Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2020, 08:31:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Month Report  (Прочетена 1250 пъти)
nickelback
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« -: Октомври 29, 2013, 07:04:38 »

Месечен репорт накратко.

След близо едномесечна депресия след раздялата с моята започнах наново сериозната игра.

Ще започна от случката с една приятелка от обща компания. Тъй като сме от компания, тя имаше представа за репутацията ми и това я привличаше. Разхождахме се един ден и предложи да гледаме филм в нас, тъй като и на двамата ни беше писнало само навънка. Оттам нататък всичко горе-долу ми се изясни, но имаше големи задръжки за собствената й репутиация и това да не се разчува. Аз бях на същото дередже, така че се спогодихме. Докосванията бяха вече изградена тенденция между нас двамата, така че не се е налагало да прилагам кой знае какви "техники". Говорим за стабилна 8-ца, плащат и за да се снима, модел демек, чиста нимфоманка и много безскрупулна. Никакъв шанс за нещо сериозно от моя страна, както и от нейна, така че си останахме приятели и след Ф-клоуза. Има определено какво да се научи за жените от нея, тъй като, поне според мен, е много искрена за всичко пред мен. Играта ми беше да пусна интригуващ филм от тези с доста секс и филми. После говорихме на задълбочени теми и вербално и с езика на тялото я предразполагах да ми се сложи сама, защото я познавам и знаех, че ще го направи. Нататъка ясно.

Малко след тази случка една вечер излязохме с един приятел. Първо ром за загряване и разни приказки. Проблемът е, че той е далече от пикапа и въобще свалянето на жени. Доста е директен още в началото с докосванията и малко директно говори с момичета, но по неуверен начин. Знаете за какво говоря. Опитах се веднъж да го въведа в материала, но не се получи някак, а и той не изяви голям интерес. Та влизаме в един бар. Срещам там един познат американец, водещ още двама с него. Разговаряме си с тях, но е малко кофти положението, щото забава, забава но си с няколко коча и рейтинга не ти се вдига особено. Заговорих един 2-сет, пуснах една-две рутини, останалото според ситуацията, но не щяха да ги местим в друг бар и едната отказа да даде номер. Надъхах се още повече и сменихме бара. Бях си сложил хубавите дрехи и енергията ми беше силна. Влязох, заговорих няколко сета за вдигане на настроението и сваляне на бариерите, пък и за вдигане на социалната цена. Забавлявахме се с този приятел, говорихме и танцувахме с разни момичета. После дойде една позната, която така и не се сетих поне 5 дена откъде я познавам, но ми вкарваше доста индикации, даже искаше с масур да ме примамва, но не беше мой тип, заговорих и приятелката й, която беше по-добре, но не достатъчно, че да се занимавам с фон-клоуз. През това време явно едни мацки ни бяха забелязали и искаха да отидем на тяхната маса, без да сме се запознавали предварително с тях. Казах им, че след 5 минути ще отидем. Все пак да не долитаме веднага, като бъдем повикани. Та след около 5 минути отидохме, а те бяха 3-сет. Едната директно се залепи за моя приятел, но беше ниско ниво 3-ка, 4-ка макс. Другите 2 уж танцуваха с някакви хора. Опитах да се запозная, но нещо уж не ми обърна внимание таргета. Постоях малко и отидох да пуша навън. Може би си е помислила, че са ми станали безинтересни без комуникация и съм отишъл другаде, защото след това, като се върнах, таргета директно ми скочи на раменете. Беше видимо пияна, но напълно адекватна. Тръгна да ме докосва и ми стана ясно. В момента, в който ми скочи на врата я оставих за 3-4 секунди и леко се дръпнах, като й казах "чакай малко" с усмивка. После се гледахме, казахме си няколко приказки. Тъй като някакъв дъртак с шкембе се опитваше да я сваля, а на нея явно й личеше, че иска да го разкара, й казах "Ще ти покажа как се разкарват лепки" или нещо подобно, не помня, и я целунах. След това киното се вдигна, започна да ми търка дънките и си викам - ясно. Тъй като беше късно, реших да пробвам за Ф-клоуз и й предложих с приятелката й да дойдат в нас. Леко се дърпаше отначало и ми каза, че е в цикъл и ако дойдела можела само да ми духа. Стана ми леко кофти и й казах, че не секса е най-важното, може и само за компанията да дойдат. Тя отговори, че в момента това било най-важното. Малко по-късно се решиха и тръгнахме. Оказа се, че е на 30 - 8-9 години по-голяма, но не й личаха. Не вярвах и дори ми изкара карта, бачка и завършила в чужбина и дошла на почивка. Лице 6, тяло 8, за седмичка минава. Нататък е ясна историята, но отделно от това ми се стори интелигентна, въпреки обстоятелствата. Взех и номера, излязохме пак, говорихме си на английски бая време, разигравахме акт в единия от баровете, че не е българка и хората се мъчеха на английски да й обясняват. Шоу много, доста ми допадна, но възрастовата разлика и разстоянието предварително даваха яснота за какво става дума. Просто добро преживяване с момиче, което има ценна енергия, интелект и ранимост, към която успях да стигна. Вторият път вече бяхме спали, така че просто се отпуснах и й правех всички комплименти, които в една нормална свалка няма да кажеш, за да не объркаш играта, а пък във връзка не би казвал толкова много неща наведнъж, за да не си помисли приятелката ти, че едва ли не би умрял за нея и да й се нахрани много егото. Просто всичко беше ясно и можех да си излея искреността и да се освободя от всякакви предразсъдъци и игри с думите. Тя връщаше също доста комплименти. Бил съм мислел, като по-възрастен. Бил съм познавал много хора и съм бил известен, защото знаех всички бармани в един клуб и срещнах 1-2 познати. Обичам да водя в барове, в които познавам персонала и често срещам познати, защото вдига цената.

Няколко дена след тази случка някой беше довел веднъж-два пъти едно момиче с нас. Реших да я почна. Излязохме - празни приказки, бла бла бла, но през това време правех кино и скъсявах дистанцията. Направих пак номера със смяната на бара и отново заведох в бар, в който знам персонала. Барманката, която вече ме вижда с трето различно момиче в рамките на седмица и половина леко ми направи DLV, или поне така ми изглеждаше. Каза й на нея, защото по случайност се познаваха: "Оле, как може да излизаш с него?" и се засмя. Добре, че тази не я попита 'защо'. Комуникацията беше добре, макар че доста твареше с непрестанното говорене на ирелевантни неща. Тъй като вече бях направил кино, бях си свалил шала и увил около нейния врат. Малко след това се целувахме. Честно казано всяко момиче, с което съм пробвал този месец да се целувам не ми се е дърпало. Проблемът при нея беше, че въобще нямаше никаква инициатива от нейна страна и аз трябваше да инициирам повечето действия, но никога не се дърпаше. Леко бях изгубил интерес, че имаше и други на хоризонта и не се бяхме чували. Още веднъж излязохме, но отскоро нещо не се търсим много. Може причината да е, че последния път още един таргет дойде изневиделица и малко трудно се справих с положението. 2 момичета, с които имам филм са от мое ляво и дясно. Явно се е усетила нещо и затова намали комуникацията. Сигурно чака да съм инициативен. Та.. с нея засега нямам Ф-клоуз, но ми е малко спреличка откъм действие, така че не знам дали ще продължавам.

Един приятел вика да съм ходил на кафе с него и някакво момиче. Аз му викам, че е тъпо да мъкне приятел, той вика няма проблем познавал я отдавна. Навива ме и накрая реших да отида. Бях на 2-3 масура, 2 големи уискита и 4 чаши вино. Разложих се на сепарето в бара, докато той си буташе цената с ранна фамилиарност. От време на време я бъзиках, но ми се губи г/д цялата вечер. Това, което осъзнах е, че ме хареса, но и че беше доста глупава и леко селяндурка, но външността беше добре. Взех и телефона. Моят приятел не спираше да казва, че нямало проблем, ако ме хареса да ми я остави, макар че го разубеждавах. Тя пък ме харесала, писала му, че съм бил харизматичен. Излизахме 2-3 пъти с нея, целувах я, но е много глупаво момичето и едвам й търпя празноглавието. Бях я натиснал в нас, даваше доста, но ми вкара ЛМР и не го пробих. Започна да шит тества с тва, че не сме били ходили и че не ме познавала добре. Отговорих с въпроса "Къде да ходим?", а на другия просто казах няколко важни неща за мен и мои интереси, но отново ЛМР не пробих. Искам да спя с нея, но нещо взима да ми писва. Осъзнавам, че за единия секс с мацка между 6-7, която е много празна не ми се губи време и най-много още веднъж да пробвам и да се откажа.

Тая вечер излизах с 8-ца, с която пушим от време на време. Вкарвала ми е индикации, но много тънки и се чудих. Бяха ни запознали пак общи познати. Виждала е като срещна или сме заедно с общи познати момичета, че поне една-две ми скачат на врата и доста искат да си говорят с мен, така че това е допринесло за впечатлението. Днес излязохме под претекст да пушим, и пушихме де, но имаше доста флирт. Доста забавих с целувката, защото мацката ме кефи, а в такива случаи понякога правя грешката да забавям много. След 2 часа и кусур заедно имаше няколко целувки. Доста е заета заради работа и учене, но ще има продължение.

Ония ден отворих една гъркиня. Поръчвам нещо, а тя си бута якето без да иска. Викам й да внимава с алкохола, че й обърква движенията, тя не говорила български. Почнахме на английски, беше доволна, като за гъркиня. Казах й да ме запознае и с приятелката й, за да не се чувства изолирана. Малко смал талк, казах че по-късно мога да мина отново и си тръгнах. Срещнах в бара познати и с моя приятел се присъединихме. Имаше готино момиче на масата, но отдалече се виждаха бич шилдовете. Студена, без много емоции и не мърда от стола. Малко я негвах, че е вкоченена, но се оправдаваше, че й се спяло. Върнах се по-късно при гъркините, те бяха станали поне 6. Говорих на цялата група няколко минути. Затваряха бара и им предложих да отидем в друг. Те казаха добре, но не искаха в предложения от мен бар. Навивах ги, но накрая се отказах и не отидохме с тях. В крайна сметка, като не щат в бара, в който аз съм предложил, а друг, да си ходят. Предпочитам да изгубя сет, отколкото да им вървя след полите, където ми кажат. Темерутчето от нашата маса беше впечатлено, че без проблеми си говоря с непознати момичета и започна да ми обръща повече внимание. Мацката учи в друг град и въобще не тръгнах да се занимавам, въпреки че имаше нещо. Като има винаги избор около мен и не си правя труда да поддържам комуникация с някоя, която не ми е удобна, поради някакви фактори, като например разстояние, така че дори не продължих да се занимавам повече.

Сещам се за още поне няколко фон-клоуза, но на някои дори не звънях, защото прекалено на много места усещам, че се раздавам и не мога да отделя на всяка мацка същата енергия и време. Засега гледам да се поспра и само момичета, които наистина ми харесват, да свалям.

Не съм писал много за разговори и точни думи, защото наистина не се сещам. Сещам се горе-долу какво съм говорил. По-голямата част от техниките, които вече съм възприел, като част от мен са невербалната комуникация. Език на тялото, контакт с очите, докосвания. Понякога пускам по някоя рутина, но не съм обсебен.

Отдавна се каня да го започна това и чак сега го пускам. Ако някой се интересува от подробности по някой въпрос, да пише. Приемам съвети, критика.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: