Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 11, 2020, 09:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Рапорт: двоен сет  (Прочетена 2493 пъти)
agent61
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 134

Профил
« -: Октомври 28, 2013, 20:16 »

От 2-3 месеца не бях отварял, но на скоро се завърнах към играта, днес отворих 7-сета ще опиша само единия (най-добрия) и ще дам малко статистика за останалите.  Отварянията бяха с директен опенер от 7 сета 2 ме отрязаха веднага след като го казах с останалите стигнах по на татък  Засрамен    (преди използвах най-вече индиректни опенери така че с директното отваряне може да се каже че съм си начинаещ)

Ето и сета:
Двоен сет  6 и 6.5. Много рядко във рапорт във форума виждам рапорта да е описан като диалог (а по скоро дават само някакви насоки от сорта използвах нег)  Ухилен за това ще опиша всичко подробно.

Бях зад тях изпреварих ги застанах пред тях и ( използвам опенера на sasha за daygame)
АЗ: Момичета не се паникьосвайте не съм луд (с усмивка) имаш страшно излъчване за това дойдох да се запознаем (към 6.5)
усмивки и от двете
След 2-3 сек се здрависах с едната като здрависването продължи повече от нормалното (пак от клип на саша)
АЗ: Може да продължим да се здрависваме или направо да говорим (смях от двете)
АЗ:Да минем на въпроса (към целта) колко гаджета имаш?
ХБ: Нямам  Усмивчица
(идеята е ако се замисли да кажеш че явно са много и ще има място за още едно, ако каже че има едно питаш за името ако се забави "а забави се значи приятеля ти е въображаем" ако не се забави "не се забави значи наистина имаш приятел" ако не се замисли тоест има гадже то може да се каже " а той задоволява ли те във всяко едно отношение, във сексуално отношение" не че това ще промени сета но колкото повече практика толкова по-добре.

АЗ:А ти имаш ли (обръщам се към другата)
ХБ 2: Нямам  Усмивчица
(викам си ей това е сетче баце и двете лъчезарни и двете без гаджета)
АЗ: с какво се занимаваш (към таргета)
ХБ: Студентка съм  Усмивчица  (и двете се оказаха една и съща специалност) (казах че и аз съм студент и какво уча)
АЗ: На колко години си (към целта)
ХБ: На 20 не ми ли личи  (по-ниска е от мен а аз съм 1,73)
АЗ: ХА аз те мислех за 24 годишна  Ухилен , аз съм на 18
ХБ: Изглеждаш по-голям  Усмивчица
АЗ: (в едната ръка носих яке в другата слънчеви очила с ръката с очилата си минах през косата (1 номер съм съм)
сигурно е заради косата и хубавото ми тяло  Готин
ХБ: нещо от сорта "имаш самочувствие Усмивчица"
АЗ: Сега момичета аз трябва да тръгвам (към таргета) дай си номера и ще ти звънна да пием по кафе, пък ако химията се получи можем да правим и други неща  Плезещ се (отново реплика на саша) ако не поне ще си прекараме яко.
(извадих телефона докато казвах това)
ХБ 2: А той е като моя
АЗ: Значи имаш вкус (samsung galaxy S duos)
ХБ: Не давам телефона си на непознати
АЗ и ХБ 2 в един глас но ти вече го/ме познаваш Засрамен
ХБ: Ама не достатъчно  Усмивчица давам ти фейс
АЗ: феса е една антисоциална мрежа друго си е да седнеш с момичето да общувате реално да я разсмиваш и да виждаш усмивката и. (така де поне да опитам)
ХБ 1: (Не ще  Смотан)
АЗ: Еми добре понеже днес съм в настроение ще ти взема фейса.
АЗ: Айде момичета да направим една обща прегръдка  Засрамен (ест се навиха)

Грешки които аз виждам:
Прекалено бързо тръгнах за телефон, да кефеха се но явно таргета иска да знае повече преди да си даде номера, трябваше да обърна повече внимание на препятствието (няколко IOI от нея (повече от колкото тези от целта).

Ще ме извинявате ако има правописни грешки но съм скапан и едва гледам.

Активен

The devil whispered "you cannot withstand the storm" the warrior replied: "I AM THE STORM"

https://www.youtube.com/watch?v=UdOcA55zmVk
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2013, 20:57 »

Един голям съвет - недей да си търсиш играта в лафовете на Саша. Играта му е скучна, тип интервю (твоята също е такава), чат пат някое друго майтапче за 10 мин разговор не крайно незадоволително. Хубаво отворил си ги, за къде бързаш с тоя телефон след 2 въпроса тип интервю? Ми погледни ги, все нещо интересно трябва да има по тях, хващаш го, бъзикаш, и вкарваш някаква забавна история (ако може да е истинска още по-добре, ама и ако те бива да си измисляш става). Дръпни ги да седнете някъде, питай къде отиват, ако кажат че просто се размотават, значи веднага на някое кафе/пейка.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
diplodon
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2013, 21:07 »

...ако не се замисли тоест има гадже то може да се каже " а той задоволява ли те във всяко едно отношение, във сексуално отношение"   
Страшен, страшеннннн Засрамен Ебати лапешката работа, тоя форум е по-зле от teenproblem Ухилен

Един голям съвет - недей да си търсиш играта в лафовете на Саша. Играта му е скучна, тип интервю (твоята също е такава), чат пат някое друго майтапче за 10 мин разговор не крайно незадоволително. Хубаво отворил си ги, за къде бързаш с тоя телефон след 2 въпроса тип интервю?

ПС. И тук ми се набива - 6-6,5...оупънъри, сетове...  Ухилен
Активен
agent61
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2013, 21:18 »

каква критика само  Ухилен както казах начинаещ съм в директното отваряне нормално е да използвам директни заготовки преди да мога да импровизирам на момента което ще стане след 50-тина сета най-вероятно.
Активен

The devil whispered "you cannot withstand the storm" the warrior replied: "I AM THE STORM"

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 29, 2013, 10:40 »

Трудно може да се дава критика само с транскрипция на репликите, без да се знае как си ги казал, с какъв тон, с каква поза...
Саша ебе с тези реплики, а друг някой със същите може да го изгонят като мръсне коте.
Така че не те имат ключово значение.
Аз ти давам +1, респект за желанието и инициативата.
Активен
agent61
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 29, 2013, 11:25 »

Аз лично съм доволен от езика на тялото си, относно гласа говоря по-бързо то колкото трябва, но това е само в първите 1-2 сета а този си беше трети за деня и като цяло бях с добра енергия с усмивка, говорих достатъчно силно и с добра скорост, като цяло всичко което мога да постигна за момента  Усмивчица
Продължавам всяка седмица да отварям поне по десетина сета и на най-добрите (според моя опит) ще правя рапорт.
Активен

nickelback
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 29, 2013, 16:18 »

Кратък сет и бързо си тръгнал да обясняваш какво ще правиш с нея.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: