Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 20, 2020, 14:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Банален казус в метро  (Прочетена 4664 пъти)
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« -: Септември 02, 2013, 09:59 »

Предварително знам, че отговора е "Алфа е това, което ти го чувстваш. Прави каквото смяташ за добре", но да караме нататък.

Съвсем тривиална случка на метростанция:
3 минути до идването на метрото. Виждам мацка, изпявам си репертоара, тя реагира охотно, хахо-хихи и след 3-те минути обещаното метро пристига. Тя се качва и няма друг вариант освен чао-чао.
Та какъв е според вас какво се прави при такава ситуация?
Не бързах аз за никъде, но не мога да се кача с нея и да продължим лафа, щото тя знае че съм от обратните и е много бета да се кача в нейната посока. Още повече, че докато се омайваме за телефони може и 5 спирки да минат и да съм отишъл на другия край на града. Грррр, немислим вариант. Не е бета, делта и омега е направо!
Другото - тя да остане и да изчака следващата кола докато си лафим също няма как, щото за 3 минути няма чак такъв атракшън, аз да не съм Графа;) Пък и може и да си бърза жената наистина, колкото и да има атракшън.
И ето ти безизходица. Банална случка абсолютно, но ми е интересно вие какво бихте направили?

Разбира се същото може да се случи и на спирка на рейс, но там такъв проблем няма. Винаги може да кажеш, че чакаш същия рейс и няма как да види, че всъщност си за наобратно.
Активен

Fake it 'til you make it!
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #1 -: Септември 02, 2013, 10:14 »

Виждам мацка, изпявам си репертоара, тя реагира охотно, хахо-хихи и след 3-те минути обещаното метро пристига. Тя се качва и няма друг вариант освен чао-чао.
Та какъв е според вас какво се прави при такава ситуация?
Не бързах аз за никъде, но не мога да се кача с нея и да продължим лафа, щото тя знае че съм от обратните и е много бета да се кача в нейната посока. Още повече, че докато се омайваме за телефони може и 5 спирки да минат и да съм отишъл на другия край на града. Грррр, немислим вариант.

Щом е имало хахо хихих , сега за 2 лв ли е проблема ?
Активен

Никога не се отказвай .
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #2 -: Септември 02, 2013, 11:09 »

Е като е немислим, изобщо да не беше писал, защото това се оказва единствен възможен вариант в този случай. Да се качиш на нейното влакче, нищо че посоката е обратна на твоята.
Немислимо това, невъзможно онова. Явно не си принцът от приказките, по който момичето да си загуби ума и да забрави в коя посока е тръгнала.

А в желанието да се проявиш Алфа в собствените си очи, а и в очите на случайната публика, си се прецакал зверски, както става ясно. Давай все така, но не си мисли, че мацките сами ще се редят на опашка за к*ра ти, защото си великата Алфа.
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #3 -: Септември 02, 2013, 11:48 »

Ебаааааси проблемът. Еми качват се на метрото. Тези пък на улицата подминават и си отиват накъдето са тръгнали. Правилната реакция и в двата случая е, просто се обръщаш и заговаряш друга. Какво й е толкова специалното на тази, хаху хиху-то ли, че чак ще пускаме теми за това дали е алфа да се качим на трамвая с нея. Обърнете повече внимание на себе си - визия, енергия, и да ти плямпа устата, а не толкова дали отляво да й минеш, дали да се качиш с нея на метрото, и т.н.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 02, 2013, 12:09 »

Нито е проблем, нито е колосален, нито е някаква особена драма. Просто малка темичка за коментиране. Нюанс малък.
Обаче пък какви категорични коментари и какъв мерак всеки да те ухапе, чак смешно става Ухилен

Явно не си принцът от приказките, по който момичето да си загуби ума и да забрави в коя посока е тръгнала.
Гениално заключение за 3-минутен разговор. Сега всичко ми просветна Ухилен

@ Кейтарн
Баналности, брат. Естествено че на тази нищо не и е уникалното и ще минеш на друга.
И пускаме теми за каквото си искаме
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Септември 02, 2013, 12:18 »

Еми баналности, БРАТ. То по тази логика и да си завършил гимназия е баналност. Не можеш да градиш небостъргач, без здрава основа.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Септември 02, 2013, 12:43 »

Коментирай здравата основа ако те питам за 63 различни казуса и оттам да вадиш изводи за основата - аз питам за мнение в съвсем конкретен нюанс, в съвсем конкретна случка.
"Минавай на следващата" е баналност, щото така или иначе така е станало.
Активен

Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #7 -: Септември 02, 2013, 13:37 »

Нито е проблем, нито е колосален, нито е някаква особена драма. Просто малка темичка за коментиране. Нюанс малък.
Обаче пък какви категорични коментари и какъв мерак всеки да те ухапе, чак смешно става Ухилен

Явно не си принцът от приказките, по който момичето да си загуби ума и да забрави в коя посока е тръгнала.
Гениално заключение за 3-минутен разговор. Сега всичко ми просветна Ухилен

Твой е проблемът, че се чувстваш ухапан. И да, гениално е, знам. Ако в действителност носиш  ебаси яките визия, присъствие и пр., щеше темата ти да е съвсем друга, а на мадамата 3 минути щяха да са й доволно много. Усмивчица Нюанс а?Усмивчица
Активен

?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Септември 02, 2013, 15:01 »

Нюанс, да!
Ако за по 3 минути можех да омайвам всеки да забрави за посоката си и да ме следва, щях да се казвам Джизъс Крайст :angel:, а не да се срещаме в анонимен форум.
А ако не е прекалено лично, ти с твоята несъмнено ебаси яка визия, присъствие и т.н. колко мъже можеш да обърнеш от посоката им? Ако са по-малко от 99-100 %, моля не се изказвай толкова...максималистически Намигване
Активен

mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #9 -: Септември 02, 2013, 15:23 »

Момичета и момчета, стига сте се хапали - правете любов, а не война! Плезещ се Ноо да се върнем на темата! Усмивчица
PU_як, отговора е наистина в
Цитат
"Алфа е това, което ти го чувстваш. Прави каквото смяташ за добре"
. Аз бих постъпил в зависимост от конкретната ситуация. Ще преценя доколко ми харесва момичето, че да се кача с нея в нейната посока и от това колко време имам. А това доколко е алфа или бета въобще и няма да тръгна да го преценявам. За мен си е алфа - аз решавам на къде да вървя. А дали момичето ще го приеме като алфа, бета омега и т.н. си е неин проблем. Не знаеш ли, че едно действие от различните момичета би се възприело по коренно различен начин и това си зависи от житейския опит и от ценностната система на момичето. Ако пък нещо ме мързи - бих останал и бих казал и на момичето да остане, пък ще си хване следващото, което е след точно 5 мин. Та според зависи. Усмивчица
Активен

ABF
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #10 -: Септември 02, 2013, 17:47 »

И аз бих й казал да остане до следващото влакче. Това е най-лесният начин да провериш атракшъна. Ако е харесала нещо в теб, едва ли ще има нещо против. Но да хукнеш по нея в обратната посока с метрото(дори и да не знае), след 3-минутен разговор е пълна глупост и добре, че не си го направил.  Усмивчица
Активен
Intruder
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #11 -: Септември 02, 2013, 20:47 »

Според мен, ако мислиш, че това не е любовта на живота ти си постъпил добре, че не си се качил в нейната посока, но е трябвало да пробваш най-малкото да вземеш телефон, защото и да откаже си е опит, а ако ти даде това означава, че си се справил добре. Ако си пробвал за телефон, не си уточнил в поста си, за това го споменавам.

-Поздрави Усмивчица
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Септември 02, 2013, 23:10 »

Коментирай здравата основа ако те питам за 63 различни казуса и оттам да вадиш изводи за основата - аз питам за мнение в съвсем конкретен нюанс, в съвсем конкретна случка.
"Минавай на следващата" е баналност, щото така или иначе така е станало.
Е хубаво, ти май търсиш конкретен отговор, а? Искаш да ти кажа - еми качи се на метрото с нея и й лафи до последно, пък ще прежалиш колкото там лева струва.
Активен

AuDacious
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #13 -: Септември 02, 2013, 23:35 »

Какво да направиш ли , всичко си зависи от теб, те ти го казаха хората по - горе.

Много се филмираме в един момент всички от много четене и такива, реалността е друга, направи просто, каквото ти идва на теб самия от същността ти, не мисли алфа, бета, гама , нзнзн си кво си Усмивчица

просто не върви срещу себе си и готово.

Тривиални неща , ама ........
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #14 -: Септември 03, 2013, 03:21 »

PU_qk,

Единствената критика, която ще си позволя да ти отправя е, че за въпросните три минути преди да дойде влака си отделил ценни секунди да калкулираш колко "алфа" или "бета" би било евентуалното ти качване в нейната посока, вместо да рискуваш директно, искайки тел. номер например.
Стига с тези алфа-постулати и теории. Ако алфизмът можеше да се систематизира или сложи в наръчник или таблица от типа /не/прави това или онова, на тоя свят нямаше да има ни една бета. Усмивчица

Ако нещо не е "бета" през твоя собствен поглед и според твоя собствен критерий, значи НЕ Е "бета" и точка по-въпроса. Няма никакво значение какво ще ти кажат най-добрия ти приятел или баба ти като го споделиш после.
Супер прецакващо е да измерваме всяка дума, която кажем, всеки жест, който правим или действие, което вършим в дадена ситуация с алфа-метъра. Това е една постоянна матрица, в която сами се вкарваме и после "ама тя е надута кучка".
Не било алфа да се обаждаш първи; алфа обаче е на всеки 3 смс-а да връщаш два; нийди и бета е да плащаш сметка или да купиш цвете, но е алфа, ако закъснееш 3 до 7 минути на мястото на срещата, щото ако дойдеш на минутата или 2 1/2 мин. по-рано, си кученце на каишка и я валидираш твърде много и твърде рано, но ако закъснееш 9 минути, може да вземе да флейкне. Не е алфа, ако курът ти не сочи надясно...дрън-дрън та пляс.

Мен примерно супер много ме радва новия hair style на Джъстин (http://cdn.styleblazer.com/wp-content/uploads/2013/05/wenn20359666.jpg) и ми дреме на дедовия, че някое фитнес бичме с бръсната глава ще го категоризира като педерастия или бета. Аз също няма да му държа сметка, че има постер на Рони Коулман на стената в стаята си. Намигване

Бил си свободен, не си бързал в него момент, но си почнал да премисляш колко би загубил, ако се качиш на нейния влак.
Сега обачи ни кажи колко и какво спечели, след като не си го направил?

Няма какво да се правя на луд, това го пиша и с цел да се самонадъхам аз самия, защото в десетки ситуации съм бил (и все още съм) безкрайно нерешителен, премислящ, пресмятащ, с малки мандаринки, неуверен и...просто малък в собствените си очи. Броят на момичетата, на които дори не съм дал шанс да ме отрежат или да ме помислят за бета, защото вече съм го бил направил аз самият, е просто огромен. Без проблеми пълня един икарус.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #15 -: Септември 03, 2013, 07:31 »

нерешителен, премислящ, пресмятащ, с малки мандаринки, неуверен и...просто малък в собствените си очи

Ей това е Проблемът! Това като се преодолее и всичко си е ОК.

Най пресният пример при мен от снощи: Излизаме с един колега от уоркшопа.По улицата е спек все още но се тренираме.Докато бяхме двама , горе долу се поддържаме и надъхваме.И когато 2 ч по късно в магазина видях най бруталната мацка за деня а и за седмицата ........( подреждаща си стоката ) .. и Хъ Мъ ...ЪЪ иии запецнах.За целият ден имаше една на която наистина много и се изкевих и за 3 сек се замислих как да я отворя и това беше грешката на деня. Ядосан

Подкрепям изцяло Cancun.+1 Нерешителност 3 сек понякога са много.Да си решителен , уверен , можещ и голям в собствените си очи помага навсякъде.И не само за жените.
Активен

Никога не се отказвай .
superknight
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #16 -: Септември 03, 2013, 09:18 »

Аз обичам дневната игра. Относно метрото и спирките, ще ти дам няколко съвета :
1. Никога не казвай на коя станция слизаш. Вместо това питай момичето, къде слиза тя. После кажи, че и ти си на там, като го оцветиш с някаква работа, която имаш да правиш там, за да ти повярва.
2. Когато влезеш във влакчето на метрото, често има някое момиче, до което можеш да седнеш, за това никога не сядай, преди да си видял такова момиче
Активен

Най-вайните неща за успеха са вярата, смелостта  и постоянството .  Напред към победата !
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #17 -: Септември 03, 2013, 10:00 »

Нюанс, да!
Ако за по 3 минути можех да омайвам всеки да забрави за посоката си и да ме следва, щях да се казвам Джизъс Крайст :angel:, а не да се срещаме в анонимен форум.
А ако не е прекалено лично, ти с твоята несъмнено ебаси яка визия, присъствие и т.н. колко мъже можеш да обърнеш от посоката им? Ако са по-малко от 99-100 %, моля не се изказвай толкова...максималистически Намигване

Сега ще си ги мерим ли - ако искаш да ходим да заговаряме мацки в метрото, а? Усмивчица

Ти си този, с издишащата добавена стойност. Твърде много, наистина, те вълнува дали ако перчемът ти е наляво, това е по-алфа от случая, в който перчемът ти е надясно и дали посоката на вятъра няма да повлияе на алфическото ти излъчване, когато часът е наполовина сянката на копието.

Примерът с метрото - да, може да е банален, но като си го споделил, не се сърди, че не четеш само неща, които ти харесват. Защото и това не е алфа. Усмивчица Ако ползвам алфа-бета-омега категоризацията - алфа е да ти стиска да рискуваш.

Активен

PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Септември 03, 2013, 11:20 »

Емералд

От 3 твой поста дотук разбрах единствено колко съм тъп и нищо друго по същество. Тоест нищо ново не ми казваш.
Не ми пука какво точно пишеш, но да влезеш в мъжки форум с подобна насоченост за да се присмееш на някой колко е зле в дадена ситуация е същото като да те проследя в оня другия форум дето влизаш и да ти се присмивам за проблемите с целулита или първите бръчки Намигване
Не падай толкова ниско тоест.

А пак подчертавам - въпроса е вие как бихте постъпили в подобен момент, а не дали е алфа или бета.
Активен

Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #19 -: Септември 03, 2013, 11:42 »

Емералд

От 3 твой поста дотук разбрах единствено колко съм тъп и нищо друго по същество. Тоест нищо ново не ми казваш.
Не ми пука какво точно пишеш, но да влезеш в мъжки форум с подобна насоченост за да се присмееш на някой колко е зле в дадена ситуация е същото като да те проследя в оня другия форум дето влизаш и да ти се присмивам за проблемите с целулита или първите бръчки Намигване
Не падай толкова ниско тоест.

А пак подчертавам - въпроса е вие как бихте постъпили в подобен момент, а не дали е алфа или бета.

Хайде за ЧЕТВЪРТИ път да ти го кажа - не се присмивам, констатирам. Просто вървя по линията на твоето ехидничене, но не ми е присъщо да го вплитам между думите. Директен подход му казвате тук. Има разлика.

На въпроса ти отговорих. Другия път ако не искаш да четеш разсъждения и реакции, които да те навеждат достатъчно ниско, че да се взираш в задника ми търсейки целулит, пусни анкета - с опции за отговори в поносимия на чувствителността ти диапазон.

Това, че се хващаш само за начина по който се изразявам, говори доста за теб. Метрото е банална случка, но е отражение на едно мислене или немислене, израз на ценностна система, вселена и пр. И ти ли си привърженик на ограничената рамка, извън която всичко е отклонение, забранено, престъпление и пр? Да мисля за каквото ми се налага /отвън/ да мисля. Хайде стига сам се рисува по начин, който и теб не те кефи. Хем си достатъчно оборотен за да не се качиш в другото влакче, хем в същото време отделяш ебаси времето и енергията, за да ми покажеш колко не те интересува мнението ми. Усмивчица

Не ме ангажирай с начина по който думите ми те карат да се чувстваш, а ако смяташ че те накърняват не само егото ти, а и нарушават някои правила тук - докладвай ме.

Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: