Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2020, 01:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Репортче от снощи + промяна в играта ?!?  (Прочетена 7054 пъти)
ABF
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 08, 2013, 15:59 »

Така и аз да се включа по някои въпроси:

Ти сам ли беше?

Да, но често ходя там и познавам част от персонала и някои от редовните клиенти, та винаги има с кой да разменя няколко приказки. Ако трябва да съм честен за това наминах, да пия 1-2 питиета и да се позабавлявам, докато се запознавам и комуникирам с различни хора.

Аз за това щях да питам, ама ме домързя. Нещо не ми се вързва, просто е неадекватно след 2 думи да пита с какво се занимава, така че предположих, че авторът е изпуснал няколко момента.

Ами не, Кей, просто така си го "изтърси". Вчера бях на среща с въпросното момиче, след вълна от закачливи СМСи и въпреки, че е доста хубавка, не ми изглежда отракана. Тъй като наистина ми харесва, смятам да й отделя време за да разбера дали става за приятелка и ако притежава тези качества които търся ще си я взимам. Иначе мога да я изиграя за да се случи "прекрасното" съвсем скоро, но не е редно с момиче, което смяташ за свястно да го "изчукаш" и зарежеш, като боклук.

А, относно съветите на Стоун, за които толкова сте се захапали, не виждам нищо лошо в тях. Щом работят при определена таргет група и вие не сте в нея, защо така подскачате ?  Усмивчица

Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 08, 2013, 16:19 »

От радост подскачаме Намигване

Борим се за красив и чист свят Усмивчица

Успех и сори, че ти оспамихме темата...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: