Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 28, 2020, 00:16:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли правили секс с тийнеджърки (14-17г)  (Прочетена 34787 пъти)
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #75 -: Март 06, 2013, 18:30:02 »

Ако нямаш инсулинова резистентност, си яж картофи. Ориз яж по-добре кафяв. Най-добре такива храни с относително висок гликемичен индекс да ги ядеш заедно с нещо друго - зеленчуци, месо. А каквото и да ядеш, гледай да му знаеш произхода (най-добре от баба на село).
Бобовите са много полезни, само ги накисни във вода преди това за една нощ примерно. И избягвай пластмасата доколкото можеш. То и яденето има друг вкус в пластмасова чиния  Млъкнал
Не се стресирай прекалено много покрай яденето. То е удоволствие все пак, а стресът нанася дори по-големи вреди.
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #76 -: Март 06, 2013, 18:36:49 »

Така е, Кестен, удоволствие е, обаче ето какво се оказва- месото имало проблеми, зеленчуците имали проблеми...А който си няма баба на село, която редовно да го снабдява с такива вкусотии какво да прави?
Аз затова съм решила, когато остарея да си купя къщичка на село и там да си гледам всичко. Това ми е мечта отдавна. Въпросът е дотогава как да се избегне рискът, защото темата за храните ми е много чувствителна и редовно се коментира не само тук. И като ви чета става още по-чувствителна.
Активен

Leaders grow leaders.
EAD
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #77 -: Март 06, 2013, 18:45:29 »

Екви, виж това:
http://www.livetolift.com/2008/09/26/%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8/
Активен
KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Профил
« Отговор #78 -: Март 06, 2013, 19:23:53 »

Да, общо взето съм съгласен, въпреки, че не подкрепям напълно ВМ?НВД и предпочитам да ям повече въглехидрати (сутрин и след тренировка). Аз винаги закусвам едно и също - 150г мюсли с 1-2 дози протеинова матрица и фреш. Без въглехидрати, не просто всичко в ежедневието ми е нанагорно и тренировките ми са зле, даже гласа ми става по-кофти (или от психическото скофтяне или от влошена хидратация на въпросните мускулчета, нз) - сериозно говоря  Ухилен. Въглехидратите трябва да се ограничават само, ако искаш да отслабваш или си зле с инсулина. Моята диета е горе-долу балансирана като съотношение между белтъчини:мазнини:въглехидрати.

Между другото - с автора на статията (Сашо Тосков), сме тренирали на едно място известно време (боксовата на ЦСКА). Нз, дали яде по описания начин докато тренира муй-тай (той даже и на състезания по Гърция и тн. ходеше), обаче за мен НВД и боен спорт е мазохизъм (изключваме, ако искаш да свалиш бързо тегло).
Активен
Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #79 -: Март 06, 2013, 21:41:59 »

Добре де, а примерно картофи, моркови могат ли да се ядат? Питам съвсем сериозно, ако някой реши, че се бъзикам. Или ориз? Или леща?

Наплашихте ме, най-отговорно го казвам. Моля да ми отговорите и повече няма да ви чета коментарите за храните, защото ще ме накарате да мина на вода.  Плачещ
Ама и на вода не можеш да минеш - защото има хлор в нея... Плачещ И кестенчето сега ще ти обясни колко е вреден тоя хлор, и ще ти каже да ходиш до планината да си пълниш минерална вода от някое чучурче. Плачещ

Не го мисли толкова. Както казва един американски щангист в една книга, която четох наскоро - в днешно време вече няма храна, която да не е била свързана с рискове от рак, сърдечносъдови заболявания, диабет, затлъстяване, и каквото още се сетиш. Със сигурност ще се намерят хора, които да ти кажат, че и картофи, и моркови, и леща, та даже и ябълки, не може да се ядат.

И стига сте циврили срещу тия ГМО и сте приказвали "най-сигурно от баба на село" (от баба на село... ако имаш баба, която живее на село...) Пестицидите, ГМО, консервантите и всички тези неща са за съжаление нещо необходимо в днешният свят, без което не може. Едно време, като не е имало пестициди и ГМО, минават скакалците/колорадските бръмбари/някаква друга гад - и край с реколтата за годината... следва глад.
Активен

Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #80 -: Март 07, 2013, 04:42:26 »

Всеки човек е индивидуален. Има хора, които по-добре да не ядат картофи (диабет) или леща (колит, гастрит). За други са си ок тези храни.
И аз не обръщах внимание на храната и здравословното хранене,  ядях всичко, защото просто проблемът с напълняването не стои пред мен и нямах мотивация да внимавам какво ям. Обаче като на човек му дойде здравословен проблем на главата, обикновено тогава се замисля. Много проблеми могат да се решат с правилната диета. И тогава разбираш какви са всички тези приказки за здравословното хранене и начин на живот и колко е важно всъщност. Също така откриваш колко по-вкусно е да ядеш истинска храна и колко по-добре се чувстваш. Но на много хора им липсва мотивацията или единствената им мотивация е да отслабнат. Ако не видиш или усетиш лично колко е разрушително да се тровиш, просто няма да се сетиш да се храниш и живееш добре (храненето е една малка част, много е важно и например как се справяш със стреса и т.н).
Активен
Magas
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #81 -: Март 18, 2013, 18:39:08 »

Не бих я карал да прави нещо което не иска аз съм такъв тип а за 14 не ме занимавайте те незнаят какво искат в повечето случай
Активен

Бъди такъв какъвто си
BigDogPlayin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #82 -: Март 18, 2013, 22:06:28 »

Със соята не съм запознат, но който се притеснява за тестостерона да хрупа чесън смело - хем ще е здрав, хем ще е потентен за 3-ма и няма да има проблеми освен ако не реши да яде преди среща...тогава поне носете малко и за нея  Усмивчица

@KrungThep не омаловажавам знанията ти в областта, дори ти се възхищавам,но защо да се тъпчем с всевъзможни химии, вместо да използваме това което ни  е дала природата?
Активен
KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Профил
« Отговор #83 -: Март 19, 2013, 17:32:10 »

Защото положителните ефекти ДАЛЕЧЕ надхвърлят отрицателните.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  

Отиди на: