
Sticky_Fingers
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Профил
« -: Юли 18, 2013, 23:13 »

Отиваме компанийка в един клуб ? със сегашната ми приятелка, 2 момчета и още едно момиче. Единият френд гаджето нещо го зарязало, доста време бяха заедно и тоя ше мре вече. Жените били гадни, как може да зареже такова момче като него, всичко правил за нея, ходил на фитнес заради нея, за да го харесвала повече и  тн. На второто изречение го спрях и му викам ? брат, я се стегни, кво ми ходиш да мачкаш фитнеса заради няква фуста, действай си за твоя кеф, оглеай се малко, фул е с  яки момичета. Тоя гледа и вика ? брат никакъв шанс да заговоря непознато момиче, струва ми се невъзможно. 

Огледах се, бях го излъгал, нямаше яки момичета, освен  това, с което излизам, хаха. Както и да е. Пием там нещо и гледам 3 момичета влизат с якета под ръка (тва беше преди 2 месеца някъде, сега се присетих за историята). Глеам ги ? сипматяги и се оглеждат. Викам си ? раотата е ясна лек, тук е много лесно. Не че съм голяма машина, ама що да не му покажа колко е лесно.

Правя 2 крачки и съм при тях ? момичета какво става, нещо май сте се изгубили, като прегръщам 2 от тях, с ръце на раменете им. Едната ме прекъсва ? амии няма къде да си оставим якетата, може ли при вас. Аз им обяснявам ? оо не толкова рано, много бързаш, ние дори не се познаваме  - смях. Ами ние такова само да си ги оставим. Аз ? я да видя какво носите и се оглеждам да видя колко им е багажа ? да не вземете тука да претрупате мястото. Те ? ами неее, само чашите да има къде да си оставим, казват го доста развеселено, т.е. момичето дето беше най-отракано. Аз им викам ? ааа, аз от това най-много се притеснявам, вие ще пиете много, може да не стигне мястото ? хи хи хи. Докато говоря и трите се навеждат да ме чуват какво им говоря. Сложиха си  там нещата, полафихме. Гледам моята не е много доволна, хич даже, ама хич.

Викам й ? аре ся кво се прайш, тука помагаме на моя човек, тя  - да е да.... И там танци ау, мацките се кефят, идват да си говорят  с мен. Глеам го моя човек седи и само ги гледа. Трите си денсат, добре изглеждат, той нищо не направи, само ги гледа.

После ми вика ? човек, явно не е толкова трудно.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3843

Профил
« Отговор #1 -: Юли 19, 2013, 09:27 »

Гледам моята не е много доволна, хич даже, ама хич.
Викам й ? аре ся кво се прайш, тука помагаме на моя човек, тя  - да е да....

Аха, да бе, не е доволна. Подозирам, че нея вечер се е чукала с тебе по-настървено от обичайното.

Респект за отварянето, хубаво си ги бъзикал мацките и си ги забавлявал. Жалко, че твоят човек е изпикал този златен шанс. Ама да седи и да реве по изгубената любов, като му е толкова акъла...
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: