Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 11:02:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: От морето  (Прочетена 1290 пъти)
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« -: Август 18, 2013, 17:38:34 »

Здравейте,скоро се върнах от море и реших да драсна нещо и аз.Още първия ден на плажа гледам във водата една 7,5 8мица.Отивам при нея и без много да мисля, гледам си страхотна плувкиня ,но също искaм да те видя да ли си и толкова добра танцьорки в клуба.Oказа се че не е българка,както и да е запознахме се , но ми отказа да дойде с мен на клуб.Отивам на клуб поръчвам си 1 малък Jack и започвам да заговарям, гледам една групичка от  момичета една 8мица и всичко дрyго 4ки 5ци хващам я през рамо, аз обещах на един авер, че ще се снимам с най-готиното момиче тази вечер, тя а не не мерси  Усмивчица аз няма не ела да се снимаме, но нещо се дръпна и се скри при нейните приятелки. Продължавам нататък гледам сама 6,5  7  и си викам easy target прегръщам я и на ухо искам да бъда честен имаш много-готино излъчване запознахме се  отидохме да танцуваме, танци прегръдки 2 ,3 мин  тяхните  дойдоха и тя си тръгна.На следващата вечер с моя авер отивам при една 8мица хващам я през рамо аз моя приятел от среща мисли,че имаш готино дупе тя мерси и се зарадва  Смотан дърпам я при авера запознахме се аз през цялото време я докосвам по кръста  и ръцете уж да се снимаме давам апарата на моя приятел да ни снима пак се прегръщаме, но изпуснах сета излезна навън нeщо беше станало  Смотан Смотан
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: