Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 29, 2020, 02:59:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нощна игра в Студентски град  (Прочетена 2472 пъти)
Jack_of_Diamonds
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« -: Ноември 13, 2013, 21:32:11 »

Здрасти, пичОве! Екшънът се развива снощи.Аз съм с веселата компания от 15 души(колеги и колежки) в едно диско на сепаре. Музиката и купонът са на макс. Танцувам и се кефя на момента(без да съм пил) и се оглеждам за пУтенциални сетове  Смотан
Директна игра. 3 сета отворих - в толкова имаше мацки, които ме кефеха наистина.Всичките бяха смесени групи от по 10тина човека. Интересното е, че и 3те групи имах познати, с които се заговарях преди да отварям. Питам ги моите хора коя е свободна и давам газ  Ухилен
1) "Е" 7,5. Една обща позната ни запозна. "Е" ми се усмихваше, поговорихме около няколко минути, но много бяха засилили музиката и ѝ казах, че за домашна да разбере от къде съм и че трябва да ида при приятелите си, а когато се върна да е разбрала.
Аз: Желая да бъда искрен с теб. Исках да се запозная с теб, защото мисля, че си много сладка.
Е: Благодаря. (придружено с най-мазната усмивка)
Аз: Тук е прекалено шумно, а искам да ти кажа нещо интересно. Да излезем за 1мин.
Е: След малко.
Аз:Ок.
Поразходих се насам-натам, забавлявам се, имам висока енергия, чувствам как съм изпълнен с увереност. Връщам се и пак ѝ предлагам, отговорът е отново "след малко".В този момент една нейна приятелка ми я дърпа.Викам си "Ок". Стана време да си ходя. Отивам при "Е" и си говорим 2мин. и ѝ казвам, че скоро ще си тръгвам. В този момент друга нейна приятелка ми я дърпа, казвам ѝ да ми я остави за 1мин., че имам нещо да казвам на "Е".Приятелката ѝ се маха. Говорим си малко и този път 4 души(3мацки и 1пич) от групата ѝ ми я дърпат да танцува с тях, представете си. Забелязах, че пичът ми е стар познат, поздравявам го, говорим си 2мин. с него. След това си проправям път между всички други,които до тогава ме блокираха, за да стигна до "Е". Тя Изглеждаше сякаш тя вече беше загубила интерес. Излезнах от сета без клоуз, но за сметка на това се забавлявах, особено след толкова препятствия и за това, че не им отстъпих. Интересното е, че започнах нощната игра с този сет и я завърших с него.

2) Сет успоредно на първия.Имах 2ма познати. Питам моя човек в тази група, коя е свободна. Харесах си една 8ца(С) с много голям "балкон"  Смотан  Сам се запознах с нея, директен оупънър. Тя се изкефи. Отново пробвам изолация и отново чувам отговор "след малко". Потанцувахме заедно, но без много докосвания, усещах, че не беше готова за тежко кино. Имаше закачки, тя задаваше въпроси, правеше ми се мистериозна. Отидох до моите приятели за известно време. Върнах се при "С", говорихме си забавни неща на уше и се опознавахме 10ина минути, дадох ѝ валидейшън.
Аз: Беше ми приятно, хайде да се видим и да си поговорим пак.
С: Добре.
Аз: Ок, хайде да си разменим контактите. Запиши ми номера.
С: Ако искаш нещата да се случат, трябва да ме намериш друг начин. (shit)
Аз: Да направим така. Ако ми кажеш номера си и аз го запомня, значи си струвам. (Това съм го правил успешно и преди, от Keys to the VIP)
Тя го продиктува нарочно супер бързо  Ухилен Запомних всички цифри без две.
Аз: Я повтори.
Тя: Еее, да си чул.
В същия момент нейна приятелка ми я издърпа да танцува с нея и това беше.

3) Отново питам мой познат от групата, дали таргетът ми "Н"(7ца) си има гадже. Той си направи майтап, че той ѝ е.Тя седеше на сепарето. Влизам и направо сядам до нея. Всичко е гладко първите 5мин. и изведнъж моят човек я хваща за ръката и я дърпа да танцува с него WTF Ъ? .
Аз(към него): Чакай малко, говорим си с "Н". (и я хващам за другата ръка, хаха)
Той: Хайде, добре тоя път.
Пусна я и тя седна отново при мен. Изкефих се много на тоя момент  Ухилен Говорихме си още 5мин., всичко е под контрол. "Н" се съгласи да се видим пак.
Аз: Добре тогава, да си разменим контактите. Запиши ми номера.
Н: Кажи ми го, аз ще го запомня. (викам си наум чакай малко, това е от моя репертоар  Ухилен )
Аз: Не. (с усмивка и твърдост)
Тя извади телефонът си и ме записа.
Аз: Сега ми прозвъни да запиша твоя.
Н: След малко. ( Шокиран )
Почвам да настоявам и тя повтаря едно и също, и ми обеща, макар че бях сигурен, че няма да го направи ... Излезнах от сета.

Ще съм благодарен, ако дадете съвети специално за шит тестовете, че за първи път толкова много  Ухилен
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2013, 22:05:40 »

Брато, аз в тази игра виждам единствено искане и искане ... Не виждам никъде интересни бъзици, даване на нещо на момичетата, да се забавляваш сам и после да прехвърляш това на другите ... Тези шитки са били, защото момичетата са искали все пак да усетят, че можеш да им дадеш нещо. Не гледай само техническата страна, не търси само това как да преминаваш шитките. Всичките ти действия са били целево ориентирани и търсещи валидация.

1) "Е" 7,5. Една обща позната ни запозна. "Е" ми се усмихваше, поговорихме около няколко минути, но много бяха засилили музиката и ѝ казах, че за домашна да разбере от къде съм и че трябва да ида при приятелите си, а когато се върна да е разбрала.
Аз: Желая да бъда искрен с теб. Исках да се запозная с теб, защото мисля, че си много сладка.

Това едно и също момиче ли е? Виж колко е неконгруентно всичко това. Създаваш и това супер голямо предизвикателство без да си споменал изобщо какво си създал преди това с нея, а после казваш втората част. Защо ли ми се струва много по-нормално да заговориш момичето с втората реплика и едва, когато създадеш як интерес в нея да кажеш първата?  Усмивчица

Аз: Тук е прекалено шумно, а искам да ти кажа нещо интересно. Да излезем за 1мин.
Е: След малко.
Аз:Ок.
Поразходих се насам-натам, забавлявам се, имам висока енергия, чувствам как съм изпълнен с увереност. Връщам се и пак ѝ предлагам, отговорът е отново "след малко".В този момент една нейна приятелка ми я дърпа.Викам си "Ок". Стана време да си ходя. Отивам при "Е" и си говорим 2мин. и ѝ казвам, че скоро ще си тръгвам. В този момент друга нейна приятелка ми я дърпа, казвам ѝ да ми я остави за 1мин., че имам нещо да казвам на "Е".Приятелката ѝ се маха. Говорим си малко и този път 4 души(3мацки и 1пич) от групата ѝ ми я дърпат да танцува с тях, представете си. Забелязах, че пичът ми е стар познат, поздравявам го, говорим си 2мин. с него. След това си проправям път между всички други,които до тогава ме блокираха, за да стигна до "Е". Тя Изглеждаше сякаш тя вече беше загубила интерес. Излезнах от сета без клоуз, но за сметка на това се забавлявах, особено след толкова препятствия и за това, че не им отстъпих. Интересното е, че започнах нощната игра с този сет и я завърших с него.

Нямаш нищо с момичето и вече искаш да я водиш някъде. Ами остани повече с нея и създай нещо, разкажи и някаква забавна история, поразсмей я. Ти си отишъл да се надуваш някъде из дансинга и после пак и казваш същото. Игнор не беше правилния избор в случая.

2) Сет успоредно на първия.Имах 2ма познати. Питам моя човек в тази група, коя е свободна. Харесах си една 8ца(С) с много голям "балкон"  Смотан  Сам се запознах с нея, директен оупънър. Тя се изкефи. Отново пробвам изолация и отново чувам отговор "след малко". Потанцувахме заедно, но без много докосвания, усещах, че не беше готова за тежко кино. Имаше закачки, тя задаваше въпроси, правеше ми се мистериозна. Отидох до моите приятели за известно време. Върнах се при "С", говорихме си забавни неща на уше и се опознавахме 10ина минути, дадох ѝ валидейшън.
Аз: Беше ми приятно, хайде да се видим и да си поговорим пак.
С: Добре.
Аз: Ок, хайде да си разменим контактите. Запиши ми номера.
Аз: Да направим така. Ако ми кажеш номера си и аз го запомня, значи си струвам. (Това съм го правил успешно и преди, от Keys to the VIP)
Тя го продиктува нарочно супер бързо  Ухилен Запомних всички цифри без две.
Аз: Я повтори.
Тя: Еее, да си чул.
В същия момент нейна приятелка ми я издърпа да танцува с нея и това беше.

Отново същите грешки. И как си и влязъл във фрейма да се опитваш да и запомниш номера. Помисли кой е наградата като и кажеш тази реплика: "Да направим така. Ако ми кажеш номера си и аз го запомня, значи си струвам." Не се връзвай на всичко, което гледаш в youtube. Ето подходящ отговор на шитката:
   Ти: Аз вече те намерих. Съдбата ни е създала да се срещнем тук с теб. Виж, сложи си ръката върху моята. Точно така. Виждаш ли как е отпусната? Значи имаш доверие в мен. Виж, и зениците ти се разшириха. ... Намигване

Тя ще вземе да се пита дали и са разширени зениците и ще имаш много материал за бъзици. Но пак е важно нещо да си създал преди това. Тези шитки произлизат от това, че не си създал достатъчно емоции.

Третият случай е аналогичен.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2013, 22:07:58 »

Това "след малко" го повтарях като дете, когато наще ме пращаха до магазина, а мен ме мързеше да ходя.  Смотан

Първата "Е" много бързо си я дръпнал ми се струва. Казваш и, че е сладка и веднага искаш да я изкараш вън, много бързо. Трябваше малко да й покажеш, че си готин пич, за да има за какво да те следва, като искаш да я изкараш.

2-рата просто се е правила на трудна. На "С: Ако искаш нещата да се случат, трябва да ме намериш друг начин. (shit)" аз бих реагирал така. Казшам "добре, чао" и си тръгвам. Ако е много готина, взимам телефона от тези твои познати (2ма), ако не е чак толкова готина, не се занимавам.

3-тата, трябваше ти да й запишеш номера и след това да й позвъниш според мен.
Активен

Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2013, 22:19:40 »

Общото у всички епизоди според мен е, че си се врязъл в твърде големи компании и нормално и момчетата, и момичетата да се опитват да пазят "жертвата" от теб по всевъзможни начини и да те блокират както могат. От друга страна пък, дори и някоя от трите да те е харесала, няма как да бъде по-освободена, защото всяко нейно действие се гледа под лупа и дори и невинната размяна на телефони би породила твърде много въпроси към нея след това. Намигване

Другото, което е-намали малко директността, поне докато не натрупаш някаква рутина. Не си поставяй за цел непременно да вземеш номер до 5 минути или да хванеш някоя за танц до 10 мин. Инвестирай малко повече, поговори си, запознай се с възможно най-много хора от компанията (вкл. и кочовете), а не само с тази, която ще играеш. Давай го малко по-cool, а не да си така стриктно ориентиран, защото в голяма-и особено смесена комапния-ще имаш двойно повече препядствия-хем мацките ще си пазят приятелката, хем кочовете ще ти я дърпат.

Също, мога да те посъветвам, ако държиш да си по-директен, да се пробваш на бара, където по-принцип рядко сядат повече от двама-трима заедно и така ще ти е по-спокойно, а и по-натурално ще вървят нещата-все пак си отишъл да си вземеш питие, що да не се запознаеш набързо с тази до теб, докато те обслужват и ти върнат рестото. Усмивчица Отвън докато се пуши пак е удачно-пак по-малки групи отколкото на сепарето, по-тихо е, ще можеш да говориш повече и да те чуват по-добре и т.н.

Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2013, 22:32:47 »

Според мен пък грешката на друго място. Ако бъзиците и разговорът вървят, го давай ПО-директно. И под по-директно имам предвид физически. Аз никъде не видях да споменаваш докосване. Хубаво, с последната стоял си лафили сте си 10 мин. Е прави нещо, дърпай я, масажирай я, завърти я. Нещо. Нали си много по рутините, гледай семинара за кино ескалация на lovedrop, има 10000 номера дето можеш да приложиш от нищото и почти всичките съм ги тествал и действат. Онази като ти е казала че трябва да я намериш по друг начин, трябваше директно да я налазиш, хващаш я през кръста, или там я обгръщаш, хващаш я за ръката и я придърпваш, нещо такова. Аз поне така бих направил. Накратко съветът ми е - повече ескалирай физически.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Jack_of_Diamonds
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2013, 02:52:13 »

Смятам, че съм допуснал доста грешки и че те се дължат на неопитността ми.
@ilian_790112 - Колкото и преди това да не ми се е искало, съм търсил валидация, дори когато искрено съм се забавлявал. Трябва да се бъзикам повече и да създавам повече емоции.
@Beact - Прав си за първата ситуацията. Трябваше да направя повече DHV, за да ме следва. За третата ситуация съм забелязал, че когато таргетът ми записва номера преди аз нейния, имам по-голяма успеваемост при размяна на контакти.
@Cancun - В рамките на нормалното е да ме блокират, очаквах го. Любопитно ми е дали съм отговорил правилно на блоковете. Забелязал съм, че колкото повече се задържам в сет при нощна игра, толкова повече социалния натиск влияе върху таргета ми и се опитват да ми я дръпнат. Затова разчитам по-директно, по-концентрирано, с повече енергия да премина през фаза привличане. Определено трябва да инвестирам малко повече и да обръщам внимание на другите хора в компанията ѝ и го определям като слабост. На бара специално този път имаше само сетове, които не ме привличаха, а пушенето става вече в дискотеката. В цялата дискотека обикновено си харесвам момичета от макс 5-6 групи/сетове.
@Kejtarn - Изгледал съм семинара на Ловдроп с участието на Мистъри 2-3 пъти. Кино от моя страна има още от момента на запознаването с външната част на ръката обикновено по рамото. Напоследък задържам ръката при здрависване с таргети малко повече от обичайното. Когато стане забавно, задължително ескалирам. Вярно е, че често забравям да следя за реакциите на тялото ѝ(нещо, което описва Ловдроп). Когато отварям директно(вече само така почнах) при нощна игра, хващам през горната част на кръста таргета и ѝ говоря на уше, понеже музиката е адски силна. Старая се според интереса да ескалирам. Все пак си прав и трябва да наблегна на киното и ще бъде полезно да изгледам семинара още веднъж.

Приемам критиката и благодаря на всички, че помагате! Ще се поуча.  Усмивчица
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2013, 10:12:22 »

Да, изгледай го още веднъж. Аз например съм го гледал поне 3-4 пъти, и съм го слушал само сигурно още 10-тина пъти докато правя нещо друго, че да се набие в главата. Само не съм съгласен с това ескалиране според интереса. Аз предпочитам да го гледам като създаване на интерес чрез докосването. Усещаш ли разликата? В моя вариант действията ти не са зависими от нея. Е...сега ако се дърпа и тръгва да пищи и бяга......Малко по-болд действия трябва. Например и Гемблър има семинари за кино (stealth seduction) и от там някои неща са готини. Например, ако са няколко приятелки, и ти си говориш с едната, хванал си я през кръстта, както казваш, почни леко да я галиш там, приятно е. Обаче за да не е крийпи, говорите за нещо странично, даже може да гледаш другаде, а не да си се втренчил в очите й. И никой друг не го вижда това, затова тя няма да се чувства съдена, и така създаваш приятни усещания, докосвания, никой не вижда, тя няма да се чувства като лесна, и не я караш да се чувства неудобно, защото си вперил поглед в нея и защото говорите за....новият епизод на Госип гърл...да кажем. Като искаш да я дръпнеш за танц, отново от семинара - казваш я дай да ти видя ръката, дава я, дай и другата, дава я, я стани сега, и я придърпваш, завърти се, ау, браво, айде ела да танцуваме. Виждаш ли? Да, да, да, да, и накрая - да. По-лесно е отколкото да седи тя, мързи я и да й изтърсиш "айде да танцуваме" бреееех, много далечно бе пич, аз сега си седя, пия си, къде ще ставам. Същото и за изолирането можеш да го направиш, 1 ръка, 2 ръце, я ела насам сега, и я придърпваш, и се отделяте. Гоогле-ни как се варят жаби.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 14, 2013, 10:16:27 »

Забелязал съм, че колкото повече се задържам в сет при нощна игра, толкова повече социалния натиск влияе върху таргета ми и се опитват да ми я дръпнат.

Аз на това не бих му казал точно "нощна игра", а по-скоро игра в социален кръг. Във всички сетове си имал общи познати, разпитвал си коя е свободна, даже единия път са те запознали вместо сам да дръпнеш непозната мацка.

Запитай се с какво си по-различен от другите 10 пича в компанията им? Всяка мацка иска за нея да бъде най-готиния пич. Дотук не забелязах ти да си бил най-готиния. Нещо външен вид, дрехи, чувство за хумор, танцови умения, кинти? Както виждаш - не си бил само ти, който сваля. И другите пичове са дърпали тези мацки и са те кок-блоквали.
Как искаш да се чувстват мацките - нормално е да седят, оценяват, избират. Аз не видях да си им дал причина да предпочетат точно теб пред някой от конкуренцията.
Ако наистина си просто един от тях, тогава ще трябва да се задоволиш да си хванеш някакво гадже и да я клатиш до 4-ти курс. Нови пички всяка вечер ебе само този, който превъзхожда другите с много.
Успех!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: