Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2020, 02:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Рождения ден с каката и музея ...съвет за продължение  (Прочетена 2327 пъти)
Shifter
Post № 30 000
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« -: Октомври 14, 2013, 15:10 »

Събота вечер ...готов за купон на един от най-добрите ми приятели....тениската дънките и обувките всичко на 6 косата оправена готов съм вече за вечерта ...мислех си ,че знаех кои са поканените и от присъстващите момичета, не исках нищо, затова бях се настроил да си махна главата..  Шокиран .Отивам на купона давам подаръка на рожденика с най-хубави пожелания и заемам място от което имам видимост към всички присъстващи..около мен сядат моята компания с хора, и вече съм готов да си махам главата на новата песен на Галена  Ухилен . Точно когато си мислех ,че вечерта ще е скучна от към жени ,се отваря вратата и кой да видя момиче което познавам от години ,и което ,когато видя всички секс радари в мен се задействат,по-голяма от мен със 3 години тя на 22 аз на 19 и,като по голяма беше свикнала да ми вика малчо...  Ъ? Казвам на авера до мен тази вечер ще бъде забавна ..той ми се засмя ..разбра за какво става на въпрос .Тя седна срещу мен погледна ме усмихна ми се и ми каза малчо как си ...аз отговорих всичко е повече от добре при мен...и дори не я попитах как е тя и какво прави а се обърнах и казах наздраве на присъстващите.Мина се вече около час ,час и половина до нея е седнал един на 27 години ,но който знам ,че е безопасна игла и няма да направи нищо..след като още половин час гледах как се мъчи ...ама буквално се мъчи .. си казах ,мача е от 2 полувремена и аз съм силен в втората част  Ухилен ..не след дълго въпросния пич сам си стана и се премести и мястото до нея беше свободно.Реших ,че това е моето време и започна през масата да и се присмивам на движенията който прави със ръце при опитите си да танцува...а тя ми отвърна избърше си лигите малчо ...аз и казах "Ела ти ,аз нямам салфетка " ...тя отговори ела до мен и ще потърся в чантата . Аз не станах веднага направих и движение с ръка да изчака и отново се обърнах за наздравица към другите.След 10 минутки ми се доходи до тоалетна ,и знаех ,че на връщане ще седна при нея ..ставам дигам хората да се размина с тях и тя ме погледна и с поглед ми показа ,че иска да седна до нея..аз отново с ръката и показах да изчака и отидох да тоалетната.Връщам се и сядам до нея и със самото сядане ..погледнах нейната позиция на тялото и видях ,че изцяло е към мен..което разбира се беше добър знак.Тя се усмихна като ме видя да сядам до нея и веднага я хванах зад врата и я дръпнах към мен и и казах "Явно много ме харесваш видя ме да сядам до теб и започна да се усмихваш " тя ми отговори "Да има нещо вярно" . Преместих си чашите при нея и започнахме да си говорим ,не си спомням много какво си говорихме но почти всяко нещо свързвах сексуално.. мина се така 20-30 минути и стана на въпрос какво мисли за мен ..питах я и тя директно ми каза "Много си ми сладък, и знаеш ли ако утре не заминавам можеше и да ми покажеш колко си пораснал" да уточня само тя си има приятел от 3 години са заедно ..  Шокиран След това аз и казах "Вечерта е дълга ..а това парти е скучно...във нас ще е по интересно" ..тя ми отвърна " Се пак имам приятел нищо не е сигурно" ...аз и казах "Жените искат разнообразие и в момента ти искаш разнообразие с мен "...тя се засмя погледна ме отгоре до долу и отговори "Да така е .. " след това моя прител ме накра да стана да танцувам се пак му е рожден ден и нямаше как да не стана ...казах и "Запази си мисълта...рожден ден му е след малко ще ти обърна внимание " тя се усмихна и каза "Разбира се отивай" Свърши песента и се върнах и започнах да и говоря нещо и я дърпам с дясната ми ръка прокарана зад врата и ..а лявата е на бедрото и на 20 сантиметра от малката и красавица  Усмивчица ..След 5 минути вече тя ме дърпаше все едно иска да ми каже нещо на ухо ..но започна да ме хапе по врата и ушите....тогава рожденика пусна балада и аз я накрах да танцуваме ..нямаше отказ веднага стана и по време на танца на всяко завъртане с гръб към присъстващите тя ме целуваше...свърши песента започна нова тя отиде на страни зад стена ,която отделяше стаята на 2 и с пръст ми показа да отида при нея ..отидох и там я блъснах до стената и започнахме да се натискаме ..за около 20-30 секунди след коеот отново се върнахме пред погледа на гостите и пак танцувахме ...свърши и тази песен ,и си седнахме по местата ...аз и казах : "Отивам на вън.. " тя ми отговори изчакай ме идвам след 1 минута .. Излезах на вън ..както беше обещала след 1 минута дойде ..подпряхме се на колоната и започна страстно натискане ..тя ме дърпаше за косата хапеше ..аз я хванах за двата крака и я повдигнах ..обърнах я и блъснах в колоната ..до тук добре излезе пича дето се опитваше да я сваля и тя ме бутна и спря да се натискаме ...след това се преместихме в тоалетната..там също ни прекъснаха и отидохме на 2ри етаж ..само да обясня ,където се бяхме събрали беше бара на селото но затворен само за нас ,а на втори етаж на сградата е музея на селото..качихме се горе тя отиде до прозореца започнахме още по разгорещено..свали ми ципа и точно в този момент ме блъсна назад...а зад мен беше стъклото  Засрамен ...разбира се счупихме го .. дойде авера ми да провери какво е станало ..видя стъклото засмя се и каза внимавайте не искам повече щети..беше с още един мн добрър мой приятел ,който му каза "Айде оставяй ги ...  Ухилен " въпросната кака им каза "Айде оставете ни ния ще оправим тука "   Засрамен и ги изгони ..останахме пак сами този път избрах място подпрян на колоната ..свали ми ципа извади го и започна да ми прави свирки ...точно 1 минута се мина и по стълбите се чува как идват хора..тя спря ..влезнаха нейни приятелки който разбраха за стъклото и я попитаха дали е добре .. в този момент в който каката им казваше ,че е добре се подпря на една витрина и след изпитото количество алкохол ..залитна счупи стъклото и се поряза доста ..цялата и длан беше в кръв и 4те и пръста бяха порязани ...Тука съкратявам историята ...превързваха я в тоалетната нещо и я закараха до Пирогов...преди да се качи в колата ми каза ... "спокойно нищо ми няма ,отивам да си пусна вана и те чакам гола в нас" но  не стана така  Ухилен ... Това е историята стана ми малко неудобно заради цялата случка ...на другия ден нейните приятелки ми разправяха че е в шина и е шита...и както изглежда няма да заминава никъде поне за сега..много искам да го направим с нея просто от много време съм я загледал ...явно не и пречи ,че има приятел и то от толкова много време ...това ще ше да е за една вечер .. но просто мн лоши обстоятелства  Нерешителен ... Взех и телефона от рожденика и сега се чудя и искам съвет от вас как да процедирам така че да дойде в нас и да направим "прекрасното".Не знам след тази цялата случка какво си мисли ..дали все още е на тези мисли като вечерта ... мислех си със смси да започна игра и чрез тях да действам но искам съвети защото не съм попадал в такава ситуация ... с обвързано момиче да се занимавам само за секса
Активен

Третирай я като кралица, ч*кай я като к*рва! Усмивчица
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2013, 15:37 »

Доста подробно си описал историята, но все пак имам един въпрос, който може би ще даде отговор на твоя въпрос: колко алкохол изпихте (отделно ти и отделно тя)? По това, което си написал през 5 минути си надигал чашата за наздравици...  Ухилен
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3868

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2013, 15:46 »

Не знам в кое село е било това - явно някъде около софия, щом тя е отишла в Пирогов? Дано не е в западна посока, защото в тоя край селските ергени ако някой им наебе гаджето насред селския бар, пред цялата компания, хващат винкело.
Някак си ми звучи нереално цялата история - ти игра не си показал, освен издържливост на алкохол, и баш ти да свалиш най-яката "тучилка" на купона?

А, и какъв е тоя кокблок от приятеля ти:
моя прител ме накра да стана да танцувам се пак му е рожден ден и нямаше как да не стана .

Активен
Shifter
Post № 30 000
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2013, 15:53 »

Аз доста алкохол изпих ... тя на вино го караше ..но когато ми каза ,че ако не заминаваше утре щяла да види колко съм пораснал беше трезва ...а вече и тя си пийна 3-4 чаши бяло вино и така .. а stone как да ти го обясня...някого е било бар сега не е действащ бар просто ни дават ключа от там за да си праим купоните... а този 27 годишния ми е познат и точно от него нямам страх ... Смотан и да софийско село е ..а гаджето на каката е от надежда чак...сигурно си е мислел ,че по това време е спяла  Смотан
След като ви уточних някой от детайлите ...кажете вие как бихте постъпили от тук на татък ...
ПП. Нереално може и да звучи .. но си е самата истина просто си ме е харесала ,винаги ,когато сме се засичали се е закачала с мен но нищо ангажиращо  Усмивчица явно наистина съм сладък както разправят  :sleepy:
Активен

Третирай я като кралица, ч*кай я като к*рва! Усмивчица
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2013, 15:57 »

Аз доста алкохол изпих ... тя на вино го караше ..но когато ми каза ,че ако не заминаваше утре щяла да види колко съм пораснал беше трезва ...а вече и тя си пийна 3-4 чаши бяло вино и така .. а stone как да ти го обясня...някого е било бар сега не е действащ бар просто ни дават ключа от там за да си праим купоните... а този 27 годишния ми е познат и точно от него нямам страх ... Смотан и да софийско село е ..а гаджето на каката е от надежда чак...сигурно си е мислел ,че по това време е сляла  Смотан
След като ви уточних някой от детайлите ...кажете вие как бихте постъпили от тук на татък ...

Ми най малкото и се обади я питай как е да видиш как ще реагира , след кървавата баня която сте си спретнали.
Активен

Никога не се отказвай .
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2013, 16:15 »

Ами както е писал CONQUISTADOR горе - обади й се да я чуеш как е след мелето. Не че искам да ти убивам от енергията, но нямай много големи очаквания и надежди. Отдали сте се на емоции по време на купон, когато и алкохолът ви е бил определено в повечко (доказателство е посещението в Пирогов). Ако усещаш, че има голямо привличане между вас можеш да пробваш да я поканиш във вас под някакъв претекст, но пак ти казвам да нямаш никакви очаквания (което е и нормалното поведение по принцип).
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
hint
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 15, 2013, 10:20 »

Ако е дясната ръка, няма да стане...
Активен

Ich schreib Dir Zeilen aus Blut Und ich hoffe du fühlst es
Es gibt ein kostbares Gut und es verbirgt sich in Dir.
Dein Lehrer weiß es nicht, dein Vater weiß es nicht, deine Mutter weiß es nicht, dein Verehrer weiß es nicht, manche lügen Dir ins Gesicht - sieh zu, dass du nicht zerbrichst
Nicht mal du weißt es jetzt, weil du dich nicht auseinandersetzt, mit dem was du bist
Und auch ich weiß es nicht, lüg mir zu oft ins Gesicht mit dem was ich bin
Und das macht doch keinen Sinn.
Sie schrieben Zeilen aus Gold, Ich schreib aus meiner Seele
Ich hab nur zeigen gewollt Was hier passiert...
Diamonds and Pearls... oh yeah...
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: