Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 20, 2020, 12:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за прическа ?  (Прочетена 6144 пъти)
Divia
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« -: Септември 23, 2013, 10:08 »

Как мога да си направя такава прическа ?

Смисъл така косата да седи лъскава и прилепнала към главата ?
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #1 -: Септември 23, 2013, 10:57 »

С мноо гел или пяна.И то с мокър ефект.
Активен

Никога не се отказвай .
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #2 -: Септември 23, 2013, 11:15 »

Нали знаеш, че подобно оформена коса със съответните фиксатори за постигне на ефект, не е най-приятното нещо на пипане. Имай го предвид, ако това е стъпка във впечатляването на мацки.

Иначе - може да ползваш вакса за коса. Фиксира и дава блясък. Или да фиксираш с каквото ползваш и на което реагира косата ти, а след като изсъхне, да напръскаш със спрей за блясък. Хубавите спрейове за блясък не са евтини и нямат фиксиращ ефект.
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Септември 23, 2013, 12:31 »

Нали знаеш, че подобно оформена коса със съответните фиксатори за постигне на ефект, не е най-приятното нещо на пипане. Имай го предвид, ако това е стъпка във впечатляването на мацки.

Иначе - може да ползваш вакса за коса. Фиксира и дава блясък. Или да фиксираш с каквото ползваш и на което реагира косата ти, а след като изсъхне, да напръскаш със спрей за блясък. Хубавите спрейове за блясък не са евтини и нямат фиксиращ ефект.

Само в добавка , да задам един въпрос - Този стил прическа , не е ли демоде ? Ако имаш достатъчно дълга коса за да я зализваш , направи се на плитки назад стил Снуп Дог.Ще си доста по атрактивен ( ако това е целта , а аз съм убеден че е това ).
Активен

Никога не се отказвай .
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #4 -: Септември 23, 2013, 13:07 »

Не мога да се изкажа е ли е, или не е демоде. Мога да кажа, че мъж с подобна прическа няма никакъв шанс да ми хареса, освен ако не е извънземен танго танцьор.

Имах преди години едно гадже-разбойник, който ходеше по този начин, подражавайки на лошите от филмите. Може и авторът да има подобни залитания или пък да му е нужно по някакъв повод. Той си знае.
Активен

?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 489

Профил WWW
« Отговор #5 -: Септември 23, 2013, 13:43 »

Недей с вакса, нито с пяна, нито с лак- тези неща имат друго предназначение.

Прическа тип "гангстер от 20-те" се прави с гел.  На леко влажна коса, малко гел се размазва на мокри длани и пръсти и втриваш в косата, после с гребен оформяш и с пръсти си помагаш и ако трябва добавяш още малко гел. Малко ще си поиграеш докато уцелиш точно колко гел трябва, на мокра коса се разнася по-лесно но е по-трудно да се оформи, ще го налучкаш.

Има и паста за коса ама незнам как действа- нямам на какво да я тествам вече.
Успех!
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
Ned
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #6 -: Септември 23, 2013, 18:26 »

Едната е направена с гел и гребен, другата захар и гребен Усмивчица
Активен
Divia
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #7 -: Септември 23, 2013, 18:50 »

Захар ? Четох някъде с олио и захар ставало вярно ли е ?
Активен
Ned
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #8 -: Септември 23, 2013, 18:59 »

За олиото не знам, а захар и вода е вече отживелица. Има различни видове гел за коса на различни фирми:

- средна, силна фиксация
- лъскавко
- мокър ефект и др.

аз ти предлагам мокър ефект и някаква средна към силна фиксация и си готов Усмивчица
Активен
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #9 -: Септември 23, 2013, 20:12 »

Днес ми попадна ето този сайт - http://menstyle1.com/
Има достатъчно примери за това какво е модерно в момента като прически, както и доста добри примери за облекло. Абстрахирай се от "левия" вид, на някои  Ухилен Вярно, че повечето са облечени в дрехи за хиляди, но има и куп по-нискобюджетни марки, които предлагат сходни модели - Зара, НМ и т.н.
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Фейщица

Профил
« Отговор #10 -: Септември 23, 2013, 22:00 »

Ако има опасност да те погали някоя мацка по косата - не става.
За какъв повод ти е?
Активен

CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Септември 23, 2013, 22:23 »

И 3 домата + 6 яйца. Ти луд ли си ве ?
Активен

Никога не се отказвай .
hint
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2013, 04:22 »

Днес ми попадна ето този сайт - http://menstyle1.com/
Има достатъчно примери за това какво е модерно в момента като прически, както и доста добри примери за облекло. Абстрахирай се от "левия" вид, на някои  Ухилен Вярно, че повечето са облечени в дрехи за хиляди, но има и куп по-нискобюджетни марки, които предлагат сходни модели - Зара, НМ и т.н.
Защо мъжете са започнали да ходят без чорапи?! Шокиран
Активен

Ich schreib Dir Zeilen aus Blut Und ich hoffe du fühlst es
Es gibt ein kostbares Gut und es verbirgt sich in Dir.
Dein Lehrer weiß es nicht, dein Vater weiß es nicht, deine Mutter weiß es nicht, dein Verehrer weiß es nicht, manche lügen Dir ins Gesicht - sieh zu, dass du nicht zerbrichst
Nicht mal du weißt es jetzt, weil du dich nicht auseinandersetzt, mit dem was du bist
Und auch ich weiß es nicht, lüg mir zu oft ins Gesicht mit dem was ich bin
Und das macht doch keinen Sinn.
Sie schrieben Zeilen aus Gold, Ich schreib aus meiner Seele
Ich hab nur zeigen gewollt Was hier passiert...
Diamonds and Pearls... oh yeah...
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 12, 2013, 19:03 »

За да спестят пари, за допълнително гел за коса.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
AuDacious
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 14, 2013, 10:54 »

Това е трудно за поддържане и правене и трябва да си сигурен, че ще ти отива на същността и стила.

Иначе , трябва да си я пуснеш самата коса по - дълга , да се пречупи и да може да си я правиш както си искаш. Става с гел или някаква пяна за коса, но трябва да си сигурен, че няма да ти увредят косата, да ти причинят пърхут и такива Усмивчица)
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: