Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 29, 2020, 03:34:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дами или мръсници  (Прочетена 1930 пъти)
Elisium
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Декември 02, 2013, 04:33:21 »

Как да се държим с жените?
За пример ще дам скорошна история.Един приятел отива в дискотеката и започна да сваля една седмица.Купи и цветя, черпи я с уиски,а на края тя му каза ,че си има сериозен приятел и не може да излезе с него.Той остана с 35 лева по малко.Преди години и аз съм правил подобни неща.От скоро започнах с нов подход.Представям си ,че момичето пред мен е страшна мръсница и отивам при нея с голяма увереност ,казвам и нещо и направо започвам да си я награбвам след 10 секунди.Ха за изненада работи безотказно.Проблема ,е че приятелките се намесват много често и развалят нещата.
Активен
TaoRan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #1 -: Декември 02, 2013, 07:21:59 »

Намери си уинг да ги разкара тези приятелки  Смотан.
Активен
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #2 -: Декември 02, 2013, 20:54:10 »

Цитат
Преди години и аз съм правил подобни неща.
Дано си престанал да правиш "подобни неща"БЕЗ да има нужда.Виж,ако вече сте гаджета от месец примерно,една роза може да се приеме да речем.(Трябва да има повод за подарък/цвете.Рядко хората подаряват нещо ей така спонтанно.)Но НЕ избързвай.Даже,погледнато от друг ъгъл,това леко плаши момичетатаОт скоро започнах с нов подход.Представям си ,че момичето пред мен е
Цитат
страшна мръсница
-хубаво си представяш,идЯлно,само калибрирай,според ситуацията Усмивчица
и отивам при нея с голяма увереност-(тва е важно,и гледай да е естествена ,тоест породена от това което си Ти,не преигравай,че се усеща)казвам ѝ нещо и направо започвам да си я
Цитат
награбвам след 10 секунди
-гледай да усетиш момента кога я награбваш,че може и да се стресне,поиграй си с нея малко-не избързвай толкова.Примерно 5-10 мин разговор,да свикне с присъствието ти...
Ха за изненада работи безотказно.Ми да,тя няма против да те целува,да правите и други неща,но трябва да го ПОИСКАШ.Проблема ,е че приятелките се
Цитат
намесват много често и развалят нещата
.
- За да не ги развалят,се заговорѝ и с тях,включи ги в разговора някак.Теми във форума за подобен проблем има много Усмивчица.Прочети някоя книга,разказвай им за героите,случките,и те ще мислят за проблема,разглеждан в книгата,а не за това  как да си дръпнат приятелката обратно
 Прочети няколко теми от раздел "Проблеми в свалките",и "Теории за свалките и съблазняването",там има подобни на твоята,с отговори,които могат да ти помогнат.Усмивчица
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: