Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 13:17:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Репорт от морето  (Прочетена 26555 пъти)
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 09, 2013, 18:04:48 »

Дам... Ще се опитам да отговоря в твой стил:
 Ееее къде си бе тигъре! Ко става, мен ? още не съм ти върнал количките от последния път като си играхме в пясъчника, помниш ли?
 И понеже разбирам, че това ти причинява душевни терзания обещавам повече да не чукам яки мацки, честна скаутска, вчера ми беше за последно (докато го казвам съм кръстосал пръсти зад гърба). Даже мисля и от пикъпа да се откажа ? понеже много 9-ки щъкат по центъра и не е хубаво да ги ебем , трябва да се подходи с разбиране и дълбочина . Все пак и те са хора не е хубаво да им правим хубаво Намигване
 Мен, надявам се , не ми се сърдиш , че не съм от ЦСКА, ами съм запален фен на Марек. Айде доскиф шъ са чуеме като надобрея и стана по-силен играч на цък-цък...
ПС: Кефиш яко батенце Намигване
ПС2: Не търси особен смисъл просто ти отговарям за да не се сърдиш.
Активен
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 09, 2013, 20:07:29 »

Много е готино момчета да си ги мерят. Усмивчица
Почти винаги е забавно явление. :laugh: :laugh: :laugh:
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 09, 2013, 22:29:18 »

Емералд, нищо не си мерим, просто се бъзикаме - при това добронамерено.
 И за да не си оспамя собствената тема ти предлагам да пуснеш и ти един репорт за свалка с непознат мъж, която ти е харесала. Ще бъде интересно да се прочете през женски поглед как протичат нещата, кое се е получило добре, кое ти е направило лошо впечатление и тн.
 Мисля , че ти си точния човек, който може да напише интересен репорт Намигване

Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 09, 2013, 23:25:41 »

И за да не си оспамя собствената тема ти предлагам да пуснеш и ти един репорт за свалка с непознат мъж, която ти е харесала. Ще бъде интересно ..

Тази рькавица отдавна се хвьрля.....безуспешно :-( Дано този пьт има резултат.
За еднократна свалка ли говориш ?
Активен

Никога не се отказвай .
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 09, 2013, 23:42:25 »

И аз съвсем добронамерено се пошегувах. Усмивчица Не искам да правя спам в темата ти.
Репорт, както го наричате, с кеф бих написала, но фокусът тук е сякаш друг.
Отделно, не че ми пука за мнения и реакции, но настроенията тук не са от онези, които предразполагат към подобен тип включвания, защото са ни познати задължителните теми, които се вплитат, когато някоя жена изрази мнение или оценка на мъж.

И понеже тук гледам, че CONQUISTADOR ме е изпреварил, докато пиша - какво ще рече еднократно? Излизам, забивам, чукам, заключвам след него.../опс вратата ми е автомат/ и заспивам САМА? Да знам де?Усмивчица

Активен

?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 10, 2013, 00:07:15 »

Не е задължително да е репорт за еднократна забивка. Може да е описание на запознанство с няколко срещи , до момента, в който сте се озовали заедно в леглото. Ще бъде готино да опишеш момента на запознанството, кога се появяват искрите... Как се чувстваш на срещите, каква е нагласата ти, кога и как започваш да го усещаш по-близък... Усмивчица

Отделно, не че ми пука за мнения и реакции, но настроенията тук не са от онези, които предразполагат към подобен тип включвания, защото са ни познати задължителните теми, които се вплитат, когато някоя жена изрази мнение или оценка на мъж.
Да това е така. Но може темата да бъде заключена или разчистена ако се наложи, за да се спести супер безсмисления спор мъже vs жени, който се вихри из повечето теми тук. Помисли за това, като споделяне на опит с хора, на които ще им бъде от полза. Макар и да има много осъдително настроени хора , мнозинството потребители ще го оценят по достойнство Усмивчица
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 10, 2013, 07:53:20 »

То и аз очаквам одавна от Емералд да сподели каква е разликата, когато знае, че мъжа който я сваля е запознат с пикапа и когато не е.
Очаквам първосигнално да каже, че обича всичко да е естествено, а не да я сваля някой, който преди това е заговорил 10 като нея и после ще продължи с още 10. Но това пък би значело, че Илиян или Берсерк нямат шанс за сметка на някой сополанко, който е...."естествен" и не ги кара наред, тоест срича тия думички специално щото е в печатлен от нея Намигване

Все пак това са си мой, предварителни мисли, очаквам тя (или другите дами да кажат) каквото мислят....
Активен

Fake it 'til you make it!
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 10, 2013, 11:15:42 »

То и аз очаквам одавна от Емералд да сподели каква е разликата, когато знае, че мъжа който я сваля е запознат с пикапа и когато не е.
Очаквам първосигнално да каже, че обича всичко да е естествено, а не да я сваля някой, който преди това е заговорил 10 като нея и после ще продължи с още 10. Но това пък би значело, че Илиян или Берсерк нямат шанс за сметка на някой сополанко, който е...."естествен" и не ги кара наред, тоест срича тия думички специално щото е в печатлен от нея Намигване

Все пак това са си мой, предварителни мисли, очаквам тя (или другите дами да кажат) каквото мислят....

Хайде по ред.

Емералд няма как да знае кой е зарибен по свалките по матрица и кой не  е чувал изобщо за този т.нар. проект, форум, обучения и т.н. Но на хората им личи, когато следват не просто алгоритъма в собствената им глава, а са адекватни на обстоятелствата и не са фиксирани в конкретна мисия. Това не значи да са естествени "сополанковци".

И дай наистина да не за*ираме темата на BERSERK. В някой друг раздел на форум би било по-уместно да водим подобни разговори.

Активен

Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Crash

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 10, 2013, 15:52:36 »

Не четох репорта, но съдейки по дължината на текста мога категорично да заявя, че аз щях да сваля мацката в рамките на два кратки абзаца.
Активен

if you bite my lip or neck... you better start taking your fuckin' clothes off, just sayin'
powerlove1
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 04, 2014, 20:11:41 »

Илиян често казва ? ако 100 пъти те отрежат, но на 101-я правиш секс с готино момиче, това неуспех ли е? Трябва винаги да пазиш положителната си нагласа и да подхождаш уверено, независимо колко пъти са те резнали преди това. Този начин на мислене е сред най-важните предпоставки за  успех в пикапа.

За съжаление повечето  от компанията ми се поддадоха на негативните мисли и започнаха да си измислят оправдания ? Няма смисъл, мацките са много надути; - Няма смисъл от цялото това гонене; -Тези свалки ни уморяват, само гоним мацките без успех и тн... Абе въобще бяха се предали тотално.  Трябваше да полагам доста усилия за да не се поддам на техния негативизъм.

И накрая ? когато си тръгвах от дискотеката не я натиснах за да я изчукам на всяка цена, въпреки , че много ми се искаше.  Дръпнах се и я оставих точно в най-високата точка. Това доведе до желание от нейна страна да инвестира в отношенията ни. Играта вече не беше ?аз гоня, тя бяга?. Тя също положи  усилия за да сме заедно и като резултат се получиха много красиви моменти.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕВАЛА брат, велик пост.

Усмивчица Намигване

страхотен микс от "твърдост и нежност"
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: