Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 20, 2020, 00:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли правили секс с тийнеджърки (14-17г)  (Прочетена 36947 пъти)
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #80 -: Март 07, 2013, 04:42 »

Всеки човек е индивидуален. Има хора, които по-добре да не ядат картофи (диабет) или леща (колит, гастрит). За други са си ок тези храни.
И аз не обръщах внимание на храната и здравословното хранене,  ядях всичко, защото просто проблемът с напълняването не стои пред мен и нямах мотивация да внимавам какво ям. Обаче като на човек му дойде здравословен проблем на главата, обикновено тогава се замисля. Много проблеми могат да се решат с правилната диета. И тогава разбираш какви са всички тези приказки за здравословното хранене и начин на живот и колко е важно всъщност. Също така откриваш колко по-вкусно е да ядеш истинска храна и колко по-добре се чувстваш. Но на много хора им липсва мотивацията или единствената им мотивация е да отслабнат. Ако не видиш или усетиш лично колко е разрушително да се тровиш, просто няма да се сетиш да се храниш и живееш добре (храненето е една малка част, много е важно и например как се справяш със стреса и т.н).
Активен
Magas
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #81 -: Март 18, 2013, 18:39 »

Не бих я карал да прави нещо което не иска аз съм такъв тип а за 14 не ме занимавайте те незнаят какво искат в повечето случай
Активен

Бъди такъв какъвто си
BigDogPlayin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #82 -: Март 18, 2013, 22:06 »

Със соята не съм запознат, но който се притеснява за тестостерона да хрупа чесън смело - хем ще е здрав, хем ще е потентен за 3-ма и няма да има проблеми освен ако не реши да яде преди среща...тогава поне носете малко и за нея  Усмивчица

@KrungThep не омаловажавам знанията ти в областта, дори ти се възхищавам,но защо да се тъпчем с всевъзможни химии, вместо да използваме това което ни  е дала природата?
Активен
KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Профил
« Отговор #83 -: Март 19, 2013, 17:32 »

Защото положителните ефекти ДАЛЕЧЕ надхвърлят отрицателните.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  

Отиди на: