Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 05:04:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ с един MILF  (Прочетена 3726 пъти)
Lacoste
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« -: Август 17, 2013, 08:19:50 »

Тъй, все още съм на морето и работя ( за тези които са чели предишния ми репорт ), в хотела дойде уникална МИЛФка... 30г.
Първо изброявам проблемите.
- на 30 е, а аз съм на 20 ( нямам опит с такива жени )
- с майка и, сестра и и дъщеря и е тук
- не е женена, но имала някакъв приятел там в нейния си град

Като цяло съм спекъл леко в нейно присъствие, просто защото тя знае повече във всяка една област, предимно говорим за работата и, нали старая се да съм небрежен, да не се панирам, но все пак аз усещам леко напрежение в себе си, така че сигурно и тя го усеща..
Запознанството ни тръгна на плажа, бармана я доведе да играе волейбол с нас, което ми помогна адски много, защото въпреки незадоволителните 1.70 и малко, показах спортните си качества. На другия ден, бармана пак я доведе, обаче на него му се наложи да се върне в хотела, защото имаше работа и тя поиска да остане с мен. Аз понеже играя от около 2-3 седмици на плажа, познавам едни добри играчи, който играят на едно друго игрище близо до това, и я поканих да дойде с мен. Отидохме стана добра игра, тя яко се на кефи и като си вървяхме аз и тя избързахме напред ( тука вмятам, че с нас останаха и масажиста и един негов приятел ) говорихме си някакви общи неща, и на раздяла тя поиска на другия ден пак да дойде с мен.
Ся тук следва един момент, в който аз малко си вкарах автогол, но погледнато от друга гледна точка не е чак толкова зле  Ухилен
Застъпих аз нощна след волейбола, и на рецепция на диванчето се появи 17 годишна много яка мацка. Веднага я заговорих запознахме се, взех и фейсбук, за съжаление беше само за тази нощ в хотела и нямаше какво да стане, но се разбрахме догодина като се върне да се видим. ( п.п българка от Унгария ).
И докато говорех с малката, милфката мина  и ни видя, аз започнах да говоря и с нея, все 1 нали не че понеже са красиви, а така се даржа с всички гости на хотела  Смотан Малката се отдръпна леко, поговорихме 2 минути и милфчето отиде да се храни в ресторанта с дъщеря и.
Играхме волейбол снощи пак, даже не знам от къде намерих сили, след 7те гейма които изирахме..  Смотан ( а тя активно спортува, няма толкова стегната путка, зеклвам се  Смотан ) и като се прибирахме, я поканих тази вечер на дискотека, аз работя до 8 часа и след това съм свободен, тъй че ще ходим на бар и на диско може би, та питането ми е какво да правя с нея, наистина всичко което знам за пикапа, не намирам приложение.. Страх ме е , че 1 грешна стъпка би ме извадила от играта и бих отишъл в графа ' твърде малък е ', но ако не направя нищо просто изпускам момента...
Единствено успях да и вкарам лек нег, при поканата за дискотека вметнах ' да си припомниш младите години ' с шеговит тон който тя усети и се засмя.
Тоест  довечера сме на дискотека, давайте съвети какво да правя  Смотан
Моя план е да не пушвам в дискотеката, а просто да я питам да си тръгнем по рано от останалите, защото съм 99.9 че ще и е неловко пред колегите ми да прави каквото и да е .. Просто ще изглеждам неустоимо и ще се опитам да се държа максимално небрежно..
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #1 -: Август 17, 2013, 09:41:51 »

Вариантите са 2.

1. Изолираш я и се опитваш да я целунеш, а след това разбира се по-нататък.

2. Вхаща те страх и дори след това не може да си набиеш една "ножка" от съжеление.

Всичко е в главата, дори да е за минутка, забрави за страха, вхани я за ръката, изведи я някъде, където сте насаме и прави с нея каквото искаш. Ако ти откаже, к'во ти пука? Ако се върже, супер!
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #2 -: Август 17, 2013, 10:37:20 »

Страх ме е , че 1 грешна стъпка би ме извадила от играта и бих отишъл в графа ' твърде малък е ', но ако не направя нищо просто изпускам момента...
Единствено успях да и вкарам лек нег, при поканата за дискотека вметнах ' да си припомниш младите години ' с шеговит тон който тя усети и се засмя.
Продължавай с такива негове, няма жена която да устои на мъж (момче в тоя случай), който я кара да се чувства стара.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Lacoste
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 17, 2013, 12:58:42 »

Страх ме е , че 1 грешна стъпка би ме извадила от играта и бих отишъл в графа ' твърде малък е ', но ако не направя нищо просто изпускам момента...
Продължавай с такива негове, няма жена която да устои на мъж (момче в тоя случай), който я кара да се чувства стара.

Казах го с широка усмивка, тя усети, че се шегувам и тя се засмя, общо взето просто опитах да извъртя леко виждането и от ' той дали не е прекалено малък за мен ' към ' дали не съм много голяма за него '.. Един вид не аз да трябва да се държа зряло, а тя да трябва да направи някаква лудурия подхождаща на тийн.  Намигване
Активен
star_team
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #4 -: Август 17, 2013, 18:06:41 »

Ако си във Слънчев бряг, по добре я заведи в някое караоке, надолу към Лазур има такова, което е много яко ще се накефи.След това, я баунсни във някое заведение, от рода на MEXO, THE BOUNCE където, ще може да ескалираш хубаво с киното и ще може да се чувате, горе долу.Докато в дискотеката, ще е лудница и после и двамата ще сте парцали.След като си тръгвате, измисли си някаква причина да я замъкнеш в твоята квартира (да и покажеш някакви снимки, да и покажеш, колекцията си от мидички това (второто с лека ирония все пак, не е 17-годишна кифла и ще се досети)или тем подобни работи) и от там си ти.......

Успех !!!
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #5 -: Август 19, 2013, 14:54:17 »

Хайде лъв, похвали се какво стана - еба ли?
Щом е оставила детето бабата да го гледа, явно си е наумила да прави нещо - няма да си губи вечерта, тъй като тя може скоро да не се повтори - който знае какво е "с деца на море", знае.
Активен
Lacoste
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 19, 2013, 16:29:36 »

Хайде лъв, похвали се какво стана - еба ли?
Щом е оставила детето бабата да го гледа, явно си е наумила да прави нещо - няма да си губи вечерта, тъй като тя може скоро да не се повтори - който знае какво е "с деца на море", знае.

За съжаление няма с какво да се похваля, получих смс с текст ' няма да мога да дойда с вас тази вечер,  не е подходящ момент... деца, сестра, майка ...  Другия път ще дойда сама за да съм фрий ' ....

Честно казано се съмнявам да се върне до края на сезона.. По скоро аз когато се прибера в София ще иницирам да ходим на бар пък каквото сабя покаже..  Усмивчица

Активен
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #7 -: Август 19, 2013, 20:05:53 »

Ще се разплача.
Можеше да изфантазираш по-филмова развръзка на този случай. Тази не ме грабна.

Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
Lacoste
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Август 19, 2013, 23:11:35 »

Ще се разплача.
Можеше да изфантазираш по-филмова развръзка на този случай. Тази не ме грабна.

Това е самата истина, ако исках да фантазирам и да пиша нещо което не се е случило бъди сигурна, че нямаше да е как тактично ми отказа да излезе с мен въпросната вечер.  Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: