Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 08, 2020, 07:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Запознанства по сайтовете ,ето една добра изтория от импулса ;)  (Прочетена 6015 пъти)
GSTR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« -: Ноември 07, 2009, 00:26 »

Editnato :
Много се забавлявах с това момиче дори го харесах може би.Викам я да пробвам малко различен подход да фляза с някакъв гаден нег  Завърти очи и то проработи мацката ми заигра по свирката  Засрамен сега даже ме заобича (с вариант 1 от др ми тема http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=560.0)  Embarrassed Сега ето малко чат от импулса в профила ми и това не са всичките коменти ,тя преди това ме обиждаше нещо но я калибрирах много яко с това "Ти така ли сваляш гаджетата като ги обиждаш и им се подиграваш ? Да ти призная чесно и аз така правех ,но във 2 клас" след това стана доста лесно ,защото почна да повтаря нещо и я калибрирвах още по-брутално ... Roll Eyes
#
Gh0stlyStr1k3r
mislq 4e tova ti be6e 1 dobur primer dori nai-lesni i kolko o6te mnogo te o4akva mislq 4e nqkoi den 6te si spomni6 tova v nqkoq golqma trudnost i 6te q preodolee6 sled tova
#
7 Ное 2009, 00:12 Gh0stlyStr1k3r
ami dobre izvinqvai no trqbva da svikva6 za6toto ti ne si perfektna az sy6to i jivota nqma da ni nosi samo uspehi no i mnogo neuspehi da sprem dotuk i da si vystanovim normalnoto 4ove6ko ob6tuvane fr
#
7 Ное 2009, 00:11 mAc37o0
em ko da napraq b1rzo izbuhvam...p-princip ne s1m lo6 4ovek...ama t1i se slu4i...ne trqa6e ama ko da napraq..
#
7 Ное 2009, 00:10 mAc37o0
imenno ne s1m sviknala..!!!
#
7 Ное 2009, 00:09 Gh0stlyStr1k3r
moje6e da kaje6 "zasqga6 me i t.n" 6tqh da ti se izvinq kato 4ovek ,a ti po4na da me obijda6 ,az prosto te kommentnah
#
7 Ное 2009, 00:08 Gh0stlyStr1k3r
dobre az iskam ti zadam nqkolko vyprosa.ti za6to si v tozi sait da se opli4a6 kat putk* li ? da izbiva6 kompleksi kwa si glezena li ? 4e sa ima6 za mnogo gotina ? 4e si vqrva6 li ? 2ro zakwo po4na da mi ospamva6 profila s 3 mnenie 1 sled drugo nemoje6e li 4ove6ki da se razberem ? az 6ti za izvinq no nemoga da razbera tova s pobedenieto ti e 6toto vsi4ko ti ogajdat i ne si sviknala na kritiki li
#
7 Ное 2009, 00:06 Wife_0f_Dewil
#
7 Ное 2009, 00:06 mAc37o0
razbrahme se naLi..!!
#
7 Ное 2009, 00:05 mAc37o0
4akai da ti kaja 4e6tu...prosto s1m ka4ila tezi snimki..!! za6toto na tqh se haresvam...i na snimkite kogato s1m se snimala vinagi s1m v k16ti..p1k az v k16ti s1m si normalno oble4ena...aaa po-princip si se obli4am s1s mnogo stilni i gotini dre6ki...prosto ne me poznava6...snimkata ne ozna4ava ni6tu po-princip tq moje da e oble4ena na snimkata u66 stilno ama da ne e...i prosto se iznervih za6toto ne si me vijdal po ulicaTA kak s1m oble4ena..!!! i si misli6 4e s1m nqkva takawa t1pa...prosta..da ne znam koe e hubavo..gre6i6 znam mnogo dobre..i moga da ti kaja 4e maika mi i ba6ta mi super qko me glezqt i si imam vsi4ko koeto si poiskam...!!! bez karanici pove4e..!!!
#
7 Ное 2009, 00:01 Gh0stlyStr1k3r
vij tuka kvi stilni gotini momi4eta mi pi6at ,vmesto da mi pla4e6 tuka polovin 4as vzemi primer ot tqh i az da se opitvam da ti pomogna a ti da pravi6 obratnoto
Тук някъде преди почването на копито имаше реплики след като ме обижда я калибрирам така "Ти така ли сваляш момчетата ,като ги обиждаш и им се подиграваш ? Да ти кажа и аз така правех ама в 1ви клас ... и направо  Ухилен"
РЕЗУЛТАТ :

Vijte tiq 92 glupaka deto ni6to nqma napravqt (izvinqvam se ako ima nqkoi ot tuk da ne se obijda) Усмивчица koito sa izbirani po vyn6nost ili ot mahalata Намигване
PP:pickupvaite polzata e golqma ,a moje da se uredite s nqkoe bogato gadje na koeto si4ko mu ogajdat i da se oredite i finansovo Намигване
PPP:да не почнете да ми пикапите момичетата (от Варна) другите може Намигване
PPPP:също недейте да влизате с негове и други всеки път ,защото ще разберат ,че прилагате на всяка едно и също и ще станете явен (това го написах за някой по-начинаещ)
Активен
Dante
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2009, 17:43 »

Имаш доста да учиш, НАЙ-ВАЖНОТО МАХНИ ИГРАТА ПО САЙТОВЕТЕ, играи само на живо, от тук ще докопаш скайп което е най-лесто. На живо ако видиш над 7ца и ти се усмелиш да я заговориш, и евентуално да и вземеш тел. Аз ще оближа с език от НДК до Края на витошка Усмивчица Пък ако успееш няма лошо може и да докажеш че не си пич само защото имаш, 7 8 9 или 10ка за friend в сайтовете Усмивчица

..DANTE
Активен

ТРУДНИТЕ НЕЩА ГИ ПРАВЯ С ЛЕКОТА, А НЕВЪЗМОЖНИТЕ МАЛКО МЕ ЗАБАВЯТ!

Слабите се стремят към реда, а силните...владеем хаоса! =)
GSTR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2009, 18:40 »

ах че не съм от София ама за тоя бас може да дойда  Ухилен А да прав си доста имам да уча ,но съм още малък също  Намигване
Активен
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2009, 21:10 »

Нещо някои неща не са ти особено ясни май май май.

"...но я калибрирах много яко с това "Ти така ли сваляш гаджетата като ги обиждаш и им се подиграваш ? Да ти призная чесно и аз така правех ,но във 2 клас"

ако ще използваш термини, ги ползвай правилно: "калибриране" означава финно преценяване на ситуация в детайли.
Активен

have fun
OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2009, 19:10 »

Много съм анти Online играта.Незнам защо, ама ме дразни много.  Ядосан
Това е за страхливците  Плезещ се
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
KeysToTheVIP
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2009, 22:23 »

хахахаха що ве ако имаш яко плюсове в импулса си мега готиния   Намигване
нищо че ако не отделяш време за повече real life game ще прекараш доста самотни нощи с тубичка смазочен материал    Смотан
Активен
GSTR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 15, 2009, 15:24 »

Ами аз в импулса влизам за забавление  Намигване на някоя такава комплексарка да я негвам и да ми идват нови идей  Ухилен ,а тая я видях на живо голям змей е  Засрамен с 2 3 ми паднаха прогнозите ,като я видях  Засрамен Иначе от сайтове нечакайте да става това съм го разбрал преди около година ,като се бях регнал в сладур ли какво беше там ...  Ухилен
Активен
DzWqR
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2009, 19:38 »

2 човека от един и същ град, от едно си също даскало секи ден си пишат коменти в импулса ама като се видят даже и не се поздравяват, иначе сайта за забавление става но нищо повече
Активен
zaiki
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2009, 09:43 »

Нег хитовете ти са добри  Намигване
Активен
GSTR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 21, 2009, 21:53 »

Хех мс ,но не се гордея чак толкова ,защото неможех да мисля мн  Ухилен небях с никакво настроение и затова бях в импулса  Засрамен
A иначе с това момиче почнахме да се виждаме ,но след 3 4 дена(когато бях на доста сериозно кино с нея и ме канеше 3те дена тя) ме фана да се натискам с някаква друга и ...
Активен
batrider
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2009, 10:59 »

Доста яки негчета и пускаш ,а тя ти се доказва ,оттам сигурно си я вързал лесно Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: