Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 03:36:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: (ФР Море 2013) Соц.динамика-Нареждане на пъзела и ф-клоуз  (Прочетена 2288 пъти)
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« -: Август 11, 2013, 01:46:09 »

Пиша отделен рапорт за ф-клоуза от морето, понеже мисля че ситуацията е супер интересна и това е най-доброто ми отиграване евър.

Час 1.30, мойто аверче звъни на негов приятел, които са в дискотека в Приморско. Отиваме при тях. Нашия познат е с приятелката си и още 5 коча.На съседната маса компания 8 мацки на по 18 год от 7-ци нагоре.

Докато се чудя на коя и с какво да влезна, 1 пич от нашата маса отива при една, след 2 мин се целуваха, след 5 мин я изведе на плажа. В крайна сметка, не беше станала работата отвън не знам по каква причина, но ги нямаше доста време. Останалите 7 мацки от другата маса се притесниха за нея, излизаха да я търсят и започнаха да се карат с момчетата от нашата маса, как може така и че не е редно и т.н.....женска логика. Грешката на пича беше, че отиде и дръпна тяхната приятелка за 5 мин, без въобще да се запознае и сприятели с другите момичета. Реакцията им е оправдана, все едно някой да отиде на тяхната маса да дръпне 1 чанта и да избяга към плажа.

Ситуацията е следната:
Аз и мойто аверче познаваме само двойката на нашата маса, които си тръгнаха.Т.е. останахме с 5 коча, с които пробвах да се спиятеля, но се държаха арогантно.Т.е. реално просто бяхме на 1 маса, но не бяхме заедно (но това мацките нямаше как да го знаят). 5 мацки седят от съседната маса и ни гледат на кръв, а 2 от тях особено активно идват и се карат стабилно с момчетата.

Доста шит ситуация, дълбоко дълбоко в демидж зоната...НО.....На следващата вечер ф-клоузнах най-яката от тях....

Стъпка по стъпка:
Идентифицирах коя от тях е лидерката на групата (едната от тези, които най-агресивно се караха).Красиво момиче, но  доста наднормено.Знаех какво трябва да направя- да я сприятеля и да й спечеля доверието.
Аз:Виждам че си лидерката на групата и се грижиш за момичетата.Това е похвално.
Тя:Брао, брао (иронично) + жест да се разкарам.
Обръщам се да си тръгвам и ме хваща за рамото:
Тя:Не е смешно, а е супер отговорно.
Аз:Напълно те разбирам. Сестра ми е на 17 и 1 месец ми мрънка да я водя на диско на 100 кила с 4 нейни приятелки.Знаеш ли какво ми беше като ги заведох? Сърцето ми се късаше направо като дойде някой при тях. (наистина имам сестра и наистина ме пита 1 път дали ще я водя на 100 кила, но е на 14 и никъде не съм я водил).

Вече бях новия най-добър приятел на лидерката. Билднах малко атракшън и комфорт и си говорихме доста. Разказах й как предишната вечер сме изкарали супер яко и сме ?превзели? Луксор и и казах, че може да излезем заедно утре.
Тя:Стига да не е с тия другите момчета.
Разбира се, разграничих се от тях, посочих моя фр и казах, че  не сме с тях, а само имаме общ познат.
#-клоузнах.Беше вече късно, дори нямаше време да се запозная с другите момичета(таргетите).Какъв ли ми е статуса в очите им, които досега  гледаха лидерката как се кара с нашата маса, а сега й е супер приятно с мен?
Казах на мойто аверче: Тая вечер тия мацки не ги пипаме.Утре са наши. Той и без това не беше заинтересован, понеже са на 18 и на него са му малки.
После на дюнерите се засекохме замалко и пак си поговорих с лидерката и хвърлих 1-2 бъзика и на останалите момичета. Бях сигурен, че съм й направил страхотно впечатление и като си тръгнат ще им разкаже за мен, което ще ми опече работата за следващата вечер.

Считам че стойността на рапорта ми е в историята дотук.На футболен жаргон, бях спечелил дузпа, оставаше само на следващата вечер да я вкарам, т.е. да им се обадя, да отида и да си избера 1 от тях.
Разчетох социалната динамика и наредих пъзела перфектно.  Подобна социална динамика може да се появи във всяка сфера на живота-работа, бизнес, отношения и навсякъде където има хора.Сега ставаше въпрос за жени и секс, друг път ще е за пари, позиции и т.н. Винаги сме говорили как водещото в пикапа са емоциите и едва ли не трябва да изключим логичната част от мозъка си докато пикапим. В случая, имах нужда и от нея. Трябваше да идентифицирам правилното поведение първо и чак след това да го изпълня.

На следващата вечер всичко беше лесно, затова ще разкажа повече за вътрешната ми игра и настройката.

Събуждам се сутринта (след като #-клоузнах лидерката) и съм супер енергичен, супер доволен от себе си.....прекалено доволен от себе си.Егото ми се беше издигнало до небесата като китайските балони с свещ, които постоянно пускат на морето.Алармата ми светна.Досега в АФЦ периода ми губех безброй момичета след като например се целувам с тях. Егото ми веднага ги маркираше като моя собственост, това се отразяваше в поведението ми и това прецакваше цялата работа преди да имам възможност да ф-клоузна. Не се ли случваше сега същото? Аз дори не се бях запознал с другите момичета, а вече ги смятах за мои, фантазирах си за 3ки и т.н. Е, за щастие до вечерта успях да се осъзная...

Лидерката ми писа къде са и отидохме. Бяха на сепаре.Отидохме с моя френд и още докато си наливахме питиетата всички мацки се изместиха в нашия край на сепарето да танцуват.  Смотан  Смотан Запознах се и поговорих общи приказки с 4-5 момичета. Не исках да говоря с всички, за да не излезна като играч затова оставих 2-3 настрана.По красота бяха 8-ки почти всички. Една от тях беше доста благоразположена и веднага започна да ме пита как се казвам и т.н. Допадна ми....и оттук натам всичко е история....

А каква палавница беше само.....

Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #1 -: Август 19, 2013, 15:51:34 »

Чай сега, ти коя еба - лидерката, или някоя от другите, че накрая малко се обърках?
Абе която и да е - браво, заслужил си го!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: