Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 09:39:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Развивам се, но не с дамите.  (Прочетена 1701 пъти)
eagle
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« -: Август 13, 2013, 01:33:41 »

Рядко пиша. Сега лятото не сядам много често на компютъра, ама тая вечер реших да драсна нещо.

Последните ми няколко свалки са пълен провал.
От преди месец и половина момичето, което бях К-клоузнал, не само, че нямаше развитие, но спря всякакъв контакт с мене. Гаджето й и свалял звезди и тя решила, че си го обича.
После една мацка ме добавя във фб. Много готина, пък и страшен пич. Писах й, разговорът вървеше яко. Няколко дена, ако не и повече, ми пише нон стоп, ама изпуснах момента да я поканя навън и ся вече даже не ми отговаря с такъв ентусиазъм.
Друга, с много яко тяло, не помня от къде я имам във фейсбуук. Решавам, че няма да губя време в чатове. Писах й 2 пъти, разговорът вървеше, ама като я поканих - отказа.
Четвъртата - още по начало разговорът не вървеше и се отказах даже да я каня.

Имам и няколко успешни. Една, познаваме се от доста време и трябва да излезнем утре. Някаква, с която се запознах на един купон и всеки ден ми пише, ама нещо не ме кефи толкова. Бивша, с която трябва да излезна като се върне от море.

Като цяло - слабо.

От друга страна съм напреднал доста. Преди време не съм си и помислял да каня момиче на кафе/разходка, а първия път когато го направих гласът и крайниците ми трепереха. Сега вече не ми е проблем.

Също така съм станал доста по общителен. Като помалък си спомням, че цяло лято съм го прекарвал на компютъра, максимум да излезна да видя съседите (9-10 клас).
Сега ме канят нонстоп по разни места и се забавлявам страшно много.

Някак си вече и не ми пука толкова, гледам да си правя собствения кеф. Преди много търсех одобрението на другите. Сега съм си изградил някакво мнение/фрейм и не давам на никой да ми се качва на главата.

Даже вече не се чувствам зависим от крайния резултат на нещата, колкото от това, ако допусна грешка да я видя и поправя и така да надскачам себе си.

Ами това е засега, пичове, ще гледам тези дни да пусна рапортчета.
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #1 -: Август 13, 2013, 15:04:50 »

Отвори 1000 момичета на улицата и тогава ако не вземеш номера на поне 100 може да кажеш, че си намерил над 900 начина да не взимаш номера. Учи се от грешките си, няма какво да се очайваш.
Активен

Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #2 -: Август 13, 2013, 19:31:56 »

Отвори 1000 момичета на улицата и тогава ако не вземеш номера на поне 100 може да кажеш, че си намерил над 900 начина да не взимаш номера. Учи се от грешките си, няма какво да се очайваш.
Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

eagle
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Профил
« Отговор #3 -: Август 13, 2013, 23:45:39 »

Преди се отчайвах, сега вече не. Даже днес бях навън с една мацка и се натискахме. По въпроса за улицата - и над това работя.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: