Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 04:31:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Грешка някъде в системата  (Прочетена 3364 пъти)
lotr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« -: Август 15, 2013, 23:42:20 »

Добър вечер, уважаеми съфорумци.
Да разкажа и аз последната си среща, да кажете къде съм сгрешил, макар че и сам се досещам за голяма част от грешките си, но да чуем специалистите.
Една бивша съученичка напоследък взе да ме търси доста-пише ми по скайп, фейсбук, звъни чат-пат, бе проявява интерес отвсякъде.На външен вид 6,5-7. Та викам да пробвам дали ще стане-звъня й миналата седмица се видим, предлагам за вечерта-вика "Не мога вечер, заета съм (при все че кибичи постоянно във фейсбук по това време), мога по обедите, дай тогава да се видим". "Да нямаш вечерен час, ще те изпратя"-и някви такива. Викам заеби, няма се занимавам. Ама ми звъни тя в понеделник наобед да се видим, викам й "не мога сега, ще ти се обадя, като свърша работа". Звъннах й след малко, разбрахме се за вечерта, тя па пак се обади след малко и искаше да го мръднем с 30 минути по-късно. Та отивам на Софийски, идва и тя точно навреме. И прегръщам я и я целувам по бузата и тръгваме в посока Борисовата. (тя не знае това) И още на втората минута вървене-Оф, накъде отиваме, заболяха ме краката (Забравих да спомена, че  е огромно мрънкало, за всичко мрънка и недоволства, за жалост и аз го бях забравил). Та докато стигнем още два пъти измрънка. Аз обаче имам гадната черта в характера си, че съм изключително агресивен и през цялото време нещо я бъзиках и атакувах. Та взехме по един сладолед, викам й "Днес аз черпя, другия път си ти" и сядаме. Та лафим, кино от моя страна на макс, разказвам истории, вицове и т.н. И тя на 10-тата минута откакто сме седнали "Спи ми се", та продължавам аз лафя простотии и пак изръси нещо от тоя сорт "Скучно ми е, спи ми се. Много рано съм станала, имам няква работа да свърша за утре". "Че да я свърша аз ли вместо теб" и някви такива агресивни отговори й давах. Седим си, говорим, аз й правя кино, но явно прекалено много щото вика "Абе кво ти има, да не си пиян". Та още малко седяхме и взе да припира да си ходи, че много й се спяло (ясно, много зле съм бил, щом още след 1 час и в 9 вечерта да поиска да си ходи). Вървяхме към СУ, ама преди да излезем от Борисовата спрях за малко на една пейка-Оф, айде, кво се моташ, много ме дразниш тая вечер. Та седях 5-10 минути, тя пак обикаля наляво-надясно изнервена, та подразних я още малко и стигнахме до СУ-прегърнах я и чао.
Излишно е да споменавам нейни минуси и черти, които ме дразнят. Аз си излязох с целта да намажа, ако може. Но с оглед на агресивното ми поведение, на моменти прекалено шеги  (несериозно поведение) и прекаленото кино си изиграх много зле нещата. Не пробвах й да я целуна, просто прекаленото мрънкане и мен ме изнерви.
Активен
Heat
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 109

Go hard or go home

Профил
« Отговор #1 -: Август 16, 2013, 12:48:28 »

Ако ти е мятала шитки и ти си се държал агресивно, си стопирал интереса. Ако просто е мрънкало, бягай надалече. Честно ти казвам, с такива жени да се занимаваш е унищожително за теб. Винаги ще има трески за дялане, винаги нещо няма да е както трябва, букет от 1000 рози да ѝ подариш, все ще намери клонка, дето не е на място и ръчка някое цветче. И все пак се пробвай пак, може да намажеш за 1-2 пъти, пак е оферта. Ако те отсвири, да не ти пука Намигване
P.S. не разказвай вицове, аз преди разказвах с хиляди, много по-смешно е да направиш някоя простотия, която да изкърти мацката, отколкото да я спечелиш с виц. Даже някъде четох, че вицовете били само за забавлението на мъжете и като че ли е вярно Смотан
Активен

Да сбъркаш не е грешка. Това е опит.
Да не опиташ - това е загубен живот.
Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 281

Профил
« Отговор #2 -: Август 16, 2013, 16:56:10 »

Първо : кво и се напичаш, като мрънка - да мрънка. Безразличие му е майката. Боляли я краката - "искаш ли да седнем", ако и се спи "айде да си ходим". Всеки път, като им се съгласявам на глупостите, без да се правя на мрънкало и да се превръщам и аз в путка спират да мрънкат. Не са некви важни работи това, просто и угаждай на думи. Тя така и така го прави за внимание само.

Второ : никаква гъвкавост - искал си Борисова и 100% трябва да е там. Кво ти пука ? Не отиваш на мястото, където имаш уговорка. Пусни я да се почувства важна. Питай я тя къде иска да ходи. Така или иначе не си избрал някакво място, което да е супер различно, та да държиш да е там. Избрал си парк и пейка. Това го има навсякъде около СУ.

Трето : Седнал си, да й се правиш на интересен, щото не си бил уверен във важността си, авторитета си. За да си докажеш, предимно на себе си, а и на нея, колко си важен си седнал и си я накарал да те чака "5-10 мин" и да обикаля, около теб.

Четвърто : За кво я прегръщаш, че чак и целуваш, като си я видял и на всичко отгоре след като те е изнервила пак си е прегърнал ("за награда"), като сте си тръгвали. The Fuck ?! Деба и това "кино", деба. Прави нещата нормално. Докосвай я, когато ситуацията го предполага, не го насилвай.

Пето : Що по дяволите ти пука кога ще се видите ? Искала по обед, ми ок. Кво толкова ? Ако си на работа, кажи и да остане за уикенда.

В общи линии тя е проявила интерес и ти с поведението си толкова много си го обърнал, че чак си успял да и омръзнеш, а тя ти се е кефела. За да ме разбереш - играл си го "нийди". Според мен не си свикнал на интереса на момичетата. Намери си друга. Не я зарязвай тая, ама си намери и друга, по - добре две други.
Активен
z3rg
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #3 -: Август 16, 2013, 17:13:49 »

Четвърто : За кво я прегръщаш, че чак и целуваш, като си я видял и на всичко отгоре след като те е изнервила пак си е прегърнал ("за награда"), като сте си тръгвали. The Fuck ?! Деба и това "кино", деба. Прави нещата нормално. Докосвай я, когато ситуацията го предполага, не го насилвай.
Защо да не я целува в началото по бузата? При началото на среща започваща с целувка, повечето момичета не се стряскат толкова при сериозна целувка след това. Пък и това си е кино още от самото начало, а нали знаеш без кино къде отиваш - в "затвора".  Усмивчица
Активен
Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 16, 2013, 17:37:59 »

не казвам, че е грешно, ама цялото му поведение е "нийди" и тая целувка още от началото му е дала добър старт...
Активен
lotr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 17, 2013, 10:47:12 »

@Heat-да, мрънкало е и трябваше да го предвидя. Като почне да се вайка за глупости или колко й било трудно на някакви курсове, и направо ми се присра. Не ща да си представям какво ще е, ако има сериозни проблеми в живота.
@Khan-да, прав си. Човек трябва да е безразличен към путките. Като мрънка обаче за нещо постоянно, то и на теб ти става дразнещо, изкарва те извън релси и почваш да допускаш елементарни грешки.
А да допусна тя да избере време и място-никога. Никога не позволявай на врага да определи времето мястото на битката. Да не говорим, че жените не знаят какво искат и ако я оставя тя да реши, ще минат 2 дни, докато реши къде я сърби.
Активен
Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 17, 2013, 16:31:18 »

Жената не ти е враг, бе човече... Аз всеки път питам "къде ти се ходи", понякога преди срещатата, друг път в началото. Даже съм питал "къде ще ме ВОДИШ" и същата вечер тя ме попита "ти всъщност би ли правил секс с мен". Стига сте се вглъбявали в тия техники. Просто се отпусни и се наслади на срещата.
Активен
Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #7 -: Август 17, 2013, 17:40:39 »

@Khan-да, прав си. Човек трябва да е безразличен към путките. Като мрънка обаче за нещо постоянно, то и на теб ти става дразнещо, изкарва те извън релси и почваш да допускаш елементарни грешки.
А да допусна тя да избере време и място-никога. Никога не позволявай на врага да определи времето мястото на битката. Да не говорим, че жените не знаят какво искат и ако я оставя тя да реши, ще минат 2 дни, докато реши къде я сърби.
Много правилно. Ето така трябва да се разсъждава. Безразличие към путките, омраза към врага (който са отново путките). Ще избира тя време и място - как така бе? Трябвало е да й праснеш един през муцуната, за тази наглост.
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #8 -: Август 17, 2013, 22:39:38 »

Яко фейл.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
lotr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Август 18, 2013, 00:16:48 »

Жената не ти е враг, бе човече... Аз всеки път питам "къде ти се ходи", понякога преди срещатата, друг път в началото. Даже съм питал "къде ще ме ВОДИШ" и същата вечер тя ме попита "ти всъщност би ли правил секс с мен". Стига сте се вглъбявали в тия техники. Просто се отпусни и се наслади на срещата.
Както казах, стилът ми е агресивен и нещо не ми е по вкуса да давам на друг да ме води. Като ти върши работа и е в съответствие с твоите принципи, ок, супер, но не е за мен това.
Яко фейл.

Когато не си съгласен с някого и нечие мнение, е желателно да се обосновеш и да му кажеш къде  и защо бърка, а не да напишеш-вярно/грешно.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #10 -: Август 18, 2013, 04:45:45 »

Когато не си съгласен с някого и нечие мнение, е желателно да се обосновеш и да му кажеш къде  и защо бърка, а не да напишеш-вярно/грешно.
Обяснението накратко - що годе адекватна теза, много кофти аргументи към нея. Сигурен съм че ако си направиш труда и сам можеш да осъзнаеш колко крайно и комплексарско (знам, тъпа дума) звучи това което беше написал.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Август 18, 2013, 15:05:47 »

Еми начи проблема е в стила ти. Бъди гъвкав, явно с тая няма да ти се получи да се правиш на тегав и твърд - не го прави. Изобщо да не говорим, че ако това отговаря реално на онова, което си тя най - вероятно щеше да те харесва и да е съгласна ти да водиш.
Истината според мен е, че си неуверен е себе си, но имаш твърде голямо его, което те спира да признаеш този факт пред себе си, камо ли пред другите. Ако беше уверен в себе си нямаше да имаш нужда да си потвърждаваш авторитета с това детинско сядане и да я караш да се върти около теб. "Оооо, да, важен съм". От голямата амплитуда между его и самочувствие идва и този "агресивен стил". Не са упреци това. Само насоки върху какво да работиш.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #12 -: Август 19, 2013, 14:49:18 »

Е това ти е най-голямата грешка:
Една бивша съученичка напоследък взе да ме търси доста-пише ми по скайп, фейсбук, звъни чат-пат, бе проявява интерес отвсякъде.

А уж казваш
стилът ми е агресивен и нещо не ми е по вкуса да давам на друг да ме води.

Ако останеш да чакаш пичките сами първо да проявят интерес към теб и чак тогава да ги дърпаш, никога няма да ебеш такива, каквито можеш да ебеш ако сам си ги дърпаш.

Активен
lotr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Август 19, 2013, 15:29:19 »

Е това ти е най-голямата грешка:
Една бивша съученичка напоследък взе да ме търси доста-пише ми по скайп, фейсбук, звъни чат-пат, бе проявява интерес отвсякъде.

А уж казваш
стилът ми е агресивен и нещо не ми е по вкуса да давам на друг да ме води.

Ако останеш да чакаш пичките сами първо да проявят интерес към теб и чак тогава да ги дърпаш, никога няма да ебеш такива, каквито можеш да ебеш ако сам си ги дърпаш.

Аз нямам интерес към нея. Тоест тя проявява интерес и ме търси, аз не съм заинтересован и пасувам. Ти кво очакваш, на всяка, без значение дали ме интересува, или не, да тръгна да я каня. Не съм такъв безделник, че да си чеша егото да съм активен с всяка. Ако ме кефи, логично, че ще настъпвам педала на газта. Но когато ме търси момиче Х, което не ме интересува, то няма що да си хабя енергията. Разбира се, това не значи, че с лека ръка ще отхвърля предложение.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: