Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 18, 2020, 19:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Вероятен страничен ефект от демонстриран висок ранг  (Прочетена 5455 пъти)
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

JUST KEEP IMPROVING A LITTLE BIT AT A TIME.

Профил
« -: Ноември 03, 2009, 20:06 »

Има едно маце ,с което по принцип преди(че и сега) не бях много близък.До един ден...
И така междучасие е ,по едно време отивам до вратата,посягам да затворя и изведнъж същата иэскача отпреде ми...седи и само ме гледа втренчено(и така 3-4секунди) без да каже и дума после се изнася ,по същия начин по който се е появила ,аз нищо не казах а просто спокойно я изчаках да мине.От тогава насам търси всякакви възможности да ми вкара СЕРИЯ Шокиран от фатални шитове.Ако някой знае как да я откажа от това го моля да заповяда.Не търся задължителна близост ,но с моя характер може скоро и да ме злепостави пред останалите мацки за това.

Приемам всякаква критика(и съвети!)
Активен

I DON'T CARE HOW LONG IT TAKES, I'M GOING TO GET THIS THING
FIGURED OUT.
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2009, 01:54 »

Ти какво правиш с тая серия от шитове - минаваш ли ги или не. Дай по-подробно какви са. То щом едно момиче ти всарва шитки, то значи те тества дали си достоен за нея. Гледай някак си да го извъртиш на c&f в посока, ме тя те иска. Напр. тя ти направи някаква забележка за нещо дребно и ти може да й отговориш с "Ей знам че ме обичаш, но тая младата готината учителка също си ме е заплюла и не знам дали ще може да се пребориш с нея Намигване"
Активен

the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2009, 10:32 »

mitko_z,
Мисля че бях ясен ,като казах че търси всякакъв повод за "СЕРИЯТА" (вие май бихте я определили като тип амогърка) Относно отговорите ,хм мисля че ги минавам по принцип не съм некъв злобар ,но засегнат ли ме нещо на ниво чест...Тази точно веднъж се опита дори да ме нарече ГРОЗЕН!!! спомена  нещо и за някакви огедала и тогава ми преля чашата  и и казах че у тях няма здрави такива(до такава степен ме ядоса, ма като и го казах това млъкна веднага)
Чесно ти казвам не знам какво да я правя ,но ако не направя нещо по въпроса може да стане нещо ,все пак е от моя клас и може да ми навреди по някакъв начин.Нали знаеш ,че жените всичко си споделят една на друга(а това би могло да ти орони авторитета ,и то много сериозно).
Впрочем ти как се оправяш с такива като тази и как въобще ти хрумна че може с такова отношение да ми покаже че "ме е залюбила" Ъ??
Активен

FIGURED OUT.
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2009, 13:50 »

Не казвам, че те е залюбила, а да го изкараш, че е така. Идеята е да почне да се оправдава, че не е така. Щом почне, вече не е в тази нападателна позиция. А дали наистина е така не е чак толкова важно в случая Усмивчица
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2009, 14:10 »

Съвсем не е сигурно, че момичето е привлечена от теб. Може ти всъщност да си удобна мишена, на гърба на която тя да си вдига ранга и момче, с което само да се заяжда.
Играй различно всеки път.
Един път се разсмей на шегите й. Друг път застани сериозен погледни я и ?Мими ? не се получи тук тоя бъзик ? я опитай пак ? аз ще седя мирно и няма да се обаждам да ти е по-лесно?. Трети път просто я отмини без да й обръщаш внимание. Четвърти ? погледни момичето в очите усмихни се и кажи ?Мими ? толкова много те обичам ? някой ден ще се оженя за теб? ? съвсем сериозно. Естествено ? всички тези неща ги прави пред другите за да трупаш ранг пред цялата група /клас както е в случая/. Закачай се, заигравай се, бъди сериозен и не я оставяй да ти се качва на главата. Когато прекали ставай строг примерно: ?Мими ? много си груба ? изпростяваш. Не отива на момиче като теб да се държи така грубо?.

Флирт с жени
Активен

I'm a very special kind of monster
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2009, 20:59 »

Мерси за съдействието.Ще се постарая да направя каквото предлагате и после ще пиша за резултата.
Активен

FIGURED OUT.
DzWqR
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 15, 2009, 17:51 »

позната ситуация, покрай мене има такива змии че езика им да отрежеш ще си събуе гашите и ще почне с гъза да говори, чак плюнки ша фърчат 
Активен
airone
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2009, 13:34 »

tuka osnovniq shit koito ne si izdyrjal e bilo spiraneto ti i vtrenchvaneto pri koeto ti si izchakal tq da prekysne tozi proces (trqbvalo e ti pyrvi da go napravish,kato prosto si prodyljish po pytq).sled tova veche si bil mek v ochite i i si e pravela kakvoto si iska.
Активен
goikoo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 165

Напред и нагоре

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2009, 13:49 »

tuka osnovniq shit koito ne si izdyrjal e bilo spiraneto ti i vtrenchvaneto pri koeto ti si izchakal tq da prekysne tozi proces (trqbvalo e ti pyrvi da go napravish,kato prosto si prodyljish po pytq).sled tova veche si bil mek v ochite i i si e pravela kakvoto si iska.

Напълно... не те подкрепям. !

Винаги трябва да гледаш хората в очите ,а като гледаш някой и той си премести погледа това е проява на несигорност.

the spirit Послушай съвета на слайер.
Активен
airone
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 17, 2009, 16:00 »

Напълно... не те подкрепям. !

Винаги трябва да гледаш хората в очите ,а като гледаш някой и той си премести погледа това е проява на несигорност.

the spirit Послушай съвета на слайер.
Matow kogato se usvoi malko poveche materqta zapochvash da razbirash che ne e vajno da spazvash surovata teoriq a da precenqsh i kalibrirash vsqka otdelna situaciq.tova s pogleda se pravi s nepoznati momicheta koito si pravqt izvod za teb samo ot pyrvonachalniq eye kontakt.no da stoish i da chakash syuchenichkata ti da te gleda,ti da ne pravish nishto,i da si v ochakvane na neino deistvie si e dosta beta deistvie.
i otdelno kato komentar na "Винаги трябва да гледаш хората в очите"-syvsem spokoino moje da si otmestish pogleda ako choveka koito te gleda ne te interesuva,samo che e vajno da ne gledash nadolu.i pak kazam,tova e za nepoznati,pred hora s koito si govoril da pokazvash uverenost s pogled e bezmisleno.
Активен
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 18, 2009, 14:46 »

Дочух че трябва да се следи за реакция на шитовете и поради тази причина имам въпрос той е:
 днес негнах едно момиче с:

№1 беше: "Изглеждаш доста секси.. отзад!"
пауза и...
№2 "Изглеждаш зашеметяващо, трябва да е от светлината!"

Реакцията

Обърна се и май бая се изчеви(не видях,беше с гръб).Въпросът ми е да продължавам ли с нея или да карам на следващата?
Активен

FIGURED OUT.
DzWqR
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 18, 2009, 20:37 »

Дочух че трябва да се следи за реакция на шитовете и поради тази причина имам въпрос той е:
 днес негнах едно момиче с:

№1 беше: "Изглеждаш доста секси.. отзад!"
пауза и...
№2 "Изглеждаш зашеметяващо, трябва да е от светлината!"

Реакцията

Обърна се и май бая се изчеви(не видях,беше с гръб).Въпросът ми е да продължавам ли с нея или да карам на следващата?
ем защо не и с двете
Активен
the spirit
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 19, 2009, 14:18 »

DzWqR ,
Проблемът за мен е че се обърна с гръб ,а аз не знам как да си го обясня. Колкото до втората част ще допълня че имам три дни в които се отделя от приятелките си(амогърки са и не ми се занимава с тях) и само тогава мога да действам "на зелено" без да ми пречат.
Активен

FIGURED OUT.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: