Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 08, 2020, 11:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Общи въпросчета за свалките с жени  (Прочетена 2112 пъти)
Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 281

Профил
« -: Април 22, 2010, 21:42 »

Напоследък започнах да играя все повече и повече,това е добрата страна,получава ми се доста добре това също е положително,но имам няколко въпросчета,които ми изникнаха в процеса на играта :

1-во Как да преминем от нег-чета и "общи приказки"(апроуч,рутин) в по - личен разговор и следователно от лични към интимния..

2-ро Как да преминем от ръсенето на простотии за деца и бъдеще към Kiss Close.

3-то Колко време е нужно за Kiss Close,питам,тъй като гледах "Key to the V.I.P." и там за 3-4 минути и готова работата...От това мога да си направя само 2 извода,като си мисля,че само 1 от тях е верен..: Първо жените в САЩ са МЕГА лесни... И Второ тия са зверски добрите ПУА ..Обаче не мога да повярвам,че някой ще направи нещо такова с Българско момиче,освен ако не е пияна (или лесна),така че разбираме че са лесни...

4-то Какво правите,ако момиче покаже интерес(докосвания),но при въпрос от Ваша страна отговоря с "Какво те интересува ?" ...Въпроса беше "Каква зодия си ? " ...

Благодаря предварително.
Активен
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #1 -: Април 22, 2010, 21:50 »

Ами мога само на 4-тото да ти отговоря - смятам, че това е шит-ка, която трябва с непукизъм и увереност да преминеш и да се добереш до това което искаш!
Примерен отговор: Ще ходя при Алена да я питам дали сме един за друг, затова казвай веднага  Намигване (както казва slayer- "със сериозно изражение, но майтапчийско излъчване")

Очакваме по - опитните да се намесят Усмивчица .
Активен
Jimmy
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 218

Още едно уиски, моля.

Профил
« Отговор #2 -: Април 22, 2010, 22:00 »

Първо, отпусни се. Когато твърде много обмисляш нещата, особено по време на разговор, обикновено се объркват и става мълчание.

Иначе, преминаването на различни теми не е трудно. Просто бъди изразителен, споделяй емоции и чувства, какво ти харесва, какво не, и момичето ще откликне на разговора. Оттам тя ще започне да споделя своите и ето ти това, което гурутата наричат емоционална връзка. Моят любим начин е да вкарвам филми в разговора от време на време (role playing) - внася забава, провокира въображението и имаш свободата да прожектираш каквато героиня искаш върху горкото момиче.

Време за целувка става, когато имаш достатъчно индикатори на интерес. През нощта може да стане много по-бързо, но през деня иска привличане, комфорт между вас двамата и доста дразнения, особено ако е по-красива. Лично аз карам на инстинкт, който досега не ме е предал. Когато жената стане особено рецептивна към приказките ти, започва да те докосва повече и тя да поддържа физическия и очния контакт, имаш зелена светлина да напреднеш. Целувал съм половин час след запознанство, но и също след няколко срещи. Всичко зависи от момичето, мястото и времето.

Ако момичето ме пита постоянно "Какво ме интересува", значи просто задавам твърде много въпроси,тоест ми казва да карам по-кротко с интервюто за работа. В такъв случай просто ще накажа индикатора на дезинтерес с индикатор на дезинтерес и ще си взема бележка.
Активен
Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 281

Профил
« Отговор #3 -: Април 23, 2010, 12:01 »

Благодаря.
Аз тя като ме попита "какво те интересува" й казах,че проверявам нещо и тя ми отговори,обаче на следващия ми въпрос отговори по същия начин...и ми каза няколко пъти "не ме пипай" на което аз отговорих с някакви нег-чета...и после имах "свободата" да я докосвам.
Сега като спомена "интервю за работа" се досетих да попитам "Как да водим разговор,по начин,който НЕ прилича на интервю" ...И какво означава "Моят любим начин е да вкарвам филми в разговора от време на време"

Активен
GomoraTa
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #4 -: Април 23, 2010, 14:40 »

Лесно можеш да избегнеш "интервюто".Може вместо да я питаш откъде е да и кажеш примерно ти ми приличаш на Петроханка.Или за името ти ми приличаш на Пенка.Така даже без да я питаш за тия неща тя ще ти ги каже пак и смях да става  Ухилен.Друг начин е  като я питаш нещо и след това да разказваш някаква историка свързана с отговора и.
Активен
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #5 -: Април 23, 2010, 19:11 »

GomoraTa +++

"Моят любим начин е да вкарвам филми в разговора от време на време" , предполагам Jimmy иска да каже, че можеш да почнеш да я бъзикаш по изцяло фантазьорски начин.
Пример:
Шит1: Защо ме избягваш?

- Ще бъда честен и откровен... /пауза/... Влюбен съм в теб... влюбен съм до уши ? даже не ми до връхчетата на косата си... искам да се оженя за теб и да се преместим да живеем в центъра на село долна малина, да си садим картофки и ягодки и да си гледаме две козички ? Бонка и Генка, които да ни дават мляко...?...?но не съм много сигурен дали ще ти харесат моите планове?... /цялото това нещо със сериозен глас, но майтапски език на тялото/.
Тук е използвано като отговор на шитка, но предполагам разбра какво означава да филмираш някой (а и себе си)  Засрамен
На мен това ми е любимо ... въображението мощно се включва  Ухилен
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: