Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 08, 2020, 11:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Забравих й името ...  (Прочетена 5400 пъти)
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #20 -: Април 11, 2010, 22:06 »

Хубаво, хубаво, ама много боли глава на другия ден! И ти се гади...особено ако си прал с белина... Пък и току виж ти изчезнал някой чорап Усмивчица

Ееееех, хубава тема беше...нека почива в мир...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #21 -: Април 11, 2010, 22:07 »

То може и да е хубаво, ама ако кажеш и какво и е мезето...  Ухилен

... изпрани чорапи  Усмивчица Ухилен

Ок, изяснихме въпроса за името. Отново благодаря за оказаната помощ Усмивчица
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Април 11, 2010, 22:09 »

Как само тактично се опита да ни намекнеш да млъкнем и да си търсим друга тема за спам Усмивчица Или направо да си отворим една наша си в раздела "С утре и други ден стават три дена от както не пия"
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #23 -: Април 11, 2010, 22:24 »

Цитат
вода от пералнята не пием...

Що така, знаеш ли кво е хубаво  Готин
А и после като се оригаш си правиш балончета.

То може и да е хубаво, ама ако кажеш и какво и е мезето...  Ухилен

... изпрани чорапи  Усмивчица Ухилен

Най-добре дълго носени и оставени после поне месец да отлежат. Така са по-хрупкави.

Абе нали имаше чатърска тема някъде във форума?

Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Април 11, 2010, 22:28 »

Видиш ли ти несправедливост! Чатърска има, а за мезета и ракии - не! Веднага да се напише молба до Домсъвета...
Активен

vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Април 12, 2010, 05:43 »

Как само тактично се опита да ни намекнеш да млъкнем и да си търсим друга тема за спам Усмивчица Или направо да си отворим една наша си в раздела "С утре и други ден стават три дена от както не пия"

Мисля, че мисленето ти е една идея в повечко деформирано в анализиране на поведението Усмивчица . Нямам нищо против да се спами в темата дори с удоволствие бих се включил като съм по-свободен Плезещ се .

А и така правим форумен комфорт, следващия път като питам нещо, ще знам, че има кой да отговори Усмивчица Ох и аз се деформирах хахахах  Засрамен
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1592

Профил WWW
« Отговор #26 -: Април 13, 2010, 11:57 »

Кофти е да си забравил името... Мини без него на обаждането, обаче после на срещата като седнете не се стреми да го научиш заобиколно ми даже ескалирай и го изкарай сериозен гаф - ако го изиграеш готино ранга ще ти хвърчи.

"Знаеш ли кво мойто момиче... сега ще ти се изповядам... стана голям гаф... така като ме гледаш съм умно момче нали... Да ... ама не... да взема аз представяш ли си да ти забравя името и точно 17 мин. и 23 секунди да стоя като пън в къщи и да не мога и не мога да се сетя как се казваш... И така след тези откровения от моя страна не бих се учудил ако откажеш предложението ми за брак... но аз въпреки това трябва да попитам как се казваш..."

/естествено трябва да е изиграно театрално - с вкарана драма - на нужните места... и комично разбира се/.
Активен

I'm a very special kind of monster
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Април 13, 2010, 18:34 »

Slayer, RESPECT !!!!!!!!!!!!!!!!

Така ще го направя, ще пиша репорт после хаха Усмивчица Благодаря за отделеното внимание  Усмивчица Усмивчица
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: