Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 21, 2020, 07:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Leo се забавлява  (Прочетена 1448 пъти)
Leo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Октомври 12, 2013, 23:35 »

Здравейте PU практикуващи!
  Целта на тази тема е да проследи един дълъг път.Той започна преди четири години.Бях на 13 и реших,че ако не искам да съм торба ,трябва да започна да тренирам.Естествено,подсъзнателният акцент не беше,че трябва да тренирам,а тренировките трябваше да "отприщят" интереса на момичетата към мен.Както може би се досещате,това ,че си подобрих формата,не ми донесе нищо друго освен няколко комплимента и осетих,че нещата трябва да придобият по-сериозен аспект,ориентирам към действие.Започнах да се интересувам от психология и психологични техники ,в резултат на което вътрешна ми игра се подобряваше,бавно,но се подобряваше.Вече можех да си комуникирам спокойно с всякакви хора,най-вече с женската част,а преди това беше немислимо. Свалянето на идея е лесно ,на осъществяване,спрямо тогавшните ми рзбирания,не..И така в една слънчева нощ Смотан попаднах на форума.Не помня какво точно съм търсел,но това е бил един от онези знаци на съдбата,който е трябвало да забележа.Реших,че няма да се регистрирам,докато не отворя първия си сет.Отворих го,но осъзнах,че това е станало ,след като се беше случило.Пък и беше чисто и просто отваряне,забравих абсолютно всичко(щом съм забравил,че даже влизам в сет,кво има повече да си говорим..Смотан ) и сега като се сетя ,че момичето,рускиня 6-7, стоеше там и ми се радваше ми става малко тъпо Смотан.
Първия ми сериозен,вече осъзнат сет беше вчера.И то троен.Две 5ци и една 7ца.Таргета беше ясно кой ще е.Стоях и си мислех да вляза ли,да не вляза и ли ,и тогава се сетих за съвета да замениш мисълта с действие,пък и все някога тряа да се отвори първия сет.В училище имахме празник и момичетата бяха от клас,който го организираше.Говорих общи приказки за празника и се опитвах да вкарам таргета в разговора.В един момент дойде един авер,четящ форума, и той отваря в даскало.Уж да уингне,щото познавал едната(5ца),ама аз на него уингнах ,тая като почна да го налива що не и бил казал/направил нещо еди-кога-си Смотан .Таргета се оказа много срамежливо момиче,неотчетливо си каза името ,през повечето време я беше страх да гледа в мен.Добре поне ,че от известно време си налагам да ползвам кино при всякаква комуникация,че накрая ,като трябваше да изляза от сета,казвайки и "Довиждане,Таргет",инстинктивно я докоснах по рамената,ама тва и запознаването бяха единствените шансове,щото през целия разговор тя стоеше срещу мене ,а петичките от двете ми страни и нямаше как да се протягам Смотан.Сега малко ме е яд,щото накрая точно те двете искаха да си тръгват и аз можеше вместо да кажа "чао" ,да изскоча с някакво изолиране по-встрани,ама..Не спеках нито за момент,ама нещо позабравих за хумористичната страна на нещата.Така ,номера е ,че вече знам как се казва.Не искам да цъкам през фейса,ама както е срамежлива ,първоначално май така ще го карам.Важното е ,че се забавлявах и през целия оставащ ден имах чувството,че мога отворя която си поискам.Много зарежда тоя Пик Ап.Жалко,че повечето хора ,като чуят за него, си представят едно зарибяване,а то е нещо милиони пъти по-велико и от по-голяма помощ на хората.
Извод от сета: Следи за ИОИ! Вкарвай повече хумор!Търси възможност за изолиране!

Отворен съм за всякакви коментари -идеи,предложения, градивна и недотам градивна критика,хейт и т.н.Целта е ясна,методите също.Остава осъществяването.
Успехи на всички!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: